BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 4 miesiąc temu #528164 przez Dave
Suzi - ja uwielbiam forum i najchętniej bym tu siedziała non stop. Ale dziewczyny się na FB przeniosły, tam klepią posty tysiącami a nasz zdycha. Przykre :( :(

Mam nadzieję, że ktoś tu jednak czasem zajrzy i podzieli się np. zdobyczami zakupowymi itp.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #528169 przez MoNiaaa
oj pamietam, jak na poczatku jak sie watek otworzyl to nie bylo nadrobic tyle dziewczytny pisaly a teraz...:(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #528170 przez MoNiaaa
oj pamietam, jak na poczatku jak sie watek otworzyl to nie bylo nadrobic tyle dziewczytny pisaly a teraz...:(

a ja ogladam wlasnie"jak urodzic i nie zwariowac":)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #528179 przez Dave
MoNiaaa - dokładnie. To były czasy.

Też poluję na ten film, ale ostatnio mąż stwierdził że oglądamy poklei wszystkie części Władcy Pierścienia.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #528194 przez Urszula
Dave ja też uwielbiam forum i mogłabym to siedzieć non stop tylko z czasem jest różnie...



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #528239 przez Anabelle
Też piszę na fb, ale jak mam być szczera to wolę zaglądać na forum :)
Jest mniej postów niż na fb, mogę sobie zostawić forum na konkretnej stronie i potem doczytać - na fb nie wyrabiam ;D

Ale jeśli Wam nic się nie martwcie - jeśli o mnie chodzi to ja pisze tutaj, na fb i na mamazonce - wszędzie się powtarzam więc z góry przepraszam, ale to nic ;D

Zdobyczy zbyt wiele nie mam...
Dzisiaj spróbuję kupić pierwszą paczkę pieluch, może chusteczki nawilżające pampers i ta promocja na sudokrem jest w rossmanie jeszcze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #528265 przez HERI
hej Dziewczyny ;)

Ja też staram się tu zaglądać w miarę regularnie, a przynajmniej regularnie Was czytam ;)
Odezwała się dzisiaj do mnie Klaudia, chwilowo chora... I chyba coraz bardziej oczekująca dnia 0. Powiedziała, że u niej to jeszcze jakieś 6-7 tygodni... Tak więc trzeba trzymać kciuki za trojaczki :)

Ja od czwartku tak poszalałam z zakupami, że mam już prawie wszystko skompletowane ;) Dzisiaj przyszło łóżeczko, M już je złożył i teraz się wietrzy, bo śmierdzi przeraźliwie... Ale za to jak mało miejsca się nagle zrobiło :(
Ubranka dostałam od znajomej, już prawie wszystkie poprane na pierwszy rzut, czyli jeszcze takim zwykłym płynem, teraz muszę się zaopatrzyć w Dzidziusiowi i znowu pranie :) Tyle, że dodatkowo dojdzie prasowanie ;)

20-ty zbliża się wielkimi krokami i znowu pokazywanie brzuszków :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #528269 przez Dave
Ja jakoś fb nie trawię. Natłok postów i tak na prawdę mało wspomnień. A jak Wam powiem, jak super zerknąć do "zamierzchłych" czasów. Jak pisałam na kwietniówkach 2011 normalnie łza się kręci. Wszystko się przypomina :laugh: :laugh:

Z czasem, wiadomo licho. Tym bardziej mi fb nie siedzi.

Ale co tam, nie narzekam. Każdemu odpowiada coś innego :)

A zdobycze to taki przykład. Ja mam tylko trochę ciuszków. Reszta w zapomnieniu.

Maja śpi, coś mi bidulka dziś gorączki dostała i mam nadzieję, że to zęby.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #528289 przez Anabelle
Heri - Aj ale jestem ciekawa jak tam ekipa Klaudii będzie wyglądać, na pewno pierwsza się "wysypie" i będziemy miały co podziwiać :) :)

Dave - 2011 rok, niby tak niedawno ;D nam też tak zleci :) już się nie mogę doczekać, chociaż pewnie wszystko zmieni mi się o 180 stopni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #528366 przez agat
Mnie coś ostatnio fb przytłacza, za dużo nadrabiania po nieobecności np przez pół dnia, chyba czas przeprosić się z forum :)

Co tam u mnie? Wszystko w porządku, nie narzekam. Czuję się dobrze, większych dolegliwości brak (tfu tfu tfu odpukać). Mały też ma się chyba dobrze, bryka sobie często, co mnie bardzo cieszy :)

Dziewczyny na fb rozszalały się z zakupami na dobre, ja jeszcze sie wstrzymuję. Tzn co parę dni przynoszę z lumpka jakieś kolejne cudeńka, mąż już zaczyna na mnie krzyczeć, bo dużo tego mam, no ale to silniejsze ode mnie :P Dzisiaj przynieśliśmy do domu łózeczko po chrześnicy męża, będziemy je składać, żeby zobaczyć co jak w pokoju poustawiać i czy zmieści nam się jeszcze słupek z półkami. Akurat w BRW jest promocja na meble, które mamy w sypialni, więc to najlepszy czas by taki słupek dokupić. Później łóżeczko złożymy jeszcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #528429 przez kasia1329
Dobry wieczór. Ja dziś w końcu miałam w miarę normalny dzień, bez ogromu syropów z dala od termometrów. Mateuszkowi w końcu ustąpiła gorączka i oby tak już zostało.

Dziś znów byliśmy z M wózki oglądać.
Jako że niestety muszę ograniczyć budżet musieliśmy zacząć szukać od nowa.
Ostatecznie chyba wybierzemy Roan 4Runner.Znaleźliśmy używkę u nas w mieście i w środę idziemy oglądać.
Ja już czekam do wizyty w czwartek. Po chorobie jakoś mam wrażenie że brzuch mi się obniżył i mam nadzieję że wszystko jest w porządku.
Ja poza ubrankami po Mateuszku to w zasadzie nie mam nic. Ale jak tylko będzie przypływ kasy to brakujące rzeczy zamówię na allegro.

Ula ja mam taką allegro.pl/chusta-tkana-azimi-do-noszeni...nik-i2937437569.html i taką chustę allegro.pl/chusta-tkana-azimi-bawelna-5m...nik-i2921977606.html

Jeśli chodzi o bywanie na fb to mi jest łatwiej bo zazwyczaj korzystam z internetu w telefonie najczęściej. Szkoda że forum nie ma wersji mobilnej byłoby mi łatwiej.

Klaudia będzie najwcześniej mamuśką :) z jednej strony jej zazdroszczę, a z drugiej strony życzę jej żeby dzieci były spokojne bo będzie miała urwanie głowy.

Ja jutro zaczynam 29 tydzień. Kurcze ten czas zapiernicza że szok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #528449 przez monia89
Hej :) Ja wole fb ale i tu codziennie zaglądam :D o to moje lumpkowe zdobycze mniej więcej połowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #528459 przez monia89
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #528465 przez monia89
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #528467 przez monia89
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl