BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 5 miesiąc temu #504279 przez MoNiaaa
wow agi super brzusio!!!
i ty mi tu nie gadaj ze szczupla nie bylas przed ciaza pamietam jak na poczatku pokazywalas zdejcia z corciami to normalnie taka laska jestes ze szok!!!wygladasz jak siostra Pauli a nie mama :side:
ps fajowa choinka i chyba masz sliczny domekdrewniany :)

a odnosnie mnie to od jakiegos czasu widze jakies objawy u siebie ale nie wiem czy to nie wkrecam sobie ale zdazaja mi sie zawroty glowy i zmeczona jestem wczoraj poszlam spac o 20 :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504284 przez Azja
Agi śliczny brzuszek, ale w zyciu bym nie powiedziala ze idzie Ci w biodra czy gdziekolwiek indziej, super piłeczka:)
A córcia jak aniołek spi :)

Chyba mieszkacie w drewnianym domku, moj M marzy o takim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504285 przez agi-p
Moniu bardzo Ci dziękuje za komplementy :) Ale wiesz jak to jest , zawsze widzimy w sobie wady i mankamenty :P A Brzucholek mam sporawy .
No domek mamy drewniany . Mały i przytulny . A choinka jeszcze będzie miała dodatki,które musze gdzies dopaść . Na żywo w każdym razie wygląda o wiele lepiej .

Kochana nic sobie nie wkręcaj , nie nastawiaj się i czekaj cierpliwie . Powiem Ci tylko , że jak Wam się udało , to jesteś jakaś wyjątkowa i masz niebywałe szczeście :) Oczywiście kciuki trzymam i czekam na wieści :0 A z obliczeń wynika , ze kiedy @ powinnaś dostac ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504288 przez agi-p
Azja no idzie mi w inne cześci ciała :P Nawet spodnie z początku ciąży są tak ciasne , ze przez uda ich nIE przecisnę . Może tego na focie tak nie widac ...ale jednak rozrosłam się strasznie ... gdzieś to 10.5 kg poszło :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504291 przez MoNiaaa
azja to teraz twoja kolej!!

@ planowo powinna byc w 2 dzien swiat ale na staraczkach zarzadzilismy testowanie we wigilie bo duuzo dziewczyn mniej wiecej w tym czasie spodziewa sei @ wiec tez sprobuje :)

staram sie nie nastawiac na nic w porownaniu z poprzednia ciaza jestem duzo spokojniejsza i czekam sobie bez nerwow :) ale nie ukrywam ze mysle czasem o tym i inaczej sie chyba nie da

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504302 przez Azja
Moniaa ja jestem w pracy to nie mam jak sie obfotografowac, ale postaram sie po pracy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504304 przez MoNiaaa
ok to czekamy :):)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504309 przez agi-p
Monia to dobrze , ze spokojniejsza jesteś :)

Ide pranie nastawić i powyciągać ze zmywarki :P Czyli zaczynamy sprzątnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504323 przez moonisiaaa2
Ja się witam z wami kochane tylko i uciekam się szykować dzisiaj do kosmetyczki na pazury i brwi wrócę to wrzuce fotke bo tak teraz byście się mnie przestraszyły. Agus sliczny masz brzuszek :) i waga się nie przejmuj ja tylko wchodzę na wage jak ide na badania i co chwile kg więcej więc razem przytylam ok 7-8 kg"( mam nadzieję ze uda mi się to zrzucić po ciazy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504326 przez agat
Aga super brzuszek :) I jaki duży :) Ja swój później wrzucę.

Ponarzekam, że 3 dzień z kolei boli mnie głowa :/ Już myślałam, że mi przeszła ta dolegliwość, bo w 3 i 4 miesiącu niemal codziennie mnie bolała, a tu comeback :( Piję kawę, może mi zaraz przejdzie, albo trochę złagodnieje, żebym mogła wziąć się za sprzątanie.

Co do pępka to mój już nie jest taki malutki ale sie rozlazł i bardzo płytki jest. Ale nie wystaje :)

Choinka stoi w pokoju, obłędnie pachnie i czeka na ubranie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504349 przez malwinsien
Agi extra brzuch!!!!! :) Już prawdziwa piłeczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504355 przez MoNiaaa
a co z wami dziewuszki??tylko aga i pati brzuch pokaza??dave choc ratuj honor kwietniowek:P

a co z ta klaudia??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504358 przez Dave
Agi - pięknie wyglądasz :side: :side: Brzusio śliczności :laugh: Amcia słodziutko śpi. Ja tez uwielbiam chwilkę jak Maja śpi, choć jest to już wieczór.

Ja rano na szybciora jakąś fotkę strzeliłam, muszę zerknąć na aparat i zobaczę czy się nadaje.

A teraz muszę trochę posprzątać :angry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504369 przez agi-p
Agat juz Ci pisałam , ze chyba lepiej udac się do lekarza . Takie nawracające bóle głowy sa nie do wytrzymania , mega uciążliwe i pogarszają Twoje i Maleństwa samopoczucie . Moze to zatoki najzwyczajniej skoro i katar masz .

Apap niby można bezpiecznie , wiec się nie stresuj :)

Dave fota na pewno się nadaje , wiec proszę nam ją tu zamieścić :)

A z Klaudią to ja już nie wiem . Z tego co pisała , to już powinna być w domku . W sobotę jej Mąż juz zjeżdża na święta . Miła się odezwać i milczy :(

Monisiaaa nikt by sie Ciebie nie przestraszył , ale jak wolisz to poczekamy na tą fotę :)

Bardzo się dziś Kochane ociągacie z tymi zdjeciami :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #504372 przez MoNiaaa
no zazwyczaj wiecej fotek juz o tej poze bylo :P

szkoda ze klaudia tak zamilkla ona pewnie dopiero ma domek a raczej rezydencje:P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl