BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #808856 przez Olga60
Pan pogodynek w ddtvn powiedział, że była noc z pełnią!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808857 przez tweety
7 godzin w poradni, masa nerwow, pobranie materialu i wyścig do zakladu genetyki gdzie w ostatniej chwili zalatwilam przyspieszony wynik. za 450zl powinno byc na pon. pelny wynik na za 5 tygodni.oszaleje. teraz odpoczywam ale odpukacnic sie nie dzieje. synek maruda a ja sie wkurzam ze nie moge go wziac na rece.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808864 przez paninka87
Duzo zdrowka i usmiechu dla dzisiejszych 7mies chlopakow

Pobudka ok 7, ale milion wiercen w nocy... teraz pierwsza drzemka...a ja zaraz wyruszam do pracy choc bardzo mi sie nie chce ;)

Tweety 3maj sie bedzie dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808865 przez Daarikaa
Najlepsze zyczenia dla Kubusia, Maksa i Adrianka.

Dzisiejsza noc byla dziwna,Klaudia zasnela jak zwykle ale cala noc sie krecila, niby nie plakala, nie jeczala ale wiercila sie no i przez to ja tez nie spalam... mysle ze to przez pelni9e, zauwazylam juz kilka razy ze jak jest pelnia to klaudia gorzej sypia hmmm

Mbrava mi Madzia przypomina Maryję w tym wdzianku :) Slicznotka!

Tysiakk zdrowiej szybciutko!

Tweety nie stresuj sie na zapas (wiem ze latwo mowic) Wszystko bedzie dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808866 przez kinia90
Najlepsze życzenia dla Jubilatów:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808872 przez moniaaak
Dziewczyny Wasze dzieciaczki piją soczki z butelek czy niekapków? Kacper załapał tego niekapka, ale z połykaniem ciężko i cały mokry zaraz:). Oczywiście zależy co dam. Dziś sok bananowy nie przypadł szczególnie do gustu.
Noce trochę się unormowały... tzn unormowały na tyle, że jest 5 pobudek o mniej więcej stałych porach.Lepsze 5 niż 10 jak bywało :laugh: :laugh: . Ale nadal zdarza mi się zasnąć z nim w nocy w fotelu.Joasia jak u Ciebie?

Nie chwaliłam się chyba, ale zapisałam się na angielski.
U mnie w mieście organizują kurs unijny. Dawno nie miałam kontaktu z językiem, a będzie jak znalazł na szukanie pracy w przyszłym roku.
Oczywiście P. nie jest zbyt szczęśliwy, bo te zajęcia są dwa razy w tygodniu po 16.00 i całość trwa 9 miesięcy. To go zmusza do powrotów wcześniejszych. Ale ja mam to w nosie- dlaczego tylko ja mam się poświęcać.
Gorzej z tygodniami, jak będzie miał drugą zmianę, ale to myślę, że mamę zaangażuję. Mam tylko nadzieje, że zimy nie będzie jakiejś ostrej, bo i mama nie dojedzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808875 przez Anabelle
Buzke kremuje o ile mały się nie aferuje za mocno bo czasem przez to zapominam. Ciała nie kremuje bo kapie w emolientach, ale mam krem oilatum ważny jeszcze miesiąc więc go nim kremuje ale tylko stopki czy pupę...

Co do wywalania facetów to ja jestem za o ile nie ma dzieci. Mój M do ideału nawet nie dorasta i gdyby nie syn zapewne byśmy się rozstali ale mamy dziecko i z własnego doświadczenia wiem że teraz liczy się jego dobro. A w tacie zakochany.

co do spania w nocy to ze smokiem łatwiej. Mój nie akceptuje smoczka, wycisza się więc tylko na rękach lub wózku lub piersi lub nosidle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808883 przez Ane88
Hejka :)

Sto latek dla chłopaków, niech rozną zdrowo i uszczęśliwiają rodziców :)

Dzisiaj w nocy była makabra, po kąpaniu ładnie zasnął o 20, ale już o 22 koniec spania...
budził się często, o 2 mleko oczywiście bo dziecko zgłodniało przez te nocne pogaduchy, po odbiciu zwymiotował tak, ze musiałam go całego przebierac no to się rozbudził na calego... wstawałam do łóżeczka chyba z 10 razy. gadał, gadał, ale nie płakał i po godzinie zasnął....

spał godzine i na nowo... a o 6.20 juz nie było mowy nawet o leżeniu z mamą na łóżku...

teraz już był taki zmęczony, że padł. daje mu góa pół godziny.

Po kąpieli nie sparuje niczym, ewentualnie jak pupa, albo jajeczka są minimalnie zaczerwienione, to delikatnie sudocremem. na dwór też niczym nie smaruje.

Tweety będziesz miała córeczke? bo ja to w temacie nie jestem :(( dawno mnie tu nie było... i nie wiem w ogóle która jeszcze będzie miała dzidziusia, a które się starają w najbliższym czasie :)))

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808888 przez tweety
ane88 bedzie Adas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808893 przez moniaaak
Ja Kacperka nacieram balsamami dwa razy dziennie, a suche miejsca dodatkowo częściej, ale to przez AZS. W dodatku okazało się, że dużo lepiej na jego skórkę działa Ziajka natłuszczająca do kąpieli niż Oliatum.

Buzię na spacer smaruję Nivea na każda pogodę.

Wczoraj Kacperkowi się język rozwiązał, non stop gada"dadadadada", a dziś ze dwa razy udało mu się powiedzieć "tatatata".

Zdrówka, szczęścia i wszystkiego dobrego dla solenizantów: Kubusia, Maksia i Adrianka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808895 przez moniaaak
Tweety trzymam mocno kciuki- na pewno będzie wszystko dobrze :).
Trzymaj się :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808897 przez Ane88
aa :)) Gratulacje :)

Mnie też się bardzo Adaś podobało, ale mój mąż ma kuzyna Adama i go nie lubi :P
życzę Ci wszystkiego dobrego :*


A Kuba spał 25 minut...
zdążyłam zrobić sobie kawę, wstawić pranie, i naskrobać posta :PP

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808901 przez tysiiiak
dziękujemy za żyoczonka i oczywiście Sto latek dla Maksia i Adrianka :kiss: :kiss: :kiss:

Nocka jak już Kuba zasnął o tej 22.30 to wstał o 6 na mleczko i do 9 jeszcze pospaliśmy.
Zamiast czuć się lepiej to coraz gorzej. Doszły mi zawalone zatoki więc ogólnie jest masakra :(

m-brava Madzia już się na jasełka szykuje? :D

Moniak Kuba piję soczek z butelki bo ten niekapek gryzie zamiast ssać. Czasem mu się uda ale więcej się denerwuje niż piję.

A tu kilka zdjęć z okazji 7 miesięcy :silly:
Piję sam soczek (mleczko musi dawać mamusia :P):

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Włażę gdzie się da:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

I mam śmieszną czapę:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808903 przez Olga60
tysiiiak tylko niech nie pije na leżąco :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808906 przez Daarikaa
my buzke na dwor smarujemy nivea na kazda pogode a cialka niczym nie smaruje bo kapiemy sie w oilatum

Klaudia padla na drzemke przez to niespanie w nocy

Mamy ktore maja materace gryke - kokos, kiedy obracacie na gryke?

Moniaak moja tez umie pic z niekapka, ale czesto sie zakrztusza bo dosc szybko z niego leci, wiec naraze nadal jestesmy na zwyklej butli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl