BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 4 miesiąc temu #530911 przez patrycja280791
AGI- pewnie ze mi pasuje ta gondola, jak ja pierwszy raz zobaczylam to sie zakochalam, taka inna plastikowa i dosc duza, ale za to lekka,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #530923 przez agat
kasia1329 napisał:

Agat ja mam to samo, mały był mega aktywny a od niedzieli skąpi mi kopniaczków bardzo. Ale czuję że zmienił pozycję bo mi bardzo ciśnie na pęcherz. I brzuch się rusza a ja prawie wcale nie odczuwam bólu. Ale ważne że daje o sobie znać.

O to to to. Brzuch drży, ja nic nie czuję. Ewentualnie czuję jakby kopał gdzies po plecach albo po dole. obstawiam, ze jest ułożony poziomo, plecami do góry i kopie w dół.

Patrycjo mogę zapytać ile zapłaciliście za Alive? Zastanawiamy się nad nim.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #530938 przez Dave
Uffff.... Maja zasnęła. Chyba takiego wieczoru jeszcze nie miałam. Ryk bez powodu, kręcenie się, wiercenie. Istna masakra.

Lecę przygotować pranie na jutro i ogarnąć coś. A potem relaks.

No i w końcu wezmę się za nadrobienie.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #530946 przez Anabelle
Kasia, mi szwagierka też mówi, że pieluszkę u noworodka zmienia się 10-13 razy dziennie w zależności od malucha więc nie ma sensu kupować najdroższych z możliwych. Jednak pampersy jedynki czasami wychodzą taniej jeśli jest na nie dobra promocja :) :) :)
Dzięki za rady co do pępuszka :)
Ja new borny kupie z pampers albo huggies ale czekam na dobrą promocję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531068 przez Dave
Miałam odpisać tak od A do Z, ale sobie skróta zrobię z tego co pamiętam :P

Co do rzekomego podziału FB i ZP - to takowego nie widzę i nie odczuwam. Każdy wybiera taka formę komunikowanie się jaka mu odpowiada. I uważam, że obie są fajne i potrzebne.

Przy Majce mąż deklarował, że będzie ze mną przy porodzie. Dałam mu swobodę wyboru, niczego nie narzucałam, ale im było bliżej to tak jakby zaczął się wycofywać i stracił pewność. W rzeczywistości jak już od kilku godzin rodziłam, przyjechał z pracy i położna mi mówi, że jest a ja - ale ja go tu nie chcę. Samo jakoś tak wyszło. Potem mi powiedział, że cieszył się z takiego obrotu spraw.
Więc teraz chyba też będę sama.

Niezłe te Wasze listy szpitalne. Szok!!! U mnie dla dziecka to pampki i chusteczki tylko potrzebne.

A co do mojego "wyposażenia". Te duże podkłady porodowe nie były mi potrzebne, a te takie duże podpachy to tylko przez pierwszą dobę używałam i jaką ulgę odczułam jak założyłam swoje bawełniane majty i normalne always. Szok, taaaaki komfort. Tak więc majciochy rozdałam, mam chyba ze dwie pary, tak żeby były. Bardzo przydał mi się jasiek, jakoś tak mi swojsko było. Podstawowe kosmetyki, koszulki, stanik do karmienia. Takie te normalne rzeczy. Żadnych dziwactw.

Pieluszki to new born Pampers najlepsze. Nie pamiętam jak długo używałam tych pierwszych. Ale na start mała paczka do szpitala i ze dwie kupię. A potem się zobaczy.
Pampka wystarczy wywinąć i już, nie potrzebne są żadne wycięcia to i tak pic na wodę.

ok. taka pierwsza cześć :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531071 przez agi-p
Dave mi Ami taki cyrk dziś od 4:30 robiła . Płakała , wrzeszczała , nie dała sie przytulić , pogłaskać , mleka nie chciała ... no nic nie pomagało . Normalnie juz mi ręce odpadały . Po 1,5 godziny padła i zasnęła .
A powiedz mi kochana jak tapicerka w Twoim mutsy ??? nie wytarła się ? Oglądałam jeden używany wózek i tragedia . Nie wiem czy korzystało z niego kilkoro dzieciaków czy tak wyjątkowo skopały podnóżek , ale wyglądał okropnie . I zastanawiam się czy mają słabą tapicerkę , czy ten był wyjątkowo zużyty .
Znajoma kupiła niedawno mutsy , tyle że praktycznie nówkę , wiec nie pomoże mi w tej kwestii .

Kasiu faktyczni z forum problemy . Mi dziś ucinało pół strony i musiałam się domyślać co pisze :(

Patrycja to super , że jesteś zadowolona z wózeczka :) To najważniejsze . No i zazdroszczę Ci , ze masz to już za sobą :)
Oglądałam ten wózeczek .

Co do pampersów , to przy Amci szło ok 15 szt na dobę początkowo .Kupowałam premium care z Pampersa . Próbowałam innych , ale uczulały Ami niestety . Później juz nie była tak wrażliwa , więc zaczęłam używać innych .
A z tym wycięciem na pępuszek to tak jak Kasia napisała ...nabijanie kasy . Ja odwijałam pampersa i tyle . Było ok .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531094 przez Dave
A teraz wizyta....

Kurde uwielbiam mojego lekarza, mogę mu wszystko powiedzieć i w ogóle, ale trosze mnie drażni to, że wszystko tak na szybko jakoś. Umawiają co 15 min i zawsze obsuwa i pośpiech.
Ale dobra to inna bajka.

Najważniejsze, że Mati zdrów :) Nie wiem ile waży, bo tylko dwa pomiary widzę na wydruku z usg. Co też mnie zirytowało :angry: AC - 22cm, FL - 4,80cm.

No bo wszystko na szybko i podczas usg opowiadałam mu o tych moich wszystkich dolegliwościach.


Termin znowu na 21.04 :)

No więc miałam mu do opowiadania o moim przewlekłym chorowaniu, serduchu, ciśnieniu i żylakach.
I..... to co odkryłam, przygotowując się do gina - żylak na ... pipce. No masakra jakaś.
A od kilku dni miałam dziwne uczucie, takiego nacisku, ale nie tak jak przy końcówce ciąży, tylko tam na dole takie wszystko większe się wydawało. No i masz babo placek. Normalnie się sypię.

Pocieszające jest to, że wsio zniknie po porodzie. Ale obawiam się, że będę miała mało komfortowo. No cóż. Teraz poznaję inne uroki ciąży :dry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531098 przez Dave
Agi - to chyba trafiłaś na wyjątkowo dojechany wózek. Ja kupiłam od babki, po dwóch córkach. I wygląda jak nówka. Nic się nie wyciera. Tylko wiadomo z tą szybką w budce spacerówki - lubi pękać. Ale dla mnie akurat to żaden problem.
A nad jakim modelem się zastanawiasz??



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531106 przez Dave
A no i kupiłam sobie Cyclo3 fort. Może mi trochę wzmocni żyły.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531136 przez agi-p
Dave biedulo , ale Cię dopadło . Cholerne żylaki :( Czyli byle do kwietnia :) Super , ze Matek rośnie zdrowo i wszystko z nim ok :) To najważniejsze :)

No widzisz , to mnie pocieszyłaś z tym wózkiem :) Właśnie tak czekałam na Twoją opinię .
Jeśli chodzi o model , to troszkę obawiam się tego , który Ty masz . Ale pewnie do tej skrętnej osi szybko bym się przyzwyczaiła . I teraz znowu nie pamiętam , który to model skreśliłam od razu , bo miał nie pompowane koła i mało zabudowaną spacerówkę z malusią budką .
Ogólnie wózek ten zyskał w moich oczach , po dokładnym obejrzeniu go w sklepie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531139 przez Dave
Mutsy Transporter nie mam pompowanych kół.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531151 przez agi-p
o właśnie :)
A tym Twoim fajnie się jeździ ? Szybko sie przyzwyczaiłaś do tej skrętnej osi ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531176 przez Dave
Agi - moim się zasuwa :side: :side: I w każdym terenie i warunkach.

Ale jeśli masz w planach często bywać w centrach handlowych i lawirować pomiędzy zapchanymi regałami... to nie bardzo. Nie chodzi nawet o promień skrętu, ale o szerokość. To jest masywny wózek, szeroki. Te koła są gigantyczne.

Ale tak jak pisałam, mam małą, lekką spacerówkę i jak mam nią gdzieś iść na spacer to jestem chora. Komfort jazdy Mutsy nieporównywalny.

A do osi przyzwyczaiłam się szybko i nie wyobrażam sobie wózka bez jakichkolwiek skrętnych kół.
I jeżdżę tylko i wyłącznie z włączoną opcją skrętu tylnej ośki :) Taka fajna zabawa.

A jeśli chcesz, żeby wózek był bardziej skrętny to 4rider będzie lepszy i jest węższy. Tylko, że te przednie skrętne koła lubią się jakoś tak "wkręcać" w nierówności terenu.

Wszystko kwestia gustu i wymagań.

A i jak kupujesz używkę, sprawdź jak siedzi gondola. Czy te "zawiasy" nie są wyrobione i czy się nie buja na boki.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531188 przez Urszula
kasia 1329 ja też słucham serduszka na każdej wizycie :-) to że nie mam usg nie oznacza że jestem pozostawiona sama sobie. Również mam doskonałą opiekę. Nie narzekam:-)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #531191 przez agi-p
Dzięki Dave :) Pomogłaś mi :) Poszukam tego 4rider jeszcze :)
no biorę pod uwagę używkę , bo budżet napięty bardzo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl