BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 10 miesiąc temu #380820 przez sylwira1721
jeszce mam 7h do wyjezdzenia jutro ide na 2 h na jazde a wogole nie wiem gdzie sa jakie swiatla! mam nadzieje ze jutro to skumam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #380821 przez sylwira1721
a Olusia zdała?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #380864 przez pulpecja
a widzę,że u Was inne zasady, może i lepiej...bo ja zanim dostanę pozwolenie na egzamin to pewnie minie.....

Olka zdała i już jeździ samodzielnie :woohoo: :woohoo:

a co do świateł:
okrągłe to kolizyjne (jeśli ruszasz na zielonym to musisz uważać na pieszych bo też mogą mieć zielone i auta jadą z naprzeciwka - stąd kolizja)
okrągłe ze strzałką to bezkolizyjne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #380868 przez pulpecja
aaaaaaaaaaaa :lol: Tobie to chyba chodziło o światła w aucie, gdzie które są :) :) :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #380924 przez olka
pulpecja napisał:

aaaaaaaaaaaa :lol: Tobie to chyba chodziło o światła w aucie, gdzie które są :) :) :unsure: :unsure: :unsure:


pulpeciu, lov ju za takie teksty :kiss: :kiss: :kiss: ale mi humor poprawiłaś :lol: :lol: :side: :side:

a ja nie śpię, tylko ciężko pracuję :S :S koniec roku szkolnego, więc ciągle mnóstwo na głowie :( :( :S :S


justyna gratuluję :kiss: :kiss: i dużo zdróweczka dla Ciebie i maleństwa :kiss:



sylwira1721 napisał:

a Olusia zdała?


sylwirka, zdałam już dwa miesiące temu :woohoo: :side: dokładnie 14 kwietnia :lol: :lol: za trzecim podejściem :lol: a gdzie Ty się kobieto tyle czasu podziewałaś? hęę? :unsure: :unsure: będę trzymać kciuki za Twój egzamin , pulpecyjko, za Ciebie też :kiss: pogadamy o prawku jutro może, bo teraz muszę prawdopodobnie iść spać :silly: w sumie późno dosyć się zrobiło :blink:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #380928 przez justyna84
JA dzisiaj ide na usg i wkoncu sie dowiem co i jak :laugh: .Potem to pewnie pujdziemy na spacerek bo dzisiaj sie zapowiada fajna pogoda a jutro 29st :ohmy: :ohmy: .. Milego dnia zycze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #380941 przez megi23
Hej laski ale wy mnie straszycie tym prawkiem :-)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]



kobitki zdacie:-) moze i ja zdam hehe w sierpniu bede jezdzic 2 razy w tyg by szybciej skonczyc kurs

Justynka daj znac jak bbylo u gina i co i jak ja mialam isc dzis na jagody ale mokro strasznie a tak chcialam pierogi z jagod:-)

jak mi sie uda dam film jak maly molestuje pudelko:)



a tulic lubi sie do wszystkiego taki maly pieszczoch jest :side: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381017 przez sylwira1721
olka napisał:

pulpecja napisał:

aaaaaaaaaaaa :lol: Tobie to chyba chodziło o światła w aucie, gdzie które są :) :) :unsure: :unsure: :unsure:


pulpeciu, lov ju za takie teksty :kiss: :kiss: :kiss: ale mi humor poprawiłaś :lol: :lol: :side: :side:

a ja nie śpię, tylko ciężko pracuję :S :S koniec roku szkolnego, więc ciągle mnóstwo na głowie :( :( :S :S


justyna gratuluję :kiss: :kiss: i dużo zdróweczka dla Ciebie i maleństwa :kiss:



sylwira1721 napisał:

a Olusia zdała?


sylwirka, zdałam już dwa miesiące temu :woohoo: :side: dokładnie 14 kwietnia :lol: :lol: za trzecim podejściem :lol: a gdzie Ty się kobieto tyle czasu podziewałaś? hęę? :unsure: :unsure: będę trzymać kciuki za Twój egzamin , pulpecyjko, za Ciebie też :kiss: pogadamy o prawku jutro może, bo teraz muszę prawdopodobnie iść spać :silly: w sumie późno dosyć się zrobiło :blink:


hahaha tak Pupeciu chodzilo mi o swiatla w aucie :lol: bo te takie inne znam :silly:

Olusia gratulacje kochana !! ja tez mam nadzieje ze do 3 razy zdam :) wkoncu do trzech razy sztuka :P

dzis mialam 2 h jazdy jutro mam plac na godzinke to musze go ponaciskac zeby mi swiatla wytlumaczyl i to by bylo wsio :lol:

dzis ladna pogoda wkoncu wyjde z Tobisiem na pole bo tylko jak patrzy przez okno to płacze i pokazuje palcem na piaskownice az mi go szkoda :(

aaaaa Tobiasz dzis zaliczy wizyte u ......GINEKOLOGA :lol:
nie wiem jak to bedzie wygladac ale nie mam go z kim zostawic i musi pójsc ze mna :) ja tego wogole nie widze ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381025 przez justyna84
Sylwira ja tez tego nei widze ;) .Ja byla mz oskarem u rzedzie pracy i mnei olejka ominela bo baba mi sie wcisla ,a co dopiero u ginekologa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #381031 przez sylka
U nas dziś pochmurno i deszczowo. Jutro ma byc za to pogodnie i ciepło :) Kuba dziś marudny i zęby mu dokuczają. Uspokoił się po podaniu Panadolu. Teraz słucha piosenek na Vivie :)
Jak zaśnie dopakuję ostatnie rzeczy i jak P. wróci z pracy ruszamy w drogę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381135 przez Natka
Sylka a gdzie wyjezdzacie ?? co mnie ominelo :P ??

dziewczynki mam pytanie: jakie kremy przeciwsłoneczne używacie??. ja mam z Zjaji ale jakoś do końca nie jestem przekonana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381202 przez megi23
Hej Natka pojechala na slub siostry
a krem ja mam linomag sun bo jak latalam za kremami innego nie bylo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381278 przez pulpecja
Dziewczynki sylwirka i olka ja ostatnio codziennie po kilka razy dziennie robię takie gafki i poprawiam różnym osóbkom humor :) :lol: :blink: :silly:
a żeby było śmieszniej, to chciałam pochwalić się mojemu M., że tak ładnie wytłumaczyłam sylwirce światła,a on do mnie "wszystko fajnie, tylko jej pewnie chodziło o światła w aucie" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no i dopiero M. mnie olśnił hahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:
widać, że nie tylko za kółkiem mam zaćmienia umysłu :side: ;)

sylka złóż siostrze najszczersze życzenia od nas "Marcówek i nie tylko" :) :kiss: :kiss: i super zabawy na weselu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381333 przez Natka
megi dziekuje za odpowiedz :)

a wiec Sylka fajowej zabawy na weselu :) :P

ja właśnie siedzę z desperadosem , maly slodko spi i ogladam mecz :)

Jutro będziemy u nas ogrod robic juz sie nie moge doczekac koncowego wyniku :D :D

pulpecja uwierz mi jak ja zdalam pare lat temu prawko to wy razem z sywlira tez zdacie :) ze wzgeldu na jezyk polski (z czym u mnie bardzo kiepsko) ledwo co zrozumialam egazaminatora i sobie caly czasz myslalam : co on do cholery odde mnie chce :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #381344 przez megi23
NATKA to :unsure: w jakim Ty jezyku mowilas??

moj maly tez chrapie S zrobilam kolacje a ja ide spac glowa mnie boli dalej :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl