BezpiecznaCiaza112023

Konkursy i posty-wszystko co o nich myślicie :-)

12 lata 6 miesiąc temu #229384 przez Emme
kokoszanel napisał:

Chyba usilnie chcesz mnie stąd usunąć. Teraz to mi się przykro robi, z powodu takiego traktowania:-(

Moja droga, nie ja jestem tu od "usuwania" jak to napisałaś. Powiedz mi jak inaczej można reagować na takie posty jakie piszesz? Według Ciebie to jest fer obrażać wszystkich użytkowników? I nie wiem dlaczego traktujesz ten wątek jak osobisty atak na Twoją osobę? Czepiasz się wypowiedzi i próbujesz nam wmówić, że są kierowane do Ciebie. Więcej dystansu do siebie i innych. Szkoda, ze nie jesteś aktywna w innych wątkach- tam również mogłabyś pożyć chęci wypowiadania się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #229385 przez Gosia_Krupa
Ja napiszę krótko:

To się nazywa kultura i akceptacja regulaminu:

Zdjęcie mało widoczne,ale wystarczy wejść na wątek konkursu i zobaczyć (przeczytać) samemu.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229391 przez natmur11
kokoszanel ty masz problem ze soba? jest tu tylko nowych osob a biedna tylko ty zostalas odrzucona przed zamkniete chytre grono starych uzytkowniczek.
i widze ze nadal widzisz swoje racje. Kto ci broni udzielac sie na forum nabic sobie 1000 postow i zostyac jedna ze starych uzytkowniczek? tylko do tego trzeba troche dobrych checi a nie zyletek w rekach i zawistosci:/ i to nie my mamy problem do ciebie tylko jak widze ty nie potrafisz nas zaakceptowac.
kto ci napisal ze chce cie stad usunac? bo ja nic takiego nie doczytalam nawet miedy wierszami. odpusc juz sobie i jesli masz ochote dolacz do nas i nie sacz jadu prosze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229393 przez Manga
Dziewczyny, czy macie jeszcze nadzieję, że ta dyskusja doprowadzi do czegoś konstruktywnego?

Wydaje mi się, że nie... więc może warto już odpuścić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229398 przez Marysia27
kokoszanel napisał:

Marysia27 napisał:

I znów muszę być niemiła :evil:

adin)kokoszanel aż w oczy kłuje, ale słowo FORUM, podobnie jak LICEUM odmienia się, i posiada liczbę mnogą. Tak rzecze ja i moja polonistka.



Uprzejmość i miłe traktowanie mam z powodu głupiej literówki :-))

Gwoli wyjaśnienia : Do literówek nie zaliczamy błędów powstałych w wyniku niewiedzy osoby piszącej, jedynie czysto mechaniczne błędy typu: pominięcie znaku, powtórzenie, wstawienie niewłaściwego.

Ponadto, pozwolę sobie nie komentować tego, jaki zamęt siejesz nie tylko w tej dyskusji. Do tego samego zachęcam pozostałe dziewczyny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229413 przez Manga
A jeśli chodzi o moje uwagi co do konkursu - w regulaminie jest zapis o wymiarach zdjęcia, a powinien być o wadze pliku w kilobajtach.

Stąd pewnie tyle osób miało problemy z wrzuceniem fotki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229417 przez natmur11
zastanawiam sie czy moje zdjecie w ogole bedzie brane pod uwage bo akurat wielkosciowo nie spelnia ono normy bo byloby poprostu znieksztalcone. zobaczymy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229421 przez Emme
myślę, że to chyba chodzi o to by dało się załadować a nie wielkość samą w sobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229422 przez kokoszanel
ODPUSZCZAM !!! bo tak mnie osaczylyscie, ze nie wiem jak sie odezwac żeby kogoś nie urazić. To najgorsze forum na jakim bylam. A tylko i wyłącznie przez to że wzielam udział w "waszym" konkursie jako nowa mama. Bawcie się dobrze i wielkie DZIĘKI !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #229426 przez _aga86_
Wtrace sie, choc praktycznie nie biore udzialu w konkursach, poniewaz raz sie zrazilam- wiecej przy tym zamieszania niz zabawy :/ Wedlug mnie powinny byc konkursy OGOLNE- dla wszystkich tak, zeby "zwabic" nowe uzytkowniczki oraz WEWNETRZNE- dla osob aktywnych. Wydaje mi sie, ze tak byloby sprawiedliwie ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229660 przez aka
Dziewczyny wyluzujcie ;) kokoszanel nikogo nie obraziła w żadnym poście, w wielu sprawach o których napisała się z nią zgadzam.
Może ktoś ma coś na sumieniu, bo uderz w stół a ...
Życzę więcej dystansu do samych siebie i życzliwości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #229861 przez Rika
kokoszanel napisał:

No właśnie i widać komu żal ściska nie powiem co gdy wygra osoba która ma mało postów według was. ja korzystam z takich forum. Czytam różne wypowiedzi czasem szukam odpowiedzi na swoje pytania. Czasem odpisze ale zazwyczaj tego nie robię. Z góry wiadomo że zawsze wygrywają prawie te same osoby i niech mi nikt nie wpiera że tak nie jest , bo proszę sobie przeglądnąć historię konkursów. Dostaje zaproszenie do konkursu więc czemu nie mogę z tego skorzystać. I tak jest w przypadku wielu innych dziewczyn tutaj zaglądających. Skoro nie mogę brać udziału w konkursach proszę nie wysyłać do mnie zaproszeń. A wy dziewczyny nie nabijacie postów po "500 razy" pisząc w konkursach GRATULACJE. Wasze wypowiedzi świadczą o chytrości. Pozdrawiam :-))


nie zgodzę się z tym, ja pierwszy raz wzięłam udział w konkursie i mimo ze dostawałam wiadomości na ich temat to nie brałam w nich udziału, raz wzięłam i wygrałam. Jestem już jakiś czas na forum i nie po to żeby brać udział w konkursach. A to, że dziewczyny gratulują to jest przecież związane z konkursem który już się zakończył i nie widzę w tym nic nienormalnego.

Emme dobrze napisałaś :)

kokoszanel napisał:

Gorszą atmosferę wprowadzacie wy dziewczyny tymi ciągłymi pretensjami do innych mam które biorą udział i mają mało postów.


Ok ale skoro regulamin konkursu wyraźnie mówi że osobą mogącą brać udział w konkursie musi być osoba mająca co najmniej 10 postów to w czym problem? A jeszcze gorzej jak ta osoba nabija posty typu 1,2,3 to już w ogóle mi oczy z orbit wylazły.

Moim zdaniem osoby mogące brać udział w konkursie powinny mieć co najmniej 55 postów (co by Kokoszanel nie mogła brac udziału bo tyle jeszcze nie ma :)) nie no żartuję oczywiście :)
Przynajmniej 50 postów w chwili dodania odpowiedzi lub zdjęcia do konkursu. Nie ma sensu żeby osoby które przychodzą na forum tylko dla konkursów mogły brać w nich udział.

Poza tym jesteśmy tu, zaglądamy, czytamy, piszemy, poświęcamy swój czas na forum a nagrody w konkursach nie kosztują 1 zł dlatego jednak powinny być dla osób, które tworzą to forum nie przez chwilę...

To tyle w temacie, idę do moich Lipcóweczek :) Amen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229878 przez paulina2209
że się tak wtrące podział na dwa konkursy jest sprawiedliwy ale tematu nie rozwiązuje tylko podzieli wszystkich na dwie grupy.

a cała ta dyskusja coś mi przypomina... ;) a może raczej kogoś ;) :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229935 przez sylwira1721
paulina2209 napisał:

a cała ta dyskusja coś mi przypomina... ;) a może raczej kogoś ;) :S

chyba wiem o kogo ci chodzi :lol: :lol: :silly: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229956 przez alicjaa
Manga napisał:

Dziewczyny, czy macie jeszcze nadzieję, że ta dyskusja doprowadzi do czegoś konstruktywnego?

Wydaje mi się, że nie... więc może warto już odpuścić...


brawo! :)

czy ktos to przeczytal ze zrozumieniem ? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl