BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

13 lata 6 miesiąc temu #34149 przez magga146
witam
narazie nikt nie założył watku mamusie majowe 2011 wiec ja zakladam i czekam na mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34168 przez sara125
JA BYm dolaczyla ale jedanak nie jestem w ciazy... nie [pisalam bo jakos mi to umknelo ale poszlam do innego lekarz ktory stwierdzilze ciazy nie ma i nie bylo a brak okresu byl spowodowany zaburzeniami hormonalnymi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34257 przez Gosia
Witam przyszłą majową mamusię i życzę szczęśliwego i bezkonfliktowego przebiegu całej ciąży, bo to jest cudowny czas w życiu kobiety! Myślę, że już niedługo dołączą do Ciebie kolejne mamuśki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu #34312 przez Mirella
oooo tu się Magga schowałas :)
W zeszłym roku majowych mamuś było chyba najwięcej, ja też jestem majowa tylko sprzed dwóch lat, dokładnie półtora, szpitale były wtedy przepełnione, także niedługo i tu bedzie jak w ulu :)

Magga, szczegóły dawaj, jak się czujesz jak dzidzia co lekarz i takie tam :D


Matko kawa nie zadziałała bo bredzę, to w tym roku majówek było najwięcej a ja jestem zeszłoroczna :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34322 przez magga146
Gosiu
ja tez Cie witam :) i ciesze sie ze ktos tu zaglada :)

Mirella
ano tu jesteprm od wczoraj. do tego czasu tylko co jakis czas czytalam forum jakos tak brak weyny byl.
co do samopoczucia to chlernie zle znosze ciaze niestety. juz na poczatku bylam na 2 tyg L4, tydzien temu w srode wrocilam do pracy ale nie na dlugo bo dziaj znowu ide do mojej pani gin po zwolnienie bo wczoraj znowu mnie dopadly straszne mdlosci. a juz myslalam ze jest lepiej przez te ostatnie pare dni nawet chwalilam sie tescia ze juz moge w miare jesct ze nawet smaki zaczynam dostawac a tu wczoraj jak mnie sieklo tak znowu prawie nic nie jem :/ rano wymioty a pozniej caly dzien okropne mdlosci czuje sie jak bym sie normalnie porzadnie zatrula :(
ale ciesze sie w koncu tak dlugo czekalam i mam nadzieje ze juz bedzie tylko lepiej.
poprosze meza zeby zeskanowal usg malenstwa i wstawie to zobaczycie mojego wielkoluda hihih. tydzien temu mialo cale 21 mm.
na poczatku ciazy myslalam ze bedzie chlopak ateraz jakos zrobilo mi sie na dziewczynke :)
mam w domu laptopa wiec staram sie nie czesto siadac przed kompa bo z reguly trzymam go na kolanach wiec moze byc tak ze jakis czas nic nie bede pisala.
to narazie na tyle
pozdrawiam i caluje
no i czekam na nastepne majowe mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34383 przez sloneczko
Witaj serdecznie ;9 gratulacje malenstwa i my tez oczekujemy nastepnej mamci na maj ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34388 przez sylka
Szybko się pojawią. Mi wydaje się że niedawno zakładałam wątek mam marcowych, też byłam sama a teraz jest nas już kilka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34619 przez magga146
sylka
no mam nadzieje ze niedlugo sie pokaza :) bo narazie cisza tun :dry: :dry:

sloneczko
witam witam i dziekuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34622 przez Emme
ja Wam powiem, ze czas strasznie ucieka. pamiętam jak w listopadowym wątku było kilka mam, a tu już powoli czekamy na finał! Wam też tak szybko zleci, a mamy będę się pojawiały przez cały czas :)
Trzymam kciuki za przebieg ciąży bez komplikacji :) no i oczywiście wielkiego wybuchu samych pozytywnych uczuc w maju, swoją drogą w najpiękniejszym miesiącu w roku!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #34715 przez alaq
Witam pierwszą majową mamusię :D
Ja też tak jak Mirella jestem majowa ale zeszłoroczna, a tu proszę zaraz będę rodzić kolejnego potomka - Jasia :laugh: Czas bardzo szybko ucieka, także tylko patrzeć następnych majowych mamuś. Pozdrawiam serdecznie :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7073
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13274

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35168 przez magga146
dziewczyny powiem Wam ze ja juz trace chyba zmysly normalnie. jeszcze do tej pory bałam sie ze poronie, teraz mi przeszlo ale zaczelam sie bac nastepnego usg ze bedzie cos nie tak ze nie zobacze bijacego serca :dry: normalnie ja jestem jakas chora. tez mialyscie takie glopie obawy??
pomozcie mi bo zwarjuje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35177 przez sloneczko
ja sie balam do konca a dokladnie do 38 tydonia wtedy lekarz mi powiedzial ze jak nawet teraz urodze nic sie nie stanie a urodzilam na 9 dni przed terminem, rozumiem Cie bardzo doskonale.

a co do poronienia bardzo bardzo sie balam bo moja mama 3 ciaze poronila, wiec obawy mialam bardzo duze, maz mnie uspokajal.

wiec nie marw sie bo to tylko dodac Ci wiecej leku, wiec musisz patrzec na to z innej strony ze bedzie dobrze i Bozia tak chce;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35193 przez alutka1011
Oj ja też się bałam że poronię bo obydwie siostry poroniły i myślałam że kolej na mnie ale miałam wsparcie męża i wszystko jest ok.Tak więc napewno wszystko będzie dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35199 przez magga146
bardzo Wam dziekuje!!!
bo juz myslalam ze troche saleje

a tak zmienie temat
alutka1011
jak bede miala corke tez chce dac jej na imie Zosia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 6 miesiąc temu #35203 przez alutka1011
Bardzo ładnie :) Mi też sie podoba ale w pierwszej kolejności była Maja :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl