BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 6 miesiąc temu #788076 przez daners
TOŻ TO SZOOOK ile wpisów ;] siedzialam czytalam i latalam...Fifek cos mi placze przez sen ;/
albo przeziebienie sie uaktywnia albo zębusie chca sie wydostac :)
az boje sie nocy...a do pracy na rano .

witam nowe mamusie aaaa i stare tez ;-p zeby niebylo hahaha

rany az niewiem od czego do kogo pisac....

Anna blog supoer Gratki :) a ziola w kostkach lody superowy pomysl :)
Milego relaksingu :)

Majowka super że imionko juz wybrane :)

Basia Olek to fajnie sie zaklimatyzowal oby tak dalej ;] a Ty bedziesz nadrabiac w weekendy:)

Anszka juz opinia zostala wydana na temnat wozka wiec sie nie wypowiadam;]
dla mnie ogolnie jest ok nienarzekam na nic

Bidol fotke no brak mobilizacji u mnie....okres idzie wiec wybaczonko dla mnie ;] za lenistwo.... postaram sie cos pstryknac.

a Kamka elegancka na fotuniachh;]

Kamykowa jakie pazurki sobie strzelilas ;] na zblizajace sie andrzejki ;] lol :)



http://s2.pierwszezabki.pl/050/0502489a0.png?9973

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788165 przez lusiamamanikosia
Hej Mamcie witam się i ja :)i witam nowe Mamusie :)
ale dziś to zaszalałyście z pisaniem :D jutro postaram się dokładnie doczytać bo dziś tak przeleciałam wzorkiem :) bo jakoś brak humoru od paru dni u mnie niestety :(

a imie salvador super bardzo mi się podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788212 przez słoneczko
czesc dziewczyny

Olga,Krecik mieszka sie fajnie , zreszta Pawelek sie strasznie zmienil przesypia cale nocke no i zasypia sam w lozeczku, je wszystko ostatnio zjadl zraza z ziemniakami,sosem i buraczkami,uwielbia kabanosy, ogolnie sie zmienil zrobil sie grzeczny, jak powiem nie wolno to tego nie robi ;)

Anna super blog bede zagladala;)

Krecik ale Stas sliczny blondasek , ale on jest slodki :*

BasiaOlek super ze sie wszysto uklada;)

Lusia co sie stalo ze niemasz humorku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788223 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #788260 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788267 przez maksiumama
Witam się i ja. chyba nawet pierwsza dziś:-) u nas nocka okropna mały płakał co jakiś czas już na krostki na buzce mam madzieje xd gm dalej nie wysypie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788290 przez Anna77
Dzień Dobry, przywitam się i ja. Ale ruch ostatnio. Słoneczko nieźle, o 7:30 powitanie. Ściskam :kiss:

Daners no i jak tak nocka, bo się jej obawiałaś wczoraj :unsure:

Anszka zasyp szybko doła i do przodu :ohmy: :ohmy: :ohmy:

AiF zostaw Filipka z tatusiem. Nic mu się nie stanie, a Ty wszystko szybko załatwisz i migiem wrócisz. Zawsze wychodziłam z założenia, że dopóki tata nie zostanie zupełnie sam z dzieckiem, nigdy nie przekonana się, że jednak potrafi!!! To trochę tak jak z jazdą samochodem, trzeba jeździć samemu żeby zacząć naprawdę jeździć. Z "trzecim" okiem na siedzeniu obok, za kółkiem nigdy nie będzie się samodzielnym.

Maksiu tak mi się przypomniało, że synek znajomych latem miał tego wirusa bostońskiego. U nich objawiało się to również, schodzeniem skóry z m.in. przestrzeni między palcami u rąk. Szybko też w miarę też u nich minęło. Trzymam kciuki, żeby chłopaki szybko wyszły z tych wirusów :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #788306 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788317 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #788338 przez Anna77
AiF całkowicie Cię rozumiem, to ciężka decyzja, zwłaszcza kiedy podejmuje się ją pierwszy raz. Cokolwiek wybierzesz, będzie miało swoje plusy :)

Idę pobiegać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788461 przez bidol
Doberek - :lol: :lol: :lol:

nic mi dzisiaj nie zepsuje humoru :)

Majóweczka - wiem wiem - dla mie Gosiaczek też jak rodzina - zawsze miła i nigdy się nie użalała nad Sobą- bardzo dzielna :kiss: :kiss: :kiss: należy jej się :) Ja coś czułam że to będzie rok Gosiaka :woohoo: :woohoo: :woohoo: a widziałaś ile osób jej kibicowało :ohmy: :ohmy: Bardzo się cieszę :kiss: :kiss:
Salvador - piękne imie takie typowe dla Portugalczyków :) a jest jakieś przełożenie imienia na Polski?

Słoneczko - spróbuje Twojego sposobu bo jak na razie nic nie działa :( :( super że mieszka Wam się fajnie - a daleko od poprzedniego mieszkanka?? osiedle fajne?? a sąsiedzi ok?? Pawełek jest na swoim więc króluje :)

Anna - to było w wózeczku (zdjęcie ) a blog -super- będę czytała :lol: to to Ci tyle czasu zabierało??
tak tak idz pobiegaj i za mnie - a ja za Ciebie podjem sobie orzeszki :laugh:

BO - a jak w pracy?? fajna atmosfera ?? Taki obżarciuch z Olka?? nie widać po nim :ohmy: :woohoo:

Krecik - właśnie jak nocka??

Maksiu - coś słyszałam właśnie że ta bostońska panuje :( oby im szybko przeszło - a spanie na krześle - hmmm mam to za sobą - 2 tygodnie spałam na krześle jak byłam z Sebciem w szpitalu. Nic miłego zwłaszcza że cały dzień trzeba mieć oczy szeroko otwarte i biegać za malcem :( :(

Anszka - ojj a nie da się na wagary pójść?? co do Chłopka - to juz dawno przestała pisać - miała jakiegoś dołka bo mąż miał problemy z pracą ..

AF - Filipek w łóżeczku usypia?? gratulacje !!! Ja bym Kamkę wzięła ze sobą - tym bardziej że nie musisz za niego dopłacać a spokojniejsza będziesz :) i dziadkowie się ucieszą :)

U nas noc ok - ale Kama zasnąć nie mogła - okazało się że ją bolał brzuszek - dałam jej kropelki i wymasowałam brzusio i zasnęła :lol:
Rano była taki mróz jakby śnieg spadł - wieczorem była mega mgła a rano wyszła z tego mega szadź - ślicznie to wyglądało :) a teraz piękne słonko świeci :) Kama śpi a jak się obudzi lecimy po Sebcia do przedszkola :)
Wczoraj byłam na wywiadówce :) bałam się jak przed pierwszą wizytą i ginekologa :silly: ale było ok - pomimo moich obaw Seba dobrze sobie radzi :) orłem nie jest ale stara się :woohoo: :woohoo:
Kupiłam dziś Kamce kurteczkę - strasznie sie cieszę bo była już niedostępna - jednak się nie oparłam a obiecałam sobie że na wiosnę jej kupię :S no trudno - www.zara.com/pl/pl/dzieci/niemowl%C4%99-...c269276p1295351.html ale4 marzyła mi się ta z poprzedniej kolekcji ale nigdzie już jej dostać nie mogę :( www.pinterest.com/pin/232076187018898358/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788573 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788603 przez mama89muminka
Hej

Anszka nie ma za co. Mysle ze jezeli masz kiepskie drogi do pokonania z wozkiem lepszy bedzie bez skretnych kolek i zeby kolka byly duze.

Sloneczko co sie dzieje?

Anna obijaj sie, bo z dzieciakami nie latwo o chwile dla siebie :) U dentysty teraz tez prosze o znieczulenie, inaczej nie przejdzie.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


BO wow, super ze wam tak ladnie ze zlobkiem idzie :) I dwa razy w ciagu dnia spi :ohmy:

Krecik cos ty sobie narobila ze cie tak polamalo?

Maksiu ty to sie najezdzisz po lekarzach, zycze wam wytrwalosci :kiss:

Daners i jak nocka?

AF co do bloga - masz racje, to dolaczam do Anny i sie pochwale, rowniez niesmialo, tym bardziej ze po angielsku i dopiero poczatki
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
co do dentysty to masz racje, nie ma sensu malego meczyc wyjazdami, a i sama sobie odpoczniesz od swoich facetow ;) Wiadomo ze sie bedzie myslec, ale bedziesz miec troche chwili dla siebie :)

Bidol a co taka zadowolona :D? Ciesze sie ze nie bylo tak zle na wywiadowce :)

Ja dzisiaj chodze struta caly dzien, wszystkie miesnie mnie bola, bo nie moglam spac wygodnie... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788651 przez Majowka
O mama_muminka, super! swietnie ze tez prowadzisz bloga!!! Bede czytac, aktualizuj posty na fejsie!

Bidolku, chyba nie ma tlumaczenia tego imienia, nie szukalam. Polski ksiadz mowi ze fajne!

wlasnie odnosnie ksiedza, to sala i slub zarezerwowane na 12 lipca! :laugh: :laugh: :laugh:

jeszcze zostala papierowa robota medzy oba kosciolami tym tu i naszym.... musze sie tym zajac!

Bidolku, kurteczki nie widze, ogolnie strona zary mi sie otwiera, ale na pewno cudna! Przpieknie ubierasz Kamilke!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #788654 przez mama89muminka
Majowka staty-niestety zamknelam moje konto na fb. Ale bede pisac od czasu do czasu na blogu.
To bierzecie teraz koscielny? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl