BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 2 miesiąc temu #576779 przez Agusia83
dziekuje za komplementy pod moim adresem...jestem brunetka...choc od kilku dobrych lat musze farbowac wlosy, bo siwizna sie pojawila :silly:

U nas spokojnie...Emisia zasnela, ja zabieram sie za jedzenie obiadu, bo umieram z glodu...

Lezaczki super...ja mam troche wiekszy i duzo prostszy..ale Emisia uwielbiala na nim sie bujac :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576933 przez WisniaJ
Ja leżaczek to kupię chyba dopiero jak mała będzie już na świecie :)

Wróciłam z miasta, z poszukiwań sukienki, no i powiem wam, ze jakaś masakra z ubraniami ciążowymi... Najmniejszy rozmiar jest na mnie o wiele za duży - za szeroki dosłownie wszędzie, a rozmiaru 34 w odzieży ciążowej nie robią... Ale upatrzyłam sobie jedną fajną sukienkę (w zwykłym nieciążowym sklepie rozmiar 40) i była dość niedroga bo 170zł i chyba ją kupię jak tylko ustalimy termin ślubu, to będę miała sukienkę na nasz ślub cywilny i na koleżanki wesele, zaoszczędzę na kreacji :)

Ja na szczęście mam wczorajszy obiadek, dziś nic nie robię, bo jutro organizujemy imprezkę i się nasprzątam i nagotuję, muszę dziś naładować akumulatory, żeby mieć siłę jutro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576946 przez rysa
Te ciuchy ciążowe wogóle są beznadziejne, czasami można trafić na coś fajnego,modnego ale to żadkość :dry: Dobrze ze teraz szyją takie fasony "normalnych" UBRAŃ, ŻE KOBIETY W CIĄZY mogą spokojnie w nich wybierać :)

Właśnie zalogowałam się na kilku stronach:Bebilon,Johnson's baby,Mustella, Hipp.Obiecują próbki, ciekawe czy dostanę :silly: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576949 przez Hania84
Czyli patrząc cenowo na pampersy w PL i DE to wychodzi tak samo.

Już obiadek zrobiłam. Żurek jak się patrzy :) ale zjem później bo zjadłam przed chwilą pączka :S tak na mnie patrzył ;)
Zakupy zrobione...nawet kupiłam wiosenny akcent do wazonu :) bukiet pięknych tulipanów :) a co, niech wiosna już jest u mnie w mieszkaniu jak na dworze jeszcze nie chce się pojawić :) ...ale jest nadzieja bo od jutra mamy już mieć słonecznie i plus 10 stopni :)

Rysa ja też myślałam, że Agusia ma jasne włosy, a to wiesz dlaczego? Bo Emisia ma blond włoski :)... myślałam, że po mamusi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577030 przez aleksiaa88
Mój organizm wariuje spałam w nocy 4 godz TYLKO, obudziłam się na siusiu koło 2 i tak do 7 leżałam. Spałam te parę godzin ale czuję się wyspana :cheer: . Poza tym jak już zaśpię koło 7 to i tak śpię, że wszystko czuję co się dzieje dookoła każdy samochód, człapanie po domu więc praktycznie jakbym w ogóle nie spała. Na dodatek nie jestem śpiąca. Może organizm się przystosowuje pod dziecko, że nie będę potrzebować tyle snu, a jak zasnę to będę jak czujka przy dziecku hmmm tak sobie to tłumaczę :huh: bo jak inaczej normalnie to jestem śpioch i ile bym nie spała to ciągle jestem śpiąca a teraz taka odmiana. Mały jakiś czas dawał o sobie znać, żebym nie zapomniała o nim. Zauważyłam, że jeśli w nocy położę się w takiej pozycji jak mi jest wygodnie to daje znać od razu waleniem w dole brzucha po zmienieniu pozycji na mniej wygodną przestaje się wiercić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577038 przez Marta1985
Juz posprzątane, obiad zjedzony - pyszne placki ziemniaczane i teraz chwila relaksu i będę sobie wyciskać świeże soczki :)

A jutro zaczyna mi się 27 tydzień czyli inauguracja III trymestru :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577055 przez kejti22
rysa
ja na probki z Johnsona czekam juz od 26 grudnia, do tej pory ich nie dostałam... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577074 przez Gochens
Cześć mamuśki czerwcowe ;)

Właśnie zdążyłam się zalogować na forum, przedstawić i myślę sobie a napiszę coś :laugh:

O forum dowiedziałam się od koleżanki właśnie dziś i postanowiłam zaglądnąć ;) Na początek miłe zaskoczenie ileż tu informacji i ile mamusiek ....

Fajna sprawa będę mogła trochę pomarudzić hehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577089 przez kejti22
Gochens witamy w gronie czerwcówek ^^
Synek czy córeczka?? ^^

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577094 przez kakaszka
Witam mamuśki.

ja to mam już drugi dzień zwariowany. oglądam mieszkania do wynajęcia, łażę jak kolędniczka :)tak się chcę wyprowadzić, że wzięłabym chyba najgorsze mieszkanie, żeby tylko kasy starczyło, a mój facet próbuje mnie opanować. ja się stresuje tym, że jutro już ktoś zajmie mieszkania, które były mniej więcej fajne (no tak nie do końca, ale mieszkać można). No i brak kasy mnie dobija, no i brak słońca. już nie mogę na tą szarówę patrzeć. już nawet zapomniałam, że w ciąży jestem, wszystkie myśli mam poświęcone wynajmu, już się tym rzygać chce.

dobra wyżaliłam się trochę :)

dziewczyny co zdjęcia dodały, zarąbiste z was laseczki :) ja to mam wrazenie, że tyję wszerz, a nie do przodu :)

mi to na ciuchy ciążowe szkoda kasę wydawać, tuniki i legginsy dają rade :)tym bardziej, że nie miałam przed ciążą idealnej figury, więc nawet rozmiary mi się jeszcze nie zmieniły.

dziewczyny zazdroszczę 3 trymestru, przede mną jeszcze monad 4 miechy, może i dobrze, będę od was zbierać doświadczenia :)

miłego dzionka życzę i słoneczka w każdym mieście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577099 przez Gochens
Kejti22 synuś ;) 26 tydzień zaczynam a u Ciebie? synuś czy córcia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577103 przez Gochens
a w ogóle to powiedzcie mi drogie mamusie jak u was z dolegliwościami??

Ja do 25 tygodnia zero dolegliwości-nawet mnie nie mdliło, wręcz idealnie ale od tygodnia mam takie bóle pleców :( pod prawą łopatką w części "mięśniowej" byłam dziś u lekarza i mówię, że ja rozumiem wszystko ale moje bóle są takie dziwne, inne, zatykające wręcz jak czasem w żołądku...zatyka i puszcza i tak co chwilę... Żadna zmiana pozycji mi nie pomaga... no ale co doktorka zrobiła mi EKG, wszystko supcio więc diagnoza- CIĄŻA ehh sama nie wiem czy taki zatykający ból może być spowodowany maluchem...

co myslicie? miałyscie a może macie takie bóle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577105 przez kejti22
25 tydzień i będzie synek,z resztą czerwiec ma przewagę w chłopcach w tym roku hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577108 przez kakaszka
Witam Gochens. ja mam wrażenie, że w ciąży wszystkie bóle i dolegliwości są możliwe i jest to normalne :) już się niczemu nie dziwię i przestałam się tym stresować. No i widzę następny chłopczyk na czerwiec, dużo was :) Jakbyś była ciekawa to zobacz tabelkę naszych maluszków i terminy pod Hanią, raczej pod jej suwaczkami jest zdjęcie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577111 przez rysa
Gochens napisz date porodu i imie synusia to Hania dopisze Cie do tabelki :)

Haniu ja też po zdięciu Emi wywnioskowałam że Agusia jest blondynką :)

Kejti czytałam na forach że na te próbki się czeka nawet 3 miesiące...a jak nie przyjdą to trudno, w końcu są bezpłatne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl