BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 8 miesiąc temu #191346 przez aniaa_
Ale Cie Dorcia złapało z ta nogą ;) kiepsko, ale trzymam kciukasy żeby przeszło jak najszybciej.
Co do tych staników dziewczyny to fajne wynalazłyście :laugh: na poczatek tak jak Suari napisała skusze sie na zwykłe, a pozniej po porodzie kupie sobie jakis lepszy :)i te za 25 zł myśle że beda dobre na początek :)
Ja za to moge ponarzekać na bóle kręgosłupa :( nie moge "długo" wykonywac jednej czynności, tzn. leżeć, siedzieć, czy chodzić bo zaraz mnie łupie :( i tak właśnie jest teraz poczytałam Was troszke napisałam i co musze sie położyć, bo sie chyba zaraz sama złamie :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191357 przez luska
hej kobietki

Docia no super , ze kiecuszke znalazłaś, dołączam się do prośby o fotkę :lol:

Vestusia odpoczywaj , kochana rozpieszczaj się ile możesz , zresztą reszta was tez ,bo potem nie ma zmiłuj .Rodzicami jesteśmy do końca życia.Wiec zawsze będziemy miedz coś na głowie.A wyśpimy się jak nasze dzieci skończą liceum :ohmy: :silly: .Wiec puki możecie spijcie , leżcie i się lencie :lol:

A z tym przenoszeniem to chyba nie ma znaczenia , kiedy my wyszlismy na świat.Tak mi sie wydaje.Mi mamuśka mówiła , ze miałam termin na 11 ale 11 zmarła moja babcia (na rekach mojej mamy a jej ostatnia prośbą był , żeby mama jak najszybciej mnie urodziła :( )No ale mamcia mówi chyba , ze ze stresu mnie przenosiła bo wszytko wskazywało , ze będę czasowa.Amelka urodziłam w terminie(ale 4 dni się rozkręcało)Ola chyba bym przed czasem urodziła , bo na ktg przed cc to już były porodowe :ohmy: :ohmy: Chyba z wrażenia ich dostałam .A teraz czas pokaże.Ale chciała bym 26 listopada tak jak Olka :lol:

Kim ja w staniki sprzed ciąży nie weszłam już potem..........ale to rożnie bywa bo i mam kumpele co cycki im po karmieniu o rozmiar sprzed ciazy jeszce spadły :ohmy: Ale ja już pisałam , ze najlepiej najpierw szmaciaki, rozmiar większy niż teraz a po 3 miechach jak już się wszytko ustabilizuje z cycuchami i produkcja to wtedy dopiero warto zainwestować w lepszy :)

A co do proszku to ja w "Dzidzius " Tańszy a to samo.

Vestuia tez mam ten ucisk + moj bolący pośladek(dokładnie jak Docia od pośladka cała noga ) no i kręgosłup :( To już nie żarty i z gnem muszę pogadać niech mnie wyśle na jakieś masaże bo chyba umrę.Jak by nie patrzeć mam 9kg nadwagi po pierwszej ciąży + teraz 5 no i 12 Olo :dry: Zajobac sie idzie.

Szalejcie z tymi stanikami.Ja mam cos jak Kima ma zmiar kupic.No i jeden wyjsciowy z koronki na fiszbinach.Ale pewnie jeszcze dokupię :)
A no i pewnie za jakieś 2-4 tygodnie będę zdychać bo spojenie łonowe będzie mnie trybic :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191360 przez luska
Ja dzis zdycham po raz kolejny.W sobotę poszłam spać o 1 a wstałam przed 7.Niedziela oki , wbiliśmy się na obiadek to teściów :lol: Po południu na festyn .Dziecko nas z kasy wycackało , mama wsadziła do kolejki i tak mu się spodobało , ze wydaliśmy ponad 50zł na same żetony na ta kolejkę.Nawet nie liczyłam ile razy wsiadł tylko latałam po żetony.W końcu się kolejka popsuła hehehe.Ale ja miałam taka sama frajdę jak Olo.W końcu moje dziecko pierwszy raz korzystało z uroków karuzeli :lol: :lol: Jakos po 21 wrocilismy.Do teściów bo byli goście ale i tak po 22 spać no a z racji tego , ze mam dwójkę dzieci B) To od 4 do5,30 latałam bo mojego żołądek bolał i siedział bidny w salonie.Kursował tylko do kibla.Mowie już wredna nie będę i trzeba było się nim zając.Potem przytulanie :lol: No o 6 wstał Olo B) I cały ranek spedzilismy na miescie na zakupach B)

no ale humor mam bo małej kupiłam "co nieco".Ide nadrobic z fotkami i zaraz wrzuce :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191382 przez luska
Moj brzucho z dzis
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #191383 przez luska
Zakupy wydałam az 20zł :silly:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #191384 przez kima
Fajny brzusio i zakupki :)

Luśka, Ty to chyba nigdy nie będziesz odpoczywała :P jesteś stworzona do harowania :P

dzięki za info apropo staników, widocznie przeoczyłam posta, w którym to pisałaś :blink:

Na początek zamawiam te szmaciaki, zobaczymy jak wogóle się u mnie sprawdzą.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191387 przez madziaska
luska brzunio slicznym zakupki tez...
Ja juz zamowilam dwa szmaciaki, zobaczymy co przyjdzie ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191389 przez anakol
Temat staników na razie mnie przerasta, ale poczytałam trochę o różnych kosmetykach dziecięcych i chyba zdecyduję się na Nivea. Myślę, że emolienty rzeczywiście lepiej zostawić na wypadek, gdyby dziecko miało problemy ze skórą, a stosując je profilaktycznie można wydelikacić skórkę dziecka i sprowokować nietolerancję jakichś składników.
Mam tylko trochę wątpliwości co do tego, co dokładnie kupić. oliwki nie chcę, więc zamiast oliwki zdecyduję się chyba na hipoalergiczne mleczko nawilżające Nivea Baby. Poza tym na spacerki krem na każdą pogodę NB. Nie wiem tylko, w czym myć dzidziusia? Planuję najpierw myć w samej wodzie, ale czasem przydałaby się jakaś emulsja czy żel do mycia?
Nie bardzo też sobie wyobrażam, jak to się robi, żeby nie było odparzeń na pupie - podobno sudokremu i tego typu maści nie należy stosować profilaktycznie, bo się skóra przyzwyczaja i później jak jest problem to nie działają. Więc czym się smaruje profilaktycznie? Niczym? Czy np. takim kremem "przeciw odparzeniom" dla dzidziusiów? Będę wdzięczna za pomoc :) :huh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191390 przez anakol
Luśka, super brzusio! Jak piłeczka :) Ubranka też prześliczne. Jej, już nie mogę się doczekać aż będziemy tu wrzucać fotki naszych maluszków w tych ubrankach :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191392 przez luska
jeszce spodenki tylko cos mi z tamtym postem nie chciały wejsc
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191395 przez Suari
luska- fajny brzuszek :)

ja chyba zdecyduję się na kosmetyki hipp www.hipp.pl/produkty/kosmetyki/ , jest tam żel do mycia ciała i włosków- 2 w 1 :) oliwek osobiście nie lubię, ale czasami do jakiegoś masażu brzuszka to by się przydała, mamusie wypowiedzcie się ;)

sudokremu nie mam, przy okazji jakiegoś zamówienia dostałam linomag i chyba wystarczy.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191396 przez luska
Dz ia z a opinie dotyczace brzuszka tez mi sie wydaje , ze taka piłeczka nie duza :P

Anakol duzo wyjdzie w "praniu".W zależności jak na co skora bezie reagowała.Ja ma początku kapałam w płynie NB miałam tez mydełko, wiec tak na zmianę a smarowałam tez tym mleczkiem Nb potem na hippa się przerzuciłam .Teraz zacznę od hippa.Kupie płyn do kąpieli i mleczko.A na tyłeczek tez miała na początek NB kerem przeciw odparzenia, akurat z niego byłam zadowolona wiec na początek tez go zakupie.No i na długo starcza :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #191397 przez luska
A no i dam juz tez fotki pokoik moich szkrabów.Łóżeczko robi wek na jakiś pewnie rok do sypialni no ale potem będą razem

Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191401 przez madziaska
Luska pokoik sliczny :)
Anakol moja siostra (zawsze jej przyklad, bo maly ma juz 2,5 roku i kogo mam pytac jak nie siory ;)) uzywala sudekremu po kazdym przewijaniu uprzednio myjkac malego ciepla woda. Nigdy nic sie nie dzialo, wiec ja tez mam taki zamiar... A jesli chodzi o kosmetyki, to wlasnie tez zastanawiam sie na NB, ale raczej kupie z Hippa, wlasnie to 2w1, mleczko i kremik na mrozy... Oliwki lepiej nie stosowac, podobno zamyka pory...
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #191402 przez anakol
Lusia, super pokoik :) Chciałabym, żeby moja mała mogła mieć oddzielny pokój, ale na razie (pewnie do następnego lata) raczej nic z tego...

Dziewczyny, dzięki za rady odnośnie kosmetyków. Suari, a ten linomag można stosować profilaktycznie, zanim jest jakieś zaczerwienienie czy odparzenie, czy raczej dopiero jak coś się dzieje?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl