BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #818170 przez paninka87
Ja przewijak mam non stop na łóżeczku... Blanka się nie wierci, nawet po łóżeczko nie wędruje:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818172 przez pauluska
My już też dawno przewijaka nie mamy, bo przewijanie Igi to dobry sport muszę ją ganiać po całym łóżku żeby pampersa założyć :D Co do mycia ząbków to wprowadzacie nawyk mycia po wieczornym jedzeniu ? Słońce u nas wyszło jedziemy zaraz na zakupy warzywne dla Mychy i kaszkę chcę kupić mleczną, po jogurcie ok ciastka które wcina są z mlekiem więc uczulona nie jest bez sensu dawać Sinlac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818177 przez Daarikaa
Tysiiak my caly czas przewijamy sie na przewijaku, Klaudia jest dosc spokojna, grzecznie stara sie czekac az skoncze przy niej grzebac, klaudia nawet grzecznie lezy przy psikaniiu noska i fridzie :)

Sisina jak tam zabawa sylwestrowa, zrelaksowalas sie ? :) nie pochwalilas sie kreacja sylwestrowa ;)

Ja uciekam uzerac sie z urzedami :) do pozniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818288 przez sisina
Darika a no zapomialam impra sylwestrowa udana zrelaksowalam sie i to bardzo
namawiam malza teraz na impre karnawałową zobaczymy...
a kicke kupilam skromna tak zwana mala czarna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818335 przez sylkaax
Witam kochane oj ciężkie 3 dni były...ale mamy juz 7 zęba..;-) Jeśli chodzi o jedzenie Adrianek radzi sobie pięknie ale w końcu
ma czym gryzc ;-);-) Przewijaka juz dawno nie mamy bo młody tak się przekręca.
. Sto latek dla wszystkich 8 miesięczniaków :-*:-* .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818359 przez moniaaak
sylkaax widzę, że tak samo Adrianek szaleje z zębami jak i Kacperek. My teraz czekamy na 8.
Zazdroszczę, że Wasze dzieciaki takie grzeczne- mojego diabła, żeby ubrać, przebrać to nie lada wyzwanie.
Największą mam polewkę jak robi to mój mąż- ma do Kacperka ogromną cierpliwość, ale przy ubieraniu ją traci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818401 przez Olga60
Dzień dobry :)

Nataszka dziękuje za życzenia i przesyłamy najlepsze życzenia dla Zuzi i Tymusia :kiss:
Już 8 miesięcy jest na świecie moje maleństwo :cheer: a za 4 do pracy :( :P

Z okazji swojego świata moja gwiazdeczka nauczyła się robić kosi, kosi łapki :lol: mamusia jest przeszczęśliwa :laugh: , a na obiadek zjadła swój pierwszy domowy krupniczek.

Oj biedne te Wasze dzieci z tymi wysypkami :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #818411 przez Alex_87
hej :)

Stówka dla naszych 8-mio miesięczniaków :) do roczku już bliżej niż dalej :)

My przewijak jeszcze mamy ale nie wiem jak długo, bo coraz większe wygibasy, ale co najgorsze Zuzka podczas przebierania mnie kopie w brzuch i po żebrach :P i rozrzuca naokoło pampersy i chusteczki...

Kupiliśmy dziś też fotelik Maxi Cosi Tobi kosztował 699zł ale to i tak tanio...myślałam nad czymś tańszym ale jednak jego wygląd i te 4 gwiazdki w testach przeważyły, mam nadzieję, że Zuzka już będzie grzeczna w samochodzie, bo teraz podciąga się za ten drążek do noszenia albo za pasy, więc takie zachowanie raczej bezpieczne nie jest :P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a u mojej siostry będzie z kolei chłopiec Nikodem :) więc sukienki Zuzki poczekają na inną małą dziewczynkę :)

Olga jak już umie kosi-kosi to teraz będzie klaskała na okragło, moja nawet w nocy jak się przebudzi bije brawo :D u nas też był dziś krupnik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818422 przez Olga60
Alex trzymamy kciuki ;)

Vika ODEZWIJ SIĘ Tosia akrobatka pewnie zaczęła już chodzić :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818426 przez demoniqe
wszystkiego najlepszego dla 8-miesięczniaków!

Kuba dziś już w lepszej formie i nie wymiotuje od 2 dni. Oooo właśnie wstał z drzemki i guga do niani. My jeszcze nie obniżaliśmy łóżeczka a przewijak mamy na komodzie.


Tweety śliczny brzuszek :) ehhh przypomniał mi się mój :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818441 przez KarinaM
Witam.
Najlepszego dla Nataszki, Zuzki i Tymusia.
Ja dopiero usiadłam po pracy. Ta moja glizda jak mnie zobaczy po pracy to już kaplica. Tylko mama i mama. Nie mogę nic zrobić.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818517 przez Daarikaa
Najlepsze zyczenia dla jubilatów:) Natasza, Zuzia i tymus lapcie po buziaku!

kurczeeeee j chyba nigdy nie kupie wozka... dzis dzwonila babka bo mieli dostawe, pojechalismy ogladalismy i wszystko wydaje nam sie takie malo wytrzymale...

Sisina mała czarna sprawdza sie zawsze i wszedzie :)

Klaudia pom kapieli bawi sie na lozku i zaraz myka spac.

Urzedowe sprawy z grubsza zalatwione, jeszcze tylko bank i mam z glowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818519 przez paninka87
Poszlam na chwile do kuchni a moje dziecko na brzuchu w poprzek łóżeczka... nigdy jej sie nie zdarzało... przewroty to teraz pestka....
Chcialam dzis przekłuć Blance uszy ale sie nie udało... musze sie umowic na konkretny termin...

najjjlepsze życzonka dla dzisiejszych 8 mies. Dzieciaczkow

Moja Pyzia na plecach wyje do ksiezyca a na boczku sie uspokaja i zasypia w 2 sek. wlasnie kimnęła...

Koleżanki 6latka też wczoraj wymiotowała... a malutka rówieśnica Blanki na razie ok... dalam jej te leki co brala Blanka i chyba pomoglo tej starszej
W sobote wybieramy się do aquaparku do Wrocławia wlasnie z tymi znajomymi chyba ze sie pochoruja...

Ehh jednak nie spi bo M przylazł... kombinuje na brzuchu oparta lapkami siee podnosi... ehhh spryciula

Alex trzymam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818533 przez tweety
ah ALEX, POWODZENIA. ciaza to duzo szczescia. ja zas tez dostaje po brzuchu podczas przewijania ale ciagle uzywamy przewijaka. to raczej Adas obrywa wiec najwyzej pozniej bratu odda.jestem na etapie testu na cukrzyce czyli ide jutro rano pic to paskudztwo oraz oddac krew i mocz. przy okazji zobaczymy jak morfologia Kacpra. no i najbardziej stresujące to poniedzialkowe usg serducha. ide na 6 bo lekarz przyjmuje od 8. moze uda sie do 11 byc po wizycie. stresuje sie czy Adas zdrowy, w pon tez będę miała końcowe weryfikujace wyniki amniopunkcji. no to pewnie teraz dlugo az sie zdecyduje na 3 dziecko. za duzo stresu.

cicho dzis u was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #818542 przez Olka!
Hej Mamuśki tak długo mnie nie było, że nie dam rady nadrobić co tam u Was :-( Mam nadzieję, że wszyscy cali i zdrowi :-)

My w domu spędziłyśmy 2 dni w szpitalu!Zaczęło się w niedzielę, byli u nas znajomi i koleżanka trzymała Weronię na kolanach i mówi Ty co jej jest czemu się trzęsie, myślałam, że siku robi i to dlatego, ale jak na nią spojrzałam to zamarłam cała miała jakieś drgawki z częstotliwością kilka na minutę :-( Nie zmniejszało się i pojechaliśmy do szpitala, tam oczywiście w niedzielę, tylko badanie krwi które wyszło ok. We wtorek przyszedł neurolog i po badaniu ogólnym stwierdził, że to mioklonie. We wtorek zrobili Weroni eeg i wyszło nic niepokojącego nie pokazało.
Weronia nadal raz na jakiś czas się "trzęsie" ale już nie tak mocno. A po szpitalu chce być tylko noszona, nawet jak nachylam się nad kojcem to płacze :-( Wszystko się rozregulowało :-(

Ale mam nadzieję, że będę już miała dla Was czas :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl