BezpiecznaCiaza112023

Lipiec 2011 nalezy do Nas

10 lata 8 miesiąc temu #735073 przez Oposek
Hoborku ja już któryś raz kupiłam takie farby do kąpieli, u nas sprawdzają się najlepiej:
allegro.pl/russell-aqua-studio-farby-do-...szt-i3446209402.html
Są też ze stempelkami od razu:
allegro.pl/ses-aqua-farby-do-malowania-w...lka-i3482768799.html
Mieliśmy też "flamastry" i też były super:
allegro.pl/markery-do-kapieli-flamastry-...dio-i3491402763.html
Kredki okazały się do bani, ale też Filip wtedy był młodszy, więcej nie kupiłam.

Jeśli nie chodziło Ci o stempelki do wody, tylko "na ląd" :lol: to ostatnio w Biedronce były podobne do tych:
allegro.pl/farby-do-malowania-palcami-wi...kol-i3462071873.html
Są super, bywają też w Smyku.
Na tradycyjne stempelki Filip ma szlaban, bo podstemplował tatusiowi ważne dokumenty i się ojciec wk..ił :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735129 przez Rika
Kurcze dziewczyny właśnie tak rozmawiałam z tesciowa i zastanawialysmy się... Myślałam ze to nie weszła ta ustawa... W takim razie pójdzie za dwa lata do zerówki :) w międzyczasie raz na tydzień będę zaprowadzac ja do zlobka pobliskiego :) żeby ja wprowadzić trochę :D będzie dobrze :) zdjęcia moich lobuzow dam jutro :) u nas więcej nic, raczej bardzo dobrze :) za tydzień jedziemy do Pisza na jakieś 3 tygodnie :) jest ok. Ostatnio w Piszu tak "zaszalalam" ze moja siostra cioteczna uciekała przede mną :) dawno tak nie było... Tylko dziadka brakuje :( ale wiem ze jest z nami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735132 przez masuska
Hey:)

Muszę Wam Raula pokazać, cudny jest. Rano postaram się wrzucić zdjęcia.

Aniu i jak?

Oposku fajne te farbki

Hoborrku nie kupiliśmy ale zdecydowałam się na Aristona, dobre ma opinie i parametry mi odpowiadają. Zastanawiałam się nad Samsungiem Eco Bublle, ale po tym co czytałam to myślę że u mnie się nie sprawdzi. A zresztą co ma być to będzie. Chciałam LG ale nie ma nic ciekawego w tej klasie cenowej która mi odpowiada.


o bólach stawów w okresie wzrostu słyszałam, a o bólach w pachwinie, bólu brzucha też. To z tym brzuchem to ostatnio i tak mi pasowało do Pita niewiadomego narzekania. Dałyście mi teraz do myślenia. Ciekawe co na to nasza Pani Doktor:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735157 przez Rika
Was co do wody to ja małym daje wodę z kranu, bez gotowania jak ma być na szybko a chce im się pic to dolewam sok malinowy w szklankę i pija. Nic im nie jest, zresztą sama tak pije.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735177 przez Oposek
Masuska super, że pralka wybrana, oby Wam dobrze służyła! Na zdjęcia czekam z niecierpliwością, pokaż nowego członka rodziny koniecznie! Raul rozumiem po Blanco? :blink: Mój szwagier byłby zachwycony :)

Rika to super, że u Was wszystko bardzo dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735196 przez masuska
Elu, dziewczęta:

Raul de Luca ( www.empik.com/mistrz-michalak-katarzyna,p1063780049,ksiazka-p )






Rosa ja to nie daje takiej wody, my tylko butelkowaną.

A się nawet nie przywitałam. Witaj Rika, miło Cię znów widzieć:) Ja jestem zwolennikiem przedszkoli i będę prowadzać Pitka za rok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735250 przez hoborr
Dobry!

Dziś ada jak nowo narodzona. No co zastrzyk to zastrzyk... w nocy bez gorączki także super:)

MAsusko - fajnie to brzmi: Elu, dziewczęta:) hihihihih nawet sobie nei wyobrażam ile będe musiała się oczytać o tych wszystkich sprzetach - zanim coś kuopię! A kociak słodziak! Jak zrobię mojemu zdjęcie to też siępochwalę:)

Oposku - ty jak zwykle niezawodna. Już coś małej kupuję - a niech się dziecko bawi;) i mamusia też:)

Rika ja nie daję takiej wody z kranu. Mój tata pracuje na ujęciu wody u nas i jak opowiada ile chemi się dodaje żeby jako tako woda była czyatsa w kranie to ja wymiękam. Co 24 godziny dosypuje ileś tam kilo jakis substancji żeby sie bakterie wytruły! I ja się boję. Młodej tp butelkoana nawet gotowałam;) A teraz pije normalnie. A może u was jest dobra kranówa - więc może mogą pić:) Czekamy na zdjęcia dziewczynek:)
NIE wiem czy nie pisałąś czy mi umknęło o dziadku dziewczynek.... We wtorek będzie 2 tygodnie jak mój umarł:(

No właśnie Asiu - co u Was? JAk się czujesz?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Basbo a Ty co się nie odzywasz? JAk Wiki ? Skońćzyły się problemy brzuszkowe??

Aniu jak zdrówko synka? Mineła gorączka??

Różyczka pewnie się szykuje na poniedziałęk - więc nie ma czasejku:)

Natimp - dzień dobry!


CO dziś pieczecie? Ja mam dobry humor bo teście na wesele wybywają i będę sama już o d13:):)!!!!! jupi jupi jupi!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735253 przez hoborr
oposku przeraża mnie wizja ady i farbek! Już widze wściekłą teściowoą!!! Myślałąm o takim czymś ale niewiem czy to nie za dzadowskie??:)
allegro.pl/pieczatki-stempelki-zwierzatk...emo-i3503276141.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735258 przez różyczka
Hoborrku my malujemy farbami codziennie na kuchennym stole, rano zazwyczaj, zdejmuje Młodej ubranie i maluje topless :blink: a potem wkładam na chwile do wanny zeby calą domyc, stół ścierczką morka traktuje i zadnych szkód jeszcze nigdynie narobiła, a uwielbia to! :) także polecam :) wieczorem z kolei codziennie wyciska ciastoline z tatinkiem :side:

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735398 przez Oposek
Dziewczyny, nasza Ania z Dominisiem jednak w szpitalu. Już Młodemu robią badania, będą minimum 3 dni. Pozdrawia Was wszystkie i prosi o trzymanie kciuków!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735435 przez różyczka
O jaaaaa :( trzymamy trzymamy oczywiscie :kiss: :kiss: :kiss: biedaczek Dominiczek :(

dżizassss jaki ŚLICZNY kotek!!!! :) cudny Masusko :)

dziewczyny mi chodziło o kranówę ale przepuszczoną przez filtr (bo kupiłam dzbanek z filtrem Brita i woda przepuszczona jest normalnie krystaliczna jak sie porówna , nie taką prosto z kranu do szklanki :)

Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735440 przez Rika
Hej
Dziewczyny my mamy swoja wodę a nie miejska :) jest pyszna i nie śmierdzi i nie ma osadu... W Piszu np jest miejska to na niej nawet rosół mo nie wychodzi :-/ tutaj pijemy niefiltrowana z kranu :) oczywiście nie codziennie zalewy od sytuacji ale jak jest na pilnie to nie boje się dać tej wody dzieciom. Na filtrach się nie znam :)

Masuska a powiedz mi, jak to jest, płaci się za przedszkole państwowe czy nie? Bo teraz sama nie wiem. Prywatnie to u nas 850 zł za jedno dziecko, ale to niesprawdzone bez opinii jeszcze bo niedawno otworzyli a jak to jest z prywatnym?

Hoborr przykro mi z powodu śmierci dziadka :( wiem jaki to ból ale wiem też ze on zawsze będzie blisko Was.

Aniaw trzymaj się tam z małym. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze.

zapomniałam co mam jeszcze pisac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735467 przez Oposek
Rose warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,1441...leci_taka_sama_.html
www.dziennikbaltycki.pl/artykul/572755,p...esz-bogaty,id,t.html
Myślę zatem, że z filtra to już w ogóle wypas dla naszych dwulatków :) Tylko ja wiecznie zapominam wymieniać wkłady w filtrze ;)

Masuska cudny Raul! Piękne są rude koty! :) :) :) A jak Piotruś na Niego reaguje?

Hoborku u nas też na golaska albo w fartuszku i większych szkód po farbach nie było :)
Ja mam jakieś swoje stempleki i Filip je lubi, ale tusz się ciężko spiera i doczyszcza, a farby bez najmniejszego problemu. Fajne stempelki też z ziemniaków wychodzą, polecam Ci! :) Świetnie, że Adusia się dobrze czuje!!! :) Bardzo się cieszę, naprawdę :kiss: To miłego popołudnia i wieczora zatem, bez teściowej ;)

Rika mam nadzieję, że Magda się nie obrazi, jak Ci odpiszę, że w tym roku, od jutra dokładnie, zmienia się ustawa i za przedszkole będą inne opłaty. Do 13, w ramach realizowania podstawy programowej MEN, przedszkole jest za darmo, po 13 za każdą godzinę zapłacisz 1 zł. Koszt wyżywienia to 8,50 dziennie za trzy posiłki i 6,80 za dwa. Zajęcia dodatkowe są w cenie. Jeśli posłałabyś Zuzię na max to nie zapłacisz więcej niż 300 zł. Oczywiście jeśli nasze dzieciaki w ogóle się dostaną, bo zależy to od ilości chętnych i punktów, jakie dostaniemy. Dopiero od 1 września 2015 r. wszystkie dzieci czteroletnie, a od 1 września 2017 r dzieci trzyletnie - będą miały prawo do edukacji przedszkolnej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735470 przez Oposek
masuska napisał:

Elu, dziewczęta:

A ja to nie dziewczę, czy jak? :blink: :blink: :lol:
No co prawda wiem, że mam duże, męskie uda jak Jaś Nati, ale mam też cycki i to nie ginekomastia mam nadzieję :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735589 przez aska27
hej

Miałam komputer w naprawie, trochę jest mi potrzebny, szczegolnie teraz,ale te pare dni odpoczełąm.. wciągneła mnie ksiażka 50 twarzy greya dopiero teraz wpadla mi w ręce, przekartkowałam i nie moge się oderwać. Zobaczymy co dalej.
Podobno latem w przyszłym roku ma byc film, ciekawe.

Cały czas szukam mieszkania dla nas. Wróciliśmy do teściów,bo mój maz chodzil jak zbity pies, teraz ja chodze z kata w kąt, denerwuje się na sam ich widok. Teście są okropni. Teściowa w dodatku zrobiła się jeszcze bardziej wredna. Nie wiem jak tak mozna. Jakas smutna z niej kobieta.

Za to z miłych informacji moja dzidziulka w brzuszki fika na całego :kiss: cudnie!

Rózyczko Mikołaj przepada za wodą, z kranu nie podaję mu.. ale podibno w Poznaniu zaplecaja nawet nie filtrowaną ;)

Masuska kotek przeuroczy :)


Aniu ściskam Was! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl