BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 2 miesiąc temu #852378 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #852384 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #852386 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852389 przez Olga
Hej dziewczyny.

Ja dopiero teraz,bo cały dzień prawie spędziliśmy na dworze,tal pięknie dzisiaj było :blink: Tatuś chciał jechać z Ignasiem babcią kwiatki zawieźć,więc go spać nie położyłam i od 11 do 16 latał :silly: Apetytu nie ma wcale,żyje 2 butlami kaszki,serkiem danio i dopiero o 17 zjadł z Rafałem trochę kurczaka z obiadu :( nie wiem.co n z tym jedzeniem :(

słoneczko mi się też najbardziej podobają te z pierwszego linka i tak patrzę na rozmiarówkę,jak Ignaś ma 15cm stopę,to ciekawe,czy buty z wkładką 15,5 czy 16 muszę kupować :unsure: ja takich drogich też nie kupię,teraz zimowe 2 pary już schowałam,od jakiegoś czasu nosi adidasy takie za kostkę,dość grube i stopy ma cieplutkie :blink: Pawełek ładnie Ci śpi-Ignaś ma jedną drzemkę,ale za to 3-4 godz i na noc chodzi zazwyczaj ok 21 :silly: jak mamy jakiś dzień jak dzisiaj,to i bez spania wytrzyma,ale wtedy ok 16 jest nieznośny,później mu przechodzi :silly:

bidol tak mi przykro z powodu stryja :( i mam nadzieję,że wyniki taty będą dobre :)

AiF fajne adidaski :silly: ja tez szukam takich dłuższych :blink:

km u nas tata się postarał :blink: tzn bez żadnych cudów,ale ja zawsze mu powtarzam,że ja małego uczę szanować święta typu dzień ojca,urodziny,imieniny,a on ma pamiętać,że w dzień kobiet razem z Ignasiem mają dbać o kobietki.No i tatuś dla 2 babć kupił różyczki,a nam po czekoladzie i Ignaś chodził i rozdawał i buziaka każdej dał :kiss: bardzo miłe to było :blink:

lusia jeszcze raz gratuluję,że Niki dostał się do przedszkola :blink: u nas dopiero od 3 roku przyjmują :silly: :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852430 przez lusiamamanikosia
Słoneczko - co do rozwoju Nikosia to jest tak : wiele rozumie , ale są momenty że można mówić jak do słupa , udaje że nie słyszy , jak coś przeskrobie :P co do mowy - mało słów mówi, ale po swojemu trajkocze i buzia się nie zamyka :) z jedzeniem ostatnio jest nie najlepiej , nie chce jeść - mógłby tylko być na mleku - parę dni temu dałam mu zupkę i sam zjadł , wczoraj jogurt też sam zjadł już nie chce żeby go w ogóle karmić :( tylko on i koniec. Jak chodzimy na spacery to za rączkę nie chce chodzić tylko chodzi swoimi ścieżkami i muszę chyba kupić takie szeleczki by go trzymać na nich hehe :D z piaskownicy nie chce mi w ogóle wychodzić jak już musimy iść to jest pisk i płacz :P to tak w skrócie co u Nikiego. :)

Słoneczko co do bucików - pierwszy link super :)

Niko już od miesiąca jakoś chodzi w adidasach zakładam mu na rajstopki skarpetkę cienką i jest dorze w zimowych już mu się strasznie nóżka pociła .

km - ale fajnie macie że tak ciepło :) u nas dziś chyba zapowiada się ciepły dzień może uda się założyć bluzę ciepłą i bezrękawnik :) już marzę o tym żeby nie zakładać małemu czapki i kurtki :)

Olga u nas w państwowych przedszkolach przyjmują od 3 lat bądź jak we wrześniu są miejsca to i 2,5 latki przyjmą a w prywatnych przyjmują już od 2 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852437 przez krecik
Hej:)

Lusia, ale Wam sie udalo z tym przedszkolem i cena tez calkiemniezla w porownaniu do zlobka:) az sama zaczelam szukac w kr, a jak z pieluszkami? I oczywiscie czy daleko od mieszkania?

Bidolku, <przytul>Ty zawsze masz tyle na glowie:(bardZo mi przykro:(


Sloneczko, Pawelek taki sliczny! Stas nie wyroznia siena t.e innych:d

Km, my tez do mca chodzimy...ale u nas w ruch kda tylko fryteczki:)

Aif, bez internetu mozna zyc, ciezko bo ciezko, ale mozna;)u nas z tym jedzeniem tez roznie, najbardziej lubi jesc przy stole i najlepej jak jest jedzienie w kawalku, ze mozna do reki wziasc, w krakowie jeszczestolu nie mamywiec roznie tobywa:)

Co do butow , nawetmyslalam, zebymu geoxy adidasy kupic, ale nie byly jakos szczegolnie ladne, tylko cene mialy dobra bo 80 zeta
Boje sie, ze Staska moze cos zlapac, bo ja mialam takie katarzyszko w piatek, ze glowa mala, ale to nie przeszkadzalo nam wczoraj isc z malym na grilla wczesnym wieczorkiem:d

Aaaa moge siepare dni nie odzywac, bo jde znowu w pon dorodzicow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852439 przez lusiamamanikosia
km - Pani nam powiedziała żeby uczuć małego siusiać na nocnik i żeby go już'' odpieluszkować'' , mówiła że miała dzieci 2,5 roku a nigdy na nocniku nie siedziały i jeszcze powiedziała żeby teraz Niki tylko siusiał w łazience jak na nocniku to w łazience żeby się przyzwyczaił , bo u nich jest łazienka gdzie dzieci tam swoje potrzeby załatwiają :) zobaczymy jak to będzie puki co Niki sika na nocnik czy na nakładkę jak go posadzę ale sam z siebie jeszcze nie woła że chce siusiu.
Przedszkole jest na sąsiedniej dzielnicy autobusem 15 minut i przedszkole jest na tej samej ulicy co mieszka Prababcia Nikiego :) więc w razie co jak będzie późno to Prababcia go odbierze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852486 przez słoneczko
czesc dziewczyny maly wlasnie spi na drzemke wiec mam chwile pozniej idziemy na spacerek;)

Lusia a ile bedziecie placic za przedszkole? to dobrze ze Nikus sam juz je;) ciezko nauczyc dziecko na nocnik jesli niemowi ,Pawelek tez nic prawie niemowi tylko pojedyncze slowa jak chce na nocnik to siada na nim i go rozbieram i robi kupke;)

znacie moze jakis wozek spacerowy bardzo lekki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852618 przez krecik
hohoho widze, że wszyscy dzisiaj korzystali z pogody:D my już jutro od samego rana będziemys ię dotleniać na wsi:D

Stasiu dzisiaj nasikal na swoją butelke...pizze dzisiaj zrobilałam-też wzgardził...
ale mam dobrą wiadomość, gdzieś za dwa tygodnie zaczynamy remont! maż zgodził się na czarną ścianę- już nie mogę sie doczekać efektu, zresztą nie miał i tak wyboru, gorzej bo jednak nie zmieścimy się w wyznaczonym budżecie:(

słoneczko, a dużo będziecie jeździli? bo jeśli nie, to chyab najlepej kupić parasolke:)


miłego!

ps. Kamyczka, podczytujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852648 przez Olga
Cześć :)

My dzisiaj pół dnia na dworku,do południa 3 godz,po drzemce jeszcze 2,więc jestem mega dotleniona :blink: Ponoć cały tydzień ma być taki ciepły :lol:

słoneczko my mamy parasolkę mamas&papas , ale ja i tak wolę jeździć naszym Infinity :blink: on też jest bardzo lekki :blink:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #852669 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #852758 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852796 przez lusiamamanikosia
hej :) my właśnie się ogarniamy i jedziemy zawieźć papiery do przedszkola i wpłacić 1 ratę wpisowego , potem na spacer z przyjaciółką i jej córeczką a jeszcze potem jedziemy odwiedzić moją babcie więc dziś większość dnia spędzimy na dworze :) trzeba korzystać ze słoneczka :D
Miłego i udanego dnia Wam życzę :) odezwę się jak wrócimy :) :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852865 przez bidol
hej mamusie

przepraszam ze nie zaglądam - ale to za wiele jak na mnie - tyle sie teraz dzieje :(

Wczoraj seba dostał alergi na atropinę którą maiałam mu przez tydzień zapuszczać do oczek - napuchł, gorączka która pojawiła się w 10 min - 38 stopni, zrobił się buraczkowy i ledwo gadał - godzina 22 - a ja nie wiem co robić :( całą noc go obserwowałam i mu przeszło B)
jeju ja to się mam z tymi dzieciakami - jak nie jedno tak drugie :dry:

pozdrawiam i postaram się odezwać

diś mój Tata ma mieć wyniki - gdybym sie nie odzywała - to wyje załamana B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #852898 przez Majowka
Czesc dziewczyny!

Sobota rewelacja! Wrecz sie nudzilam!!!

Rzecz sie stala nieslychana! Lucas juz wogole, nawet odrobinke nie jest zazdrosny o brata. Juz w piatek przestal zwracac uwage jak karmilam i nawet sam przyszedl dac buzki bratu!!!

Jak António nie bylo, Lucas bawil sie, chodzil wokol nas jak karmilam, wogole nie czul sie gorszy czy opuszczony!

Jestem w siodym niebie! Tego wlasnie bylo trzeba, zebym znow mogla byc samodzielna!

Niestety Salvadorek chory, zarazony pewnie :( kaszle strasznie i ma okropny katar! :(

Dzis w nocy António go karmil butelka, szt mlekiem, dwa razy, zeby sie nie meczyl, bo sapie strasznie przy piersi. Usuwamy mu smarki aspiratorem i podajemy sol fiz do nosa!
Przez to dokarmianie szt mlekiem niesamowicie sie dzis wyspalam! Ogromny luksus, 60ml wypil w 15min i spal ciegiem 4h!

Dzis jedziemy do pediatry na wazenie! Ciekawe czy dogonil juz wage urodzeniowa....

Wczoraj bylam sama na zakupach w zarze :D tatus z dziecmi hihi
I zrobilam tez mega zakupy w tesco! Wracam powolutku do formy! :))

A teraz jestesmy w urzedzie po dowod dla Salvadorka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl