BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 5 miesiąc temu #503390 przez agi-p
Monisiaaa te nazwy w X Landerze to faktycznie sa . W naszym jeszcze tego nie było :P

A ten Baby design ma znajoma i bardzo chwali . Nie zawsze jak jest coś tańsze to złe :)

U Nas tez po śniegu zostało tylko wspomnienie :P

A co do wczasów , to ja nad polskie morze nie chcę jechac , chyba że dodatkowo oprócz głównych wczasów :P
Byłam parę razy i z pogoda u Nas to taka loteria , ze nie zamierzam potem siedziec w hotelu czy pensjonacie z Maleństwem .Jak mam płacić za siedzenie w hotelu,to wolę w domku zostać . Ostatni raz na wczasach nad polskim morzem byliśmy w 2007 roku i na 2 tygodnie tylko 4 dni pogody były , w morzu nie byłam ani raz , Paula chyba 2 na moment . Ogólnie wietrznie , zimno i deszczowo . Pozwiedzaliśmy ile się dało i tyle .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503394 przez Dave
U nas drugie okno już na miejscu :laugh: Jakąś kawkę robotnikom zrobiłam.

Monisia - u mnie szaro i buro. Zero śniegu, zero słońca. Bleeee..... :X :X :X

Mój mąż tez ma ponad 190 cm. A jego siostry też, więc truchleję co by Maja taka wielka nie była i ze z wzrostem wdała się we mnie. Bo takim wieżom to ciężko jest. Facet wysoki to super :laugh:

Agi - fajnie, że palny urlopowe są. My chyba nigdzie w tym roku nie pojedziemy. Szkoda, Człowiek cały rok się zaharowuje a nie ma kiedy (i za co) wypocząć. Ale może na kilka dni gdzieś wyskoczymy. Się zobaczy.

Leć coś dalej ogarnąć. Chyba jakieś prasowanie czas zrobić:dry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503407 przez MoNiaaa
monisia wozek bardzo ladny tylko fiolet wydaje sie ciemny ale jak mowisz ze w realu jest jasniejszy to super:))

u nas sniegu tez zero:( choc jak szlam do pracy o 5 rano to pruszylo fajnie ale teraz juz sie wytopilo wsyztsko :(
fajnie by bylo miec boiale swieta bo juz takich nie pamietam :huh:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503421 przez moonisiaaa2
No wlasnie nie jest taki ciemny :) wiec jedyna opcja mi zostaje na ten wozek :) troche ciezki jest ale na parterze mieszkamy wiec ciezko nie bedzie :)

Fajnie miec takiego wysokiego :D przynajmniej nie ma nic przeciwko jak szpileczki zakladam a bardzo to lubi :) no teraz to jest nie realne w ogole ale wiosna latem czy na impreze szpilki musza byc :)

Moniś tez nie pamietam kiedy u mnie byly biale swieta;/;/ moze z 4 lata temu a z roku na rok coraz cieplej i chlapa, caly klimat swiat zanika.

Ja dzisiaj nic nie robie jedynie obiad wstane zrobic brzuch mnie jakos pobolewa twardy sie robi moze to skurcze te przepowiadajace nie mam pojecia wczoraj troche cwiczylam na tej szkole rodzenia i moze za duzo...a ja wygimnastykowana nigdy nie bylam jak moja niunia w brzuchu hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503427 przez moonisiaaa2
tak wyglada w realu :))

Ma wszystkie folie , ochraniacze na nozki i wszystko co potrzeba i duuuzy zapinany na zamek kosz na zakupy. Moze akurat za taka cene bedzie dobry :) Co sadzicie?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503437 przez HERI
A u mnie biało... Wczoraj tak sypnelo, że szok... Słuchy nie ma, także fajnie :)
Jeśli chodzi o wózek to mi najbardziej podoba Sie x-lander x- move... Ale to tyle co przez neta patrzyłam.... Na jazdę po sklepach chcemy się wybrać jakoś pod koniec stycznia... :) zobaczymy, co wybierzemy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503442 przez MoNiaaa
monisia mi sie bardzo spodobal ten wozek i cena atrakcyjna :)do tego cale wyposarzenie to wogole super :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503510 przez moonisiaaa2
Ale tutaj cisza :) pewnie obiadki robicie hihi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503515 przez MoNiaaa
ja w pracy ale tylko do 13 i ide farbowac wloski :):):):) juz sie nie moge doczekac bo juz dawno nie mialam tego kolorku i mam andzieje ze bedzie mi sie podobal tak jak za pierwsym razem :):):)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503536 przez moonisiaaa2
Monia to jeszcze pol godzinki :) mi sie czasami tak nudzi ze ohohoh ale wole w domu siedziec niz w pracy. Ja jakos pod koniec stycznia sobie pojde farbnac dopiero :) tylko farba bez amoniaku a to drozej jest niz zwykla farba;/ ale nie chce zeby malej zaszkodzilo :) podetne tylko troszke bo zapuszczam sobie wlosy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503554 przez Dave
my wlasnie jemy. dzis poszlam na latwizne. zupka od wczoraj,a na drugie placki ziemniaczane. Maja je uwielbia.

MoNia-pochwal sie koniecznie.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503566 przez moonisiaaa2
Ja dzisiaj pomidorowka :) i ja mam ziemniaczki ze sledzikiem w smietanie a moj nie lubi wiec kotlecika dostanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503589 przez Azja
Dziewczyny tak piszecie o jedzeniu ze az sie głodna zrobiłam, a ja jeszcze w pracy a taki smaczny obiadek bym zjadła :)

co do śnigu to u nas biało, wczoraj tak popadało konkretniej mam nadzieje ze do swiąt sie utrzyma :)

Moniaa czekamy na efekt pracy fryzjera :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503629 przez patrycja280791
witam

moze ja sie wylamie i juz dzis dodam moj brzusio bo niewiem czy jutro znajde chwile bo przygotowania do swiat czekaja na mnie :)

oto domek mojego skarbenka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #503647 przez Dave
Pati - super domek :side: :side:

Monisia - wózek jest bombowy :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl