BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 1 miesiąc temu #590656 przez moniaaak
Sevilla ciesz się, że nie musisz dużo kupować. My znów musimy kupić prawie wszystko, bo w rodzinie dzieci małych nie ma za bardzo. Fakt, te zakupy cieszą- ale wybór jest taki, że podejrzewam iż część rzeczy kupiłam zbędnych. A Ty na bieżąco sobie kupisz jak coś będziesz potrzebować:).
Chociaż- jedni dziadkowie kupią wózek, drudzy też coś pewnie dorzucą i jakoś to będzie:).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590661 przez tysiiiak
hej dziewczynki :* i witam nową mamusie :) :*

Zelinka jeszcze raz ogromne gratulacje :* i żeby malutka rosła zdrowo :) czekam na zdjecia :D


co do krwi pepowinowej to jest to bardzo droga sprawa :( i nas po prostu na to nie stac ...

wozkow mam juz 2 typy chociaz caly czas bylam zdecydowana na jeden teraz podoba mi sie jeszcze inny
1. allegro.pl/3w1-najnowszy-zestaw-baby-mer...013-i3059766122.html
2. allegro.pl/wozek-gleboki-krasnal-fiorino...3089.html#tabsAnchor

Kubuś od wczoraj jakos strasznie mi sie wwiercił w żebra dlatego nie pisalam bo ciebie mi sie siedzi :( kopie tak ze mi oczy wychodza z orbit :P

uciekam lezec bo ałaaaaaaaa :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590672 przez Zelinka
Malutką urodziłam tak wcześnie najprawdopodobniej ze względu na to ,że w dzieciństwie chorowałam na raka i później pojawiły się inne choroby no i mój organizm jest po prostu za słaby,żeby donosić ciąże. A jeszcze może być tak ,że mam po prostu tendencję do rodzenia wcześniaków.Tak mi powiedzieli w szpitalu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590681 przez lania
Zelinka napisał:

Malutką urodziłam tak wcześnie najprawdopodobniej ze względu na to ,że w dzieciństwie chorowałam na raka i później pojawiły się inne choroby no i mój organizm jest po prostu za słaby,żeby donosić ciąże. A jeszcze może być tak ,że mam po prostu tendencję do rodzenia wcześniaków.Tak mi powiedzieli w szpitalu.

do szpitala trafiłaś w 28 tc, jak dobrze kojarzę :side: , to troche cie powstrzymali... dali ci zastrzyki na rozwój płuc małej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590717 przez aleksandraludw
polecam stronę biustonoszedokarmienia.pl duży wybór rozmiarów i fajnych fasonow. Zamawialam tam mój ostatni biustonosz i jest naprawdę wygodny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590718 przez moniaaak
Zelinka a mała jest z Toba już w domu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590730 przez anek
Lania pije ziolka ale pokrzywy to chyba nie dalabym rady.mieta,rumianek itp bardzo lubie.
Witaj Zelinka, nie znamy sie bo jestem tu od wczoraj.gratuluje dzidziusia i niech zdrowo rosnie.
Witaj tysiiiak!

Sevila maxi cosi tylko mura to moj faworyt ale cena masakryczna,nawet za uzywany trzeba dac 1500zl.ja przeznaczylam max1200-1300zl.
dla mnie wazne jest zeby byl lekki bo maz ciagle wyjezdza i sama dzwigac bede musiala.do auta z auta, do domu z domu wiec waga musi byc mala.gondola musi byc duza bo chce przejezdzic w niej cala zime a wiadomo dziecko pol roczne juz nie jest malutkie. chcialam kola pompowane ale w tym moim upatrzonym sa piankowe i mam dylemat.w sumie dziewczyny pisza ze sobie radzi niezle z kraweznikami i sniegiem ale wiadomo nie to co pompowane.
ja tez mam troszke ubranek po synku bo kaftaniki,body kupowalam biale wiec uniwerslane ale musze jeszcze troszke pokupic.jak narazie nie mam weny, musze wybrac sie do jakiejs hurtowni i wszytsko kupic za jednym razem.
a jakie lozeczka kupujecie drewniane/turystyczne?.moj kolejny dylemat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590746 przez moniaaak
Ja będę mieć drewniane. Moim zdaniem stabilniejsze,a i wygląda lepiej. Łatwiej utrzymać w czystości. Łóżeczka turystyczne też są spoko, ale po jakimś czasie użytkowania już nie wyglądają zbyt korzystnie.

Upatrzone mam coś takiego allegro.pl/lozeczko-bukowe-rzezbione-mot...and-i3082263472.html , z tym, że mój luby chce je zrobić samodzielnie:). I nasze będzie jaśniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590747 przez Alex_87
Hej dziewczyny :)

Witam nową mamusię :)

W jakiejś gazecie widziałam przepis, jakaś mieszanka ziół właśnie na anemię, później poszukam i wkleję, może komuś się przyda ;)

Fajnie, że podałyście te linki do kocyków, ostatnio myślałam jaki by tu kupić, a tak nie będę musiała szukać.

Wczoraj u położnej oglądałyśmy film o porodzie, jak to wygląda od przodu i cieszę się, że jak będę rodziła to nie będę musiała tego widzieć ;) i dobrze, że mąż będzie stał za mną, bo też by się napatrzył niepotrzebnie, Kurde nawet nie wiedziałam, że dziecko musi się tak namęczyć, żeby wyjść na świat, tragedia.

Zelinka jeszcze raz gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590792 przez Daarikaa
ja będę kupować to łóżeczko allegro.pl/17el-lozeczko-biale-szuflada-...aft-i3078462027.html

Na anemię buraczki się kłaniają :silly: a tak poważnie ja przy pierwszym badaniu też miałam obniżony poziom czerwonych krwinek, zaczęłam pić sok buraczany z hortexu i na następnych badaniach podskoczyły aż o 3 jdnostki a nie piłam tego codziennie więc polecam bo sprawdzone

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590807 przez lania
anek napisał:

Lania pije ziolka ale pokrzywy to chyba nie dalabym rady.mieta,rumianek itp bardzo lubie.

pokrzywa nie jest taka zła :blink: ja lubię :blush: , piję, ze wzgledu na bóle głowy - tez ponoc pomaga. Nawet moja córa pija pokrzywę, słodzi miodem i jej smakuje :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590816 przez lania
a ja się przemogłam i dzis udało mi się :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: zamówiłam pościel do łóżeczka. Oglądałam inne ale zdecydowałam w końcu się na ten komplet allegro.pl/ala-i-as-10el-mis-90x120-i3077599157.html
i zobzczymy :side: :woohoo: :lol: :silly: ;) :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590826 przez moniaaak
lania napisał:

a ja się przemogłam i dzis udało mi się :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: zamówiłam pościel do łóżeczka. Oglądałam inne ale zdecydowałam w końcu się na ten komplet allegro.pl/ala-i-as-10el-mis-90x120-i3077599157.html
i zobzczymy :side: :woohoo: :lol: :silly: ;) :cheer:


Gratuluję przełamania:).
Teraz będzie już z górki.

Bardzo ładna ta pościel:).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #590827 przez Szarla
My zamówiliśmy ten zestawik:
allegro.pl/lozeczko-hafty-materac-poscie...and-i3052924553.html

Już doszło, czeka tylko na lepsze czasy na złożenie :D

Ogólnie jestem zadowolona :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl