BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #814931 przez moniaaak
sylka jak dziecko chore to nie ma chęci jeść. Tak jak i dorosły.
Kacper jak miał wirusa też malutko jadł. Ważne, że chce pić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814942 przez KarinaM
sylkaax napisał:

Adrian szaleje na lozku z tatą, a ja ide myju myju ;-);-) dziewczyny nie wiem co jest ale młody herbatke pije ładnie a jak widzi mleko to płacze i odpycha butle.. Nie wiem od czego..czy to przy antybiotyku..


Moja ma identyko. Pije ładnie soczki rozcieńczone wodą a mleka wypija raptem 70/90ml. Nieraz zdarza się że wypije 120ml mleka ale rzadko. Ja cieszę się że dużo pije soczku. Acidolac baby też ładnie wypija. Mimo że daje go to i tak ma rozwolnienie. I jak puszcza bączka to jest kleks.
Ja pilnuję jeszcze siusiania. Chodzi czy dużo robi. Ważne jest żeby robiła bo to znaczy że nerki dobrze pracują. Siostra kiedyś nie przypilnowala córki i wylądowały w szpitalu.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814958 przez Daarikaa
Moniiaa sliczna Zuzia-tylko calowac! Starsza córa tez urocza:)

JoannaL fajnie ze wrocilas, jakie ma fajne jasne wloski twoja niunia:)

Sylka Klaudia przy goraczce tez nie chciala jesc ale za to ladnie pila wiec nie przejmuj sie, przejdzie choroba to przyjda checi do jdzenia :)

Karina jak pilnujesz? liczysz mokre pieluszki czy inaczej? bo moja pyzunia duuuzo pije wiec wole dmuchac na zimne i sie wszystkieggo wywiedziec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814960 przez sylkaax
Rzeczywiscie chory to brak apetytu alle dziwne ze sloiki i jogurty chętnie je.. sprawdzam pieluchy to jakby trochę mniej sikal niz zawsze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814965 przez Alex_87
Sylka niektóre dzieci odrzucają mleko jak zaczynają mieć coraz bardziej urozmaiconą dietę. Moja siostra tak miała, serki i jogurty wcinała, ale kaszek i mleka nie chciała.

Moniaa śliczne Twoje córcie :) Szykuj się na małego łobuza, bo Zuzanny to straszne rozrabiaki, słyszałam od innych, ale z własnego doświadczenia też wiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814984 przez Olka!
Karina jak tam Irinka lepiej?

Sevila jejka jak to uczulenie na paracetamol, brzmi to strasznie, jesteście w szpitalu?

Kurcze moja Weronia to pić nie chce, cyca nie chce z butli nie chce i z niekapka tez nie chce :-( Martwię się bo już raz miała zakażenie układu moczowego, nie chcę żeby się to powtórzyło :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814990 przez ewela86
Czesc dziewczyny:) Niemialam jeszcze okazji wiec zycze Wsm i maluszkom.wszystkiego dobrego w Nowym Roku, przede wszystkim zdrowka, przespanych nocy, i spelnienia marzen!!! I.obysmy jak najdluzej wytrwaly na forum, bo szvzerze nie spodziewalam sie ze po roku jeszcze bede tu zagladac...

moniaa gratuluje ci z calego serca, po prostu nie moge sie napatrzec na Twoje malenstwo!!! Az nabralam strasznej ochoty zeby miec znowu takie w domu:)

joannaL super ze sie odezwalas! Lilianka z cala pewnoscis podobna do ciebie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #814991 przez ewela86
Kurcze dziewczyny, wspolczuje z tymi zakazeniami, alergiami i innymi padkuctwami! Oby szybko.sie poprawilo!

Moja gwaizda tez za nic nie chce oic zadnych soczkow, herbatek czy wody:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815009 przez KarinaM
Witam.
Noc spokojna. Rano wstałam o 4:30, uszykowalam się do pracy i przed 5 mleczko dla Irinki. Chwilę z Wami i lecę do pracy.

Co do "siuśków" to teraz nie mam co liczyć bo często są kleksy i muszę zmieniać pieluchę. Jak nie była chora i nie brała antybiotyku to nie patrzyłam czy dużo pije i czy dużo siusia. Teraz podtykam ile mogę. No i patrzę czy w pieluszce są siuśki. Ciężko ale trzeba.

Muszę przed wyjściem przebrać Irinę bo zrobiła chyba kupsztala.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815048 przez demoniqe
Karina witaj w gronie pracujących mam!!!

MoNiiaa gratulacje!!!! wiedziałam, że wszystko będzie dobrze!!

ja dziś jestem w pracy nieprzytomna jakaś. Mamy zamknięcie roku a w finansach to masakra :)

Kuba zaczął wczoraj gibać się na czworaka! chyba do raczkowania coraz bliżej :) zębów nadal brak :)

nocki super 19-7 bez mleka i pobudek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815068 przez Sevilla
My nadal w szpitalu. Mały po podaniu leku zrobił się strasznie senny pomimo tego, że przestał 1,5h. Podałam lek a on dalej na 3,5h zapadł sen, trochę mnie to zmartwiło i zaczęłam go wybudzac, jak mi się udało to on w ryk, ja go na rączki a on w gorszy ryk. Zaczęłam przebierać Maksa, a na całym ciele czerwone place z bablami surowiczymi. Pojechałam na pogotowie, dostał zastrzyk, bo lekarz uznał, że to pokrzywka. Standardowo lek zaczyna działać po około 15 minutach. U nas się to tylko zaogniło i tak jesteśmy w szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815069 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815083 przez JoannaL
U nas też był okres że Lila nie chciała pić mleka z butli. Wszystko inne było ok deserki, jogurciki, obiadki, cyc, a jak chciałam podać mm był jeden wielki krzyk i płacz, więc odpuściłam. Robiłam sporadyczne próby, zmieniłam mleko ale na nic. Dopiero po miesiącu zaczęła znów pić. Odnośnie picia herbatki czy wody z butelki nie mamy problemu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815091 przez vika
u nas teś skończył się problem picia jak przestałam testować kubeczki,buteleczki itp. odkąd podałam jej w tej samej butli co mleko potrafi wypić średnio po 300-400 ml w ciągu dnia i pije chętnie....najczęściej podaje jej pół godz przed jedzeniem wtedy dużo wypije na raz a póżniej tak tylko dopija :)

oj sevi współczuje....mam nadzieję,że szybko przejdzie :kiss:
Joasiu może to jakiś liszaj ???
MoNiaaa dziewczynki śliczne a Zuzia taka kruszynka...oj aż zatęskniłam za takim maluszkiem :lol: choć nasze nie dużo starsze :woohoo: :woohoo: :woohoo: a jaką różnice robi przez pierwsze kilkanaście miesięcy :cheer: :laugh:
JoannaL jaka blondyneczka się szykuje...włoski ma śliczne :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815093 przez Olka!
Sevila to trzymajcie się tam dzielnie. A jak teraz te bąble zeszły? Jesteście w Juraszu czy dziecięcym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl