BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 1 miesiąc temu #591459 przez Zelinka
Od razu jak trafiłam na oddział to dostałam zastrzyk na rozwój płucek dla małej.Trafiłam w 28 tygodniu do szpitala ,myśleli ,że urodzę w ten sam dzień a ja jeszcze miesiąc pociągam. Gabrysia zostanie w szpitalu do końca kwietnia najprawdopodobniej.

Dziś u niej byliśmy i dowiedzieliśmy się ,że jutro odłączą jej antybiotyk a pojutrze kroplówki i wyciągną wenflon, będzie karmiona już tylko doustnie. Na początku dostawała 2 ml pokarmu, a teraz wcina 12 ml, jutro dostanie 15 ml a pojutrze 20 ml. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Będzie dostawała coraz więcej żeby przyzwyczaić żołądek do jedzenia ale radzi sobie super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591462 przez Kiniaczek
joasia10015 napisał:

demonique świetna wiadomosc :blush: :) :kiss: No i faktycznie odrzuc tą zielona herbatke ;)
Dziewczyny od jutra promocje w ROSSMANIE na pampersy www.okazjum.pl/rossmann/gazetka/gazetka-...5-03-2013,15098.html kurde jeszcze sama nie mam kupionych ,i nie wiem czy to jakaś super okazja? luknijcie i dajcie znac to zakupie chociaż z paczkę,dwie ;) (na począteczek )


Ja dziś kupiłam w Realu jedną pakę pampersów w rozmiarze 1 :)w cenie 38,99 ( 78 sztuk)

A na zaschniętą kupkę najlepsza woda bo chusteczki rzadko kiedy taką kupkę zetrą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591463 przez demoniqe
wczoraj na grouponie była promocja na pampersy ale dzis juz jej nie widze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591476 przez lania
Zelinka fantastycznie, że Mała tak dobrze sobie radzi :) :) :)

demoniqe super, że wszystko ok. :) :)
:dry: zastrzeliłaś mnie tą informacją o zielonej herbacie, ja tylko taką pijam...no ale odstawiam w takim razie

sisina bardzo ładny wózek, ja też chcę bebetto, ale fabio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591479 przez lania
Alex_87 napisał:

Wogóle ostatnio czuję jakby mi gmerała tak jakby w szyjce czy gdzieś :P i czuje takie niemiłe kłucia w kroku ;/ jakby ktoś mi haczyk wkładał do środka i ciągnął :P

no ja całkiem podobnie odczuwam, nie jest to przyjemne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591496 przez Zelinka
A oto Gabrysia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591497 przez Sevilla
Patrzę na gazetkę, ale w sumie nie widzę, ile jest tam pampersów....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591499 przez Zelinka
kurcze za duze i nie poszlo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591522 przez anek
Tweety dzieki za info o biustonoszach, tez mi sie spodobały.

Joasia10015 tam mam synka 5-letniego.tez bardzo sie cieszy z siostrzyczki, przychodzi co chwike caluje brzuszek, glaska,maluje rysunki dla niej, wybral imie itp.teraz narazie jest ok bo jej nie ma ale jak zobaczy ze ja przytulam, caluje to mysle ze bedzie zazdrosc.jakos bede musiala podzielic te przytulanki.zeby kazdy byl zadowolony:)
ja tez ciagle pije zielona herbate ,hmmm nieiwedzialam ze n ie mozna.

co do lumpkow tez kupuje tam ubranka,wczoraj kilka perelek znalazlam po 3-4 zl.mam troszke ubranek po siostry dzieciach i po Szymku.
ten wózek Bebetto tez sobie upatrzylam ale nie moglam go nigdzie zobaczyc w realu.moze jeszcze gdzies go znajde.
dziewczyny jak macie upatrzone jakies koszule do karmienia wklejcie link bo ja dzisiaj szukalam
ale tyle tego jest ze juz sama nieiwem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591533 przez moniaaak
Zelinka widzę na miniaturce- słodziak mały z tej Twojej córci:).

Demonique a ja właśnie sobie zrobiłam zieloną herbatę... ;) ;)

Anek jakiś czas temu na forum był szał na koszule nocne z Biedronki, w sumie dość duża część z nas takie właśnie zakupiła. Linka niestety do nich nie mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591542 przez anek
oj to sie spoznilam. moniaak nie pamietasz po ile?
ja o taiej mysloalam allegro.pl/koszula-nocna-model-do-karmie...u-l-i3073871347.html
i jeszcze jedna musze znalesc.
a jak jest z filtrami u takich maluchow?czym wogole mozna w lecie smarowac do 1 msc zycia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591550 przez moniaaak
Anek po trzy dyszki były. Ale może jeszcze są, bo ja ostatnio w jednym sklepie widziałam.
Ja mam dwie z Biedronki i jedną bardzo podobną do tej, którą wstawiłaś. Ta też do karmienia będzie dobra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591555 przez anek
jak jutro bede jechala Szymka zawiesc do szkoly to wstapie, moze beda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591570 przez ewela86
zelinka bardzo jestem ciekawa zdjęcia Gabrysi! Nasza pierwsza "majóweczka", która jest już na świecie :)

ja też poszukuję staników do karmienia właśnie i dzięki temu że was przeczytałam mnoej więcej wiem czego szukać.

mnie coś katar i gardło męczy - mam nadzieję że na tym się skończy i nie wyniknie z tego nic poważniejszego. narazie pije syrop prenalem, bo nie było w aptece tych tabletech o których wcześniej pisałyście chyba - prenatal gripcare czy coś takiego...

ja tymczasem jestm uziemiona w domu :angry: przez ten mróz samochód nie pali bo akumulator lichawy, a męża nie ma :( Czekam aż mrozy zelżeją... :dry: :angry: GDZIE TA WIOSNA???!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #591622 przez joasia10015
ewela86 haha-jak słyszę akumulator to mam dreszcze :huh: Z racji tego że nie mamy garażu i auto stoi na dworze -już nie raz padł mi akumulator w najbardziej potrzebnej sytuacji :silly: Ale w zasadzie byłam zmuszona nauczyc sie go sama ładowac (jak sie ma męza w wiekszości poza domem trzeba byc mechanikiem,malarzem,kominiarzem,budowlancem i matką w jednym ;) :silly: )i teraz wyciągam akumulator,ładuje i spowrotem podłączam :cheer:

Dziewczyny mam pytanko(aż dziwne że mam syna 3,5 letniego i pytam o takie rzeczy)do czego są potrzebne podkłady na łóżeczko ,do przewijania itp.To znaczy ja rozumiem że są własnie do przewijania ;) ale ja czegos takiego nie miałam dla synka,podkładałam pieluszkę tetrową i było GIT -czy to naprawde takie potrzebne? Wy wszystkie to kupujecie? Bo ja zgłupiałam,ja wiem że wszystko idzie do przodu ale chyba nic sie nie stanie jak zostane przy pieluchach-tymbardziej że mam ich sporo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl