BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 2 miesiąc temu #576105 przez klaudia69
dolegliwosci ciazowe swoja droga. ja niestety mam okropny bol zatok od tygodnia nie moge za bardzo funkcjonowac, a najgorsze sa wieczory. najgorsze ze za bardzo nic nie moge wziac. czy ma ktos jakis sprawdzony sposob na bol zatok? bylabym wdzieczna za rady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576127 przez Ikunia1910
Hej, my wróciłyśmy od doktorka.
No i glukoza 75g do wzięcia :( nie tyle przeraża mnie smak bo słodkie lubię, co dwie godziny siedzenia:( no ale to w poniedziałek.
Szyjka zamknięta i 4 kg na plusie od początku:)

Wisnia ja jeśli już się zgodzę na taką imprezke to pod koniec kwietnia bo jakies takie mam przeczucie że "wycisnę" małą w połowie maja :blink:

Agusia to teraz odpoczywaj po takim maratonie. A co kupiłaś fajnego?

Klaudia rób sobie parówki z ziółek, powinno ukoić i nawilżyć śluzówki.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576162 przez Agusia83
Klaudia,spróbuj kupić w zielarskim kminek do parzenia i zrób parowke.

Kupiłam szara,elegancka koszulę i czerwony krawat. Najsmieszniejsze,ze krawat był droższy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576163 przez Hania84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576205 przez Agusia83

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576213 przez Hania84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576265 przez Agusia83

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576319 przez natali
czesc dziewczyny, kurcze tak sie rozpisalam a tu mi wiadomosc wcielo zla jestem jak nie wiem. :angry:

Haniu przykro mi ze tak sie rozczarowalas cos o tym wiem szczegolnie jak traktuja imigrantow za granica.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Klaudia sproboj zapytac w aptece o AMOL taki w plynie do nacierania ponoc pomaga ale upewnij sie czy nie ma zadnych przeciwskazan w ciazy.

Umowilam sie na usg 4d w przyszly piatek juz sie nie moge doczekac dostane zdjecia i filmik na plycie.

Witam nowa mamusie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576393 przez Ikunia1910
natali AMOL jest z alkoholem, a to raczej nie jest wskazane w naszym stanie... ;)

haniu przykro mi bardzo że tak wyszło a raczej nie wyszlo z waszym przyjazdem ... oby wszystko poszło gładko za miesiąc.

ja znów toczę bitwe ze zgaga,, eh...
dzisiaj brat robil fotke mojemu brzuchowi dla bratowej tylko że telefonem i troche kiepska jakość ale co nie co widać:)




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576405 przez Hania84
Agusia przelewem nie wyślemy bo po pierwsze nikt w PL nie ma eurokonta, a po drugie z tego co mama sie orientowala to pobieraja duze oplaty za przelew z euro na PL. A na pewno w euro jej nie damy kasy (choc ona by chciała bo już to sugerowała bo wie ze jej sie to będzie opłacać) nie zamierzamy jej ułatwiać...skoro ona nie potrafi dzieciom przypomnieć o urodzinach własnego ojca. A pocztą tymbardziej nie wyślemy kasy bo po prostu kradną z kopert. Wysłałam raz ojcu kartkę na urodziny i włożyłam symbolicznie 10 euro i nie doszła. Świnie gdzieś prześwietlają i kradną.
Tak polak to świnia i musi zapierdalać. Takie realia.

Natali współczuję ci...co za wiedźma...lekkie określenie...ale inaczej nie mogę tu jej na forum nazwać. Bądź dobry a będziesz w dupę bity. Też wiem coś na ten temat.

Ikunia świetnie wyglądasz. Zdjęcie dobrej jakości :) Wszystko pięknie widać. O jejku dziewczyny jak wy fajnie wyglądacie...takie szczupłe i wtedy fajnie się brzusio odznacza :)

Idę spać, bo piszę na leżąco i mi trochę ciężko. Dobranoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576416 przez violcia00
U mnie znow sie zapowiada nie przespana noc :(
ogladam film,moze jak troche zmecze oczy to sen przyjdzie ;)

Ikunia sliczny brzuszek :) ,co do zgagi sprobuj zjesc migdaly,mi zawsze pomagaja.

Hania faktycznie to przykre ze tak w ostatniej chwili musieliscie przelozyc wyjazd,ja tez wybieram sie do Polski za jakis tydzien,troche sie boje podrozy bo tyle kilometrow,teraz jeszcze w moim stanie....tez autem jedziemy.

Klaudia a na te bole zatok moze inhalacje pomoga?robione z wrzatku,2 lyzek sody oczyszczonej,2 lyzek soli i olejku inhalacyjnego.
Ja tez miewam czeste bole glowy i czasem tez smaruje sie Amolem-w aptece powiedzieli ze jest to bezpieczne dla kobiet w ciazy :dry:

No nic uciekam...mam nadzieje ze jakos uda mi sie zasnac :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576434 przez Agusia83
Dzień dobry.
Violcia,ja tez nie mogłam zasnąć. Biodra dawały popalic. W szpitalu tak ich nie odczuwalam,nie wiem czemu.

Haniu,a rodzice A mieszkają w Polsce? Oni mogą przekazem wysłać kasę byłej...albo dajcie jej znać,ze będzie opoznienie.

Ikunia,zdjecie świetne. Bardzo ładną kobieta i mama z Ciebie. Tez Wam dziś kleje mojego brzuchola.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576466 przez WisniaJ
Ah Hania straszna historia, a chciałam ci pisać moje dobre rady z przebytej podróży, a widzę, że się nie przydadzą... Bardzo mi przykro, zwłaszcza, że im bliżej porodu, tym podróż będzie cięższa dla ciebie... Ale dasz radę i pamiętaj głowa do góry!

Ikunia pięknie wyglądasz zwłaszcza w tej tuniczce :) Piękny brzuszek. Ja też się ostatnio borykałam ze zgagą, jednak nie pomogę ci bo sama nie wiedziałam, jak ją zwalczyć, raz na pewno mi pomogło Manti, ale to jest niedobre i na dłuższą metę lipa... Ja po prostu zaczęłam jeść mniejsze porcje i nie jem kwaśnych typu ogórki itp, no i nie kładę się zaraz po jedzeniu, pomogło.

Aguś a jak wy się w ogóle czujecie, dobrze? Na 30stkę to musi być jakiś prezent z jajem moim zdaniem. A jeśli masz większe fundusze lub możesz się z kimś zrzucić, to ja bym stawiała na jakąś biżuterię, bo to jednak taka okrągła rocznica. Moja siostra ma 9 marca 27 ur, a mama 19 marca 54, proszę też o jakieś pomysły ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576483 przez Marta1985
Haniu główka do góry, ja takich sytuacji nienawidzę :( Ale może jak przyjedziecie na święta to będą już oznaki wiosny do tego klimat świąteczny ...

Co do Amolu to to jest moim zdaniem najlepszy lek na wszystko :) A w ciąży można go również używać, ale tylko zewnętrznie - pytałam lekarza - wystarczy posmarować i na troszkę się położyć i mija :)

Ikunia pięknie wyglądacie z Zosia ;)

W okolicach Katowic dziś masakryczna pogoda :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576489 przez WisniaJ
A w Szczecinie znów kolejny piękny, słoneczny dzionek :) Dziewczyny a na co ten Amol? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl