BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w marcu 2011

11 lata 10 miesiąc temu #385834 przez megi23
hej laski u nas leje a mysmy wczoraj nalali wode do basenu by sie zagrzala bo S nie chcial wodociagowych bo chlorowana yyy wkurzyl mnie tylko ze studn ze zdrowsza i tak oto aly sie nie popluskal :angry: przez przewrazliwionego tatusia :S za to naleci mu wiecej i tak odn owa bedem musiala mu nalac ...heh...
aaa zamowilam otulacze 2 i 2 wklady jak cos mam nowe 10 tetrowek bede zmieniac wzielam naimal niebieskie i jakies S wybral :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386061 przez sylka
Gratki dla Ami za picie z butelki, po woli do przodu pójdzie :)

Kuba wstał dziś o...10.00 chyba wyczuł że mam musi poleżeć bo dostałam @. Zjadł mleko o 6.00 i spał aż tyle.
Zjadł placki na sniadanie i ruszylismy na spacer i zakupy. Pogoda nie pewna i krążą chmury deszczowe więc szybko się uwinęliśmy. Po 13.00 zjadł zupę i teraz może zaśnie. Ostatnio kiepsko z jedzeniem chyba przez te zeby. Nie wiem co juz na kolację i obiad mu dawać. Dziś dałam słoiczek i jakoś zjadł caly a wczoraj obiadu praktycznie nie ruszył :( Chyba na jakiś czas musze wprowadzić słoiczkowe obiadki bo lepsze to jak zje niż nic a moje porcje w wc lądują. Zje kilka łyżek i koniec. A wcześniej zjadał wszystko nie było problemu. Kaszek niechce ryżowych juz wogóle, a teraz nawet manny z sokiem czy owocami którą uwielbiał. Na śniadanie zje jedynie placki pod różną postacią, gofry kanapki są na nie jedynie wędlina znika. Czekam aż te zeby całe wyjda i apetyt wróci :)

Megi daj znac jak przetestujesz pieluszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386192 przez ifka
hej laserki :) :kiss:

Dzis mówicie mi "terminator" albo "Robocop" przewiało mnie od siedzenia przy kompie przy otwartm oknie, najcześciej w przeciągu i za cholerę nie mogę ruszyc głową tudzież szyją :dry: .Nasmarowałam sie własnie maścią rozgrzewającą i zaraz chyba mi skórę wypali :P ,oby pomogło.

Sylwus z tym jedzeniem, to zapewne te zębiska :( .U nas właśnie od jakiegoś tygodnia Lenka ładnie jadła wszystko, ale dziś katar :dry: :( .I nie mam pojęcia ile potrwa :S .Oby nie znow 7 tygodni bo nie zdzierżę :( :angry: :S . Trójeczki dolne juz prześwitują przez dziąsła,ale jeszcze się nie przebiły :dry: , więc czekamy .....


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386209 przez megi23
Sylka dam znac napewno myasmy byli na spacerku padalo troszke pozniej po ogrodzie pobiegal chwilke i u prababci bylismy. Moj ucina sobie 3 drzemke qwidac ze ta jedynka mu daje popalic wylazi jakby chciala a nie mogla....heh maluchy mi go opbudzily wczesniej przy 1 drzemce i marudzil mi potem az ja sie wkurzylam ...... Teraz chodzil i plakal ale nie bede go meczyc niech spi dzis S ma urodzinki zrobilam mu deserek tiramisu z napisem 100 lat ma przyjsc wczesniej dzis z pracki a imprezke zrob imy jak pogoda bedzie bo pewnie grilla sobie zazyczy hehe :silly: a odnosnie jedzenia to u nas jest na nie jak tesciowa gortuje no nie smakuje mu albo ja albo szwagierka musi gotowac i mu czy upal czy zeby nie przeszkadzaja uwielbia llubisie kanapki zupy geste obowiazkkowo dzis ja jadlam swoj wczorajszy obiad kuraka to oczywiscie noie pogardzil aole zrobil bajer jak poszlam do szwagierki do pokoju przechodzi sie przez kuchnie jestesmy wpokoju on sie wyrwal biegnie do kuchni do niej myslle co jest a on sie wspial bo dojrazal kromke posnego chleba ukradl i uciekl do pokoju i mowi mniam mniam :side: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386712 przez megi23
He laski my juz po neurologu iiii juz nie musimy w ogole przyjezdzac :side: :lol: weszlismy a ona pyta czy on chodzi bo ostatnio ja bylismy rto raczkowal mowie on biega wspina sie lekarka to dja go na podloge zobacze jak chodzi to ten radosc zaczal biec zatrzymal sie przy wiadrze na pampersy i pokrywke zaczal zdejmowac pozniej mowi niech idzie do drzwi leci wolam go a on zobaczyl odkazacz w spray i go stracil luka na prawo a tam duzoo szuflad z kluczykami podbiegl i zaczal jej otwierac z kluczyna lekarka ojj widze ze juz nie musisz przyjezdzac pytala jak z mowa mowie ze dobrze rozumie wszystko co nie znaczy ze sie stposuje do polecen ona w smiech ze bunt hehe ja mowie ojj tak mowilam ze ma ataki zlosci ona ze to normalne i jak mnie cos bedzie niepokoic w dalszym rozwoju Tymka to moge przyjechac a tak ona tu noiz nie widzi nie pokojacego w drodze powrotnej w aucie zaspal na spiaco go dalam do lozeczka z S zjedlismy sniadanko on do pracki poszedl a ja siedze zimno pada a musze po maluchy do szkoly jechac i do przedszkola bo szwagierka polazla na jagody :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386891 przez karotka18
hej my w końcu kupiliśmy nową spacerówkę VAYO ESPIRO 2012 koloru zielonego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #386908 przez sylka
Bardzo fajny wózek i kolorek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387237 przez justyna84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387485 przez megi23
Hej laaski dzis spotkalam zone chrzzestnego Tymka byliw Angli na zarobku i ona wczesnie zjechala bo jest w 10 tyg ciazy i dom chyba beda kupowac hehe smiejemy zed od nas sie worek z dzieciakami rozwiazal bo dopoki ja nie zaszlam w ciaze zadna druhna nie byla ani kolezanka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387867 przez Monix
justynka jakoś nie było okazji... Gratuluję Ci drugiego dzieciaczka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #387885 przez justyna84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388687 przez sylka
My już po jednym 2 godz. spacerku. Kuba spotkał kolegę Antosia rówieśnika i bawili sięw berka tylko jak Kuba łapał Antka to ten zaczynał płakać :P

W Pepco są przeceny -50% i kupiłam małemu fajne piankowe sandałki w sam raz na basen czy do wejścia do wody gdy pojedziemy nad morze za całe... 4,99 :lol:

Kurcze nigdzie nie mogę dostać mleka Hipp 4 a już mi się kończy. Nawet w rossmanie nie mieli a tam zawsze kupowałam. Mąż po pracy musi skoczyć do drugiego w mieśie i tam zobaczyc. Jak nie to zostaje kupno na str. hipp tylko zanim przyjdzie to te się skończy i chyba ostatecznie kupię bebiko :P by jakiekolwiek w domu było póki nie natrafię na hippa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388866 przez megi23
Tymek jedzie jeszcze na 3 jutro mu 4 kupie yyy mam nadzieje ze w tesco lub kauflandzie bedzie Tymcio jutro sie sluzbuje z ciocia a my jak S wroci z pracy to pojedziemy na zakupy musze okna na rolety zmierzyc rano bo S kazal to kupimy S dostal troche wiecej kaski szef dorzucil ta laski nie robil S pracowal nawet po 17 godz :ohmy: zapasy mi sie pokonczyly aaaa zrobilismy myk. Prababcia S byla dzis na jagodach i mysmy odkupili od niej caly koszyczek jutero cukier dokupie czesc zamroze czesc w sloiczki czesc zaszusze na bol brzucha bo tesciowa nie za bardzo chce mi z Tymkiem zostac wiec S powiedzial zebym sie caly dzien w lesie nie meczyla to odkupil :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389100 przez justysiak83
Witam Panie.
Ogłaszam wszem i wobec że właśnie zaczęłam (razem z Olka, Pulpecją i Arturkiem) 2 miesieczne wakacje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i pierwsze moje wakacyjne pytanko. Macie może foteliki rowerowe? Jesli tak to jakie i wogóle czym sie kierować przy zakupie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #389341 przez megi23
witaj polecam hamax sleepy kiss lub ja narazie malego wozilam w koszyczku wiklinowym teraz rowera niek upimy 2 bo prawko w sierpniu robie jade do mamci iu siebie robie a zanim wroce to juz sie nie przyda na zime :silly:
a czym sie kierowac no ja bezpieczenstwem i wygoda malego :)

ja dzis padam na pysk pol dnia na zakupach maly ma wszystko my tez lodowke pelna kupilqam tylko maleemu pizamke w lidlu zaluje ze 2 nie wzielam bo slodko wyglada:-) no i w bassen...iku sie woda grzeje dzis sie bawil na sucho jutrop bedzie pluskac jedynka na wierzchu ida dolne dwojki jak bylam na zakupach S mnie juz scigal bo szwagierka dzwonila ze maly marudzil tyle co przyjechalam atak znowu mial dalam panadoll i przeszlo a te pieluchy rewelka musze dokupic je :-) kurde przez te zeby katar ma straszny i kupki rzadkie jajka mu odparzylo heh.... teraz S poszedl do baru z chrzestnym Tymka bo przyjechal z Anlii jego zona w ciazy i tez byli dzis w Stalowej na zakupachi zle sie czuje to niech chlopaki sie nagadaja:-) a my z G spotkamy sie jak sie poczuje lepiej :)
bylam dzis w 5-10-15 byla super przecena kurteczki taka na jesien szukalam ale rozmiar tylko 86 ocieplana taka na pluche a ja chcialam 92 w ogole dzis nie bylo ciekawego do kupienia na Tymka albo malutkie albo giganty :angry: za to ile na dziweczynke bylo ubranek :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl