BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #814718 przez tysiiiak
Zdrówka też dla Antosia :*

Ja tak na szybko was podczytam jeszcze :) Powiem Wam że końca nie widać z tym pakowaniem...

Vika Tamto mieszkanko może nie lepsze, jeżeli chodzi o wystrój to gorsze ale bez grzyba!! i taniej jakąś stówkę to wszystko wyjdzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814725 przez vika
Tysiak wystrój zawsze można umilić...a co do tego grzyba to bardzo dużoooooo....my przeprowadziliśmy się w lutym z tego samego powodu.....też mieliśmy grzyba i straszną wilgoć więc uciekaliśmy zanim dziecko się urodziło metraż większy meble i tak wszystko poza kuchnią moje więc mi bez różnicy ale 200 zł teraz więcej płacimy...za dużo jak dla nas dlatego będziemy szukać ale na wiosnę/lato :laugh: powodzenia w przeprowadzce :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814756 przez Sevilla
U nas Nowy Rok też nie najlepiej. Wylądowaliśmy wczoraj z ostra reakcja alergiczną po podaniu paracetamolu w szpitalu. Obecnie już jest dobrze, jutro znów badanie krwi, bo ma podwyższone wykladniki stanu zapalnego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814768 przez Daarikaa
Sevilla Czym objawila sie ta alergia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814774 przez joasia10015
MOze cos tutaj zobaczycie -to sie tak troszkę łuszczy ,czasem jest czerwiensze ,czasem malo co widac...i nie mam wogole pomyslu co to moze byc -od czego.NIc nowego ostatnio mu nie dawałam ....A moze ja coś zjadłam....Ale pewnie jak bym zjadła i by zaszkodziło to po jakims czasie by zeszło a tu nic.....moze jakieś pomysły?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814775 przez joasia10015
I tutaj...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814776 przez joasia10015
Ogólnie to jest czerwiensze jak na zdjeciach...taki zgrubiałe i chropowate .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814802 przez Olga60
Joasia mój Kacper dostał takiego uczulenia po kontakcie z piłeczką z takiego sztucznego materiału-chińskiego :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814811 przez Olga60
coś takiego :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814828 przez MoNiaaa
witam dziewczyny w nowym roku :)

wpadlam do was pochwalic sie ze 19 grudnia urodzilam coreczke Zuzie :) malej sie troszke spieszylo i urodzila sie miesiac przed terminem ale na szczescie 2 tyg wczesniej bylysmy w szpitalu i dostalam wtedy sterdydy na pluca malutkiej i wszystko z nia dobrze:) po za tym urodzila sie duza bo 2900 i 55 cm. w 1 dobie miala podejrzenie infekcji wiec miala 4 doby antybiotyk ale z posiew krwi wyszedl negatywny :) dopadla ja tez zotlaczka i wsadzili ja do inkubatora ale w 1 dzien swiat udalo sie nam wyjsc:)
mala jest slodka spi ciagle :)
ja probuje karmic ja piersia ale cos malo pokarmu mam ;/ moze sie jeszcze rozkreci bo chcialabym troche chociaz pokarmic z Julka nie bylo mi to dane.

i przy okazji wszystkim majowka i dzieciaczka zycze samych szczesliwych chwil w tym nowym roku :)
a to moja 2tygodniowa coreczka :)
i z siostrzyczka

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #814832 przez JoannaL
Widzę dziewuszki że częściej jesteście tu niż na FB więc wracam do Was i obiecuję się udzielać :)
Na przywitanie wrzucam Wam fotkę mojej małej spryciuli :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814838 przez JoannaL
MoNiaaa moje najszczersze gratulacje :) . W końcu doczekałaś się wymarzonej dzidzi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814851 przez joasia10015
MoNiaaa moja kochana tak sie ciesze twoim szczesciem -super że wiecej napisałas :kiss: Gdybym mogla to bym cie wysciskała :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
I Zuzia i Julka piękne dziewczynki :blush: Buziaki ogromne ode mnie dla ciebie -wiesz że ja o tobie cały czas pamietam ,cały czas kibicowałam -z resztą ty wiesz ;)

JoannaL miło że ty wracasz do nas :) Może Kiniaczek sie kiedyś odezwie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814892 przez paninka87
Joasia nie mam pojęcia od czego to może być.... moja ma często czerwone jak nieogolony mąż ją wycałuje... raz caly dzien miala poliki czerwone... hmmm na zęby? Tak zaciska dziąsła że ałłł mój cycuś ;)

Lilianka słodzinka...

A Zuzinka taki maluszek przesłodki, siostra starsza dumna... uwielbiam takie kruszynki. Nasze już wyrośnięte... a mój chrześniak kończy dziś roczek... jestem w szoku bo w zeszły Sylwester siora szła do szpitala i czekaliśmy na wieści... czas tak szybko zleciał

Oby zima była krótka a śnieg tylko we ferie :P planujemy jakiś wyjazd tylko na weekend ale zawsze coś:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814924 przez sylkaax
Adrian szaleje na lozku z tatą, a ja ide myju myju ;-);-) dziewczyny nie wiem co jest ale młody herbatke pije ładnie a jak widzi mleko to płacze i odpycha butle.. Nie wiem od czego..czy to przy antybiotyku..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl