BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414576 przez Dave
studentkaae - trzymam kciukasy :laugh: :laugh: i czekam jutro na dobre wieści :)
Nawet jak wyjdzie jedna kreska to się nie martw, powtórz test za parę dni, bo zawsze owulka mogła się przesunąć.

Co do przeczuć, objawów.
Ja każdą ciążę wyczułam mniej więcej po 2 tygodniach. Intuicyjnie mi coś mówiło, że coś się zmieniło. Tak po prostu wiedziałam, nie potrafię tego wytłumaczyć. Oczywiście nie dowierzałam, zwalałam na inne rzeczy, ale czułam, że ktoś zamieszkał pod moim serduchem.

A jak powiedziałam mężowi....
1) dowiedziałam się w dniu urodzin męża i chciałam mu zrobić prezencik, ale krecha była bardzo bladziutka i wolałam mieć 100% pewność. Następnego dnia zrobiłam betę, razem odebraliśmy wyniki (ale on nie wiedział co to za badania). Jechaliśmy właśnie na wypadzik i tak po prostu w samochodzie zapytałam jak bardzo mnie kocha, a ja mu na to że bardziej bo podwójnie. Nie zaskoczył od razu, ale po chwili.
Ale dam Wam linka do tej historyjki wrolimamy.pl/2011/11/20/prezent-nieurodzinowy/

2) było to takie zaskoczenie, że miałam czekać z testem do rana, ale nie wytrzymałam. Jak wyskoczyły dwiw krechy, w trzęsących się rękach i na miękkich nogach wręczyłam test tatusiowi :side: Tu wspomnienia wrolimamy.pl/2012/07/15/mama-aniolka/

3) ha,ha... była niedziela i dzień w pracy. Na szybko szukałam czynnej apteki, kupiłam test. Zrobiłam w pracy, a że pracujemy razem to przekazałam mu kopertę :P

Takie moje historie :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414585 przez andzia_zg
A mi po zafasolkowaniu zrobił sie bardzo wrażliwy brzuch. Np dotknęłam blatu w pracy brzuchem to czułam mrowienie.... i tak za każdym razem... innych objawów ciążowych nie miałam... czułam, że się udało :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414618 przez Dave
Z tym brzuchem to fakt. Tez nawet jak dotykam to jakoś inaczej czuję :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414639 przez agi-p
Oj widzę , że i u Was coraz tłoczniej :) Super :)

Ula widzisz Kochana , rozrasta się Wam watek :)

Moniaaa trzymam mocno kciuki za upragnione 2 kreski :) Muszą być i koniec :)

Studenkaae Ty to masz stalowe nerwy . Ja mając teścik w domku , już dawno bym go zrobiła :) Ale z tym porannym moczem to prawda , większe stężenie . Ale można strzelić teraz i rano :P
I doczytałam , ze Ty z Bielska jestes , więc jesteśmy prawie sąsiadkami :P ;)

I powiem Wam , ze ja też tym razem przeczuwałam , ze jestem w ciąży . W niedzielę miałam dostać @,ale czułam , ze jej nie będzie . Mąż pojechał po test i naszym oczom ukazały się cudowne 2 kreseczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414682 przez studentkaae
Dave - trzymaj, trzymaj kciuki Kochana - jutro napiszę ile kresek zobaczyłam :) a historie jak przekazałaś M informacje o ciąży super - zwłaszcza ta pierwsza w samochodzie :)
agi-p - stalowe nerwy?? no coś Ty - chyba strzępki tych nerwów mi już tylko pozostały ;) a tak w ogóle to gratuluję Szczęściaro :)

buuu, a jak ja brzuch dotykam to nic dziwnego nie czuję... zero objawów, nic.
dobra, dobra, już nie narzekam - może to akurat dobry objaw ten brak objawów dla odmiany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414693 przez studentkaae
agi-p napisał:

Oj widzę , że i u Was coraz tłoczniej :) Super :)

Ula widzisz Kochana , rozrasta się Wam watek :)

Moniaaa trzymam mocno kciuki za upragnione 2 kreski :) Muszą być i koniec :)

Studenkaae Ty to masz stalowe nerwy . Ja mając teścik w domku , już dawno bym go zrobiła :) Ale z tym porannym moczem to prawda , większe stężenie . Ale można strzelić teraz i rano :P
I doczytałam , ze Ty z Bielska jestes , więc jesteśmy prawie sąsiadkami :P ;)

I powiem Wam , ze ja też tym razem przeczuwałam , ze jestem w ciąży . W niedzielę miałam dostać @,ale czułam , ze jej nie będzie . Mąż pojechał po test i naszym oczom ukazały się cudowne 2 kreseczki :)



agi-p no tak, z Bielska jestem :) a Ty gdzie w takim razie mieszkasz "sąsiadko" ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414696 przez agi-p
Studentkaae nic się nie przejmuj .... ja tez dotykając brzucha nie wyczuwam niczego :P
Niektóre kobiety do końca ciąży nie mają żadnych dolegliwości ciążowych ... oczywiście nieliczne szczęściary :P
Dziękuje za gratulacje :) Jeszcze nie potrafię się tak oficjalnie cieszyć , boję się wizyty , ale za to mój Mężuś oszalał z radości :P
Trzymam kciuki za jutrzejszy poranny teścik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414701 przez agi-p
studentkaae napisał:

no tak, z Bielska jestem :) a Ty gdzie w takim razie mieszkasz "sąsiadko" ? :)


Całe życie w Bielsku mieszkałam , a od 1,5 roku w Międzyrzeczu :) To jest 10 km od Bielska :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414707 przez studentkaae
agi-p napisał:

studentkaae napisał:

no tak, z Bielska jestem :) a Ty gdzie w takim razie mieszkasz "sąsiadko" ? :)


Całe życie w Bielsku mieszkałam , a od 1,5 roku w Międzyrzeczu :) To jest 10 km od Bielska :P


wow - no to Sąsiadkami przez duże S jesteśmy :) ale super :)
ja mieszkam teraz w Bielsku na Osiedlu Słonecznym, niedaleko basenu na Konopnickiej :)
hehe, ale fajnie, nie sądziłam, że kogoś z tak niedaleka tu spotkam :)
a pierwsze dziecko w którym szpitalu rodziłaś - na Wyspiańskiego czy w Wojewódzkim? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414713 przez Dave
No to ja się piszę jako Wasza sąsiadka przez mniejsze S. Obecnie mieszkam w Ustroniu :laugh:
Przed nami zmiany i przeprowadzka do Pruchnej k/Cieszyna.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414720 przez studentkaae
no proszę Dziewczyny - kto by pomyślał, że same sąsiadki tu spotkamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414722 przez Dave
:) :)

To się spotkałyśmy :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414869 przez MoNiaaa
studentka to jestesmy wtakiej samej sytuacji tylko ze mi do dnia spodziewanej@ zostaly prawie 2 tyg.choc wiem ze tyle nie wytrzymam.
kupilam wczoraj test Amil ale do poniedzialku musze wytrzymac choc wiec ze jest za wczesnie chyba ze ochlone troche to sprobuje jak najdluzej poczekac z testem ale na sama mysl ze go mam jakos mi lepiej :side:

byl seksik oczywiscie ale w dni plodne tylko raz dlatego nie moge powiedziec ze dalismy czadu :blink: i chyba dlatego sie bardziej obawiam czy ten jeden raz mogl od razu byc trafiony??

wczoraj jakos kiepsko sie czulam brzuch jakby mnie pobolewal w lewym boku troche jakby jajnik ale sama nie wiem a pozniej jesczez glowa mnie rozbolala.
zreszta od kilku dni nie moge sie skupic

czekam na wiesci o tesciku:):):)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414870 przez agi-p
Dzień dobry :)

Studentkaae ja Paulinkę rodziłam na Wyspiańskiego , a Amelkę w Wojewódzkim ;)
A mieszkałam cały czas niedaleko pogotowia :)
Co z teścikiem ? Mów.... bo całą noc kciuki zaciskałam :)

Moniaaa my tez mieliśmy tylko jeden sexik na maxa w dni płodne i się udało :) Nie sądziłam , ze uda się tak szybko,bo o Ami 4 miechy się staraliśmy :) No i milusia niespodzianka :)

Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414908 przez Dave
Dzień dobry.
Czekam na teścik :woohoo: :woohoo:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl