BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 8 miesiąc temu #191152 przez Suari
aniaa- ja stwierdziłam, że kupię jakieś 2 sztuki tanie na początek, a potem kupię jakieś normalne, na necie kiedyś oglądałam, kosztują ok. 80 zł/szt i lepiej póżniej wydać tą kasę, jak już się będzie wiedziało na czym się stoi, albo raczej co się będzie miało w tym staniku ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191201 przez madziaska
hej mamuski :) Vestusia mnie raczej nic w dol nie ciagnie ;) Czasami zakluje jak szybko wstane...
Co do stanikow, to tak jak Sauri kupie na allegro dwa bawelniaki, a potem jakies ladniejsze, widzialam na allegro, tylko w wiekszosci juest podany rozmiar bez wymiarow, a wiadomo rozmiar rozmiarowi nie rowny... Ale sa naprawde bardzo ladne... Moze skusze sie na jeden przed porodem ;)
Dorcia jak to bez tv??? A Pierwsza Milosc ;) Dobrze, ze masz internet, mozna powtorke obejzec ;)
Anakol fajnie, ze sobie odpoczelas i z rodzinka pobylas :)
Anyanka TY juz prawie spakowana, ubranka poprane, ja jednak czekam na pazdziernik, no ale TY masz termin duzo wczesniej ;)
Iva mi mala wpycha nozki pod prawe zebro, narazie nie jest to bolesne, ale pewnie z czasem bedzie ;) Jestes drobna, wiec moze dlatego tak mocno to odczuwasz :)
Milego dnia dziewczynki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191219 przez anakol
Cześć :)

Ja też miałam pranie zaplanowane na październik, ale chyba zrobię jakoś niedługo - chcę wykorzystać ładną pogodę, żeby się suszyło na słoneczku, poza tym na początku chcę wszystko wyprasować więc wolę to zrobić póki się dobrze czuję :)

Co do proszku, to czytałam opinie że Lovela nie dopiera plam - tu macie linka do wątku na ten temat: www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-...6r-f88/lovella-7374/
Ja i tak mam plan kupić tylko jedno opakowanie - pewnie Jelpa albo Dzidziusia - a jak się skończy to spróbować prać w normalnym proszku, takim jak nasze rzeczy. Uważam tak jak Iva, że nie ma co przesadzać bo później dziecko będzie na wszystko uczulone ;)

Dorcia, to dziwnie Cię ta noga boli. Masz taki problem z nogą, że tak Ci się dzieje, czy jakaś rwa Cię złapała?

Jak chodzi o staniki to jak mi zaczęły rosnąć piersi jakoś w drugim trymestrze, to kupiłam sobie stanik do karmienia (bo pomyślałam, że użyję go w ciąży a później po). Kupiłam taki firmy Panache, bo jako że mam z natury duże cycochy, chodzę głównie w ich (albo Freyi) stanikach. Taki: www.google.com/url?sa=D&q=http://staniko...3gmwRYrV8ChR7hirOcRQ
Niestety rozczarowałam się trochę, bo trzymał dużo gorzej niż zwykłe staniki Panache i piersi były takie "spłaszczone". Jedyna zaleta, to że jest ładny :lol: Niestety staniki do karmienia zazwyczaj są bez fiszbin i takie jakieś kiepsko "modelujące" - tak jak piszesz, Aniaa, "szmaciochy". W dodatku ten stanik już się zrobił na mnie za mały, więc na karmienie (przynajmniej na początku) też będzie mały. Muszę znowu jakiś kupić, a niestety przy tak dużym cycu nie mogę sobie pozwolić na tanie staniki :dry:

Podczytywałam wczoraj wrześniówki. Ale słodkie te dzieciaczki. Ja też nie mogę się doczekać :woohoo:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191221 przez anakol
Chciałam wrzucić linka do stanika, ale coś się pokiełbasiło, więc jeszcze raz próbuję
www.karoline.pl/product-pol-3256-Biuston...ry-Pink-Panache.html
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191238 przez kima
Hej Brzuszki :kiss:

Wstałam już w sumie dawno, ale jakaś taka skisła jestem po tych wekendowych imprezach, że do tej siedze jeszcze w pidżamie i chyba zaraz się położe na chwilkę. Zjadłam płatki, kromkę z szynką i kawałek placka i zrobiło mi się niedobrze :P

Co do staników, to ja obczaiłam takie allegro.pl/letnia-promocja-cenowa-trzy-k...90c-i1799395720.html zamówie sobie jeden albo dwa na spróbowanie, straszne szmaciaki, takie nosiłam chyba w podstawówce przy miseczce A :lol: ale za takie pieniądze to mi nie szkoda spróbować, a z tego co widze to jest tabele rozmiarów, tylko dalej nie wiem czy mam brać taki jak teraz, ale chyba tak, bo przy laktacji piersi przecież są większe - dwie mleczarnie :silly:

A jak sobie pomyślę, że w szpitali będę musiała zapitalać w tych "sexownych" koszulach to już mi niedobrze :P
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #191265 przez madziaska
Pisalam wczoraj do OLI, czuje sie dobrze i w srode chyba wyjdzie...
A co myslicie o tych szmaciakach:
allegro.pl/2-pak-za-25-90-biustonosz-sta...80c-i1815473878.html
Do noszenia w domu chyba moglyby byc ;)
Ten nawet moglby byc
allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-mizet...ory-i1801205131.html
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191274 przez kima
Aha, ja jak wstaje siku w nocy, to po pierwsze mam coraz większy problem z wstaniem z łóżka - mam dosyć niską wersalkę, a poza tym mam wtedy taki dziwny brzuch - Vestusia można by to określić, że ciągnie mnie w dół. Ulgę też dopiero zauważam po opróżnieniu pęcherza.

Mnie bolą też nogi, ale nie same nogi tylko mam wrażenie, że odczuwam ból żył w nogach ;) mówiłam o tym mojemu ginowi, proponował mi pończochy przeciwżylakowe, ale jakoś mam nadzieję, że poradzę sobie bez nich.

Ee Vestusia masz rację, że w tym III trymestrze robimy się marudy i dla mnie przypomina mi I trymestr. Nie bez powodu mówi się, że II trymestr to złoty okres ciąży, szkoda, że się skończył :P

a co do tego co pisałaś, to ja też myślę coraz częściej o moim synku... zastanawiam się, jaki będzie duży, co poczuje jak się urodzi, po kim będzie miał oczy, po kim nosek, dzień w dzień mam takie myśli, więc jeśli z Tobą coś jest nie tak, to w takim razie ze mną też :blink:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191276 przez kima
Madzia chyba takie bardziej przystępne, bo te co ja znalazłam to szmajury niesamowite :P szkoda, że żadne nie mają fiszbin :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #191281 przez madziaska
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191283 przez kima
Ładny, ale cena kosmiczna :ohmy: tzn. mogłabym tyle dać, ale musiałabym wcześniej przymierzyć, bo tak w ciemno, to co innego wydać 20zł, a co innego 60 :P
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191287 przez kima
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191290 przez madziaska
kima napisał:

moda.allegro.pl/promocja-zdobiony-stanik...90d-i1795733700.html ten w sumie też przystępny

OK ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191294 przez kima
matko, oczopląsów można dostać, ja w efekcie zamówie moda.allegro.pl/2szt-bialy-czarny-stanik...cja-i1799395689.html
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #191297 przez anakol
Zazdroszczę Wam, że możecie wybierać z takich "zwykłych" staników. W moim rozmiarze to nawet takich nie robią B) Zresztą moje cycuchy tyle ważą, że stanik dla mnie musi być pancerny - prawie gorset ;) Czyli jestem skazana na wydanie paru stówek na coś, co zaraz przestanie być przydatne :dry: chyba że znajdę używany na allegro, choć w moim rozmiarze to mało prawdopodobne.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191315 przez Dorciaition
Ale szalejecie z tymi stanikami. ;) Anakol też mam ten problem z big cycuchami ;)

Ale myślę, że zdecyduje się na jakiegoś szmaciaka do chodzenia po domu, no i ten lepszy na większe wyjścia ;) Wolałabym też jak Kima przymierzyć, bo wiadomo rozmiar rozmiarowi nie równy.

Telewizor będzie dopiero w środę! Nie wiem jak to zniosę ;) Madzia własnienad Pierwszą miłością najbardziej ubolewam. Nie mogę na necie znaleźć nawet piątkowego odcinka, bo też nie oglądałam :( Mam nadzieję, że mi poopowiadasz ;)

Poszłam do sklepu, no i dojść nie mogłam tak mnie ta noga napitalała. To tak jakby od kości ogonowej w dół, aż do kostki. Gdy szłam z powrotem było już lepiej, więc jest nadzieja, że przejdzie ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl