BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 5 miesiąc temu #503210 przez Anabelle
Dave, nie przespałam poprzedniej nocy, ale dzisiaj mialam tyle atrakcji, że oczy same mi się
kleją. Chyba zasnę na siedząco :P

No i zdjęcie trzeba będzie w czwartek rano zrobić - wieczorem to ja się nie piszę, bo się w kadr nie zmieszczę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503221 przez moonisiaaa2
O koszmarach nie wspomne ;/ snia mi sie takie bzdury ze w nocy krzycze i wolam ratunku ;/ moj facet ostatnio sie tak wystraszyl bo zaczelam w srodku nocy pomocy wolac:) nie chce nawet sobie tych snow przypominac bo ciarki przechodza.

No domki za 2 dni :):) hihihi w ogole mi dziwnie ta kreska wyszla mam ja nad pepkiem .Pod nie mam ani sladu i taka krzywa jakas jest;/ :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503223 przez moonisiaaa2
Kiedy zabieracie sie za kupno wozka i lozeczka? :) ja juz najchetniej bym kupila ale nie mam gdzie schowac tego wszystkiego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503229 przez moonisiaaa2
Widze ze juz wszystkie spicie :))

Spokojnej nocy

Dobranoc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503238 przez MoNiaaa
dzien doberek :)

monisia sliczna corcia :):)

dave takiego lekarza ze swieca szukac :) super ze wizyta przebiegla w dobrych nastrojach teraz juz mozesz spokojnie wyczekiwac swiat :)

ja jutro wypatruje waszych brzuszkow :) teraz pewnie juz bedzie co ogladac :):)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503246 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kurcze człowiek zniknie wieczorem wcześniej , to tutaj istne szaleństwo :P

Monisiaa piękna ta Twoja Amelka :) Jednak nie ma to jak 4d :) Ja dopiero w 31 tc będę je miała.
Super , ze wszystko z Wami i u Was w porządku :) I długie nogi będzie miała Amisia ? No prosze , będzie z niej laseczka :) I jaka juz wygimnastykowana hahaha :) Ja nogą do buzi nie trafię :P
O naszych wagach i brzusiach to tu juz wiele razy pisałyśmy . Mi szybko brzuch wybiło i tylko sie powieksza . Chociaz teraz zauważyłam , ze brzuch jakby przystopował , a posżło w dupę , uda i biodra :(

A zakupy dla Małej rozpocznę pewnie gdzieś w lutym :P Tez nie mam gdzie tego składować . A wózek nadal spędza mi sen z powiek i nie wiem jaki wybrać .
Byłam zadowolona ze swojego X landera i nie wiem czy nie kupię kolejnego . Miał swoje minusy ,ale w tej cenie nie ma wózka idealnego .


Kasiu nie zatłukę Cię :P Wiem , ze Ty pracowita pszczółka jesteś i dzisiaj młyn miałaś . Do mnie Mamcia dopiero w sobotę przyjeżdża i wtedy bierzemy się za pichcenie :) Wcześniej mi przepis nie potrzebny :) Mama co prawda ma tez przepis swó i robi znakomite paszteciki ,ale zawsze warto spróbować czegoś innego,zwłaszcza jak polecasz :)

Ja wczoraj musiałam puścić Mężusia na kompa,bo biedak nigdy czasu i chęci nie ma i zapomniał już jak lapek wygląda :P .Zaczęłam oglądac 20-lecie polsatu . Potem do północy nie spałam , a jak sie juz położylam i po wielkich bojach zasnełam , to Amelka się obudziła :P
Jutro popołudniu jadę na szczepienie Amelki i już mam stres , bo Ona nie cierpi szczepień . Ba nawet lekarza nie lubi , mimo że jest kapitalny i taki jajcarz z niego , ze zawsze z bananem wychodze od niego :P Ale Ami to typ nietykały i obcy jak ją ma dotknąć to aferę robi straszną :P

A i wczoraj już wczasy planowaliśmy hahaha :P Z takim małym wyprzedzeniem :P W tamtym roku spędziliśmy rewelacyjne wczasy i w przyszłym w czerwcu też wyruszamy . Cały rok Meżus haruje , ja domek i dzieci ogarniam , to nalezy nam sie wypadzik :) No i dziewczyny szczęśliwe :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503251 przez MoNiaaa
agi to w tym roku bedziecie miec o jednego pasazera wiecej :) napewno beda niezapomniane wakacje:) a gdzir sie wybieracie?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #503256 przez agi-p
W tym roku byliśmy w Bułgarii i było rewelacyjnie :) Wybraliśmy kraj nie tak odległy i nie bardzo różniący się od Naszego ze wzgledu na Amcię . A na przyszły rok chodzi za nami Majorka :) Tak sie juz nakręciliśmy , ze chyba tak pozostanie :) Bierzemy też pod uwage wyspy Greckie. Musze jeszcze z przyjaciółmi pogadać , bo ugadywaliśmy sie wstępnie , ze razem pojedziemy . Musze zobaczyć jakie oni kierunki obrali .
Oczywiście marzy nam się Turcja , ale w tym roku rozmawialiśmy z rezydentką z biura z którym byliśmy na wczasach i mówiła,że z małymi dziećmi lepiej nie .

Z Amcia pierwszy raz na wczasach byliśmy jak miala 8 tygodni :) Teraz Maja będzie miała troszkę więcej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503258 przez MoNiaaa
no to super ze tak podruzujecie :):)
ja nie bylam nigdy na wczasach za granica :(
a powiedz mi duzo wychodza takie wczasy dla calej rodzinki?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #503260 przez agi-p
Do Bułgarii za mnie , Męża i Paulę płaciliśmy z przelotem 3600 za tydzien . Opcja HB czyli sniadania i obiadokolacje . W sumie z tym co zabraliśmy tam i wydaliśmy wyszło 5000 zł .
Nie liczę tego co kupowaliśmy przed wylotem i paszportów , które musieliśmy kolejny raz wyrabiać :P

Nie chcieliśmy opcji all , bo to fajne jak się planuje nie ruszac zbyt dużo z hotelu , a my przemieszczaliśmy się non stop , zwiedzaliśmy i bywaliśmy w różnych miejscach , wiec i tak korzystaliśmy z różnych restauracji i barów . Ale jedzenia mało kupowalismy poza hotelem , bo karmili nas wyśmienicie i oczywiście ile kto chce .

Było rewelacyjnie , hotel boski,jedzenie pyszne i ogólnie Bułgaria i jej zakątki urzekające . Chociaż bywały miejsca okropne , slamsy , brud i ubóstwo .

Teraz troszkę wiecej Nas wczasy wyniosą zapewne , bo juz za Amelkę płacić trzeba (dziecko do lat 2 ma za free ) . No i wiadomo zależy jaki kierunek się obierze .

Ale dla porównania podam , ze znajomi w tym samym czasie do Tunezji lecieli i taniej ich wczasy wyszły :P Tyle , ze Tunezja jak dla mnie zupełnie odpada .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503272 przez MoNiaaa
to pewnie porownywalne ceny z wakacjami w kraju a wtym mieliscie dojazd?czy na wlasna reke i dodatkowy koszt??

mnie przeraza jezyk w wyjazdach zagranicznych nie wiem czy bym sie dogadala w innym niz polski :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503283 przez Dave
Dzień doberek!

Jak to miło z samego rana coś poczytać :laugh: :laugh:

Maja się tapla w zlewie. Tak to uwielbia, że nie ma siły która by ją od tego odciągnęła.

Ja dziś nei pospałam. Ach.... jak się jeden dzień wyśpię, to potem mam wiele bezsennych nocy. A w tym dniu jak się wyśpię, to zamiast być pełną energii to do dupy. Chyba za dużo spania i organizm ma szok :silly:

Agi - a czy w 31 tyg. nie będzie za późno na 4d?? Bo ja myślę, że zdecydowanie za późno. Już nic nie będzie fajnie widać, bo dzidzia spora i będzie się sygnał odbijał od ścian macicy i rozmazywał.

Ok. lecę ogarnąć kuchnię.

Klikać mi tu :side: :side: :side:

Miłego dnia!!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503358 przez agi-p
Monia lecieliśmy samolotem :) Nie decydowalibyśmy się na wczasy w tak odległym kraju , jeżeli mielibyśmy jechac autokarem czy autem . Tu Amelka była najważniejsza i jej wygoda i komfort . Zresztą jak sie wczasować , to samolotem :P Szybko,sprawnie i komfortowo :)

Dave mój lekarz nie ma sprzętu do 4D u siebie i takowe robią mi na prenatalnych , a że kolejne dopiero w 30-31 tc , to wtedy podglądnę Maję w ten sposób . Może i późno , ale nie chcę iśc specjalnie robić i płacić . Wolę kasę na coś innego wydać :P

Twoja Maja jest świetna :) Będzie Ci w przyszłości naczynia myła :P No i jak tak ją lubi , to nie ma co ja odrywać od tego :)

Ja ogarnęłam sobie domek , pranie powiesiłam i ciuchy małe swoje i Amy popakowałam :) Teraz tylko spakuję małe rzeczy Pauli , bo dziś jedziemy do przyjaciół i dam te ciuchy ich córce :)
No i lecę odpocząć , bo od rana zapylam jak mrówa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503362 przez monia89
My zamierzamy z dzidzią jechać albo do zakopanego albo nad morze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503369 przez moonisiaaa2
Hej dziewczyny :)

No lekarz tak mowil ze dlugie nogi bedzie miala a to jest mozliwe moj mezczyzna ma ponad 190 :P:) Wiec tak jak pisalam po mnie nic chyba nie ma jak narazie haha:)

Z wozkiem mam tez problem podobal mi sie strasznie jeden graco symbio ale stweirdzilam jednak ze malej w spacerowce bedzie nie wygodnie, no i pojawil sie problem nic mi sie nie podoba :) chociaz znalazlam jeden wozek tylko tani jakis tani mi sie wydaje

allegro.pl/wozek-baby-design-lupo-3w1-wi...lik-i2868291512.html taki i kolor 06 ten fioletowy :) na zdjeciach wyglada taki ciemny ale w rzeczywistosci jest troche jasniejszy widzialam na zywo i prowadzi sie go swietnie:)

X-lander owszem podoba mi sie rowniez ale mam jedno ale... nazwy tych wozkow na spacerowce przy oparciu..africa,asia itp...

Na wakacje planujemy tez jechac ale nie tak daleko :) hihi na polskie morze sie prawdopodobnie wybierzemy:)zawsze cos.

Monia ja tez nigdy nie bylam :) w tamtym roku mielismy leciec do Turcji ale wybralismy prace pod granica holenderska zeby zarobic troche:)

U Was pewnie bialo :) u mnie sniegu zero szaro chlapa jak jesienia;/ i cieplo 3 stopnie w tamtym tygodniu byl sniezek piekny a na swieta jak co roku nie bedzie na pewno :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl