BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 4 miesiąc temu #516352 przez ewela86
Urszula i tweety: cieszę się że nie jestem sama wśród jeszcze pracujących :blink:
Wszyscy wokoło się dziwią i wyganiają mnie na zwolnienie, a mnie jakoś tak niespieszno... Myślałam że już coś ze mną nie tak. Niby jak się pracuje to strasznie się chce urlopu ale jak pomyślę że mam siedzieć cały dzień sama w domu.... Poza tym praca przez 8 godzin pn-pt, ale nie nużąca, przy komputerze (jak widać :laugh: ) i wśród ludzi przede wszystkim. Fajnie tak jak wszyscy wokół Ciebie skaczą a szef docenia za poświęcenie :side: :laugh:

Sisina te wszystkie buteleczki, pieluszki i inne akcesoria mnie przerażają. Nie wiem które najlepsze, które będą dobre dla maluszka :huh: :huh: Ale mam nadzieję, że sobie poradzę...
Może już czas się rozglądać i zacząć kompletować?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516355 przez tweety
ewela86 napisał:

Sisina te wszystkie buteleczki, pieluszki i inne akcesoria mnie przerażają. Nie wiem które najlepsze, które będą dobre dla maluszka :huh: :huh: Ale mam nadzieję, że sobie poradzę...
Może już czas się rozglądać i zacząć kompletować?


No wlasnie, mowilam sobie ze wstrzymuje sie do polowkowego. teraz jest po i jakos nie wiem czy juz zaczac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516360 przez lalka
Tweety ja od 12 t.c jestem na chorobowym!!!!!z zusem wszystko załatwia mój zakład pracy!!!!ja mam wszystko tak jak przy wypłacie i kasę mam niczego sobie....na pewno nie mam mniejszej!!!!Tweety a może z zus-u dostaniesz osobny przelew>?????mój mąż tak miał jak chorował!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #516401 przez Sevilla
Kiniaczek napisał:

A to jeszcze trzeba być zdanym na łaskę ginekologa... phyyy... no nic zobaczymy co powie ale będe go molestować o siedzące... zreszta mój gin jest jakiś dziwny... od początku ciązy pyta przy każdej wizycie czy L4 potrzebne bo może wypisać...


Kiniaczek mój też się pyta za każdym razem, a ja mówie twardo, że nie, ale w lutym powiem dawaj pan to zwolnienie :)

Ja też nadal pracująca, ale co mam zrobić, jak sklep prowadzę. Szczerze mówiąc boje się zostawić sklep sam, co prawda pod kontrolą mojego narzeczonego, ale jednak ... poza tym przeraża mnie siedzenie w domu, żeby to jeszcze ciepło było, to bym w ogrodzie posiedziała a tym czasem 4 ściany ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516440 przez sisina
ewela 86 to nie jest aż takie straszne bardzo pomaga mi mój mąż aż sie dziwiłam ja podpytuje moje koleżanki które są już mamusiami a z rzeczami to sie wstrzymam bo nie znam płci i to mnie najbardziej przeraża....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516449 przez ewela86
Sevilla całkiem podobnie wygląda to u mnie bo przy każdej wizycie mój ginekolog zadaje mi to same pytanie i za każdym razem dziwnie patrzy jak mówię że jeszcze nie chcę zwolnienia...
I również planuję tak od lutego... zobaczymy jak będzie.

Sisina właśnie rozgryzam temat i narazie czytam opinie o różnych butelkach itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516461 przez Kiniaczek
A mnie tam to nie przeraża:) Buszuje po allegro ,obserwuje:) a jak tylko gin się określi co do płci to się zacznie zakupowy szał:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516522 przez Anabelle
My z M nic nie kupujemy. Oglądamy, ale nie kupujemy :)
W lutym/marcu zobaczymy co mamy jak szwagierki naznoszą rzeczy dla noworodków :)
Zamierzamy wykorzystać to co jest, a ewentualnie przy drugim dziecku kupimy co nieco nauczeni doświadczeniem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #516560 przez lalka
ewelwa co do butelek to sprawdzone mam z poprzedniej ciąży AVENT!!!!Wystarczyły dwie butelki mała i duża do mleka..a potem kubek nie kapek!!!!
zmieniałam tylko smoczki..nic się z nimi nie dzieje,nie przebarwiają się od herbatki..nie mają zarysowań!!!!i teraz chyba też w nie zainwestuję!!!warto wydać trochę więcej..ale jest konkretna!!!i smoczki dla maluszka też polecam avent!!!!

a z resztą mam tak samo jak Anabelle.....trochę już mamy wózek..łóżeczko..pościele..pieluchy tetrowe i ciuszków sporo...ale to wszystko dostałam!!!!i tak sukcesywnie "znoszą"mi do domu!!!a w kwietniu zerknę czego mi brakuje... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516575 przez ewela86
lalka dziękuję za podpowiedź, a takie porady nauczonych doświadczeniem mam są najlepsze! też się zastanawiam nad butelkami AVENT lub TOMMEE TIPPEE. Wątpliwości miałam też co do ich ilości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516588 przez lalka
zainteresowałam się też drugą firmą ,ale nic o niej nie wiem!!!!!
ewela są takie jakby pakiety startowe... z Aventu..łącznie z laktatorem!!!!ja kupuję dwie małą i dużą!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516598 przez lalka
ewela taki zestaw miałam na myślihttp://allegro.pl/zestaw-startowy-avent-natural-laktator-butelki-new-i2907015609.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516601 przez sisina
Ewela86 no ja zakupiłam Tommee Tippee 2 duż i małą inawet smoczki dostałam gratis;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516604 przez Anabelle
TOMMEE TIPPEE używała moja szwagierka z tego co kojarzę po logo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #516611 przez lalka
to Anabelle dowiedz się czegoś więcej jak możesz....

ja z czystym sumieniem polecam AVENT!!!ale na nowości jak są dobre to dlaczego nie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl