BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #516618 przez ewela86
lalka super! dzięki właśnie przeglądałam podobne zestawy ale ten z laktatorem to chyba najrozsądniejszy wybór bo i tak trzeba kupić a widziałam jeszcze ze sterylizatorem:)

anabelle a podpytałaś się szwagierki czy była zadowolona, a raczej czy jej maluszek był :)

sisina no właśnie, fajne są te buteleczki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516631 przez Sevilla
Ja narazie zaszalałam tylko raz :) Kupiłam body :) Poza tym od znajomych odkupujemy łóżeczko dla dziecka za 50zł, tak więc zostanie nam tylko materac do dokupienia.
Ja podobnie jak Anabelle, czekam co mi szwagierka, kuzynka i koleżanka naznoszą, po przebieram, bo one mają dziewczynki. Uniwersalne zostawię, a dziewczęce oferuje, że mogę komuś wysłać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516845 przez Kamila
Witajcie!
Tak dawno mnie u Was nie było. Bardzo przepraszam. Niestety nie przeczytałam jeszcze wszystkich postów tylko kilka ostatnich. W miarę możliwości nadrobię zaległości.
U mnie trwa właśnie 23 tydzień. Przed świętami dowiedziałam się, że spodziewamy się córeczki. Nasza kochana niunia będzie miała na imię Magdalenka. Czyli Magda albo Lenka ;)
Od listopada przebywam na zwolnieniu L4, ponieważ w 14 tygodniu ponownie lekko krwawiłam. Przez jakiś czas byłam przybita i dopiero teraz naprawdę cieszę się maleństwem.
Dzidziuś bardzo dużo się rusza. W niektóre dni to fika koziołki za każdym razem gdy usiądę albo się położę. Cudowne uczucie.
W związku w powyższym popadłam w szał zakupów. Może trochę przesadziłam, ale mam dużo wolnego czasu i zamawiam z allegro wszystko co uważam za potrzebne dziecku, a czasem te niepotrzebne rzeczy też ;)

Od dzisiaj będę do Was częsciej zaglądała. Piszecie dokładnie o tych sprawach, które mnie nurtują.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Trzymajcie się w te zimowe dni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517012 przez velvetka86
Witam,
Ja też będę majową mamusią :) Dziś pierwszy raz na forum:) Mam nadzieje dużo się dowiedzieć na temat ciąży z forum oraz podzielić się opinią :)















Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517016 przez MoNiaaa
jesli moge sie wtracic odnosnie butelek to ja mialam avent sa OK tylko pozniej ceny smoczkow troche przerazaja na poczatek mialam 2 butelki jedna na mleko 2 na herbatke a jak mala zaczela wiecej jesc to dokupilismy jesczze jedna o wiekszej pojemnosci ale to chyba po pol roku??
tommy teepe tez sa fajne bo ksztaltem przypominaja piers mamy ale mi sie wydawalo ze one nosek zatykaja :unsure:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517020 przez Sylwia26081982
ewela Ja mam dla synka Tommee Tippe a to dlatego ze karmilam go piersia a smoczki z tej firmy sa bardzo podobne do piersi i mój synek szybko sie przestawil, innego nie umiało ssac, pewnie z czasem by sie nauczyl ale po co go meczyc :)

Szal zakupow,,,no to ja kupiłam nianie elektroniczna juz, byla okazja wiec zlapalam :) Bardzo mi tego brakowalo przy pierwszym dziecku dlatego teraz postanowilam zakupic.

Juz mam taka ochote ciuszkow nakupic,,,ale poczekam ;)

Dzis bylam na wizycie u połoznej, sluchalismy bicia serduszka, wszystko ok. :)
Juz nie bede miala USG ale zastanawiam sie zeby w 28 tygodniu zrobic prywatnie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517042 przez ewela86
No właśnie - w dużej mierze wybór będzie uzależniony od potrzeb i upodobań maluszka. może kupię po jednej z obu...
We wtorek jadę na usg 3d więc mam nadzieję że już będę wiedziała w jakim kolorze kompletować wyprawkę i zacznie się szał zakupów (mam nadzieję że będę się mogła powstrzymać z ilością)
A kupujecie laktator i sterylizator?

Zamówiłam książkę Pauliny Holtz "Luśka na planecie dziecko" czyli NIEporadnik świadomego rodzica i właśnie dzisiaj przyszedł!!! Przeczytałam 2 strony i już mi się podoba :lol:
Przeczytam to napiszę więcej...

velvetka86 witaj:) ja też od niedawna na forum

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517043 przez Kasia87
A dziewczyny, USG 3D/4D warto robić?? Wiem, że ze względów medycznych nie trzeba, ale to świetna pamiątka... tylko troszkę kosztowna..

A jeśli robić to kiedy??? Teraz czy jeszcze czekać??


A co do pracy to ja na zwolnieniu prawie od początku, zakład pracy nie mogł zapewnić bezpiecznych warunków i lekarz nie chciał ryzykować... Nikogo z ZUS u mnie nie bylo, ale mam zwolnienie siedząco/chodzące:)

Jasiek dzisiaj kopie jak szalony, tzn tak mocno ze aż widać;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517076 przez aleksiaa88
Witam też się zastanawiałam nad USG 3d ale odpuściłam sobie. Mój szał zakupowy trwa już od dawna, nie wiem ale teraz to mąż częściej zaciąga mnie na zakupy dla dzidzuśka. Moje zakupy muszę robić od podstaw nie mam od kogo dostać w spadku- no może mam ale ja tej osoby nie trawie a poza tym mąż też nie ma ochoty od niej brać cokolwiek znaczy od siostry- możliwe, że za jakiś czas możemy usłyszeć, że ona musiała kupić a mu dostaliśmy za darmo, że ona się wykosztowała- to jest taka osoba, że potrafi po czasie wypominać. Więc wolimy nie brać nic i nie słyszeć narzekania, wolimy co miesiąc kupować po parę rzeczy. Ostatnio byłam w Pepco i się rozczarowałam nie wiem o co tam chodzi z akcesorii były rzeczy dla noworodków ale w ubrankach najmniejszy rozmiar był 72 od 9 miesiąca życia więc nie wiem czy nie mają czy były wykupione, a może za mały ten sklep nie mają wyboru, muszę się udać do większego miasta może tam będę, chyba, że nie posiadają i nic o tym nie wiem może któraś z Was wie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517078 przez Anabelle
Tylko szwagierka w Anglii siedzi ;)
Przyjedzie za 2 tygodnie na 2 dni to mogę popytać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517101 przez Sevilla
Moja koleżanka robiła zdjęcie w 30tc :) Twarzyczka wyszła super. Wszystko widać :)

Witam kolejną nową mamusie :) Haha ostatnio narzekałyśmy, że nas się mało robi, a tu się namnożyło nowych mamusiek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517159 przez lalka
dzisiaj pierwszy raz od poniedziałku byłam"na mieście"..poszalałam po sklepach i teraz mi to wychodzi!!!!rwie mnie TAM coś :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:


witam nowe mamuśki :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: napiszcie coś więcej o sobie!!!!
mój M.kupił mi dzisiaj taką ogromną kosmetyczkę...do szpitala jak pójdę rodzić...ma czasem serce ;) ;) ;) ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517180 przez Anabelle
Lalka, jednym słowem... mąż zasłużył na nocleg w domu :P
Mój M rano miał dobry humor, nawet mnie pocałował - święto! ;) A teraz znowu jakiś naburmuszony. Dobrze, że ja jestem w pracy sb-nd, a on pon-pt ;D
Napatrzyliśmy się na siebie przez 3 tygodnie - ileż można?! ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517418 przez Urszula
Kochane polecam Avent teraz na rynku pojawiły się z nowymi smoczkami uksztaltowanymi jak pierś. Sama mam zarówno butelki jeszcze ze starym kształtem smoczka jak również podgrzewacz, sterylizator i laktator ręczny. Teraz chyba kupię elektryczny poprzednim myślałam, ze się zajade przy pompowaniu. Tylko ważne jest by dobrać podgrzewacz do używanych przez Was butelek by pasowały. Dobrej nocki....ja w pracy...



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #517454 przez Sevilla
Witam dziewuszki po męczącej nocy :(

Dostałam od lekarza syrop wykrztuśny na mój kaszel i tak jak przez dwa dni nie chciał działać, tak dziś w nocy myślałam, że moje płuca wypluje, już nie wspominając, że obudziłam się cała mokra, jakbym świeżo wyszła spod prysznica. Bądź co bądź, nos mam już prawie odetkany, więc oddycha się super, głowa, mięśnie i stawy mnie nie bolą, ale kaszel jest :( Ciekawa jestem co na to Maks, bo co mnie kaszel złapię, to potem dostaje szturchańca ... chyba nie jest pocieszony tym faktem ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl