BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 9 miesiąc temu #909396 przez mama89muminka
Hej babeczki

Daria nie mam jeszcze wyznaczonego usg,jak na razie wizyta u pielegniarki na 13.

Anszka gratki dla Wojtka, jak widac kazdy sposob dobry :p

U nas nocnikowanie poszlo w odstawke, mama przywiozla nakladke na sedes i miro chetnie tam siedzi, co prawda bez efektow, ale siedzi. Przedwczoraj zrobil i kupe i siku a dzis samo siku.

A jutro calaczworka wybieramy sie wrejs, moja mama ma dzis urodziny i jutro to bedzie dlaniej taki prezent. Poza tym jak na razie jest bardzo zadowolona z pobytu co i mnie cieszy.

Koncze, bo wybieramy sie na spacer. Do napisania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909469 przez AniaiFilip
Hej mamuski

Ale pustki!!!

M89M-Widzę ze pierwsza zlamalas ta ciszę:)
Udanego rejsu jutro, bawcie sie dobrze i oby obyło sie bez przykrych niespodzianek
:sick: ;)

A postanowiłam ze wkleje jeszcze pare fotek z ostatniej sesji z czerwca



















Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909474 przez AniaiFilip
Anszka- umknelo mi wczesniej ze sie pojawilas.
Fajnie ze znow do nas zagladasz, oby jak najczesciej :)
Brawa dla Was ze tak swietnie poradziliscie sobie z tematem nocnikowania. Bardzo fajny pomysł z tym podlewaniem drzewek ;) szczegolnie przy polskich upalach możecie sobie pozwolić na takie swawole ;)
Jednak upór i cierpliwoś przynoszą skutki.
Dzieci średnio uczą sie od 3-12 miesiecy korzystania z toalety oby wam poszło jeszcze szybciej.
Zachecilas mnie i ja rowniez wroce do tematu nocnikowania. Narazie nabylismy nadstawke na sedes i Filipek lubi na nia wchodzić i posiedzieć w ubraniu lub bez ale jeszcze bez większych sukcesow. W wannie tez ma frajdę jak wstaje i sie załatwia ale to na koniec kapieli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909571 przez krecik
Hej:)
Ja jak zwykle w weekend, przyjechalismy tymrazem do krakowa na niedziele, nieliczac jednego weekendu nie bylo mnie tu miesiac....teraz siedzimy na wsi, ja mam intensywny kurs odchudzania (patrz:zniwa), tylko efekty malo widoczne
Dzisiaj moj maly mistrzuniu mial wypadek, wbiegl w szklana szybe w sklepie, az sie odbil, prawie zaslablam, narazie spi ale musze pare dni na niego uwazac,
A tak pozatym nic nowego

Aif , piekna ta sesja, ale z takim modelem to niema siecodziwic i Ciebiemilo zobaczyc:) fajnie, ze podrzucila jeszcze parefotek, musisz to robic czesciej:)
dobrze, ze starasz sie ratowac i pisac na forum,Bidol niedlugo bedzie, to bedzie latwiej:)

Bidol odezwij sie jak wrocisz! Inapisz koniecznie jak bylo! Odsmoczanie sieudalo? Stasiowi smoka zabierze dopiero mikolaj, bo teraz bedziemial za duzo wrazen:)

Km, gratuluje! My chyba tez zaczniemy planowac, ale jeszcze nie mozemy sie zdecydowac

M89m, wykorzystuj mame ile sie da!

Daria, unas te traktory to juz prawdziwa zmora , teraz tojuz trzeba podwojnie uwazac, bo wiegdziesie go wlacza:(

Lusia, u nas w przedszkolu jest odwrotnie, mama zawsze pokazuje, ze odchodzi i mowi kiedy wraca:)

Anyszka, nie ma sieco gapic, tylko czesciej bywaj na forum:)u nas tez na poczatku dostawal lentynka jak siewysikal, z tydzien totrwalo wiecnie ma sieco martwic prochnica nazapas;)

Olga , dobrze ze malemy apatyt wrcil teraz to trzeba bedzie lodowkezamykac;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909640 przez bidol
Hej kobity jestem juz w domku. Jutro sie odezwe bo padam z nog. Wszystko wam opowiem i przeczytam co u Was.
Tesknilam. ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909728 przez bidol
a wiec jestem :)

100 lat 100 lat dla wszystkich przeoczonych 2 -latków :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


KM - WOW GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:
super :) - czyli wszystko zgodnie z planem :laugh:
super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daria - szkoda człowieka :(
jak tam Twój krótki urlopik ??
wypoczywaj i ciesz się towarzystwem !!!!

Lusia - i jak Nikoś w przedszkolu sobie radzi?? wiem co teraz przezywasz ....
to dziwne uczucie..,.. brak dziecka - wózka....

Anszka - gratulacje !!!!! no widzisz - diabeł nie taki straszny .....
tak jedyne lekarstwo to cierpliwość :laugh:

M89M - jeju odpoczywaj dziewczyno. Ty caly czas w biegu jesteś .... pomyśl troszkę o sobie :kiss:
super ze mama przyleciała :cheer:

AF - wow no nareszcie kawałek buzi Twojej zobaczyłam :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: śliczna dziewczyna z Ciebie :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: a ilipek jest przesłodki - tak grzecznie wygląda na tych zdjęciach :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Krecik - no i juz mam chwilę to Ci wszystko napiszę :laugh:
tort o który pytałaś - robiła mi bratowa :) pyszny był ;)
świnki robiła jej córka z masy marcepanowej :laugh: a wierzch z nutelli :laugh: boki z batoników KitKat :)

smok Kamce odstawiony choć łatwo nie było - nie dałam się złamać :silly: :lol: :lol: :lol:

A więc - co u Nas :)

było super - polecam wszystkim co nie byli w górach stołowych :laugh:
a z 3 - latkiem to już super by było - są to góry wprost dla dzieci :laugh: :laugh:
Co prawda jestem bardziej zmęczona niż przed wyjazdem - ale warto było :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #909751 przez bidol

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909763 przez Daria23
Hej Kochane witam się i ja:*
Ech dołek mnie ogarnia bo straszna tragedia się stała.Mojego męża kolegi żona wracała wczoraj w nawałnice do domu ze swoją 2-miesięczną córką i pech chciał że drzewo pękło,konar przebił szybę od strony pasażera i przygniótł małą Jagódke-zgineła na miejscu:(:(:(
Jak ja nie rozumiem sprawiedliwości tego świata naprawde:( Była tylko o jeden dzień starsza od naszej Zosi-straszna tragedia.

Poza tym mam problem z Tymkiem bo on strasznie nerwowy jest i tak krzyczy.Ostatnio na plaży nam zrobił taka scene że chciał pojazd jakiegoś chłopca wiec zamienilismy zabawki tamten bawił sie naszym traktorem a Tymi jego.Chwile było ok dopóki Tymi nie zobaczył czym tamten się bawi wpadł w szał bo chciał odzyskać traktor ale nie chciał oddać temu chłopcu jego.Uwieżcie mi że jeszcze tak to się nigdy nie darł jak na tej plaży nie mogliśmy go uspokoić darł się rzucał aż drgawek z płaczu dostawał-ludzie na plaży patrzyli jak na jaki,s nienormalnych ba nawet ludzie z domków letniskowych wychodzili żeby popatrzeć.Wstyd na całej lini.Ja juz nie wiem jak z nim postępować.Wczoraj byliśmy w odwiedzinach u znajomych to samo nie chciał dać kumpeli synkowi co ma 3 lata żadnej zabawki mimo że żadna nie była jego.Tak krzyczał tak samo jak ten chłopiec otworzył sobie lizaka i już zaczął mu go wyrywać wrzeszczeć ja mu pokazuje że już mu otwieram i na spokojnie ale to nic nie pomagało wrzask był niesamowity dopiero jak dostał to się uspokoił.Laski i on tak robi tak się zaraz denerwuje itp nie wiem czy mam mu raz za razem klapsa szczelić czy co bo czy krzycze czy jestem spokojna i mu tłumacze nie ma róznicy drze się jakby był ze skóry obdzierany.
Ta moja koleżanka mówiła że ona by się poradziła psychologa-ale ona jest taka nadgorliwa itp DORADŹCIE MI COŚ PROSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANIA_FILIP-boskie foteczki śliczny ten twój synuś a mamcia jaka laseczka:)pięknie razem wyglądacie:)
Co do łóżka my mamy łóżko chyba 140/200-takie standardowe chciałam żeby już mu posłuzyło na wieki wieków:)czy w kołderce się topi?mysle że nie ja i tak mu tylko przykrywam nogi ale on i tak potem sie rozkopuje i śpi jak chce także nam taka nie przeszkadza kołderka.

LUSIA-super że Niki tak dzielnie zniósł przedszkole a ty że mogłaś mieć parogodzinną labe:)ach jak ja ci zazdrosze tego przeszkola zobaczymy jak to u nas wyjdzie w praniu.

BIDOL-ciesze się że urlopik się udał dobrze że mówisz jak kiedyś będe plnowała góry to udam się właśnie tam:)
Nasz urlopik oki mały był zadowolony bo biegał z dziećmi ale największą atrakcją były żniwa obok:)Kombajny traktory hałas kurz to jest to:):):):)]
W sobote pełnie ważną role bo zostane matką chrzestną:)'
Bidol ja cię tak podziwiam że umiesz tak ogarnąć wiele tematów z którymi ja sobie nie daje rady:( Nocnik ,smoczek ja nie wiem jak to wszystko zrobić:(tobie to tak wszytko fajnie poszło....


lece robić obiad buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909768 przez Daria23
Bidol-focie boskie ale tam fajne widoczki:) dzieciaczki też zadowolone a muszę przyznać że to są twoje dzieci-z męża to one nic nie mają i jedno i drugie czysta mama:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909769 przez bidol

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909792 przez lusiamamanikosia
ja tak na szybko dziewczyny jak Niki pójdzie spać wejdę na dłużej - przedszkole super 3 dni - najgorzej na roztaniu jest ale potem Nii ładnie się bawi z dziećmi , zupki jadł sam ładnie 3 dnia się nawet nie zachlapał - ale niestety do środy jesteśmy w domu :( Wczoraj gorączka 39 stopni - dziś już gorączki nie ma ale za to wysypka na całym ciele - mamy w środę iść na kontrole jak nie będzie gorączki i powikłań żadnych i gardło będzie czyste to będzie dobrze i będzie mógł iść do przedszkola a jak będzie gorączka , wysypka i czerwone gardło to Niki będzie miał szkarlatyne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #909831 przez krecik
Bidol, jak zmęczona? ja to widze na zdjęciach, ze J. robił za tragarza;) super fotki, dorzuć jeszcze pare z sobą:P)
z tym smokiem to super, robie jak Ty, Staś dzisiaj już jednego połknął i jak się popołudniu darł to mu mówiłam, żeby uważał, bo zje drugiego...
dobrze , ze wróciłaś:)

Daria, co za tragedia, aż się wierzyć nie chce, że takie wypadki się zdrzają:(
A Twój to istny terorysta, zagroziłabym, te nasze dzieciaki to nie są wcale takie nierozume jak nam się wydaje. W mądrych książkach piszą, że trzeba dziecko mocno objąć i czekać aż się uspokoi

Lusia, dobrze, że pierwsze dni za sobą, oby to była trzydniówka a nie szkarlatyna, ja też przygotowuje się już mentalnie na 3 miesiące chorowania
a Niki sam zostaje na cały dzień?

my już na wsi, mąż ;pracuje akurat niedaleko więc wróci na noc:) już prawie po żniwach chyba jutro ostatni dzień, ale nie ma tak dobrze, znowu jedziemy do teściów, bo mężowi tak z pracy pasuje, byle do września:D

miłego!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910232 przez bidol
doberek

Daria - ja brała bym go w jakieś spokojniejsze miejsce - bez gwaru - stawiała na nogi i małą ilością słów tłumaczyła - groźnie....
- Tymek - jesteś nie grzeczyny - tak nie wolno.
albo się uspokoisz albo jedziemy do domu...

kama by to zrozumiała ... ;)

a z tym wypadkiem - to straszna tragedia :( czemu los jest taki niesprawiedliwy :( :( :( :( :( :( :( :(

Lusia - ojjj - to szybko Was złapało... - no ale tak jest w przedszkolach :( oby Nikosiowi szybko przeszło - chorować w takie upały to nic fajnego :( :( :( :(
Kamcia tez miała kiedys podejrzenie szkarlatyny - ale okazało się że to nie to ;)

Krecik - ha ha haaa :P nie widać jak ja noszę Kamę bo ja akurat zdjęcia robiłam :whistle:
bo mój Jędrula 300 stron instrukcji aparatu przeczytał ale ślepa fotka mu nie wychodzi :sick: :angry:
ehhh żniwa --- pamiętam - ohhh pamiętam - na wsi się wychowałam to wiem co przeżywasz :ohmy: a już w październiku buraki :P będziesz miała drugi turnus ;)

Daria - serio?? do mnie podobne ?







Daria - raz jeszcze do Ciebie piszę :)
Myśle że Tymek wyczuwa Twoją niepewność ... Myślę że musisz pewniej się do niego odnosić - Kama potrafi dać mi w kość - ale uwierz mi chyba nigdy jej jeszcze nie ustąpiłam - nawet jeśli chodzi o błahostki ...
nie powiem nadal próbuje swoich siła - ale na próbach się kończy.
Wszędzie w każdym przypadku (smoczek, nocnik, )- KONSEKWENCJA !!!!
Tyle mogę Ci doradzić :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910246 przez Daria23
Hej Kochane.

U nas dzis od rana pada i chłodno ale szczerze mówiąc nie narzekam:) Teraz widze już słońce zaczyna świecić więc pewnie popołudniu znowu będzie mocno ciepło.
Wczoraj byłam na nauce przed chrztem akurat prowadził je ksiądz który nam udzielał ślubu i dwa razy mi mówił że ma drugie dziecko być:P Ale im to ładnie tak mówić sobie:)

Czytałam o tych atakach szału itp i chce spróbować najpierw siebie zmienić bo fakt mi szybko nerwy puszczały i też już krzyczałam potem na niego.Zobaczymy spróbuje być bardziej opanowana ale i stanowcza.

LUSIA-i jak Niki się czuje?jej oby nie miał żadnego chorubska szkoda bo już mu się podobało w przedszkolu a tu choroba:( a od czego taka szkarlatyna???

KRECIK-mam wrażenie że wasze zycie to ciągłe wakacje:)wy ciągle gdzieś jeździcie:) zazdrosna jestem:P A co do Tymka tak to terrorysta-też czytałam o tym przytuleniu na siłe i chce zobaczyć jak to będzie.

BIDOL-tak moim zdaniem podobni do ciebie.Jak teraz miałam okazje zobaczyć Jędrule to już wgóle -Seba to już wogóle jest podobny do ciebie w tych okularach nawet bardziej niż Kama ale ona też więcej ma z ciebie -te twarze takie podobne macie:)
Dobry pomysł z tym żeby wziąść młodego na strone wsumie nigdy tak nie robiłam więc pewnie mój błąd.
Tak konsekwencja to ciężka sprawa u nas ja jestem stanowcza bardziej bo jak mówie nie itp to już się tego trzymam ale mój mąż :/ on tak łatwo ustępuje i nawet widać że Tymi sobie go owinął-przykład-jak chce gdzieś iść gdzie nie może itp to zawsze leci i ciągnie M za ręke do mnie w życiu nie przyjdzie:) to samo w Kościele-do mnie nie przyjdzie bo wie że z nim nie wyjde na dwór a ojca ciągnie z rykiem.
Musze się za niego wziąść bo nie chce żeby wyrósł na rozwydrzone dziecko-choć pewnie już nie jeden tak o nim myśli.
A masz jakiś pomysł na pozbycie się smoka?ten numer co u was u nas nie przejdzie:/ Myślałam żeby go przeciąć albo coś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #910247 przez lusiamamanikosia
Bidolku - no właśnie są podejrzenia że coś złapał w sobotę - jakaś komunikacja miejska albo sklep - bo wczoraj teściowa rozmawiała z właścicielką i żadnego takiego przypadku nikt z rodziców nie zgłosił ...
w niedziele miał gorączkę 39 stopni , od wczoraj brak gorączki ale jest wysypka na całym ciele , więc już nie wiem nie mam pojęcia co mu jest :( on jest taki maruda że ja już z nim nie wytrzymuje nic nie chce a ja już mam dość :( ciekawe co jutro lekarz powie

a tak w ogóle super fotki z wyjazdu napatrzeć się nie mogę : )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl