BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #375423 przez nikita
justysiak83 napisał:

nikita napisał:

i w końcu Ignaś nauczył sie pic z kubka ze słomką :lol: :lol: :lol: tylko jeszcze go czasem przechyla do góry :)

Nikita, jak ci się to udało? Ja już próbowałam wszystkich niekapków i bidoników i nic, pije tylko z normalnej butli. A co do koleżanki to coś w tym jest co Justyna pisze, Dominik zachowywał się podobnie jak miał kolki, nie chciał mleka.
:lol:

[

justysiak najpierw pil z butli jak Domiś a później z niekapka z gumowym dziobkiem następnie z plastikowym dziobkiem az doszliśmy do słomki :) :) z kubka tez pije ale muszę mu trzymać bo sie oblewa :)

pulpecja ja zdawałam 2 razy bo za pierwszym to taka byłam zestresowana ze noga mi strasznie drżała na gazie, a oblałam bo zahaczyłam lusterkiem o pachołek :( :( a za drugim razem poszłam na lajfie bo juz wiedziałam co i jak :lol: :lol: wiec spoko jak nie zdasz za pierwszym razem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #375849 przez justysiak83
Kurcze u Ciebie to przechodziło z jednego niekapka do drugiego a u nas tylko butla... może do 18 nie będzie pił z butli, albo żeby się na szklana nie przestawił :) w gimnazjum :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #375861 przez megi23
Hej laski u nas nocka srednia ale nie najgorsza dzien znosny teraz zasypia hmmm to ja inaczej zrobilam najpierw dalam mu plastikowy niekapek bo jak dalam lovi to gryzl nie wiedzial ze ma pociagnac by lecialo a z tamtego lecialo mocno pozniej dalam gumowy lovi to juz wiedzial ze ma pociagnac by lecialo tak samo z rurki przechlilam by mu pocieklo i wiedzial ze ma ciagnac i zalapal teraz pije tylkoz niekapka jeszcze duzego musze kupic i mleko by z niego pil

JUSTYNA i Dominis zalapie :-)

u nas dzis byla znowu nauka na nocnik bo od choroby zapomnial co i jak i ucieka woli biegac ale dzis udalo mi sie go zajac i zerobil siusiu:-) z kupkami gorzej bo jest ich kilka na dzien przez zeby i ciezko mi wylapac moment hehe no ale i to sie nauczy trzeba byc cierpliwym

aaa apropo niekapka kilka razy probowalam grunt to sie nie poddawac i za jakis czas znowu probowac i tyle:-)

aaaa i czekamy na kask rowerowy dla Tymcia tylko niech sie pogoda zrobi to bedziemy smigac:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #375896 przez sylka
Justysiak kup zwykłą prosta słomke nalej soczku herbatki lub co lkubi do małego niskiego kubeczKA I NIECH SOBIE DMUCH BOMBLE ROBI ITP. W CZASIE ZABAWY NAPEWNO NIE RAZ SIĘZACIĄGNIE PRZEZ POMYŁKĘI ZOBACZY ŻE MOŻNA TAK PIĆ :) Z bidonu moze mu ciężej. Kuba załapał najpierw pijąc z soczka w kartoniku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #375955 przez nikita
dokładnie, prędzej czy później załapie ja to mleko z butelki piłam do pierwszej klasy podstawowej inaczej nie ruszyłam dopiero jak pojechałam na obóz i z niego wróciłam to mama powiedziała ze butelka sie zbiła a była szklana wiec ryczałam 3 dni a po jakimś czasie znalazłam ja na górnej polce w szafce a i dodam ze od tamtej pory mleka nie ruszę :P :P :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #375959 przez arturek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
witajcie:)
zuzia pije z wszytskiego:) i ile tylko moze:)nawet czasami sie jej uda ze zwykłego kubka jak sobie za duzo nie przechyli,ale ja niestety nieczego jej nie nauczyła tylko tatuś,Ile ja sie nawyginałam zeby sie ze słomki nauczyła,raz tylko artur jej pokazał i potrafi:)I nie jest to odosobniony przypadek...:/
Pulpecja...grunt to sie nie poddawac ,ja zdawałam 3 razy a moja siostra 7:)
niestety tez mam sterte papierów pod koniec roku, tysiace testów:( bo teraz kazdy chce miec lepsza ocena:( obudzili sie....
a i chciałam wam przedstawic mojego harpagana....
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #376044 przez pulpecja
Hello :)

siedzę już w pracy i staram się powoli ogarniać te papierzyska :(

arturek Zuzia ma boskie spojrzenie, i bardzo pasuje do niej to Twoje określenie HARPAGAN :) :) Superaśna jest :)

dzisiaj kolejna jazda na L i chyba powtóreczka najgorszej trasy egzaminacyjnej :silly: ale już się cieszę bo wczoraj normalnie brakowało mi tej jazdy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #376144 przez nikita
witam
dobre podejście pulpecja to polowa sukcesu :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #376612 przez justysiak83
Sylka 100 lat z okazji 18 urodzin :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #376721 przez sylka
justysiak dziękuję :D Boski ten krecik ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #376774 przez megi23
Sto lat Sylwia spelnienia najskrytrzych marzen duzooo radosci z Kubusia i pozytku z mezusia buziaki ode mnie i Tymcia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #376830 przez sylka
Megi i Tymuś dziękuję :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #376903 przez olka
sylka, 100 lat, wszystkiego najlepszego!!! :laugh: :kiss: :kiss: :kiss:

ale tu pustki :dry: gdzie jesteście??? :unsure: :dry:

a u nas 3 ząbki wyszły :) górna trójka i dolne czwórki :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #376959 przez sylka
Oluś dzięki :)
Jasiu wystartował jak rakieta z ząbkami :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #377078 przez megi23
Hej laski mysmy wczoraj z Tymciem poszli na procesje wytrzymal 1 stacje a bylo ich cztery hehe chcial chodzic a ja sie balam ze miw tlumie zginie wiec poszlismy z S na spacer

przyszedl dzis kask malego pozniej jedziemy na przejazdzke rowerowa:-)

Jasiu super moj mnie qwczoraj ugryzl w piers swoimi 3 i 4 wychodzacym az mnie ciarki przeszly tulil sie a pozniej cap dzis ma cinca .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl