BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #852904 przez km
hej dziewczyny

bidolku- trzymam kciuki za wyniki , będzie dobrze :kiss:

ja mam ten tydzień druga zmianę więc niesttey do północy będe w pracy, coś u nas też ostatnio kiepsko z jedzeniem :( , w piątek śniadaniem był dopiero obiad o 15 , a wczoraj jak zjadł zupę o 11:30 to później dopiero o 19 makaron i troche kotleta, a tak to drugie danie ble, owoce ble, jogurt ble. Zobaczymy czy dzisiaj zje obiad, sniadanie zjadł, na jogurt się wypiął, zupy też zjadł tylko połowę. To pewnie przez te trójki górne, dolne wyszły bez krzyku, a te górne trochę go męczą :(

słoneczko-Kacper nie chodzi do przedszkola u nas jest strasznie drogie, a państwowych nie ma. Jak ja mam drugą zmianę to mąż pierwszą i na odwrót, tylko 3 godziny dziennie nie ma kto z kacprem zostać i dlatego moja mama przyjechała na razie :)


Czy wasze dzieci też są takie poobijane, bo mój to wygląda jakby go w domu maltretowali :( nogi całe posiniaczone, 3 guzy na czole :( . Dzisiaj podstawił sobie swój samochód do jeżdżenia pod zlew w kuchni bo chciał pogrzebać w zlewie i odkręcić wodę, no i nagle samochód odjechał, a kacper wylądował na podłodze z wielkim krzykiem i jeszcze zbił samochód rzucił go an drugi koniec kuchni i na niego nakrzyczał, normalnie taki jest teraz niegrzeczny :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #852947 przez mama89muminka
Czesc dziewczyny
Doczytalam was ale nie dam rady odpisac.
Juz sie tlumacze z mojej nieobecnosci. Otoz najpierw zepsul nam sie laptop, nastepnego dnia dekoder od tv a na koniec dvd.
Teraz pisze z telefonu, bo maz dostal na wczesne urodziny nowego laptopa ale ustawil haslo i za chiny ludowe nie mam jak sie skontaktowac ze swiatem.
Ostatnio miro sie rozchorowal ale juz mu lepiej. Gorzej z seniorem bo dorosl facet jak jest chory to gorzej niz dziecko.
W zeszlym tygodniu odwiedzilismy ta polska pare toramieszka niedaleko, miro wybawil sie z kolezanka i dostal pierwszego buziaka :)
Poza tym mlody zapisany w kolejce do zlobka. Jjk na razie bedzie chodzil do twn zlobka nn placu zabaw, po 3 godziny dziennie na powietrzu i koszty znacznie mniejsze niz za normalny zlobek.
bidol trzymam kciuki za tate
krecik miro tez pare dni temu obsikal mi regal z ksiazkami i jego wlasna czapke.
majowka wow jestem pod wrazeniem jak ty sobie radzisz. Mam nadzieje ze i z twoim tata tez bedzie lepiej.
I tyle, miro sie przebudza wiec zmykam. Nie wiem jak czesto bede zagladac, o ile maz mi da haslo do laptopa bede czesciej na pewno :)
buziaki dla wszystkich

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853092 przez Majowka
Niestety jeszcze jestesmy daleko 3640g......do 3885 :(
20g na dzien, to troche za malo do sredniej......
Juz w ruch poszla trzecia butla, a swoje odciagam.... Musimy szczurka utuczyc! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #853116 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853141 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853155 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #853170 przez Olga
Hej mamusie :)

U mnie wielkie zmiany i to w zastraszającym tempie.O 13 zadzwoniła teściowa,czy bym nie chciała sobie dorobić i na pół etatu sprzątać w urzędzie skarbowym,a że kasa się przyda,bo Mariki 18 będzie trochę kosztować,to się zgodziłam i od razu na 15 musiałam iść :blink: Pracuję razem z nią do 18.45 :blink: coś ok 650zł miesięcznie wpadnie,może nie dużo,ale 4 mies i na wpłatę do restauracji zarobię :silly: tylko nie wiem,jak my z tym wszystkim wytrzymamy,jak ja sobie poradzę z domem,a dziewczyny i moja mama z Ignasiem,dopóki tata nie wróci :unsure: dzisiaj jakoś przeżyliśmy,ale np zamiast zupkę jakoś dać małemu,to tatuś pizzę zamówił i mały zjadł cały kawałek :ohmy:

W sumie to dostałam popalić,niby nie napracowałam się strasznie,ale jak wróciłam do domu,to padłam na fotel,bo siły nie miałam :silly: długo nic nie robiłam,więc co tu się dziwić :blink:

majówka wiedziałam,że sobie poradzisz :blink: zdrówka dla Salvadorka :kiss:

km u nas też kryzys jedzeniowy trwa,chociaż żadne zęby Ignasiowi nie wychodzą :( aż jestem w szoku,że tyle tej pizzy zjadł,ale wolała bym,żeby zupkę zjadł zamiast tego :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853173 przez bidol
Hej dziewuszki.

Wyniku jeszcze nie ma :( a zla jestem bo jutro tata Do onkologa idzie a wyniku nie ma :(

W dodatku jutro jest pogrzeb stryja a ja nie mam z kim kamy zostawic :(


Af i Km - kama tez nic nie je - na sniadanie maly danonek i ogorek konserwowy , ok 13.00 1/2 palucha z serem i na kolacje 150 ml mleka :( to jej rekord

M89m - hasło - no wiesz ???

Majowka - biedny Salvadorek. Ale super ze Lucasek jest grzeczny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853183 przez Olga
bidol zdrówka dla taty życzę,oby wynik był dobry i dla Sebcia też zdróweczka,oj trzymają się was te choroby :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853207 przez słoneczko
czesc dziewczyny przywitam sie przy sniadanku ;) wczoraj mialam zabiegany dzien i niemialam czasu sie odezwac.

Olga Pawelek lubi od pizzy te koncowki ;)gratuluje pracy;)

Majowka wiedzialam ze sobie poradzisz ;) zdrowka dla Salvadorka;)

reszty niepamietam ,oj cos niemam dzis humoru:(

milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853220 przez lusiamamanikosia
hej :)
Majówka super że Ci się udaje to wszystko ogarnąć :) zdrówka dla Maluszka !!! z niego jest taki słodki aniołek :D u nas pamiętam że Pani dr mówiła że 20 g dziennie powinien przybierać przy sztucznym mleku jak przy karmieniu piersią jest nie wiem

Aif - no trzeba trzeba wszystko dobrze ogarnąć bo z kasą cały czas ciągle coraz gorzej ale w końcu jakieś światełko widać :) cieszę się też że Niki sam nie będzie będzie w grupie ze swoją pierwszą miłością Julcią :) i doczekać się sierpnia już nie mogę !!!

M89M - zgadzam się nie ma nic gorsze niż facet chory !!!

km - Niko też ma całe nogi, ręce w siniakach ... ostatnio miał na pośladku siniaka :P !! a jak byliśmy u babci w niedziele to wsadził sobie palce między drzwi a futrynę drugą ręką ciągnął za łańcuszek i był wielki płacz bo sobie palce przyciął takie ma pomysły że ja nie daje rady już nim :P

Olga - super że udało się znaleźć pracę nie ważne ile , ważne że parę groszy wpadnie i będzie Ci łatwiej przy 18 córki :)
Niki też bardzo mało je czasem jest na 2-3 butelkach mleka po 150 ml jakimś serku i paru przekąskach ... zupę zjada trochę ale jak sam będzie jadł inaczej jej nie tknie :(

Bidolku- 3mam kciuki by wszystko dobrze było z Tatą !!! i zdrówka dla dzieciaków a jak się właśnie czują ??

Słoneczko - zobaczysz słonko wyjdzie , wyjdziecie na spacer i poprawi się od razu humor :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853230 przez lusiamamanikosia
a to Miłość Nikiego Julcia !!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853329 przez mama89muminka
af no huragan - miro. Nie wiem, jakos tak wszystko za jednym zamachem poszlo.
majowka zdrowka dla maluszka. Miro tez malo przybieral i to w szpital, pamietam ze sie poryczalam bo nie chcieli nas wypuscic a mama tylko kilka dni u mnie miala zostac. Bedzie dobrze.
bidol no haslo, bo maz ma przede mna wielkie tajemnice :dry: jak z tata?
lusia nasze chlopaki cos wczenie zaczynaja, miro tez ju zakochany dostal buziaka od dziewczyny i wola za nia caly czas misia, misia :)

Tyle pamietam. Jestem znowu na chwile. Co ja bym bez tego wifi zrobila. A z mezem sie rozlicze.za to haslo :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #853458 przez km
hej dziewczyny kacper wow zjadł zupę chociaż długo go musiałam namawiać, chyba obraził się na łyżeczkę wszystko co trzeba jeść łyżką jest niedobre i co jest za bardzo papkowate. Także teraz ma okres samodzielnego jedzenia, wczoraj na obiad mieliśmy makaron z sosem to nic nie ruszył , później babcia mu ugotowała duży mkaron obok położyła na talerzyku nugetsy z kurczaka i wszystko zjadł sam, na kolacje też pieroga widelcem zjadł, jogurtu oczywiście nie chciał tknąć bo trzeba łyżeczką :angry: . Dzisiaj na drugie zrobie mu spagetti w śmietanie z cukinią to sam rączką zje.

Olga-super że maśz tą pracę :) , zawsze to odskocznia od domu i trochę więcej pieniążków w portfelu, a o Ignasia się nie martw tyle osób do opieki i tylko 4 godziny Cię nie ma. Mnie to łącznie z dojazdami nie ma codziennie 10 godzin i jakoś babcia daje sama radę :) . Kacper też uwielbia pizze, często robię sama w soboty i też łądnie cały kawałek zje na obiad :)

lusia-to widzę że twój Nikoś też ma teraz okres że wszystko sam :)

majówka- widzisz super sobie dajesz radę, a wagą się nie martw, Kacper dopiero ważył 4 kg jak miał miesiąc, przecież to nie wyścigi , napewno się nie zagłodzi. Mój to nawet jak już przeszłąm na butelkę jak miał 6 miesięcy to ciągle jadł tylko 100 ml co 3 godziny :) i jakoś nic mu nie jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #853733 przez AniaiFilip

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl