BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #817363 przez moniaaak
Pauluska na razie spróbuję z tym mlekiem. Mówię dziś do tej lekarki, że wydaje mi się, że nie jest na mleko krowie uczulony, ale powiedziała, żeby najpierw z tym spróbować, żeby podgonić mu te wyniki. Bo wg niej wygląda jakby miał anemię.

Jutro rano powtórka z rozrywki.

Odkąd Kacper zaczął raczkować to jest jakaś masakra... sam w pokoju nie zostanie, bo płacze. Poza tym troche się boję go zostawiać. Dziś np wchodzę, a on żre moje ciapy:(. Zresztą po tym lekarzu był dziś markotny, więc nawet kąpiel szykowałam z nim. Śmieszne jest to, że po dywanie i łóżku to tak zapierdziela, że szok. Paneli jeszcze nie opanował ;)

Joasia Kacper z tej samej butli pije soczki, herbatki więc wiem że mu ta pasuje. Poza tym kurczę czuję, że już nie mam tego pokarmu. Do cycusia on się bardziej przytula. Dziś nawet nie miał się jak napić wieczorem, a jak dałam butlę z herbatką to prawie 100 ml wciągnął.
Zła jestem na siebie, że zaniedbałam trochę temat i teraz mam co mam.

Demionique skonsultuj sobie z lekarzem. A jak wymioty się będę powtarzać to dawaj dużo piciu, bo takie dziecko się szybko bardzo odwadnia. U nas bardzo pomógł Orsalit.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #817369 przez Kasia87
Hej:)
Karina my mamy bebetto nico plus i korzystamy ze spacerowki, jest ok, ale chyba bym nie polecila... plus to duzo miejsce, super buda rozciagana, i duuuuzy kosz na zakupy, ale minusy... ciezka jak diabli, pasy jakies takie nie wygodne i Jas sie zsuwa, im starszy tym mniej ale jednak....teraz juz jezdzimy przodem do kierunku bo moje dziecko nie chce inaczej.
Fotelik mamy king plus romer, fajny, ale przedzial 9-18, malo miby do 3-4 lat... ale super dla malucha, duzo dobrych opini i naprawde wygodny, dodatkowo mozna regulowac i polozyc choc troche malucha, nie musi siedziec jak spi... tego nie ma przy tych z wiekszym limitem wagowym
Aaa i powiedzieli nam ze te podlkladki to robia wiecej zlego niz dobrego dla tych starszakow, bo wiem ze ktos o nich pisal ze pozniej podkladka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817375 przez ewela86
alex u nasz też już ponad tydzień to trwa ale poza opuchlizną nic jeszcze nie widać :( wydaje mi się że wyjdą górne jedynki.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


karina podziwiam cię z tym wstawaniem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817383 przez KarinaM
A tak Irinka dzisiaj podróżowała:

Igorek

Irina

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #817385 przez KarinaM
Nie wiem jak ja to zrobiłam więc dodam jak spała.

Igorek

Irina

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817387 przez joasia10015
tysiak achhh ci faceci.....Może zostaw mu Kubulka na dłużej i zobaczy jak to sie fajnie ,,robi ,,w domku :laugh: Ha,ha tak apropo to dałam dzis na fejsie takie fajny tekst - ,,Sprzątnie domu przy dziecku to jak mycie zębów w trakcie jedzenia czekoladek ,, :blink:

Kurcze z tym raczkowaniem to faktycznie cięzka sprawa -Milosz nie raczkował wiec to dla mnie nowosc...A Miki włazi WSZĘDZIEEEE !!!! Teraz powędrował pod dekoder polsatu i gada z nim ,,Beeeee...Blllleeee...Beeeee...,,Hihi chyba na niego krzyczy bo faktycznie zespuł nam sie dekoder ;)
Achoooo ja tu pisu,pisu a ten mały gnojek już pod choinką...uwielbia ciągnąc bombki :) Jakie to jest ruchliwe dziecko to szok !!! Apropo choinki -mogę ją juz wyniesc z domu bo mialam dzis księdza -hihihiiii skubany był całe 9 min.z czego 5 sie modliliśmy :ohmy: Jak mój M.to usłyszał to az mu sie zagotowało-,,NO tak ,kasę wziął ,chatę poświecił i poszedłłłł...,, Ale to moze lepsze ,,zło,,bo proboszcz to znowu siedzi po pół godziny i zadaje takie pytania że mi kiedyś szczena opadła...

Achhhh zapomniałam ,apropo ruchliwosci mojego dziecka....Dziś mi spadł z łóżka :ohmy: Spał ładnie rano , było cicho i nic nie było go słychac...A zawsze płacze jak sie obudzi-widocznie wyspał sie porządnie i nie musiał płakac :S i nagle słyszę huk-lecę do sypialni a on jakos tak dziwnie bo spadł jak kot-na ręce i kolanka :S :unsure: CHwile płakał,ale chyba bardziej z szoku niż z bólu ... Jak go wzięłam na ręce to uśmiech od ucha do ucha :lol: Achhh to moje dziecię :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817399 przez paninka87
Irinka jaka dama...
Alex tez mielismy duze loze malzenskie ale oddalismy znajomym. Pod materacem mialam jeszcze skrzynie... przechowywalam tam ciuchy a teraz nie mam gdzie. Zrobilismy z naszej sypialni pokoj Amelii i jestesmy zmuszeni spac na tapczanie... ale jeszcze troche i bede miala znow loze :laugh:
Ja zamiast spac to znow siedze do pozna ale jeszcze naszykowalam pranie na rano ogarnelam pokoje pochowalam ciuchy kapiel i leze w lozu...
:P dzis caly dzien jakas zaspana chodze.. kiedys to dawno juz bym spala o tej godzinie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817408 przez ewela86
nas też pewnie za jakiś czas czeka wyniesienie łóżka z sypialni i przeróbka na pokój dziecięcy bo na 2-pokojowym mieszkaniu innej opcji nie ma :( chyba że wcześniej kupimy coś większego i nie w bloku!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817440 przez Daarikaa
ja tez zamiast spac siedze i ogladam na jedynce "1408" juz kolejny raz i dalej nie wim jak rozumiec ten film :D


Karina Irinka wyglada jak poltoraroczna dziewczynka:) sliczna !

dzisiaj ogladalam wozek chicco niby wszystko ok ale jakos do mnie nie przemowil, ten bebbeto tez mi sie podoba, chcialabym zobaczyc go na zywca.

Tysiiak ten tekst ze w domu i przy dziecku to sie lezy i pachnie normalnie dobija mnie!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817464 przez munnecabrava
Ehh dzewczyny wiem, że czasem z tymi chłopami to cięko jest ale czy to tak serio jest że nic nie robią? Bo ja się mojego czepiam często o coś ale tak sobie pomyślałam czy aby nic nie robi. Sniadanie to dużo też bym czasem chciała żeby mi J, zrobił ale jego dobuudzić:P ale za to czasem zrobi pranie powkłada naczynia do zmywarki wyrzuci śmieci, ugotuje obiad.

Nie mamy czasem takich dni że zapuścimy dom o nam się zwyczajnie nic nie chce?
U mnie jak J. ma wolne to jest podobnie odpoczywa ale też zajmuje sę młodą ja sobie mogę posprzątać itp. Raczej nie wychodzimy w ciągu dnia jak juz się z kimś umawiamy to na wieczór jak młoda śpi.


Ja tak czasem myśle że teraz jak miałam tyle wolnego i całe dnie zajmowałam się młodą i wściekałam na J. to nie dla tego że byłam taka przemęczona młodą tylko frustracja że tak mało zrobiłam bo mi się nic nie chciało. Zobaczcie Joasie jaki na ma sajgon i daje rade i tyle rzeczy dodatkowych robi grun to podejście

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817538 przez pauluska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Iga dzisiaj w nocy zarządziła aż dwie pobudki ale byłam zdziwiona jeść jej nie dawałam bo to raczej nie z głodu potarmosiła nas i szła spać dalej ojoj ale ciężkie takie pobudki :D I po jogurcie jest u nas wszystko ok :)

Myjecie ząbki dzieciaczkom ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #817574 przez tysiiiak
Nocka masakra :( pobudek chyba z 7 już po 5 nie liczyłam i usypianie po 20 min :/ masakra jakas :(

[ hide] Tylko ze M. teraz jak ma wolne to prucz tego śniadania przed.wczoraj nie zrobił NIC. Kubę weźmie na 10 min potem posadzi koło siebie i gra i zdziwiony ze Kuba marudzi. Jak mu nie wcisne.Kuby w ręce to nie weźmie. [/hide]

Kuba znów dziś po 2.dniach.zrobił kupkę z.mega płaczem taką czarno-zieloną :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817600 przez Olka!
hej byłyśmy w szpitalu Weronia dostała w niedzielę dziwnych drgawek, pojechaliśmy szybko do szpitala dziewczyny jeszcze nigdy nie byłam tak przestraszona !! Zrobili eeg i niby wszystko ok.

Odezwę się później bo jeszcze nie doszłam do siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817605 przez pauluska
tysiiiak jej biedny Kubuś :( ta kupa pewnie alergiczna byliście u lekarza bo już nie pamiętam ? pobudki też mogą być z powodu tych plam może jakieś leki antyhistaminowe ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #817638 przez moniaaak
dzisiejsza próba podania mleka- nieco ponad 50 ml, teraz zrobiłam znów, ale odmawia. Nie wiem czy wprowadzić dwie pory dawania mm, czy próbować częściej. Chociaż boję się, że się zniechęci do picia z butelki.

Co do mojego P. to mogę narzekać- pewnie, że mogę, bo zawsze znajdzie się jakiś powód. Ale prawda jest taka, że jak jest w domu to przy małym robi wszystko, wtedy nawet więcej niż ja.

tysiiiak daj znac co Ci lekarz powiedział.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl