BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE KWIECIEŃ 2012 ;-)

12 lata 1 tydzień temu #349617 przez kala321
a ja włąśnie wolałąbym być w domu niż sama w szpitalu
wolałąbym jechać razem z mężem normalnie jak zaczęłaby się akcja porodowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #349684 przez kala321
dobra, przygotowałam ciało na szpital(golenie i obcinanie paznokci graniczy z cudem,ale udało się);P;D
jutro rano tylko prysznic i ubrać się kanapki zrobić i do szpitala,więc pewnie już nie wejdę na forum- miłego dnia
pomódlcie się za nas aby było wszystko dobrze i sprawnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #349690 przez Elwerka00
Kalus wszystko bedzie dobrze ; *
a ja jednak jestem u brata prawie cale dnie sama i musialabym dojechac taxi albo karetka i jakos mi sie to nie widzi ;/

mam skurcze.. bola jak nie wiem ; / ale znow nie regularne wr.; /

Aleksander < 3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #349695 przez kala321
witam
no nic zrobiłam kanapki J. sama muszę być na czczo,ide pod prysznic i jadę do szpitala,pamiętajcie o nas w modlitwie, miłego dnia
"kala jeszcze w dwupaku" :-D
mam nadzieję,że niedługo
niestety w nocy nie spałam,a mały kopał jakby na pożegnanie brzuszka (będzie mi brakować tych koniaczków w brzuszku)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #349989 przez ewelinda83
CO TU TAKA CISZA ???????

Nelka, Kala do dziela mamuski, wasza kolej, nich juz sie wasze malenstwa wykluwaja :woohoo:

Elwerka jak twoje samopoczucie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #349993 przez Karola1990
Kala urodziła przez cc o 13:00
Patryk waży 2800 i 51cm. 10pkt :)

Magdy synek waży 3200 :)

Ja mam za mało pokarmu i Oleńka się nie najada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #349997 przez iwcia
Gratulacje kala! Niech maluch zdrowo rośnie! :)


Karola, moja mała się też nie najada i dokarmiamy butelką.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #349999 przez Karola1990
a skad wiedzialas ze sie nie najada? bo to nie wiem juz a załamana jestem bo ciagle placze i ja razem z nia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #350049 przez iwcia
Ja w szpitalu byłam z nią tydzień prawie, bo miała za wysokie białko, karmiłam piersią, ale widać było że mleka miałam mało, wyciskałam pierś ale niewiele szło. Mała się spociła cała ale praktycznie nic nie najadła, więc jak już spędziłam godzinę na karmieniu a ona dalej płakała, kręciła się wierciła, to dawałam ją na dokarmianie i pielęgniarki mówiły że zjada różnie 50-60 ml, potem nawet więcej, także była głodna. Teraz jak karmię piersią i widzę że to samo zaczyna robić po jakimś czasie przy cycku, to też dajemy jej butle, a że ma apetyt wielki to pochłania w tej chwili 80 ml i potem sobie śpi.
Karola nie denerwuj się tylko dokarm dziecko jak widzisz że mleka leci mało, my mamy mleko bebilon, mała niema żadnych kolek, w nocy śpi po 3-4 godziny po jedzeniu.
Ja karmię przez te kapturki, bo mam płaskie brodawki i ciężko jej było chwycić, po porodzie strasznie mi popękały i krwawiły dlatego dla mnie te kapturki to jak zbawienie no i też dzięki temu widze ile mleka leci, w sumie teraz mam już więcej ale dla niej to i tak za mało.

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #350069 przez ewelinda83
Kamilko ogromne gratulacje :)

Karola moja tez sie nie najadala i podobnie jak iwcia dokarmialam butelka ale caly czas sciagalam z cycca laktatorem i przykladalam Kinie. teraz karmie tylko cycem ale mialam tez taki czas ze sie balam ze trace pokarm ( nerwy, stres i glodomor :blink: )
Przykladaj Ole jak najczesciej do cyca ( wiem ze karmienie co 30min albo godzine jest meczace, ale zrob to dla Olenki ) po paru dniach powinno ci sie to unormowac :)
ja pije jeszcze herbate na laktacje i czasami bawarke ( herbata z mlekiem )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #350160 przez nelka
ZOSIA ur 21.04. g4/17 waga 3670 55cm urodzona siłami natury
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu - 12 lata 1 tydzień temu #350162 przez iwcia
nelka słodka kruszynka, śliczna jest :) jeszcze raz gratulacje, niech zdrowo rośnie, jak najmniej płacze i jak najwięcej śpi ;D

Nasza córeczka Oliwia :) ur.11.04.2012 r. godz.22.25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #350164 przez agata250885
Gratulacje dla Kamilki i Madzi! Nelka Zosia jest cudowna!!!! Gratulacje i zycze wam samych szczesliwych i radosnych chwil w zyciu razem. Teraz trzymam kciuki za pozostale mamusie. :) Oj i ja jeszcze w panice. Jak fajnie jest juz miec to za soba ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #350600 przez nelka
widzę że prawie wszystkie mamusie się rozpakowały lub rozpakowują, nie mam narazie czasu nadrobić zaległości, wpadłam tylko pogratulować wszystkim mamą i podzielić się wrażeniami że super jest mieć Zośkę przy sobie :lol:

pojechaliśmy w piątek popołudniu do szpitala uspokoić sumienie bo mała mało się ruszała, nie wiem czy kala wrzuciła mojego maila ale wylądowaliśmy na porodówce i lekarz powiedział że rodzimy i urodziliśmy :lol: lekko nie było ale da się przeżyć... boli potwornie ale uczucie ulgi jak wyjdzie dzieciaczek z brzucha rekomensuję wszystko, choć następny poród-NIGDY!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 tydzień temu #350862 przez ewelinda83
mamuski gratulacje :)
juz prawie koniec, jeszcze troszke i wszystkie nasze kwietniowe mamuski beda mialy swoje malenstwa przy sobie :)

Nelka ja podziwiam wszystkie kobitki ktore rodza bez znieczulenia, ja nie dalam rady ... musialam poprosic o znieczulenie ZO i kolejne dzieciatko tez tylko z tym znieczuleniem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl