BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #809174 przez KarinaM
Ewela mojej jak zrobiłam marchew, pietruszka, kalafior, brokuł, ryż i indyk to też średnio smakowalo. Zjadła więcej niż słoiczkowego. To może pietruszka nie smakuje bo ma ostrzejszy i wyraźniejszy smak.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809185 przez Daarikaa
Ewela Diana sliczna modeleczka! Piekne ma outfity :D

Klaudia to najbardziej lubi zupki jak jej gotuje z dynia, buraka eszcze nie probowalysmy, Jak robicie zupki z buraczkiem? Czym doprawiacie zupki: koperkiem, natka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #809188 przez Alex_87
Ja też dawałam buraka, raz zjadła ze smakiem a za drugim razem nic nie zjadła, w ogóle od kilku dni zjada mniej zupek.

My w domu mamy paracetamol, narazie tylko raz miała gorączkę, i pomogło. W sumie to też nie wiem z czego ta gorączka była, po 2 dniach minęła, a inny objawów brak.

Ewela mała elegantka z Dianki :) My też mamy sukienkę na święta, ale pewnie Zuzka z godzinę wytrzyma i zdejmę jej, bo jak tu raczkować w takiej kiecy :D

Anusia też Ci współczuje sytuacji z mężem :( i to jeszcze przed świętami, ale widocznie nie jest wart ani Ciebie ani dziecka...
Fakt NIEKTÓRZY faceci to podgatunek, ale ja na swojego bym tak nie powiedziała ;) mam nadzieję, że nigdy nie będzie mi dane zmienić zdania :)

Dzisiaj zaliczyliśmy zakupy ubraniowe, ale tym razem kupowaliśmy koszule dla mojego J. miałam chyba większą frajdę z wybierania mu koszul niż ciuchów dla siebie, ostatnio jakoś nic mi się nie podoba.

A zupki doprawiam natką i koperkiem tylko, później chyba można inne zioła bazylia tymianek itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809203 przez tysiiiak
Zupke z buraczkiem robiłam tak ze ugotowalam warzywka (marchewki i ziemniaczka tym razem) orange i pokrojone w kostkę. Osobno ugotowalam całego baraka w mudurku a potem go obrałam i pokroilam w kostkę i dodalam do reszty warzywek. Miesko osobno i wszystko razem blendowalam a doprawilam.jeszcze koperkiem przed zblendowaniem :)

Kuba leży obok mnie i próbuje zajrzeć co pisze na tel jakby rzeczywiście potrafił czytać hahaha :D

Pozatym wstał pół godz temu więc.ciekawe kiedy dziś pójdzie spać. Mam nadzieję ze nie jak wczoraj o 22.30:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809204 przez Alex_87
Achh zapomniałam...Wszystkiego dobrego dla naszych mężczyzn z okazji 7-mio miesięcznicy !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809206 przez Karolka85
Witajcie

u nas choróbsko rozwija się na całego... ja mam nos zawalony, ból głowy taki że hej... Julka też ma już spory katar i jest okropnie marudna. kiepsko z aptetytem.

Ewela Dianka ślicznie się prezentuje w świątecznych strojach.

Tosia jak zwykle urocza

Anusias współczuję sytuacji. Ty pewnie jakoś się pozbierasz i przeżyjesz ale to że w tym wszystkim dziecko jest odtrącone to ja tego zupełnie nie rozumiem... ale najwidoczniej Twój jeszcze mąż nie dorósł do bycia ojcem :( przykre

Mam pytanie do dziewczyn które mają śpiworki podszyte owczą wełną do wózka/sanek. czy używacie już ich w zimniejsze dni? i jak ubieracie dzieciaczki do tych śpiworków.
my mieliśmy sobie darować zakup tego śpiworka ale moi rodzice kupili Julce z okazji pierwszego ząbka. więc jak już jest to na pewno będę używać tym bardziej że na dniach przerzucamy się na spacerówkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809218 przez KarinaM
Diana rewelacja. A jak ślicznie siedzi.

Moja znowu mnie zaskoczyła. Po kąpieli zjadła i odłożyłam Ją do łóżeczka, przeczytałam bajkę. Poplakala więc wzięłam Ją, przytulilam i odłożyłam. A Ona spojrzała i usnęła. Może się nie obudzi.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #809220 przez paninka87
Och taka pora na choróbska.... u mnie w pracy tez dziewczyny jakies zakatarzone... zdrowka życzę! Pamietam ze siora i brachol w okresie przedswiatecznym lezeli chorzy a ja sprzatalam i ubieralam choinke;) ehh dziecinstwo... zero trosk a teraz zycie daje niezlego kopa...
tak sie wozimy w nowej spacerowce
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a tu nowa kanapa Amelii
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809224 przez pauluska
Najlepszego dla 7miesieczniaków :kiss:

Czytam Was ale czasu brak aby odpisać jakoś. U nas Iga zasnęła zaraz po mleku jakoś o 18.30 i śpi mam nadzieję że do rana, bo wczoraj usnęła dopiero o 22 ! co jak na Mychę bardzo dziwne. Jutro jedziemy na zakupy trzeba pokupować kreacje Świąteczne. Szukam prezentów dla Igi nie wiem czy jest sens zabawki kupować no na pewno ten Garnuszek na klocuszek chce tzn od babci dostanie a my chyba kupimy huśtawkę (fajne te co pokazywałyście ;) ) sprawdzają się ? No i piłeczki do kojca chce dokupić. Odnośnie śpiwora miałam w komplecie z wózkiem ale mój podszyty polarem te z wełną chyba dużo cieplejsze ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809228 przez Olga60
Natasze ubieram w body z długim rękawem+rajstopki, kombinezon i do spiworka. Ale na razie do połowy jest nim zakryta.

Dianka modelka, pięknie się prezentuje :kiss: . Ja mojej może jutro zrobię sesyjkę w kreacjach świątecznych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809233 przez paninka87
Myślicie że w święta nie będzie czasu na foty?? :laugh: :laugh:
Moje dziołchy znów dostaną mnóstwo ciuchów od mojej mamy... Blanka na pewno nie wynosi wszystkich sukienek... ale jak babcia kupuje to co zrobić :P

Ślicznotki z tych majóweczek... i Kubuś ciasteczko :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809236 przez Olga60
My na święta wyjeżdżamy w góry z rodziną moją i męża (jakieś 15 osób), więc sesyjki raczej odpadają, raczej będą to rodzinne fotki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809238 przez Olga60
Paninka dopiero teraz wskoczyły Twoje zdjęcia, ale ślicznota cudnie siedzi-następna :ohmy: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809241 przez paninka87
Fajnie w góry... zazdroszczę. Też myśleliśmy, z propozycją wyszła kuzynka M, ale z jej niegrzecznym 8latkiem byłyby to chyba najgorsze święta w życiu :silly: :lol: wolę spokojny grunt u rodziców :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #809249 przez paninka87
Zasypię Was jeszcze zdjęciami z sesji :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


więcej nie wstawiam choć chwalić się lubię moimi serduszkami;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl