BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 8 miesiąc temu #414523 przez Majka
Racja 8 sorki;-) My też jesteśmy 8 lat razem. Ja nie miałam problemów z zajściem 1 raz zaszłam za 3 cyklem a 2 raz udało się za 1 razem. Nie wierzyłam w to. Byłam na wakacjach w Zakopanem i miałam dostać @. A tu zamiast @ kupiłam 2 testy a tam 2 kreseczki. Dla mnie problemem jest utrzymanie ciąży. Mam 28 lat tzn. w październiku 29 i chciałabym mieć malutkie go dzidziusia. Niestety po 1 stracie nie ma już takiej radości przy kolejnej ciąży. Jest więcej lęku i strachu. Wtedy czułam się super i to był szok gdy poszłam do wc i zobaczyłam krew. Teraz za każdym razem odczuwam taki lęk pomimo tego, że czuję się ok. 2 raz na usg widzę bijące serduszko i boję się o nie. To dla mnie ciężki tydzień bo w 7 straciłam tamtego dzidziusia,ale mam nadzieję, że szybo minie i będzie OK :-)/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414555 przez agi-p
Hejka :)

Ale nam się tu ruszył wątek :) Super , im nas więcej tym weselej :)

Heri gratulacje :) I powiem Ci , ze zazdroszczę Ci samozaparcia ...tyle schudnąć na diecie , to trzeba miec bardzo silna wolę :)
Co do Twojej senności , to w poprzedniej ciąży miałam to samo i mam nadzieję , że teraz mnie to ominie :P
A co do cytrusów , to przy Amisi tez jadłam jak Dave kilogramami i nic Małej nie było . Ale wiadomo , co lekarz , to opinia :) A jak Cie najdzie ochota , to i tak się nie oprzesz :P

Paletka super , ze już serduszko widziałaś :) Ja mam dopiero 4 września wizytę i dopiero wtedy sie uspokoję i zaczę na całego cieszyć :)

Dave zdjęcia przecudne :) Ja już tez zbieram :) Pierwszy teścik i wyniki bety już schowane :) Teraz tylko fotkę z usg trzeba dołączyć :)

Patrycja 280791 gratulacje :) Ale piękny prezent z okazji ślubu :) 2 tyg szybko zleca i zobaczysz maleństwo na monitorze :)

Majka wielkie gratulacje :) Trzymamy kciuki :) Tym razem wszystko zakończy sie dobrze w kwietniu przyszłego roku :) Widzę , ze jesteś pozytywnie nastawiona , wiec to połowa sukcesu .


Kurcze , ja betę robiłam i miałam malusi wynik :( Mam nadzieję , ze wszystko jest dobrze Nie robiłam powtórnej , ale chyba w poniedziałek zrobię , bo coś się martwić zaczynam :(
Suwaczka jeszcze nie zakładam , bo boję sie zapeszyć . Po wizycie założę .Ale wg OM to 4 tydz i 2 dzień :)

A co do objawów , to też się juz przyplątały i w szoku jestem , ze tak szybko . Mdli mnie już , odrzuca od niektórych potraw(za którymi normalnie przepadam :( ) , głowa potwornie boli i pobolewa podbrzusze .

Uciekam , bo Amcia mi dom roznosi :P

Miłego popołudnia : )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414571 przez Dave
A ja właśnie odprawiłam Maję do moich rodziców, bo pracujemy razem z mężem i przez dwa dni nie ma kto z Majosem posiedzieć. Zniosłam Maję i torbę i uffff..... czuję, że za dużo tego było. Brzusio pobolewa :(

agi-p - ja też mam wizytę 4 września i po niej będę trochę pewniejsza.

Majka - doskonale wiem co czujesz, tylko że ja mam Aniołka z przed dwóch miesięcy....
Ale teraz wszystko będzie dobrze :kiss: :lol: :lol: :kiss:

Ze mnie się koleżanki śmieją, że przy mi to wystarczy męskie gatki pokazać i już.
Za pierwszym razem - 17.06 był nasz ślub a 02.08 zobaczyłam dwie kreski. Za drugim, mieliśmy się dopiero "rozgrzewać" i od razu poszło. A teraz to zaliczyliśmy wpadkę, bo jak pisałam, mieliśmy odczekać ze 3 cykle i dopiero potem. I uważaliśmy, ale jak widać jakiś plemnior się zbuntował i poszedł w tany z moim jajcem :) :)

Kupiłam dziś w końcu Luteinę.

Super, że nas coraz więcej i wątek się ruszył :woohoo: :kiss: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414606 przez Paletka
Witajcie;)

widze ze watek sie rozrasta superr

witam kolejne 2 Mamusie--gratulacje:)

Dave-super 2 kreski:) i fotki Fsoleczki:)

na 1 Stronie bd prowadzic LISTE:) wiec prosze mi napisac jesli juz wiecie na kiedy macie terminki:) to dopisze;)





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414611 przez Dave
Paletka - też miałam taki plan, żeby wszystko było w jednym miejscu i na bieżąco :) :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414622 przez agi-p
Dave a mówiłaś już przełożonym ?
A z tego tekstu o gatkach męskich , to się uśmiałam :P
Dobrze , ze możesz Maję do rodziców odtransportować :) Ale Kochana Ty masz się oszczędzać , a nie tyle dźwigać !

Paletka mi wg OM wychodzi 28 kwiecień , zobaczymy czy po wizycie u gin nic sie nie zmieni . W sumie nawet jeśli , to i tak ciążę będę miała wcześniej rozwiązaną , bo cesarka mnie czeka .

I z tego co widzę , to chyba wszystkie jesteście wyżej w ciąży , ja na takim ostatku :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414624 przez Paletka
Dave napisał:

Paletka - też miałam taki plan, żeby wszystko było w jednym miejscu i na bieżąco :) :)


wiec JEST:) tz.Bedzie:0 tak jak u mnie na padziernikowych 2011:) :laugh:

jak sie czujesz?? jak wieczor mija?





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414629 przez Paletka
agi-p napisał:

Dave a mówiłaś już przełożonym ?
A z tego tekstu o gatkach męskich , to się uśmiałam :P
Dobrze , ze możesz Maję do rodziców odtransportować :) Ale Kochana Ty masz się oszczędzać , a nie tyle dźwigać !

Paletka mi wg OM wychodzi 28 kwiecień , zobaczymy czy po wizycie u gin nic sie nie zmieni . W sumie nawet jeśli , to i tak ciążę będę miała wcześniej rozwiązaną , bo cesarka mnie czeka .

I z tego co widzę , to chyba wszystkie jesteście wyżej w ciąży , ja na takim ostatku :P


to narazie wpisze ten 28 kwietnia


lece polozyc Leonka i spaciu....

buziaki





3-Grudniowe Szczescie!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414637 przez Dave
agi-p - póki co wie moja kierowniczka. No bo musimy jakiś plan przygotować. Tak to nie wie nikt. Mam ochotę powiedzieć wszystkim, ale po moich przejściach poczekam do następnej wizyty u gina.

To samo z terminem. Bo wg OM - 17.04 a wg pierwszego USG 30.04. Ale wolę się wstrzymać co pokaże drugie USG. Bo u mnie @ nie jest chyba dobrym wyznacznikiem.

Mając już jednego szkraba ciężko mówić o oszczędzaniu się. Zawsze jest coś do zrobienia no i trzeba sobie radzić.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414644 przez agi-p
Paletka a Leonek już samodzielnie chodzi ?
Moja Ami już po kąpieli , mleczku i sama pienie zasnęła w łóżeczku :) Teraz chwila spokoju :P

Dave mam nadzieję , że Cię tam w pracy nie przeciążają . Chociaż sama praca po 12 godz jest okropna . A na L4 planujesz iść ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414645 przez agi-p
Dave napisał:

Mając już jednego szkraba ciężko mówić o oszczędzaniu się. Zawsze jest coś do zrobienia no i trzeba sobie radzić.


Oj wiem cos o tym :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414648 przez Dave
agi-p - aktualnie męczy mnie katar i kaszel, więc moja kierowniczka mówi że jak tylko się da to mnie będzie puszczać wcześniej, niby że się źle czuję. Ale teraz mamy tyle roboty, że póki co walę pełne zmiany.

Czekam tylko na następną wizytę i jak będzie ok. to proszę gina o l4. Nie mam zamiaru się tam stresować i męczyć.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414670 przez agi-p
I dobrze , jak jest możliwość , to trzeba z L4 korzystać . Ja w poprzedniej ciąży w 3 m-cu poszłam na L4 . A teraz jestem na wychowawczym .Żałuję , ze nie wróciłam do pracy jeszcze miesiąc temu , miałabym na nowo świadczenia typu L4 i urlop macierzyński .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414679 przez Dave
Też jestem zdania, że jak można to dlaczego nie brać. Nie uważam, oczywiście że ciąża to choroba, ale po co się męczyć i narażać. Jak wiadomo - sprawa indywidualna, ale ja akurat mam takie do tego podejście.

A aktualnie u mnie prywatnie się wiele dzieje więc przydam się w domku :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414699 przez agi-p
Ja też nie uważam ciąży za chorobę , ale lepiej sie dobrze przygotować , zregenerować i przygotować , a w domku mimo wszystko mniej stresów i nerwówki .
A jak jeszcze piszesz , ze przydasz się w domku , to tym bardziej :) Mam nadzieję , że wiele się dzieje , ale dobrego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl