BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #125860 przez Dorciaition
Dzień Dobry Dziewczynki :)

Vestusia to cudownie! Ciesze się :) A facetem się nie przejmuj. Mój też by się tak zachował ;) i na pewno tak będzie
Wynikami też się nie denerwuj. Suari i Ola na pewno mają rację.

Zaskoczyłyście mnie informacją o tej Dydek. Tak mocno trzymałam za nią kciuki :(


Miłego dnia kochane :kiss:

OO, właśnie o porodach jest w DD TVN :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125861 przez Suari
vestusia- wszystkie, które są w ciąży mają coś z głową, bo zawsze wydaje się nam, że coś jest nie tak :) ale to już tak będzie, że o wszystko będziemy się martwić.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125863 przez anakol
Właśnie przeczytałam na onecie o Dydek i też mi się smutno zrobiło. Miała dwóch synków, jeden ma 3 lata a drugi 7 miesięcy. No i sama była w ciąży...

Vestusia, gratuluję ruchów! I zazdroszczę okropnie :blush: Kurcze, denerwuję się że ja ciągle nic nie czuję :dry: Mam nadzieję że wszystko jest OK...

Co do badań to ja też miałam nieprawidłowe wyniki - wyszły mi liczne fosforany w moczu (powinno nie być w ogóle) i podwyższone MCHC w morfologii krwi. Troszkę się denerwowałam ale jak mój gin na wizycie zobaczył wyniki i w ogóle nie skomentował tego, to się uspokoiłam. Może w ciąży niewielkie wychyły poza normę są "w normie" :blink:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125872 przez anakol
Wczoraj byłam na jodze, u nas nie ma grupy ciążowej więc chodzę na taką ogólną i mam trochę zmodyfikowane pozycje. No i po zajęciach prowadząca się mnie pyta, czy jak była relaksacja na końcu to dzidzia za bardzo nie szalała. A ja jeszcze nic nie czuję! To mnie dodatkowo zaniepokoiło... :dry:

Dorcia, co do morza to chciałabym w jakieś w miarę spokojne miejsce i już się prawie zdecydowałam na Poddąbie - i morze jest, i do jeziora blisko, to będę miała dwa za jednym zamachem :blink: bo pewnie prędko znowu nad wodę nie pojedziemy.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125876 przez mynia_pynia
Wczoraj byłam na wizycie, wszystko jest oki.
Młody strasznie się wiercił i skakał, gin pomierzył, pooglądał i powiedział że jest bardzo dobrze.
Nie pisałam wcześniej na tym forum więc tylko w ramach informacji (to była moja 3 wizyta, pomiary w 12 tygodnu też były oki)
W sumie myślałm że dowiem się czy dziewczynka czy chłopiec, ale się nie dowiedziałam, ja liczę na córkę - Łucja, ale mówimy w formie męskiej (Rafałek), bo bezosobowo dziwnie brzmi.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125896 przez Aleksandra
Ja też chciałabym wiedzieć płeć, może jak póję w czerwu to się dowiemy :) Mi sie bardzo podoba imię Filip a dla dzieczynki Nikola więc Dorcia możesz to wkleić do tabelki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125910 przez Batmanik
Witam!!!
mynia_pynia super ze wszytsko oki :laugh:
ja chyba wytrzymam do wizyty i nie bede chodzic prywatnie gdzie indziej bo zaplace prywatnie a jeszcze dzidzia znow sie pokaze nie dokladnie albo wcale i znow tylko zostanie mi wydajem sie ze ...lekarza...
ach u nas pogoda dzis do bani a ja tak slabo sie czuje mialam wybrac sie na zakupy ale az sie boje gdzie kolwiek wychodzic :(
milego dnia dziewuszki!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125941 przez madziaska
Witam :)
U mnie pochmurno i zimno :(
Mynia pynia super, ze z dzidziusiem wszytstko w porzadku, wklej zdjecie, chetnie poznam Twoje malenstwo ;)
Vestusia super, ze poczulas ruchy... ja juz nie moge sie doczekac... :)
Życze milego dnia :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125942 przez Dorciaition
Ale się wkurzyłam! :angry:
Zadzwoniła własnie do mnie położna z przychodni od mojej ginki. Okazało się, że ona już w poniedziałek nie przyjmuje. To, że to miała być ostatnia wizyta tam to wiedziałam, ale miała się jeszcze odbyć. Teraz nie wiem co zrobić. Prywatnie ona przyjmuje na jakiejś wiosce, daleko ode mnie, no i w jeszcze jednej przychodni gdzie termin jest dopiero na 10 sierpnia :ohmy: Kobieta mówiła, że mam przyjść 1 czerwca bo ona bedzie i moze mnie przyjmie, ale co, mam tam iść i błagać ją? Jestem zła, bo olała mnie. Mogła chociaz na ostatniej wizycie mi powiedzieć. Pójde w środę, spróbuję, ale zastanawiam się czy nie chodzić do innego gina prywatnie. Musze gdzieś iść w przyszłym tygodniu bo luteina mi się kończy. :(

Ola wpisałam już :) Wkleję później.

Mynia to cudnie, że z dzidzią wszystko ok :)

Anakol nie denerwuj się ruchami. Jeszcze nie musisz ich czuć. Większość z nas też jeszcze nie czuje. Nawet jak poczujemy dopiero ok 19, 20 tyg to będzie dobrze.
A ta joga to musi być super sprawa :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125950 przez madziaska
Dorcia nie denerwuj sie :) A ona prowadzi Twoja ciaze??? Bo chyba tez bylas u innego ktory ma lepsze usg... Ona gdzies wyjezdza, czy poprostu juz nie bedzie przyjmowala wtej przychodni??
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125960 przez Dorciaition
Już nie będzie przyjmowała w tamtej, a w tej drugie są strasznie długie terminy do niej. Właśnie prowadziła moją ciąże, dlatego jestem zła, że mnie tak olała.
Chyba faktycznie z niej zrezygnuje i do tamtego się "przepisze". Bo co z tgo, że w środe się do niej dostanę jak potem może dopiero we wrześniu! :angry:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125962 przez madziaska
To faktycznie przepisz sie do tamtego... Jesli jestes z niego zadowolona to tym bardziej.... Wiem, ze na kase tez sa dobrzy lekarze, ale ja jakos bezpieczniej sie czuje jak place... Moge do niego w kazdej chwili zadzowinic... tto tak dla mojego swietego spokoju ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #125969 przez Dorciaition
Ja też tak uważam, ale mąż mnie namówił. Ona była bardzo fajna- lepsza niż mój poprzedni prywatny. Ale tak olać pacjentkę?? Gdybym jej płaciła to na pewno by mnie tak nie zlała. Ach, zła jestem!

Za to Wam pokażę moje brzuszysko. ;) Wczoraj przed snem pstryknęłam sobie fotę :)



Alanek[*] :(
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #125971 przez madziaska
Nie dziwie sie, zwlaszcza, ze czekalas na ta wizyte...
Dorcia cudny brzusio... I gdzie TY tam widzisz jakis tluszcz??? :):):)
Widze, ze pepek tez Ci sie tak w srodek schowal ;)
N to ja tez sie pochwale...]Brzuchoek wieczorny 13t3d...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #125991 przez vestusia
Przede wszystkim gratuluję super brzuszków!

Madziaska, brzuszolek rośnie w oczach, naprawdę super!

Dorcia, gdzie to ten tłuszczyk niby jest? Bo też jakoś go nie widzę :P Super brzusio!

Dorcia, ta lekarka to rzeczywiście nie zachowała się najlepiej. Ale tak to moim zdaniem jest z lekarzami z przychodni. Jak idziesz prywatnie, to jednak inaczej Cię traktuje, a tutaj nieładnie się zachowała, jakby w ogóle nie liczyła się z pacjentką. Mam nadzieję, że znajdziesz odpowiedniego lekarza, ale tym samym szkoda, bo miałam nadzieję, że obie dowiemy się co nam siedzi w brzuszkach.

Mynia_pynia najważniejsze, że dzidzia jest zdrowa, że wszystko z nią ok :)

Z tymi ruchami to nie dajmy się zwariować. Wczoraj mi się po prostu tak poczuło, wyjątkowo intensywnie i długo. Ale od wczorajszej sytuacji wsłuchuję się w siebie, w swój brzuch, ale dzidzia nie odpowiada. Więc nie wiem czy zrobiła mi tylko psikusa czy taki mały prezent na wczorajszy Dzień Matki. Z pewnością normalne, regularne ruchy będę czuła dużo później.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl