BezpiecznaCiaza112023

Konkurs 15

13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #108485 przez Manga
Dzięki świątecznej ładnej pogodzie udało się i nam uchwycić uśmiech obiektywem...
i zdążyliśmy wziąć udział w konkursie :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #108752 przez Gosia M
Szanowne mamusie !!! :)

Ogłaszamy zwycięzców :-)

Wybór nie był prosty, ale nagrodę pierwszą (skip hop ZESTAW TALERZYK + MISECZKA ZOO MONKEY) wygrywa Gosiaczek31 za zdjęcie:

Nagrodę za drugie miejsce(skip hop SWIPE POJEMNIK NA MOKRE CHUSTECZKI)otrzymuje kasia347 za zdjęcie:

Nagrodę za III miejsce(skip hop ETUI NA SMOCZEK DLA MODNEJ MAMY)otrzymuje mufa za zdjęcie:

Wszystkim zwycięzcom zespół zapytajpolozna.pl gratuluje :-)
Zapraszamy do kolejnych konkursów :-)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #108772 przez SISUNIA88
Gratulacje!!! :laugh:

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #108805 przez Emme
Gratuluję, choć powiem szczerze, że szkoda że wygrała osoba, która zalogowała się dla konkursu :( niby konkurs dla wszystkich, ale czuję jakiś niesmak.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #108806 przez Asiersa
hehe, Emme pomyślałam o tym samym :)
No trudno, wygrana to wygrana a więc serdecznie gratuluję :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #108815 przez Mirella
Emme, jeżeli chodzi o ścisłość to wszystkie konkursy się podobnie kończą ;) I szczerze mówiąc (mam defekt komputera i podły humor, więc niech zwyciężczynie wybaczą, niezależnie gratuluję) to wcale nie wygrały najładniejsze zdjęcia.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #108820 przez Emme
Nigdy nie wchodziłam na konkursy, a później była cisza więc nawet nie wiem jak to było. O gustach się nie dyskutuje, ale faktycznie :P
można by na przyszłość uściślić warunki konkursu, bo mimo że ja nie brała udziału to założenie konta właśnie tylko dla konkursu jest dla mnie niesprawiedliwe :P

ale co tam, jury miało jakieś swoje kryteria i na pewno się ich trzymało :) więc gratulacja sie należą :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #108836 przez Katarzyna
Dziewczyny też maiłam swoich faworytów i nie wszyscy wygrali. Zespół się powiększył, a z nim nowe gusta :-) Stąd wygrały zdjęcia, które zdobyły większość.

Zwycięzcom gratuluje! Zapraszam do kolejnych konkursów.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #108879 przez kasia347
Ojjj dziewczyny jesteście niesprawiedliwe...to iż jestem nową użytkowniczką na portalu nie świadczy że mam inne prawa...nigdzie nie było napisane że konkurs jest dla "starych" użytkowniczek!!!Więc o co to oburzenie???
Fakt,moja córunia zajęła 2 miejsce z czego jestem niezmiernie dumna-ale to nie ja wybierałam tylko komisja-wam wcale nie musi podobać się moje dziecko,jednak dla mnie jest ona najpiękniejsza na świecie(zapewne każda z was może powiedzieć tak o swoim dziecku)...

PS. Szkoda że tak traktujecie nowe użytkowniczki tego portalu(dzieje sie tak nie tylko na tym portalu,ale na większości)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia...
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #108882 przez Marysia27
kasia 347 tu raczej chodzi o osoby które zalogowały się wyłącznie po to żeby zgarnąć bonus konkursowy- raczej wiele mówi jeden zamieszczony post? a później cisza.... Ja oprócz powyższego, to zastanawiałam się czy do jednego ze zdjęć aby nie za bardzo przytulił się wujek foto shop, bo zdjęcie podrasowane, jak to określę, jak z żurnala... Ubiegnę Wasze zarzuty i przyznam sama- tak, czepiam się.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #108890 przez Emme
nikt nic nie zarzuca Tobie, tylko osobie, która zarejestrowała się tylko dla konkursu, ma tylko jeden post. myślę, że to forum akurat przyjmuje serdecznie nowe osoby. ale wydaje mi się, że konkursy są pewnego rodzaju gratyfikacją dla użytkowników, nawet nowych, ale takich których zamiarem nie było tylko wzięcie udziału w konkursie.
przynajmniej tak być powinno. i chciałam zauważyć, że nie brałam udziału, więc jestem obiektywna i bezstronna
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #108987 przez kasia347
dziewczyny w tej kwestii musicie sie przyzwyczaić...mam konto na wielu portalach dla mam(nie bede wymieniać nazw) i wszędzie są takie osoby...nawet sobie nie wyobrażacie co dziewczyny potrafią robić aby wygrać "głupią" książkę czy zabawkę
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #108991 przez Emme
dlatego fajnie byłoby, gdyby było to brane pod uwagę przy nagradzaniu, bo takich "łowców" jest wszędzie pełno :P
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #109003 przez Mirella
Kasiu, nie jesteśmy niesprawiedliwe, jesteśmy obiektywne :D ja akurat siedzę na tym forum od początku, i wiem że nowe dziewczyny są tu baaaaardzo miło przyjmowane, nie jesteśmy zamkniętym gronem. Ale własnie dlatego że siedzę od początku to wiem, że większość nagród zgarnęli własnie łowcy... I nawet rozumiem że to chodzi o przyciąganie nowych użytkowniczek, zachęcanie żeby zostały, niestety mało jest takich które po konkursach pozostawały. Tak naprawdę pozostawały, a nie napiszą raz na pół roku. Do głowy przychodzi mi tylko jedna osoba ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #109006 przez kasia347
W tym przypadku sie z wami zgadzam...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl