BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 8 miesiąc temu #415886 przez agi-p
Moniaa ja odczuwałam bóle podbrzusza , jak na okres . Normalnie jajniki mnie bolały , wszystko tak jakbym okres miała dostać . A okresu nie dostałam , tylko 2 kreseczki się pojawiły :)
Może , może , może ... :) Ale nie nastawiaj sie Kochana . Wiem jakie to potem rozczarowanie . Ale z drugiej strony jak tu o tym nie myśleć i nie marzyć ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415922 przez studentkaae
cześć Dziewczynki :)
pozdrawiam weselnie - za chwilę zbieram się na 2 dzień wesela, ale chciałam Wam tylko zameldować, że dziś jest mój 35 dc a @ dalej nie ma...
a na tym weselu byli goście z równo 1-miesięcznym maleństwem - mówię Wam jaki słodziak... i przy takim hałasie, gwarze spał słodko - szok, że go te decybele nie ruszały...
jejuu, ja też chcę taką kruszynkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415991 przez agi-p
Studentkaae zazdroszczę zabawy na weselu . U Nas to wszyscy na kocią łapę żyją i ślubów nie chcą . A My chętnie byśmy poszaleli na weselichu :)
I superowo , ze @ dalej się nie pojawiła , oby tak dalej :) To co jutro kolejny teścik ??? :)

A ja mam chwilę dla siebie teraz :) Mężuś z Amelką szaleją na górze i tylko słyszę piski zachwytu non stop :)
Idę pobuszowac po allegro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416225 przez studentkaae
agi-p - no wesela to faktycznie super sprawa, my jeszcze 1 w tym roku mamy, równo za 2 miesiące...
to i tak nieźle, że tylko 2 w tym roku nam wypadły, bo w 2010 - jak sami mieliśmy ślub to oprócz naszego na 5 jeszcze się bawiliśmy... taka ilość to była jednak przesada, nie chciało się już, naprawdę.

@ nie ma nadal, trochę mi jakby niedobrze, ale to akurat może być efekt uboczny przejedzenia na weselu...
kolejnego testu narazie nie zrobię, bo już mam dość patrzenia na testy z 1 kreską, dołuje mnie to. poczekam i jak @ nadal nie będzie to pójdę już na betę, tu przynajmniej nie będzie przekłamania jakby co, ale powiem Wam, że mój Mąż na tym weselu co chwilę mnie pytał czy dostałam @?
no i przyznał się, że w tym tygodniu jak był w pracy to wyszedł na chwilę i zobaczył jak wielkie stado bocianów przelatywało... hehe - i teraz postrzega to jako znak, że nie bez przyczyny akurat on to widział, a jak wiadomo bocian zwiastuje maleństwo... ciekawa ta jego teoria nie?
hehe- gdyby to od bocianów zależało... ;)
a ja mam dzisiaj wolne - juuupiii :)))) pozdrowionka dla wszystkich co dziś w pracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416299 przez Dave
studentka - trzymam kciuki za te bociany :) :) :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416378 przez Mirella
po weekendzie Emilka utraciła pierwsze miejsce, do końca konkursu pięć dni, zagłosujcie proszęęęęęęę pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416477 przez studentkaae
ojejuuu, ale mnie brzuch boli, zupełnie jak na @...
ja niestety należę do tej grupy babeczek co mają mega silne bóle zwłaszcza 1 dnia @..., aż do omdleń nawet i każdy gin mi powiedział do tej pory, że bolesne @ przejdą mi po urodzeniu 1 dziecka...
no nic - zobaczymy co te bóle przyniosą... czekam... ale nie na @ tylko na ten cud :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416525 przez MoNiaaa
studentka jestem z toba...jak do tej pory @ nie przyszla to moze juz nie przyjdzie przez 9 miesiecy :)

a z tymi bolami to cos w tym jest bo ja po urodzeniu Julki juz nie odczuwam takich slinych boli jak dawniej za to po porodzie mialam strasznie obfite ale z czasem sie troche unormowalo

my wesele mamy 15.09 problem w tym ze nie mam w czym isc;/ niestety po ciazy moja sylwetka nie jest taka jak kiedys i ciezko mi cos kupic zebym dobrze wyglqdala i dobrze sie czula :angry:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #416528 przez Dave
Ja po porodzie tez miałam masakra okres, ale potem spoko.

MoNiaaa - na pewno coś znajdziesz, w czym będziesz śliczności :lol: :lol:

Przecież kobiety w ciąży promienieją samą sobą :silly: :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416529 przez MoNiaaa
oby oby a czyw ciazy jestem to nie wodomo jesczez:P

choc mysle o sobie juz jakbym byla :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416576 przez studentkaae
:( :( :(
jeszcze 2 godziny temu wierzyłam, że może pomimo bólu @ nie przyjdzie... ale przyszła... :(
niestety - bóle jeszcze bardziej się nasiliły, aż myślałam, że zemdleje i jakichś drgawek potem z zimna dostałam... ale jak zobaczyłam, że w końcu dostałam @ to łyknęłam aulin i za 40 minut odżyłam.
szkoda, bo w tym miesiącu już zostałam pozbawiona złudzeń :(
bociany nie pomogły...
Moniaaa - teraz trzymam kciuki za Ciebie - w Tobie cała nadzieja, wierzę, że Tobie się uda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416592 przez MoNiaaa
dzieki studentka sciskam i za miesiac chce twoj tescior widziec z II

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #416646 przez agi-p
Studentkaae :( Ale przyszły miesiąc będzie Twój :) Założysz czerwcówki 2013 :) A czerwiec to piękny miesiąc :) Amelkę mam z czerwca 2011 :)
Co do bolesności @ , to mi gin tez mówił ,że po pierwszym dziecku przejdzie , a urodziłam już dwójkę i męczę się i tak :( U mnie w rodzinie to genetyczne chyba . Moja mama i babcia też tak miały :( Jednym przechodzi , innym niestety nie :(

Moniaa teraz w sklepach tyle super kreacji , że na pewno będziesz wyglądała bajecznie na weselu :) A kiedy ty test będziesz robiła ?

Ja właśnie wróciłam ze spacerku z Amelką :) Wypogodziło się , ale mimo to wieje straszliwie !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416665 przez MoNiaaa
no wlasnie u mnie nic nie ma a do tego zostalo mi sporo kg po 1 ciazy i nic mi sie nie podoba!! odkad Julke urodzilam ani razu nie ubralam sukienki ani krotkich spodenek(nie liczac po domu do spania) :ohmy: wogole strasznie spadla mi samoocena i mam mega dola z powodu swojego wygladu..ale to juz inna historia :blink:

a test mam zamiar w sobote zrobic choc licze sie ze to moze byc troszke za wczesnie 2 test bedzie we wtorek 4.09 (dzien spodziewanej@)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #416674 przez Dave
MoNiaaa - nie gadaj głupot :cheer: Dawaj nam tu fotę żeby wybić Ci z głowy takie myślenie :)

Ja po Majce to w sumie tak samo wyglądam, jak przed. No może już nie taki kaloryfer na brzuchu, ale to wina lenistwa. Natomiast moje piersi zrobiły się jeszcze mniejsze niż przed :dry: Może po drugim dziecku coś zostanie :blush:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl