BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #532064 przez Majowka
czesc dziewczyny!

Olga gratuluje! Ignas juz wyciaga raczke na czesc! zdolny chlopczyk! tez musze Lucaska nauczyc :)

Nasz juz od jakiegos czasu robi taki gest, schyla glowke i zamyka oczka chcac dotknac glowki drugiej osoby (babci, mnie, taty, kolezanek) nawet do swojego odbicia w lustrze tak robi, taka jego forma przymilania sie.
Jest taki przytulanski, lubi mi dawac buzki, lubi jak sie z nim turlam, sciagac mi okulary i sie szelmowsko przy tym smiac.
Najlepsze jest to, ze od jakiegos czas jak siedze z nim na kolanach i pije herbate/kawe, wyciaga raczki po moj kubek :laugh: lapie dwoma raczkami i probuje pic jak ja, hahahaha smiesznie to wyglada. Musze mu tez juz dawac pic z niekapka.
Uwielbia pic wode z malej butelki, sam sobie wklada do ust, zaciska dziaselka i wyciaga i wkolko tak moze :laugh:
Stopki tez juz lapie, ale niedawno sie tego nauczyl.
Tak jak Kamilka, na brzuszku i plecach bron Boze, ale siedziec owszem, wiec tez juz siedzi, ale spada na boczki jeszcze.
Uwielbia tego pchacza z fisher price, wszystko tam naciska i probuje brac do buzi ten panel :laugh: , to byl dobry zakup!
Ma ulubione bajki, na ktorych sie smieje, jak slyszy muzyczke zaczynajacego sie odcinka juz w innym pokoju nasluchuje, przenosze go wtedy do salonu i oglada sam siedzac na sofie, a jak tylko sie skonczy, protestuje i chce juz sobie isc :laugh:

ale te nasze dzieciaczki sie robia madrusie. Wspaniale to! ta interakcja! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532067 przez Olga
majowkato Ignaś też ma dwie ulubione bajeczki.Oczywiście rybka z mini mini pobija wszystkie,na jej dźwiek nawet w kuchni nadstawia ucho i druga to z takim misiem wielkim,ale nie znam nazwy,muszę dzisiaj podpatrzyć :) Moje dziewczyny go dużo uczą,cały czas z nim ktoś rozmawia,więc łapie wszystko.Czekam,kiedy zacznie szczekać,bo piesek to jego przyjaciel ha ha. :lol:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532075 przez Majowka
no na pewno, Twoje dziewczyny pelnia niesamowita role, Ignas szybko sie bedzie od nich uczyl, ale ma dobrze! taka duza rodzinka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532114 przez Misiowa
Olga, Chlopek ale wam zazdroszcze tego spania maluszkow. Hania tez niestety dluzej niz 45 minutek nie pospi. Ale i tak najbardziej bym chciala zeby rano nie wstawala tak wczesnie:D

Bidol ale Twoja Kama super siedzi! Moja mala giba sie na boki jak tylko ja puszcze;) A co zrobiliscie w zwiazku z tym uczuleniem? Zmienil lekarz antybiotyk?

A macie dziewczyny jakis patent na picie z butli? Bo Hania nie chce wogole pic z butelki a niekapka tylko gryzie. No i nie mam jak podawac soczkow bo jak podaje lyzeczka to wszystko naookolo brudne i polowa soku wylana;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532176 przez chłopek
misiowa ja nie mam zadnego patentu Ksawcio mi nie chchial pic z butelki, a sebek nie chche z niekapka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532202 przez Olga
Ja tez nie mam na to panentu,obie córki nie tolerowały butelki,a Ignaś teraz pije soki,ale mleka już nie chce :( a było tak fajnie-5 min i 240 kaszki wypite,a teraz jeszcze wieczorem muszę wiosłować ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532215 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532269 przez Anna77
Daria mój wstaje ostatnio przed siódmą. Ma pierwszą drzemką pół godziny do 40 minut, potem ok. południa śpi ok. 2 godzin, a jak na dworze to też potrafi trzy. Po południu ok. 17 też takie pół godzinki. No ale w nocy to też baaardzo często jeszcze.

Olga fajnie ze kupiłaś :) Obowiązkowo opisz wrażenie z pierwszej kąpieli. Ja jestem bardzo zadowolona, bo choć generalnie to B kąpie, ale czasem go nie ma. Dla mnie Mateusz już troszkę ciężkawy w wannie do trzymania, a jak już zaczyna się wiercić to kompletnie nie wyrabiam. Dzisiaj kąpałam go sama pierwszy raz w krzesełku i było super. Co prawda jeszcze nie będziemy go używać do każdej kąpieli, bo on jednak nie siedzi, ale myślę że długo się przyda.

He he, a u nas telewizor nie chodzi, bo przed świętami wyszedł do piwnicy i w ogóle mi go nie brakuje :woohoo:

Majówka Mati też łapie mój kubek jak siedzi mi na kolanach. Od kilku dni daję mu picie z normalnego kubeczka, a raczej filiżanki. Kuba też tak pił - żadnych niekapków, tylko od razu z normalnego kubka.

Bidol przyłączam się do opinii, że Kamilka to cała Mamusia ;)

A u nas katarek niestety jakiś się przyplątał. Byliśmy dzisiaj na ćwiczeniach u Pani rehabilitantki i powiedziała nam, że jest super. Mówiłam jej na początku co się zmieniło, co robi i jak. A kiedy wspomniałam, że nie siedzi, to mi powiedziała że o to nawet nie pyta, bo bardzo dobrze że nie siedzi. Im później, tym kręgosłup stabilniejszy. Więc się wyluzowałam.

Oj niedobrze to wygląda. Mały się przebudza z płaczem. Pędzę do niego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532308 przez Olga
Ignaś wtrąbił miseczkę kaszki na noc i chcemy go chociaż do 21 przetrzymać,ale już nie może wytrzymać,pewnie zaraz padnie :)

Wyniki mi mama odebrała,a że była z Olgą u pediatry,to od razu mu je pokazała,żebym na próżno nie jechała (mojego nie ma,bo w pracy,to straciła 38 zl na taksówkę wczoraj i dzisiaj).Mały ma wyniki super,żadnej anemi,ani bakterii w moczu.Żadnego stanu zapalnego.Był inny pediatra niż wczoraj,taki chlopak dwa lata młodszy ode mnie i powiedział,ze dziecko wcale nie musi mieć opuchniętych lub rozpulchnionych dziąseł,żeby go bolały i może się okazać,że np.za parę dni będzie ząbek,lub poprostu miał jakiś etap marudzenia.Ciekawe czy lekarze to wierzą w te skoki rozwojowe u niemowląt,bo jak wczoraj tej pediatrze powiedziałam,że może to skok,bo ja sama po nim choroby nie widzę,to ramionami tylko ruszyła ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532315 przez Anna77
Chyba zapowiada nam się na choróbkę jakąś. Mati wczorajszą noc miał bardzo niespokojną i to już od samego zaśnięcia. Dzisiaj widzę zapowiada się tak samo. Nos zapchany, więc cieżko mu spać. Dałam mu viburcol i nasivin do noska. Zobaczymy. Idę się kąpać i szybko spać, bo drugiej nocki pod rząd nie dam rady. Dobrej nocki i do jutra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532336 przez krecik
chłopek przedstawiciel, ale ma6 województw pod sobą, więc często od pon do piątku go nie ma:(

maksio a jak Wasze karmienie, udalo się??


Oj dziewczyny współczuje chorowania, mam nadzieje, że szybko sie uporacie

Maly wykąpany,dostał po piersi trochę kaszki, ale nie zadużo bo bałam sie, ze go przekarmie i brzuszek będzie go bolał, zobaczymy może obudzi sie później na karmienie

Mojego znowu coś bierze, boję się, ze to znowu objawy jakieś męskiej grypy;) dzisiaj to nawet kaloryfer kazał odkręcić w sypialnym, bo mu zimno .. i tak przykręciłam, pewnie na noc odkręci, ale to przykręce i pewnie będzie darcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532350 przez chłopek
krecik no to tez nie ciekawie,
mojego tez cos bierze ma katar, a kasawcio tez jakis dziwny wypieki straszne ma i wogóle oczka takie chore

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #532426 przez mloda_mamuska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532482 przez Majowka
Nie no my to sie do Oliwierka wogole nie porownujemy, on to jest dopiero rozwiniety! Maly spryciarz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #532511 przez krecik
mm przykręcam,bo lepiej się spi jak jest chłodno, mieszkamy w bloku, to chyba jak jest z -15 to by było dopiero zimno:) zresztą niech się młody hartuje;)

Olga ja chyba Stasia podrzuce do Ciebie na tydzień, niech sie nauczy od Ignasia ile powinno się spać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl