BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 6 miesiąc temu #226220 przez Aleksandra
My też chcemy miec dwoje dzieci, ale chyba dopiero jak Natalka pójdzie do przedszkola to o tym pomyślimy :)

Ja mam 170 cm a mój mąż 185, więc można o nas powiedziec, że do niskich nie należymy. Jak byłam w podstawówce i na początku liceum strasznie mnie wkurzało, że jestem wysoka ale że chodziłam do liceum w który przeważali faceci - jakieś 80% (byliśmy drugim rocznikiem liceum, gdzie były dziewczyny :silly: ) nagle mój kompleks zniknął :lol: Średnia wzrostu facetów była 180, więc ja przy nich czułam się rewelacyjnie :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #226224 przez TyszAnka
o takie róże robię z lisci, tylko teraz są takie ładne zółte :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #226225 przez TyszAnka
zaraz wkleję tylko jeszcze muszę zmniejszyc fotkę :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #226228 przez vestusia
Poszłam na chwilę się zdrzemnąć, wracam a tu ponad 2 strony do nadrobienia he, he, he :D Widać, że wszystkie "wyczekujemy" rozwiązania, bo w większości w domach siedzimy i już tak nigdzie nie latamy :D

Luska he, he, he, to mamy takie same kiecki :D

Ja te ciuszki to mam na 6-9 m-cy, niektóre z nich są chyba nawet większe, na jakieś 80 cm, więc Zuzola pewnie będzie chodziła w nich na jesień przyszłego roku. Ale ta sukieneczka fajnie nam się zdublowała :)

Ta tuniczka z kompletu z getrami w panterkę rewelacyjna :)


Madziaska, dżinsówki są fajoskie, Twoja też słodka :)

Dorcia, pokaż swoje kiecuszki :)

Sarna, fajna dyńka he, he, he :D

TyszAnia, zwariować idzie faktycznie z tymi lekarzami. Co jeden to inna opinia. No ale. Mam nadzieję, że nie dasz się zwariować z czterema chłopami w domu i dwoma psami :D Bądź twarda :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Im bardziej zaawansowana ciąża, tym bardziej mylimy się względem siebie :D Jest nas dużo, więc jest wybaczone. I słusznie zauważone - dużo tu Anek he, he, he :D

Ja zawsze chciałam mieć trójkę dzieci, ale... pewnie skończy się na jednym :P

I ja chyba kurdupel największy jestem, bo mam ledwo 160cm wzrostu i nie powiem ile już ważę :angry: Ale co tam. Za kilka tygodni biorę się ostro do roboty i będę wracała do formy :D Już mi to nie przeszkadza, wcześniej miałam większe kompleksy i większe doły :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #226229 przez TyszAnka
brakło mi sprayu złotego, ładniej wyglądaja jak są złote :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #226232 przez jo_anna20
Sorki - wygrałam 158cm :)

TyszAnka prześliczne róże, masz dziewczyno ogromny talent!
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #226233 przez vestusia
Jej TyszAnia Ty to z liści robisz? Ja pierdzielę, ale z Ciebie zdolna babka! Jak nie kosze wiklinowe, to teraz te liście! I jeszcze takie pyszności gotujesz (np. szyszunie :D) No gratuluję (i zazdroszczę jednocześnie) talentu! :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #226234 przez vestusia
jo_anna20 napisał:

Sorki - wygrałam 158cm :)

TyszAnka prześliczne róże, masz dziewczyno ogromny talent!


Dżoana, ja w pierwszym dowodzie osobistym też miałam 158 cm wpisane, ale jak wyrabiałam drugi, to pozwoliłam sobie zaokrąglić i dodać te 2cm. Ale pewnie nadal mam 158 cm, tylko się do tego nie przyznaję ha, ha, ha. Zawsze można zrobić tapir na włosach i te 2 cm dojdą :P
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #226237 przez Dorciaition
TyszAnka jak ja lubię jak do nas piszesz :) Kurde, to może jak zgłoszę się do szpitala i zrobią mi usg to wyjdzie, że Lenka waży 4 kg. Wcale bym się nie zdziwiła ;)

Ja mam 168 cm i mój mąż twierdzi, że kurdupel ze mnie. On uwielbia wysokie dziewczyny o długich nogach. Mógł se taką wziąć!

My na razie to chyba nie będziemy chcieli następnego dziecka. Jestem już zmęczona ciążą.

Sarna to rówieśniczkami jesteśmy :)

TyszAnka co za kwiatki wymysliłaś?


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #226240 przez [email protected]
tyszanka cudenka te twoje roze! moja mama robi kwiatki takie z lisci ale Twoje roze sa cudowne i bardziej pracochlonne-zdolniacha! nie ma co!
jak się wzrostem chwalic to ja mam 177 a mąż 188
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #226243 przez madziaska
Tyszania zdolniacho TY nasza ;) Ja tez robie takie z dzieciakami w pracy ;)
Nie no nie moge z Ciebie Vestusia, "tapir" hehehehe :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #226244 przez Dorciaition
Vestusia później sfotografuję kiecki.

Madziaska sukieneczka cudaśna. Jeszcze trochę i będziemy stroić nasze laseczki :)

TyszAnka z Ciebie to naprawdę utalentowana Kobitka.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #226247 przez madziaska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napisał:

jak się wzrostem chwalic to ja mam 177 a mąż 188

nie dosc, ze szczupla, ladna i taaaaka wysoka. niektorzy to maja szczescie ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #226249 przez Dorciaition
madziaska napisał:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napisał:

jak się wzrostem chwalic to ja mam 177 a mąż 188

nie dosc, ze szczupla, ladna i taaaaka wysoka. niektorzy to maja szczescie ;)


Oj Madzia Ty już nie narzekaj :silly:

Takie "podręczne" też są fajne :P :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #226250 przez zaguś
oj dziewczyny ja zaokrągliłam 2 cm w dowodzie i dzięki temu oficjalnie mam 156, a w rzeczywistości tyle jak kapelusz założę- ale nigdy z tego powodu nie miałam kompleksów- zawsze wszędzie najmniejsza ale najgłośniejsza i wszedzie mnie pełno było.

Tyszanka - rewelacyjne te róże- jakbym miała takie zdolności to interes na wszsytkich świętych bym rozkręciła.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl