BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

13 lata 3 tygodni temu #126006 przez TyszAnka
Witam Was Kochane :)

Dwa dni i tu 4 strony do poczytania.

Wczoraj miałam zakręcony dzień- wszystko na szybko, na 13:00 sprawa w sadzie- ogłoszenie wyroku 31 maja na 15:05 - tyle czekac... :(

Zazdroszczę Wam dziewuszki tych ruchów, szczuplejsze ponoć szybciej poczują, niestety ja to pewnie bardzo późno.Mam sporo tłuszczu po poprzedniej ciąży...

Wczoraj był taki upał i w dodatku babie lato, oczy mnie swędziały i kichałam jak szalona, aż mnie to kichanie wku....ło.Dzisiaj jest pochmurnie, tzn, słońce za chmurami ale tak jasno i parno.Wstałam o 12-tej i seria kichnięć...przerąbane- pewnie coś pyli...

Dorcia ,Madaziaska - super brzuszki. Jesteście szczupłe, gdzie Dorotko ten "tłuszczyk", ja to mam tłuszczysko...he he....

Ja mam wizytę 9 czerwca, ale nie wiem czy będę miała USG- a chciałabym :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #126007 przez Dorciaition
Już mi trochę przeszło. Zadzwoniłam do położnej i sobie oplotkowałyśmy tą ginkę. ;) Poleciła mi inną do której idę 9 czerwca. Nawet trochę lepiej bo 12go wylatuję do Anglii, a po powrocie idę prywatnie do gina u którego byłam na przezierności i powiedział, że na koniec czerwca chce mnie widzieć.

Madziaska ale Twój brzusio jest cudowny! Taki okrąglutki :)

Jesteście bardzo miłe ale tłuszczyk jest, oj jest ;) Tylko zdjecie takie do d..., bo mój mężuś nie chce mi robić zdjęć. Wczoraj akurat go dopadłam. Robi jedno na szybkiego i koniec.
A pępek zawsze mam taki do środka :/ Nawet jak kiedyś miałam płaski brzuszek to pępek byl tak mocno w środku ;) Mama mówi, że to dobrze, bo ona w ciazy miała taki wystający, że aż plastrowała bo ją tak drażnił.

Kurczaki, mam dziś gości, a jeszcze nic nie zrobiłam. Lece coś przyrządzać. Mam nadzieję, że jak wrócę zobaczymy wiecej brzuszków, co nie Madzia? :) Bo tylko my tu striptiz robimy :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #126009 przez Aleksandra
Brzucholki cudaśne :)

Co do ruchów to ja czuję ale takie delikatne, wiem że dzidzia tam jest i ją czuję. Najbardziej czuję wieczorem.

Dorcia oby następny lekarz okazał się normalny, a ta zachowała się perfidnie i napewno noe tylko ciebie wystawiła do wiatru.
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #126026 przez anakol
Gratuluję brzuszków! :woohoo: Dorcia, wydało się jesteś laseczką :woohoo: ja też nie widzę tłuszczyku :)
Kurczę, ja też bym się wkurzyła jakby się okazało, że wizyta na którą czekam się nie odbędzie. Może faktycznie pomyśl o jakimś innym lekarzu, który ci będzie mógł poprowadzić ciążę do końca - bo rozumiem, że jej i tak później długo nie będzie?

Ja mam dziś chyba dzień stresu o dzidzię - uświadomiłam sobie właśnie, że mój gin nie sprawdził przezierności karku i kości nosowej, chociaż wydaje mi się, że przedostatnio zapowiadał, że zrobi to na następnej wizycie, czyli w zeszły czwartek... A wy wszystkie miałyście już to robione?

Ja dziś znowu jestem w pracy od 8 do 20 :dry: trochę was podczytuję jak mogę, ale muszę sie zabrać do roboty :( Tęsknie już do zwolnienia, naprawdę...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #126027 przez TyszAnka
Dorota, a co do tej lekarki, to idz 1 czerwca, chyba nastepnego terminu jako cięzarna nie bedziesz mieć we wrześniu- nie ?
Mynia Pynia- witaj, super ze wszystko ok u Was.Szkoda ze płci nie poznałaś.Ale pewnie na nastepnej wizycie się dowiesz, kto mieszka w brzuszku :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #126045 przez vestusia
No oki, jak striptiz, to striptiz. Mój badzioszek z dnia dzisiejszego :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #126046 przez Batmanik
moj gin ma prywatny gabinet ale przyjmuje na nfz i jest naprawde zajeb...zawsze wszytsko wytlumaczy nawet na nfz sprawdzil mi przeziernosc karku...
ale dziwna babka z niej bo ciezarnym tak nie powinna zostawiac ja tam mam wizyte co mies i ci mies usg robione i naprawde jestem bardzo zadowolona z mojego gin...
brzuszki super naprawde!!!ja Wam moze kiedys odwaze sie pokazac ale mam teraz taki jak z igorkiem w 6 mies:) bo po ciazy jeszcze mi sporo zostalo i wasze brzuszki przy moim to chowaja sie bo moj to brzuchol nie brzuszek;)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #126078 przez TyszAnka
Batmanik, to tak jak ja z tym brzucholem, jakbym była w szóstym miesiącu, i jeszcze ten szew po cesarce- robi wrażenie jakbym miała "nadcipie"- sorki za wyrazenie, ale nie wiem jak inaczej to ująć:)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #126088 przez madziaska
Vestusia brzunio cudo, TY tez widze szczuplutenka ;)
Anakol moze badal przeziernosc, tylko wszystko bylo ok i nic nie mowil, niektorzy lekarze tak maja...
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #126090 przez TyszAnka
A dziewczyny, kosz po wykończeniu trafił w ręce mojej mamy :)
Wygląda tak:



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #126102 przez Aleksandra
Dzoewczynki mam pytanie. Zapisałam się właśnie do gin na czerwiec prywatnie ale nie wiem czy mam iść skoro mój lekarz stwierdził, że mam sie u niego pojawić dopiero w 21 tc? Chciałabym wiedzieć czy u maleńswta jest wszystko ok szczególnie po moim ostatnim przeziębieniu ale nie wiem czy nie przesadzam. Jak wy uważacie??
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu - 13 lata 3 tygodni temu #126104 przez Dorciaition
TyszAnka chciałam iść, ale zdecydowałam, że nie będę za nią latać po całym Gdańsku. Gdy byłam u niej 3 tygodnie temu wiedziała, że już nie będzie tam przyjmować, a na koniec powiedziała mi, że mam sie zapisac za 4 tygodnie. Zarejestrowałam się za 3 tyg. i dupa.
Luteiny na poniedziałek wieczór już nie mam. Na szczęście mama mi załatwi u kuzynki, która pracuje w aptece.

Vestusia Ty laseczko. Też masz takie fajniutki, okrąglutki brzuszek. No i fotografa porządnego- fajne zdjątko z boku. Maleństwo rośnie :) Cudowny brzuszek!!! Patrzę ciągle na Twój i Madzi i napatrzeć się nie mogę :)

TyszAnka mama na pewno była zachwycona. Kosz niesamowity :)

Poczekamy na Wasze brzuszki :) Na pewno też są cudne- jak każdy ciązowy brzuszek :)

No ja już sałatkę i inne smakołyki mam przygotowane, teraz zupkę kończe i Pierwszą Miłość oglądam, bo wczoraj nie dałam rady. :cheer:

Olu z dzidzią na pewno jest wsio ok, ale jeśli poczujesz się lepiej i będziesz spokojniejsza to idź do tego gina.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #126109 przez madziaska
Ola jesli Cie to uspokoi, to idz wczesniej do gina, po co masz sie zamartwiac niepotrzebnie...
No wlasnie, czekamy na kolejne brzuszki ;) Dorcia twoj tez jest piekny, a fotograf rownie niezly :)
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #126110 przez TyszAnka
Olu, jak czujesz właśnie taką potrzebę i będziesz spokojniejsza, to idz na tą wizytę do gin prywatnie.

Dorota, mama zachwycona, widziała u mnie taki i jej się podobał :)

Idę zrobić zdjęcie swojego brzuchola, i od razu Wam na usprawiedliwienie pstryknę zdjątko mojego tłuszczyska...he he



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
13 lata 3 tygodni temu #126120 przez TyszAnka
mój brzuchol



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl