BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LIPIEC 2012:)

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #906115 przez AniaiFilip
Hej

Bidol- Widze ze duzo sie u ciebie dzieje, az ciezko nadążyć:)
Jak zdrowko?

Ja w pracy cała środę i czwartej dopiero jutro" wolne" na zakupy i przygotowanie sobotniej imprezki.
Za rok juz powiedziałam ze strajkuje i wyjeżdżamy gdzies w tym czasie, torta moge wszędzie kupic a na siedzenie w domu bedzie czas jesienią i zima!!! Tak kółka dni ładnej pogody przepadnie:(
W niedziele my jedziemy na party urodzinowe wiec nie bedzie czasu odpoczac.

Zazdroszcze pogody ;)

Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906239 przez słoneczko
Czesc dziewczynki jakis czas mnie niebedzie juz sie uspdawiedliwiam z gory :) musze ogarnac sie troche i pare spraw przemyslec :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906345 przez AniaiFilip
Słoneczko- Buziaczki dla Pawelka na 2 latka!!!!!!!dopiero zauważyłam suwaczek bo cały czas mówiłas o weekendzie:)
Nie zapominaj o nas tylko i wracaj szybciutko.
No i udanej imprezki w weekend!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906406 przez bidol
doberek

na wstępie ;)

M89M - 100 lat 100 lat dla Miro :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Martadam - 100 lat 100 lat dla Julka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kamyczka - 100 lat 100 lat dla Dominika :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Jedynie może M89M - zobaczy życzonka - jak jej stary laptopa naprawił ;)
reszta... - bez komentarza - ojjj a cisnie mi sie na usta sporo .... :angry:

Anszka - no co Ty my dopiero zaczynamy za miesiąc sezon chorób :angry: - się będzie działo :S
dawaj foty Wojtka :angry:
a jak dajesz rade z pracą? a myślisz już o rodzeństwie dla Wojtusia ??
nie wiem czy wiesz ale M89M - jest w ciąży :laugh:

Słoneczko - nie no proszę - nie zostawiaj Nas !!!! co się dzieje ?? jesteś taka smutna ostatnio - wyżal się nam :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

AF - tak dużo u Nas się dzieje. Wczoraj kupiliśmy nową lodówkę - a ja już tęsknie za starą :( i dziś juz się na ostro pakujemy - w nocy wyjazd :ohmy: a ja nie wiem co zabrac- to lato jest do d......y :angry:
czuję że te wakacje bedą złe :(

poza tym Kamcia jest na etapie odsmoczkowania ;) to chyba zły moment ....
przewróciła się i miała smoka w buzi - a ja często żartuje tak ze zabieram jej zakrywam buzie rękoma i gdzies go chowam - mówię że połknęłam i jest w brzuszku....
jak się przewróciła to zaczęła płakać - zabrałam jej smoczka żeby się nie zaksztusiła śliną - a ona nawet tego nie zauważyła - dopiero za jakiś czas włożyła palce do buzi i go szuka - to jej powiedziałam że połknęła i ma go teraz w brzuszku - :dry:
wiem głupie to - ale jak już przyjęłam taką wersję to muszę się jej trzymać :P
grunt że pomaga :laugh:
tak wiec - mamy drugi dzień bez smoka :laugh:

byliśmy wczoraj na bilansie - wszystko ok - Kamcia rozwija się super ;)
12,600 waga, 88 wzrost :laugh:
Pani doktor dała nam cos uspokajającego na wymioty - (choroba lokomocyjna) ehhh już się boję jak to bedzie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906457 przez mama89muminka
Hej babeczki

Dalej bez laptopa, maz i nawet moj brat ktory wie duzo o komputerach sa bezsilni, nie wiadomo co mu dolega.
Ja w tym momencie mam 10 minut przerwy, tort sie piecze, Miro jakos wyjatkowo mi pomaga. Nie moglam sie piwstrzymac rano i jeszcze jak spal to go wybuziakowalam :)
Wczoraj poszlismy na ostateczne zakupy do torta i juz bylam na przystanku, mialam 10minut do busa i... zemdlalam :dry: jakis facet zadzwonil po karetke i zabrali mnie do szpitala, porobili badania i wszystko niby ok, z wyjatkiem cisnienia-bardzo niskie. Miro jakos zniosl clala ta sytuacje,tylko sie troche wystraszyl co ci ludzie mamie robia, a jazda w karetce to dla niego byla juz frajda.

Bidol dziekujemy za zyczonka i pamiec

Wracam do torta, bo mam jeszcze duuuzo pracy przed soba, a jutro w nocy mama przyjezdza, wiec mam nadzieje ze troche odsapne od tego chaosu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906476 przez Olga
m89m wycałuj Mironka od ciotki i Ignasia :) a ty biedna odpoczywaj,z tym ciśnieiniem nie ma żartów:(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906533 przez lusiamamanikosia
hejMamcie !!!
wczoraj napisałam posta i jak chciałam go dodać to mi napisało że jakaś sesja wygasła i mojego postu nie było :(
U nas jakoś dni lecą po mału ... pogoda taka sobie u nas od 3 dni deszczowo :( Niko teraz śpi więc mogę na chwilę wpaść :)
My do wieczora do niedzieli sami w domu jesteśmy :( i jak na złość nie ma żadnego znajomego żeby się spotkać no ale trudno się mówi może nie zwariuje :P


Wszystkiego co najlepsze dla kolejnych 2 latków :D :*

Ja wczoraj Nikiego ważyłam u koleżanki i wyszło 12,5 kg :)

Bidolku - ale wam fajnie że wyjeżdżacie - odpoczywajcie !!! a na ile jedziecie ?? i życzę by Kamilka spokojnie podróż przejechała :)

M89M - oj nie ciekawa historia , uważajcie na siebie !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906747 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906753 przez AniaiFilip
Hej mamuski

M89m- Buziaczki dla Mironka :kiss: :kiss: :kiss:
Juz mi smaka narobilas tortem, takie apetyczne zawsze robisz mmmm...
Ale mialas nieciekawa histori, dobrze ze Miro nie panikowal bo wtedy juz by był komplet. Kontroluj teraz to cisnienie i udanej imprezki.

Bidol- A co nie tak z pogoda? Myslalam ze tropikalne upały macie? Nie przejmuj sie zawsze moglabys mieszkać w Irlandii i wogole nie miec lata jak ja :laugh:
Chociaz przepraszam dzis chyba był pierwszy dzien kiedy narzekalam na upał ( naprawde pierwszy w tym roku!!! I jutro juz ma byc deszcz ). Ogólnie ostatni tydzien jest do przyjecia ;)
Gratulacje ze rizstaliscie die ze smoczkiem. Ja tez dobie obiecuje ze jsk skończy dwa latka czyli za pol godzinki :ohmy:
Udanej podróży i przyjemnego wypoczynku, no i informuj nas na bieżąco.

Lusia- nudxisz sie powiadasz? :P Nikos ci nie dostarcza wystarczająco rozrywek ;)
Poczekaj jeszcze zatesknisz za ta nuda jak pójdziesz do pracy. Ciesz sie długimi dniami i zadzwoń sie z kolezankami.

Anszka- Moja znajoma tez zaczęła studia a ma 3 letnia córeczkę i jaka ona zmęczona chodzi!!! W dodatku wybrała 4 letnie zamiast podyplomowe bo podobno tutaj to nieprzelewki i podyplomowka jest bardzo trudna( plus bariera jezykowa)
Tez pracuje na cały etat.
Podziwiam Was bardzo i gratuluje zorganizowania.
Tylko kto wam w domu sprząta i gotuje ??? :laugh:
Wojtus przeuroczy, bardzo sie zmienił od ostatniego zdjecia. Taki rozwazny, mądry chlopczyk. Na pewno bardzo grzeczny.
A powiedz jak Wojtek reaguje jak wracasz do domu? Robi sceny czy jest tylko taka przylepa? Ja pracuje 3 dni w tyg wiec nie odczuwamy tak bardxo ale maz jest bardzo zapracowany i Filipek az piszczy z radości jak go widzi.

Co do dziewczyn to ostały sie najwytrwalsze. Daria tez duzo pisze tylko chwilowo nieobecna.

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906973 przez anszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #906981 przez Olga
AiF wycałuj Filipka bardzo,bardzo mocno :)

Anszka ale Wojtulek jest fajny-śliczny z niego chłopczyk :)

Anie wszystkiego najlepszego :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32601http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=32603

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #907251 przez Daria23
Hej Kochane moje:):)jej ile mnie tu czasu nie było:)ale się stęskniłam za wami:):)
U nas po staremu cały tydzień była moja siostra z mała Zosią także na nic nie było .Jak jeden spał to drugi się budził i tak wkółko.
Ogólnie mała spokojna bardzo mało płakała za to Tymi był strasznie rozdrażniony jakoś ich obecnością Może dlatego że musiał sie dzielić uwagą mamy i cioci z Zosią ale o dziwo nie bił jej itp tylko pokazywał gdzie ma brzuch ,nóżki:) No i buzi dawał też ładnie;)
Tymi wogóle ostatnio zaczął strasznie dużo powtarzać słówek.Od sierpnia chce zacząć znowu naukę nocnika wkońcu już miesiąc miał przerwy więc może a nóż teraz:)
Za dobry tydzień mamy chrzest Zosi także wczoraj już zamówiłam szatkę i prezent-kupujemy jej stoliczek do karmienia:)

[color=#ff0000]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH SOLENIZANTÓW DWULATKOWYCH:):):) ŻYCZY TYMI I CIOCIA DARIA
:P
[/color]
BIDOL- jej co za historia z tą Kamcią twoją masakra:( te dzieciaczki tak biegają nie patrzą mi już tyle razy dech zapiera jak Tymi leci i np prawie z czegoś spada o cos wali masakra, a kolana to już nawet nie mają się kiedy goić same blizny tylko ma.Dobrze zrobiłaś że pojechałaś bo to różnie bywa a jakby coś było to potem byś sobie pluła w twarz..Nie przejmuj się kims kto pracuje z przymusu i potem sie wyrzywa-ja zauważyłam że lekarzy z powołania jest naprawde mało:(Jeny jak czytam jak Kama prosiła o te picie matko ja bym nie wytrzymała chyba by mi serce pękło ale rodzice muszą być czasem silni no masakra.
Ojej ale ty biedna migrena,nerki jak ty się teraz czujesz wogóle???
Ale dobry sposób na smoczek:) ja też musze się za to zabrać ale wogóle nie wiem jak bo Tymi wpadnie w szał bez smoka na noc:)
a u was jak wciaż bez dyda?

ANIA,FILIP-twoja historia o tej małej dziewczynce brrrr mrożąca krew w żyłach nie chciałabym widzieć tej krwi u tej małej straszny widok pewnie:/
Pytałaś o kołderke my mamy 140/200 czy jakoś tak i spokojnie na kilka lat starczy bo np ja mogłabym pod nią spać także Tymi może i nawet do 18-stki w niej pociągnie:P
Ania Filip jest poprostu przecudny jeny dziewczyno zapisz go na casting do jakiejś reklamy bo nadaje sie:)śliczny a jak już urósł jej:)
Gratki dla twojego zdolniachy za łączenie słowek:) Tymi też próbuje pomału np mówi Zosia śpi?takie pytanie zadawał:)

KRECIK- num mówie ci te traktory:) Tymi cały dzień to na kocu z traktorem bądź traktorami, na plaże z traktorem,do kąpania z traktorem ,pije mleko z traktorem,obiad je z traktorem rano jak przychodzi do nas do łóżka to ma zestaw pielucha ,smoczek,poduszka ulubiona no i oczywiście traktor:)szaleństwo:)
Co do dzidziusia to nie jednak narazie nic nie planujemy.Raz coś napomknęłam niby w żartach ale nie było żadnej reakcji także sama też nie wychodze.Zobaczymy jak z tym przedszkolem się wyjaśni od września bo jak gościu coś opuści to od stycznia czy lutego bym do pracy wróciła a Tymi do pszedszkola więc wtedy już myśl o kolejnym dziecku spadnie do za 2-3 lata.

M89M-Jak tam samopoczuje?jak pisałaś o Mironku to jakbym słyszała o Tymku.Jej jaki on się też zrobił wszystko co nie po jego myśli załatwia krzykiem ale to juz tak sie, drze że masakra mam nadzieje ze mu to minie bo to jest jakaś masakra a jest tak uparty że szok.
Ale historia z tym zemdleniem dobrze że upadając nic sobie nie zrobiłaś i że otrzymałaś pomoc od innych.Dbaj o siebie jak możesz.


ANSZKA-nie wierze i ty tu byłaś?szok:)ale fajna niespodzianka:):):)
odrazu moge cię pocieszyć że mam z Tymkiem to samo-nie chce siedzieć ani na nocniku ani na klapce siedzi ale nawet nie 5 minut.Teraz miesiąc czasu odpusciłam nauke nocnika ale zaraz wracam do prób znowu i już sie boje co będzie.Tymkowi też nie przeszkadza nic w majtkach:)
Wojtul jest przeuroczy jak on sie zmienił naprawde:):) Ale ci pewnie cięzko praca studia dom jej masz ty czasem chwile tylko dla siebie?a jak Wojtul w żłobku?bez problemów go zostawiacie rano ?czy jest histeria?Tymi ostatnio strasznie jak ja to mówie'' mamuje''. Wystarczy że ide pod prysznic na dół a on już stoi przy schodach i woła mama mama i tak wszędzie ech jest to słodkie ale czasem już też przeszkadza.

Co do brzuszków to jeszcze chłopek ma:)bo to że Majówka ma drugie dzieciątko pewnie wiesz:)

OLGA-ale Ignaś jest madry że też tak sie już nauczył ładnie sikać.Ach aż wam zazdroszcze bo u nas nadal to temat praktycznie tabu:)


Kochane czy wy wszystkie byłyście już na bilansie???????a przychodnia dzwoni czy samemu trzeba si,e umawiać?i jest to obowiązkowe?
myśle czy mam iść do tego naszego łosia raz że nic mądrego mi nie powie-od urodzenia ani razu Tymka nie zważył ani zmierzył, a dwa Tymi sie tak go boi że napewno będzie tam jeden wielki ryk :/

Lece obiad szybko pychcić buziole

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907341 przez km
hej dziewczyny , oj długo mnie tu nie było, ale na swoje usprawiedliwienie od razu przychodze z wielkim newsem :) , Kacperek będzie miał rodzeństwo :) to dopiero początek z moich obliczeń wynika że termin będe mieć na 1 kwietnia :) . Na razie czuję się dobrze, zobaczymy czy bęzie tak jak z Kacprem czyli przez pierwszy trymestr wymioty dzień w dzień. U lekarza jeszcze nie byłam, teraz w piątek lece z Kacprem do Polski na 3 tygodnie więc tam się już umówiłam, tutaj pójdę dopiero jak wrócę, W pracy jeszcze nic nie mówiłam jakoś ten tydzień muszę się przemęczęć, akurat jak wrócę z pl to będzie już koło 10tygodnia więc wtedy im to oznajmię.
Niestety ale muszę lecieć zająć się Kacprem, bo już coś kombinuje :angry: , postaram się może jutro wpaść i poodpisywać, miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907353 przez Daria23
KM- wooooooooooow co za nowina:) gratulacje moje:) ale nowina:)

jej laski zaczyna się pomału druga tura mamusiek:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #907386 przez lusiamamanikosia
Mamuśki szaleją :) coraz mniej jedynaków zostaję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl