BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 8 miesiąc temu #732807 przez masuska
Nie nadrabiam, przepraszam, postaram się jutro.

Chiałam napisać tylko że mamy


KOTKA:)

Małego, biało-rudego Raula:) Lata po podwórku isię oswaja z otoczeniem. Zresztą to będzie kot podwórkowy:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733013 przez natimp1
Hej Dziewczyny
Anka, Hobborku...trzymam kciuki za chłopaków..zdrowia zycze.... u mnie tylko Tomi miał jakąś dziwna jelitówkę ... ale już spoko- oczywiście testament 2 razy spisywał... . maskara z tymi starymi chłopami:)

Spoko Basba.. Jachu wychowany na twardziela;)

Hobbor- Jachu tez nadal gada, nic sie nie zmieniło od dwóch dni :)sorki ciocia Jania mówi na Nianie.. :) nie ,ma co się stresować serio.. Maksi pierwszy gadał z wszystkich i do teraz do logopedy chodzi.... :):) nie ma sie co stresić.... przyjdzie kryska na matyska.... i Ciebie wykończy gadaniem ;)


oposku ja kupiłam spodnie te dresowe Maksiemu.. jedną parę....chciałam do przedszkola ale za ciepłe... będzie miał na dwór i tyle...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733073 przez hoborr
No to mamy antybioyk.. mały znowu nie spał w nocy i kaszlał. orączka ciągle około 38 stopni. Teraz to trzeba sie izolowac z Adusią! Bo już tego bym nie zniosła - jakby musiała mieć znowu kuj kuj kuj!!!!

A i my te z mamy od wczoraj małego rudzielca - ada go uwielbia i piszczy na widok na pół wsi!!!!

A DZIEN DOBRY!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733102 przez natimp1
Masuska to {Potek pewnie szczęśliwy co:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733103 przez natimp1
Pitek miało być

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733128 przez basba
:S

Dzień dobry :)

Ostatnio poszukiwałam bucików dla Wiki na okres jesienny i u nas jakaś bieda masakryczna! W sandałach już niekiedy jej zimno a przeciez kozaków (juz sa w sklepach) nosić nie bedzie. Natrafiłam na fajną stronkę... www.bucikidladziecka.pl i kupiłam te... www.bucikidladziecka.pl/littlebluelamb/sq-g10305br :)
Czekam z niecierpliwością aż dojdą... mam nadzieję ze będa dobre :)

A ja dziś od rana u fryzjera byłam, a co !

Masusko u nas we firmie kotka 2 dni temu się okociła... póki co nie wiemy ile ma małych ale brzucholek miała ogromniasty- jak się położyla to super było widać jak maluchy się w niej ruszały :woohoo:

Anusia kurcze to nie fajnie z tą kupą tez u was. I tak źle i tak nie dobrze... oby szybko minęło! Zdrówka dla was wszystkich!!! :kiss:

Nati no właśnie z tym angielskim się własnie zastanawiam, bo poki co Antek w przedszkolu go nie miał zobaczymy czy w tym roku będą mieć (niby 5i 6 latki mają). Natomiast o tej szkole słyszałam same dobre opinie stąd moje zastanawianie się ;)
Ja natomiast Antka do grupy kolarskiej bym musiała zapisać bo on to rowerem nawet do łóżka najchętniej by jechał :S

Różyczko a co się stało? redukcja etatów czy jak?

Oposku dzieki za namiary na tchibo... nasza niania chce kupic dzieciom jakies płaszczyki przeciwdeszczowe na urodziny (zaległe Wiki i Antka) :) Poza tym wielkie dzięki za info o efektach kumpeli córki nauką doron... Napisz mi kochana, bo czytałam ze trzeba 2 razy dziennie puszczac jakąś ich płytę z lekcjami (wiadomo dla utrwalania) - faktycznie tak robią???
Co do pepco to mają mnóstwo fajnych ubranek - bluzek, spodni, płaszczyków polarkowych- dla dziewczynek co prawda ;) ale uwielbiam tam kupować :)

Hoborrku, oj przykro mi że Robertuś ci sie rozłożył. Oby mu szybko minęło i Adę ominęło!
Kwestię schodów radzę naprawde jeszcze przemyśleć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733163 przez Oposek
Dzień dobry:)

Różyczka no pewnie, że lżej, jak się ma pusty pęcherz :laugh: Ja tam w ciąży pod koniec starałam się trzymać blisko domu :blink:

Masuska gratuluję! :) Niech się Raul dobrze chowa! :) :) :) :)

Nati dobrze dobrze, niech Tomi testament spisuje, ja zawsze mówię mojemu staremu, żeby lepiej porządną polisę wykupił, jak się na tamten świat wybiera, bo dziecko zostawi bez niczego :blink:
No właśnie też patrzyłam, że te dresiki ciepłe, a w żłobku to prawie jak na porodówce- milion stopni mają ;) Kupiłam jakieś miękkie ala jeansowe, kilka par używanych i takie cienkie letnie długie, akurat przecenione były i zobaczymy, co się sprawdzi. Doświadczenia mi brak:)

Hoborku ojejku, jejku, ale Was dopadło :( Kciuki trzymam za szybki powrót do zdrowia i żeby się Adusia nie zaraziła :kiss: Dzięki wielkie za namiar na dresiki!

Basba już napisałam do Kaśki o tej płycie, bo ja to o nauce angielskiego mam pojęcie takie jak kura o pieprzu ;) Od lat już się uczę, a o efektach lepiej nie mówić :blink: :blush: Fajne te buciki, zgadzam się, że bida z nędzą w jesiennych w sklepach... Tylko trochę boję się Młodemu przez net zamawiać, bo nie wszystkie Mu pasują na tą baleronową nóżkę :blink: No właśnie zdecydowanie ładniejsze są rzeczy w Pepco dla dziewczynek :P :blink: Ale i dla chłopców coś czasem da się fajnego znaleźć.

Ania jak Twoje chłopaki się mają? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733174 przez Oposek
Jeszcze chciałam napisać, że mój syn zwariował na punkcie ciuchci i od rana do wieczora tylko "ciuch ciuch" :dry: oraz pieska, co szczeka i chodzi, więc niebawem wyrzucę go przez balkon :S ;)
(zabawkę, nie Filipa :blink: )

Wczoraj za to kupiłam dziecku wyprawkę do żłobka i przekonałam się na własnym portfelu, co to znaczy bezpłatna edukacja :) I to piszę o samych koniecznych rzeczach, wymaganych typu kapcie, kołderka, pościel, ręczniki, szczoteczka, pasta. Bez żadnych ekstrawagancji. Nie wspominając słowem o ubraniach, butach i innych pierdołach :dry:

No, ale dobrze, że się dostał :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733196 przez Oposek
Basba w Boliwii już pierwszy śnieg spadł, więc nie wiem, czy mamy co szaleć z tymi butami jesiennymi dla dzieci :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733215 przez hoborr
Robercik zwymiotował :( łuuuuuu jak mi go szkoda jest tak słaby że zasnął między jedną łyżeczką zupki a drugą:( Dzwoniłam do lekarza kazał zmniejszyć dawkę antybiotyku ... ale mi go szkoda. A ada robiła mi porządek w szafie :S a teraz poszła spać To mam trochę spokoju... POwiedziałąm rano teściowej - że dzis nie gotuję - niech się robi co chce . No i sama zupę ugotowała a teraz jakies miecho szykuje...

basba urwanie z tymi schodami:) tak zle wygladfają? czy juz po prost nie modne??

oposku a Filip sie cieszy ze idzie do złobka??? muwiłaś mu? byliscie na probie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733218 przez hoborr
Natimp - no tak to już jest: kiedyś mnie wykończy gadaniem .. a teraz wykańcza niegadaniem!!! :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #733239 przez Oposek
Hoborku Oby Robercik się poczuł jak najszybciej dobrze :kiss:
Super, że Teściowa ugotuje chociaż, bardzo dobrze zrobiłaś. I tak masz dużo na głowie przecież.
Ja wczoraj też mojemu mężowi powiedziałam, że mam dużo zajęć i nie ma obiadu, jak chce to może sam coś ugotować i bez gadania wziął i zrobił, a co :blink:

Byliśmy na dniach adaptacyjnych w żłobku, codziennie chodzimy na spacer koło żłobka i sam mówi, że Filip tam z dziećmi będzie się bawił :) On na początku na 2-3 godziny będzie pewnie chodził, żeby się łagodnie przyzwyczaił, w naszym żłobku można też z dziećmi zostawać przez pierwsze dni, ale ja chyba nie widzę sensu. Nie mam pojęcia, jak będzie, On codziennie chce iść do dzieci i pyta, kiedy do dzieci i kiedy do dzieci, cały zeszły rok chodził na zajęcia, więc powinien być przyzwyczajony, ale kto Go tam wie ;)
W planach chodziłby potem na 6-8 godzin aż, więc dobrze byłoby żeby polubił to miejsce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733756 przez basba
Dzien dobry :)

Co tu taka cisza znowu? Trzeba was widzę rozkręcić dziewczynki :P

Dziewczynki z Warszawy poszukuje jakiegoś fajnego lokum w Warszawie (w miare blisko centrum? choć może nie koniecznie) na jedą noc ;) Męza chce porwać z okazji 30 na top gear :P

Oposku kochany ale przecież jak to, nie wiedziałś ze w Polsce edukacja jest "za darmo"? :lol: Kochana, nie przejmuj się - to dopiero początek... poczekaj aż pojdzie do szkoły (zresztą Rózyczka może ci potwierdzic ile ta "przyjemność" kosztuje). Niedość ze książki to i ubrania zacznie sobie sam wybierac hehe...
Fajnie ze nastawienie Filipka na złobek jest takie entuzjastyczne :) Moja Wiki za to ma ambe na przedszkole - jak odbieram albo zaprowadzam Antosia to nie chce iść do domu :S
P.S. ...nie strasz tym śniegiem...

Hoborrku kurcze biedny Robercik. Jak dzisiaj?
Słuchaj ja cię nie chce jakoś namawiać albo zbijać z obranego planu... poprostu pisze tylko że taki typ schodów z podstopniami z płytek nie jest jakiś szczególnie oblegany przez naszych klientów i nie ukrywam za ta realizacja jest sprzed dobrych kilku lat- zresztą sama zauważ w naszej galerii jest ponad 90 zdjęć i tylko jedne z płytkami :) Jeśli mam być szczera to ja osobiście bym takich nie wybrała... ale tak jak napisałam to wasza decyzja :)

Ania jak u was zdrówko?

Reszta pan ... prosze sie meldować

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733819 przez różyczka
No to i ja się zamelduję :)

dobry :)

Masusko to ja Ci tu schabik z gruszkami i inne cuda wyszukuje a Ty wpadasz i nawet 1 posta wstecz nie spojrzysz?buuu :(

Basba racja, koszt straszny nawet jesli sie oszczednie kupuje, ksiazki uzywane itd.
no ale cóz poczac...

ja wczoraj spędziłam dzien w pracy, po takim czasie to super sprawa, dostalam tez więcej godz. od wrzesnia i jestem mega happy :) wypoczełam, zapał do pracy mam na 200%, byle do poniedziałku :side: choc pewnie ten dzien latwy nie bedzie, bo Bianka I dzien w przedszkolu a Olif w liceum :S

Hoborrzdrówka dla Roberta :kiss: śliczne masz te dzieci, na fb sobie oglądalam :)

Oposku to w poniedz. podzielimy sie złobk./przedszk.wrażeniami :)

Masusko i jak Piotrus na kota? :)

a mi zdechł chomik, tzn O. chomik to był :( Aniu czy możliwe,ze on zdechł bo miał juz dosyc pieszczot Bianki?

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #733878 przez Oposek
Dzień dobry :)
No ja wiem, wiem, że to wszystko mega dużo kosztuje, ale nie spodziewałam się, że głupie kilka rzeczy do żłoba to taka kasa... Ani książek ani piórników ani zajęć dodatkowych, bo w cenie są, a kasa leci jak szalona ;)
Zlecono mi napisanie tekstu o dizajnie dla 6-8 latków. Męczę się trzeci dzień B) :blush:

Różyczko przykro mi z powodu Chomika :( Ja co prawda lata miałam jakieś większe, syryjskie chyba, ale też nie żyły długo, koło dwóch lat mi się wydaje :( Patrząc na naszego królika, co On musi przeżyć, a wciąż żyje, to ciężko mi uwierzyć, żeby Wasz Chomik tak nagle zszedł z powodu miłości Bianki ;) Super z tą pracą, daj ze 20 % tego zapału, co? Tobie 180% wystarczy, a ja motywacji nie mam żadnej...
No tak, pierwsze dni zawsze są trochę nerwowe, ale Dziewczyny dadzą radę! :) Mam nadzieję, że i Filip da! :) Sama pamiętam jeszcze pierwszy dzień w lo :blush: :blink:

Basba wiesz, On na razie jest entuzjastyczny, bo nie wie jeszcze, że będzie tam na codzień ;) A jak będzie potem to zobaczymy... Do pójścia spać też jest bardzo pozytywnie nastawiony, dopóki łóżka nie zobaczy ;)

Hoborku, Aniu jak zdrówko Wasze i Dzieciaków? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl