BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 5 miesiąc temu #498684 przez lalka
a ja za to w akcie desperacji..zjadłam bułkę i dwie skibki chleba!!!ale w jakiej desperacji to nie wiem..a mój M na kolację jadł makrelę wędzoną...pycha,ale nie zjadłam..bo słyszałam ,że tej nie można


Laski wam też chce się taaak pić ??????gazowanego w dodatku!!!!!!!!!!i zimnego????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498687 przez Anabelle
mnie okropnie suszy - chyba od kaloryferów i ogrzewania samochodu. wypiłam 4 herbaty od powrotu do domu, a wczoraj wydoiłam pół puszki pepsi. Teraz jeszcze wodę gazowaną piję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498691 przez lalka
mnie też tak suszy..dzisiaj kończę drugą butlę wody!!!a rano u nas -14 stopni...ubrana bardzo grubo,ale w ręce woda mineralna i heja na przystanek!!!!pewnie ludzie mieli ubaw!!!ale tak mnie suszy!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498723 przez lania
Cieszę się, że wizyty przebiegły pomyślnie :) , Lalka, ja też jestem zdziwiona, że powiedział, że to za wcześnie na rozpoznanie płci, ja zakładałam że za tydzień się dowiem :unsure: .

Dziś najadłam się trochę strachu, po baraszkach z mężem plamiłam :( ..już jest dobrze, ale jakoś nie umiałam się nie martwić (wiem, że to się zdarza), ale już nie będziemy ryzykować, właśnie ze względu na stres. Doszliśmy razem do wniosku, że wytrzymamy, ;) ;) ;) to lepsze niż najlepszy seks i później trzęsienie portkami i płacz po kątach-nawet jeśli bez powodu :huh:

Mąż jak dziś mnie zobaczył po przeczytaniu postu Gosi, to kazał mi odpuścić sobie forum...ale to nie tak...przecież się wspieramy, takie jest życie...bywa źle


Dobrej nocy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498726 przez lania
Któraś pisała, że brzuch rano jest malutki dopiero później "rośnie", chyba Dominika :) ja też tak mam, rano dziwię się przed lustrem, że prawie płaska jestem za to wieczorem baniak jak się patrzy... ;) :blink: ;) :blink: ;) :blink: ;) :blink:


No i tak jak piszecie :S :silly: , mnie też suszy, ale ja wodę niegazowaną piję (przy łóżku dyżurna butla stoi cały czas), w ciągu dnia herbaty i soki (mąż mnie czasem Bobofrutami rozpieszcza :blush: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498767 przez Sysia
Witam Dziewczynki :)

Mnie też cały czas suszy i także mam butle obok łóżka :D hehe ...

Mi mój gin powiedział że dowiem się płci na badaniu anatomicznym czyli 3stycznia. juz się nie mogę doczekać :) aa no i wczoraj mój M nie szedł ze mną na wizytę bo mu służba wypadła :(...

Lania masz rację lepiej sobie odpuścić baraszkowanie,szkoda stresu.

A mam pytanie kochacie się z zabezpieczeniem ?

Miłego dnia :* i mam nadzieję że na tym naszym forum będą już tylko dobre wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #498779 przez Sevilla
Witam laseczki :)
Mnie też ogromnie suszy i musi być to koniecznie coś zimnego, ale z tym problemu nie ma, przy tej pogodzie butelka na 15 minut na dwór i gotowe, awaryjnie kostki lodu w lodówce :)

Przepraszam za wyrażenie, ale ten lekarz to jakaś cipa jest, jak on w 20tc nie jest wstanie określić płci ... dadaje moje zdjęcie, na dowód, że w 17 tygodniu lekarz jest wstanie płeć określić ...

To między udkami wystające to fiutek i jajeczka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498784 przez Sevilla
Sysia napisał:

A mam pytanie kochacie się z zabezpieczeniem ?


Powiem szczerze, że nie, ale my tak rzadko się kochamy, że aż żal mówić ... co do zabezpieczenia to pomyślę o nim dopiero w III trymestrze, kiedy szyjka macicy robi się podatna na składniki znajdujące się w spermie, powodujące przedwczesne skurcze ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498813 przez lalka
witam!!!!

tak jak pisałam wyżej pewnie gin chciał mnie zbyć!!!

mam znajomą,która tez jest w połowie ciąży..i kontrol z ZUS-u była u niej już trzy razy!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498849 przez Sylwia26081982
Hej dziewczyny, ja tu z wami jestem, czytam w miarę regularnie Wasze posty ale teraz zdziwiło mnie, bo na USG w 20tc tzw.połówkowym lekarz widzi płeć i to prawie nigdy się nie myli. Ja dziś idę na usg jestem w 19tc i dzis właśnie mam sie dowiedzieć jaka płeć, mam nadziejej że maluszek się pokaże w całej okazałości :)

Co do zabezpieczenia to nie zabezpieczam się teraz i nie zabezpieczałam w pierwszej ciąży i nawet w III symestrze o tym nie pomyślałam i nic szczególnego się nie wydarzyło wiec myślę ze to zbędne,,no ale to każdego indywidualna sprawa. ;)


POZDRAWIAM!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498872 przez demoniqe
Gosia strasznie mi przykro :((( pamiętam twój pierwszy post i jak ja chciałam mieć bliźniaki. Kochana przytulam cię ciepło trzymaj się!!! Będzie dobrze tylko nie trać wiary.

Czy ktoś wie co u drugiej Gosi? Miała mieć prenatalne 17 grudnia? Wiadomo co z główką? Może przegapiłam?


ooj ja to się chyba ostatnio zabezpieczałam z .... 6 lat temu :)

Często się kochamy staramy się najrzadziej 1 x w tygodniu, a na wizytach kontrolnych wszystko wychodzi ok. Plamiłam tylko w 2 miesiącu raz, potem próbowaliśmy delikatniej i jest ok.

Jednak Aktivia i migdały chyba zadziałały na zaparcia... zdecydowanie lepiej!!

Ależ wam zazdroszczę, że znacie już płeć. Ja może poznam w przyszły piątek w końcu.

Wczoraj do 24 skręcaliśmy szafę w dziecinnym. Cudnie zaczyna się tam robić. W lutym dokupimy resztę mebli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498874 przez MoNiaaa
jejq comtu sie dzieje????skad tyle zlych wiadomosci???
gosia wyrazy wspolczucia:( strasznie mi przykro ze cos takiego ciespotkalo daj sobie troche zcasu i pomalu staniesz na nogach moze odezwij sie do dziewczyn ktore tez przezyly taka strate i bedzie ci lzej??tule mocno :kiss: :kiss:

my wczoraj mielismy sie starac a ja usnelam zanim maz przyszedl do lozka :side:
normanie taka jestem zmeczona ostatnio ze nie dalam rady!!!

sylwia 3mamy kciuki za dobre widoki na usg

anabelle tobie tez zycze zebys sie w koncu dowiedziala a twoj avatarek chyba ze slubu??super wygladasz jak jakas bogini :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498884 przez sisina
Gosiu o Boże bardzo mi przykro nawet nie wiem co mam ci napisać;(((((((3maj sie kochana...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498894 przez Sevilla
A mnie wczoraj naszła ochota jak nigdy ... a mój mówi, super, siadł na przysłowiowe 15 minut by pograć, ja lekko przysnęłam, obudziłam się o 22 i zrobiłam mu awanturę, że gra jest ważniejsza ode mnie i seksu ze mną i, że nawet mnie nie obudził ... ech ... robię się jakaś nienormalna i niestabilna emocjonalnie :)

Demoniqe super, też już bym chciała urządzać pokoik, ale na najbliższe zakupy idziemy dopiero w styczniu :/ teraz niestety w pierwszej kolejności są święta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #498904 przez MoNiaaa
ja tez rano jak tylko widzialam ze M sie budzi spytalam czemu mnie nie obudzil twerdzil ze mnie budzil ale tak delikatnie :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl