BezpiecznaCiaza112023

Konkurs 15

12 lata 11 miesiąc temu #109638 przez Kasiekk
Dziewczyny miałam kiedyś własne radio i agence reklamową z doświadczenia wiem, że konkursy wygrywają Ci, którzy podobaja się sponsorom chyba że rzeczywiście ekipa ma wybrać... o gustach sie nie dyskutuje i to co mnie sie podoba komus innemu pewnie nie ...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #109659 przez Mirella
Kasiekk, ale to nawet nie o to chodzi w tym zamieszaniu, czy te zdjęcia ładne były czy nie, tylko o to że notorycznie wszystkie konkursy wygrywają nowe forumowiczki które tylko dla konkursów się logują a potem znikają ;)

Nie wiem czy w dobrym temacie to wsadzę, jak nie to moderatorki będą miały zajęcie, ale rzucę taką propozycję, zeby zorganizować konkurs dla stałych użytkowniczek, czyli tych, które mają jakąś określoną liczbę postów, 100 ma przykład, albo 500, to jest do ustalenia, co Wy na to?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #109668 przez Asiersa
Myślę, że to dobry pomysł :) jestem za :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #109669 przez Emme
:D mi się pomysł podoba, sama o tym myślałam :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #109672 przez Asiersa
tylko czy "góra" się zgodzi... :unsure:




Mój dzielny chłopczyk :*:*
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #109681 przez jedynaczka
w 100% zgadzam się z Mirellą!
taki konkurs przydałby się nam, w końcu coś nam się nalezy od forum za jego rozwijanie prawda??
może w tedy w końcu udałoby się coś wygrać?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #109689 przez natmur11
Kurcze ciagle dostaje nowa subskryocje z tego tematu i zastanawiam sie o co chodzi ze tu taki ruch;d wiec moje zdanie jest takie jak wiekszosci ze wygrywaja nowe uzytkowniczki albo faworyci. nie pisze tego bo ja nie wygralam chociaz bralam udzial ale o poprzednie konkursy. mirella ma racje, jak ktos chce wygrywac to niech sie najpierw wykarze na forum, 100 postow to nie duzo jesli komus zalezy nie tylko na nagrodach!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #109720 przez sylwira1721
jestem za super pomysł :P
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #109727 przez Emme
i ja dałabym jeszcze warunek, że mogą brać w nim udział osoby, które były zarejestrowane przed ogłoszeniem konkursu
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #109729 przez Kasiekk
hihihi :D ale musi się sponsor znaleść i chcieć dać jakieś nagrody ;>
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #109734 przez sylwira1721
haha my tu ustalamy co do konkursu a sponsora nie ma :P Emme tez dobry pomysl ze musi byc zarejestrowany jeszcze przed konkursem ... no i zeby mial minimum te 100 postów ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #109740 przez raczek10
EMME dobry pomysl :)

A może jakiś konkurs ,,żeby to forumowicz ki glosowały na dzieci a nie góra :laugh:
i wtedy by na pewno zostały wybrane dzieci znane z naszego forum a nie takie ,które pierwszy raz widzimy :huh: my nie braliśmy udziału i jesteśmy obiektywni :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #109742 przez Emme
myślę, że te sugestie trzeba zamieścić w sugestiach :)

poza tym, jeśli chodzi o ten konkurs to musztarda po obiedzie i już nie ma sensu nabijać postów dla zachowania pozorów :P (jeśli ktoś to zauważył)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #109754 przez natmur11
raczek tu tez wydaje mi sie ze nie bylo by obiektywnie jednak jak dluzej sie jest juz forumowiczka to ma sie jakis swoich ulubiencow:)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #109790 przez Mirella
przypomnę tylko nieśmiało ze był taki konkurs gdzie forumowiczki miały głosować i tych głosów malenko było...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl