BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787246 przez krecik
Hej,
Wkoncu usnal

My juz przed 6 na nogach bylismy dlatego wydajeji sie ze juzsrodek dnia, noc tragiczna, jednak dopadl nas katar:/ bedziemy informwac nabiezaco co ijak

Acha w nocy mial goraczke, rano juz nie, ale dalam mu ibum, bl byl strasznie nieznosny, pogoda super i mnie kusi by isc na spacer, isc nie isc? Co radzicie?

Dzieki za mile slowa:)


Olga, ta mala kasia to stasiu w mojej sukience:) serio podobni? I tu mi sie przypomnialo jak moja siostra ostatnio powiedziala: S. robi sie coraz bardziej podobny do ciebie, ale nie jest taki ladny jak kiedys, poczym zaraz dodala: ale bedzie (taki ladny jak kiedys).
fajne masz uklady z corka:)


Aif, nie lobuzuje, tylko jest czasmi nieznosny;) moge nawet powiedziec, ze dosc ladnie bawi sie sam:)

Anna77, no zapomnialam kiedys napisac! Jak ja bym pojechala nadmoze, nawet na godzinke...

M89m, torcik mistrzostwo:) a jak pojdziesz do pracyto Miro z kim zostanie czy zlobek? Pewnie u Was nie ma takich problemow jak w polsce


Anyszka no przy dziecku nie wylezysz choroby, ale i tak zdrowka

Darii, Mm, Bo dawno ich nie widzialam:(
A Bidolek pewnie sie teraz rozpisuje, jak Kamilka, pomoglo?
6
I witamy nowakolezanke, Anna76 i malego Jasia,:)

Wiedzialam, ze cos mi umknelo i dopisuje,

Aif, stas nie jest taki duzy , on raczej z tych mniejszych jest na 25 centylu, wazy ok e10 kg:)

Anyszka, moj dopiero sam uczy sie wsiadac na ten jezdzik, a o staniu to nawet nie marzy:d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787264 przez maniafiolo
Hej dziewczyny czy moge do Was dołaczyć?? Nie dawno odkryłam to forum jakoś w ciąży nie miałam zbytnio na to glowy jestem również mama z lipca a dokladniej z 15 lipca 2012 synek Kacperek pisze z Tarnowa często was podczytuje jak wasze dzieci sie rozwijają porownujac swojego szkraba mam nadzieje ze mnie przyjmiecie bedę czesto zagladac i moze juz cos skrobne :) Pozdrawiam cieplutko Mania Majka





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787273 przez mama89muminka
Krecik jak Stas ma goraczke to bym go nie brala na dwor, zeby sie nie pogorszylo. Zdrowka :kiss:
Mamy zamiar go dac do zlobka, co do problemow to nie wiem jakie sa w pl, u nas nie trudno o miejsce w zlobku, ale to ladnie sobie kosztuje. Zobaczymy jak to w praniu wyjdzie.

U nas na szczescie Miro zdrowy, wlazi gdzie popadnie, niedlugo to mi na sufit wejdzie :dry: Ostatnio co sie z dziadkiem nie zobaczy to zawsze dostanie cos, dostal juz dwa mega wielkie miski i wczoraj dwa mniejsze. Zarowno Miro jak i tesciu maja frajde jak sie razem bawia.
Kilka dni temu bylam ze soba u dentystki, ja zawsze mam takiego stresa jak w pl mialam isc, ale to nie do porownania, tutaj przy kazdym nawet malym zabiegu daja znieczulenie, mowila mi co bedzie robic i jak dlugo to bedzie trwac, wiec moja dentofobia chyba przechodzi :) W Polsce mam zle doswiadczenie z dentystami, zdarzylo mi sie kilka razy zemdlec na fotelu...
Pogoda u nas kiepska, zimno sie robi, pada... Chociaz teraz sloneczko wychodzi, wiec moze dzisiaj bedzie cieplej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787276 przez mama89muminka
Maniafiolo witamy, opowiedz cos wiecej o sobie i Kacperku i prosimy o jakies fotki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787294 przez mama89muminka
Miro wlasnie sam wlazl na krzeselko do karmienia.... Niedlugo dostane zawalu jak tak dalej bedzie wchodzil wszedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787304 przez bidol
doberek :)

Anszka - ojj biedulka - że aż tak Cię wzięło :ohmy: :ohmy: :ohmy: co do spacerówek - ile mam tyle opinii :) ja jak AF - polecam quinny - ja mam senzz
o taki - ma kilka wad - jak każdy chyba - mi przeszkadza brak rozkładanego podnóżka brak pałąka - ale ja ten problem rozwiązałam i budka mało osłania - poza tym chodzi jak złoto :lol: ale ten zapp co ma AF też jest super :)

Anna - ale masz labę :)

Krecik - hahahaha - ale Staś słodki z powodzeniem może być dziewczynką - cudownie mu w sukience :silly: ale w krawacie też niczego sobie - na prezesa się nadaje :lol: :lol: :lol: a włoski ma przecudne :lol: :lol: :lol:

Daners - dawaj zdjęcie Filutka i nie pitol :silly:

Anka76 - allle się cieszę że przybyła nam nowa mamusia :) Jasia u Nas jeszcze nie ma :) Napisz coś więcej o Sobie i Jasiu :lol: :lol: :lol:

AF - fajne te wózeczki bardzo :) Ale biedny Filipek - a ile ząbków już ma?? wszystkie na raz chyba mu idą :)

M89M - ale słodki Miro - hahah cukiernik mały :) tort cudny - ja tortów nie umiem za to szarlotka super mi wychodzi :) Ile u Was stopni??

właśnie gdzie jest Daria???? i KM??? o M_M już nie wspomnę i BO i Dana i Dżasta i Słoneczko

Maniafiolo - witaj :kiss: Pewnie że przyjmiemy - nawet nie pytaj - Koniecznie napisz o sobie i Kacperku coś więcej :lol: :lol: :lol:

Misiowa - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

M89M - hahaha - akrobata :)

My po spacerku - buzia pełna plesniawek - apetyt jest ale boli ją i nie chce jesc - ojj :( i katar - na dworze zimno - ale obiecałam sobie że bedziemy wychodzić choć na chwilkę - za to pospała do 9.30 aż :ohmy: siku już coraz czesciej woła kupę też - nie zawsze zdążamy ale zawsze już coś :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787312 przez krecik
Sorki dziewczyny, az sie za glowe zlapalam jakie literowki robie, az sama czytac tego nie moge:/


M89m, a czy ja wspomnialam, ze Miro slodziutki jak ta masa z tortu? Stas tez odkrryl misie niedawno, pewnie by sie niezle z Miro bawili:d

Bido, prosze napisz jak sie nazywa ten lek na lejacy katar, bo nie moge znalesc:(


Witam kolejna nowa kolezanke:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787321 przez bidol

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787322 przez mama89muminka
Bidol biedna Kamilka, mam nadzieje ze szybko przejdzie i katar i plesniawki. Super ze ci wola kupe, mnie Miro informuje po fakcie dokonanym :P

Krecik no mogli by sie pobawic, mi Miro zawsze podrzuca miski i chce zebym je przytulala inaczej nie daje mi spokoju :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787338 przez bidol
M89M - ale skoro już pokazuje po fakcie to jest już dobrze :) wie o co chodzi - teraz to tylko kwestia czasu :)

Tu wczoraj Kamcia wracając od lekarza była tak wymęczona że padła jak mucha :p
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787343 przez krecik
Bidol, dzieki, wlasnie wybsieram sie do apteki, a to euphorbium mozna stosowac u takich maluchow? Bo cos mi siekojarzy , ze od 2r.z?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787360 przez bidol
krecik napisał:

Bidol, dzieki, wlasnie wybsieram sie do apteki, a to euphorbium mozna stosowac u takich maluchow? Bo cos mi siekojarzy , ze od 2r.z?


Kreci k - ja areozolu nie stosuje - tylko te kuleczki :)


ale się dowiedziałam - Agnesssa - ty babo jedna czemu nic mi nie powiedziałaś - Gosiaczek ze staraczek jest w ciąży - dziewczyny pijemy dzisiaj za Gosiaka :) :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787369 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787395 przez Olga
Maniafiolo witaj razem z Kacoerkim,ale fajnie,coraz nas więcej,może forum się rozkręci jak za starych,dobrych czasów :) napisz trochę o was,no i czekamy na fotki :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787408 przez agnesssa
Bidolku praszam najmocniej :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: ale to ze szczęścia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Normalnie czułam wczoraj że coś jest na rzeczy z Gosiakiem :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl