BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 5 miesiąc temu #487440 przez ewelka1505
My tez uzywamy pampersow Dada i jak narazie jestem zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #487457 przez Zuzu19
Jaka duża ta twoja dzidzia , super wyglądacie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488017 przez Marta M
Witajcie :)

Ja tylko chciałam przypomnieć głosującym i nie głosującym o klikaniu, teraz to naprawdę widzę w tym sens bo Maja ma już drugie miejsce, walczymy zatem o pierwsze i pomagamy jej spełnić marzenie, klikamy raz dziennie do 15 grudnia, gorąco zachęcam i proszę o pomoc w jej imieniu :)

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

A tu ranking miejsc:

www.promykslonca.pl/pl/na-jednym-wozku/5...zgoszone-do-programu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #488077 przez YummyMummy
czesc dziewczyny :) dlugo nie pisalam,ale staralam sie podczytywac ;)

gratulacje wszystkim :D! tak sie balysmy miesiac temu i martwilysmy,a teraz juz wszystkie z dzieciaczkami w domu :D

U nas sniegu nasypalo zdrowo, zastnawiam sie czy isc na spacer czy kolka ugrzezna w sniegu;)
zreszta nie wiem jak,ale przegrzalismy mala:/ na twarzy i glowce wyskoczyly potowki wczoraj. zaatakowalam je rumiankiem i dzis juz jest o niebo lepiej! mam nadzieje,ze jak ja ubiore,to nie zdarzy sie spocic mocno w domu, chyba zeby czapke na koncu zalozyc. Tez macie problemy skorne z malenstwami czy tylko my?

A tak w ogole jak Wasza psychika? mi od tego siedzenia samej w domu ostatnio glupie mysli napadaly:/ a to,ze nikt mnie nie rozumie, ze brzydka,ze gruba.. mialam nadzieje,ze mnie baby blues nie dopadnie,a tu prosze:/ Ostatnio tak sie wybeczalam mezowi,ze az on dola wylapal, ale strasznie mi to pomoglo! po prostu zwykle wygadanie sie,a nie kumulowanie uczuc w sobie. No i mam nadzieje,ze wiecej tak nie bede skosowac ;)

Czy Wasze dzieciaczki dlugo spia w ciagu dnia? bo moja Zuzia potrafi czasem caly dzien ogladac sciany na zmiane z marudzeniem i dopiero wieczorem na noc usnac.. nie ukrywam,ze jest to troche meczace,bo nic nie moge zrobic wokol siebie czy w domu. A czasem,tak jak dzis, zje i spi sobie slodko nawet 5-6 godzin! Mam nadzieje,ze w niedlugiej przyszlosci jakos sobie ureguluje drzemki;)

Tez sie pochwale moim malym cudem:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #488840 przez ewelka1505
YummyMummy śliczna ta Twoja dzidzia :kiss:
Co do nastrojow to u mnie wszystko ok. Narazie zadna depresyjka mnie nie lapie i mam nadzieje ze nie zlapie wogole :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #489058 przez Zuzu19
YummyMummy- Maciek śpi w dzień po 4-5 godzin. Spałby dłużej ale go budzę na jedzenie ... A co do oglądania ścian, mój kawaler preferuje tak od 1 do 3 w nocy... :dry: Jest to najgorsze bo człowiek jest najbardziej śpiący a każda próba uśpienia kończy się płaczem , szałem, biciem i drapaniem... :angry:
A co do psychiki ja mam dalej wieczorną depresję i muszę sobie pochlipać nad losem. Niestety... ile to tak może trwać? Tyle co czas połogu...?? :huh:

Wczoraj zarejestrowaliśmy synka :) Na drugie ma Marcin. Maciej - Marcin :)
Na pesel trzeba czekać aż 3 tygodnie :ohmy: mogę bez tego ubezpieczyć go? przez pierwsze pół roku i tak jest niemowlę ubezpieczone z urzędu a fakty są takie,że zawsze proszą o dowód w przychodniach ...

Jutro do lekarza. Mam nadzieję,że wszystko jest ok i przybiera odpowiednio na wadze- o ile mnie przyjmą :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489195 przez YummyMummy
O kurcze,to ja juz wole jak ona w dzien ma aktywnosc,a w nocy ladnie spi!
W ogole wiem,ze nie powinno sie dzieci przyzwyczajac,ale ja nie potrafie inaczej uspic w dzien Zuzi niz w wozku.. Wczoraj bylysmy na spacerku,to sie az zastanawialam czy nie skostniala,bo sie nic nie ruszala ;P
No i jest postep w kapaniu, po pierwszych traumatycznych kapielach, teraz juz nie placze i nie wierzga, tylko ladnie siedzi i sie przyglada :D
Ja do urzedu praktycznie od razu meza wyslalam :P ale tylko jedno imie dalismy, bo mamy dosc dlugie nazwisko ;)
Z tego co pamietam, chyba musisz miec pesel do ubezpieczenia.
Hehe my tez jutro do lekarza idziemy:) pierwsza wizyta po porodzie, mam nadzieje,ze jakas fajna lekarka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489222 przez MaLiNaUK
YummyMummy sliczniutka. DZIDZIA Ewelka uroczo wygladacie obie:) Chcialam Was zapytac czy myslicie o antykoncepcji... Ja po wczorajszym upojnym:)wieczorze pobieglam rano do centrum planowania rodziny i dostalam tabletki Yasmin ale dopadly mnie watpliwosci.. Czy tabletki to dobry pomysl.. aaa i przy okazji poznalam moja wage na 3 tyg po porodzie i jestem o kilogram lzejsza niz przed porodem i to mile zaskoczenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489228 przez ewelka1505
My jutro tez sie wybieramy do lekarza na pierwsza wizyte :) Nasza Pola zarejestrowana byla jak w szpitalu jeszcze bylysmy, maz wszystko zalatwil, a na pesel czekalismy tydzien.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489229 przez ewelka1505
A co do wagi ja jestem 4,5 kg lzejsza niz przed ciaza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489240 przez MaLiNaUK
Ewelka Ty to jestes drobniutka ,ja to kawal Kobiety jestem 170cm 70kg heh.. bardzo szybko ten peselek dostaliscie
ja na akt urodzenia musze czekac do 28 grudnia ciekawa a jestem ile czasu my na peselek bedziemy czekac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489321 przez Bombelkowa Mama
hej dziewczyny, piekne dzieciatka wasze wszystkie:P

my sie tez jakos trzymamy. co do spania w nocy to zawsze jest mniej wiece tak ze zasypia o 12-1 potem 3-4 potem 6-7 i potem juz co godzine taki dziwak;p ale razem wstajemy gdzies tak o 12 w poludnie i zaczynamy dzien:) jak on tak czesto spi to ja z nim wykorzystuje te chwile bo nie wiem jak bedzie pozniej moze bedzie marudzil w przyszlosci to chociaz teraz sie wyspie;p tak to sobie wykombinowalam;p hehe

szczepionki to wybralismy 5w1 bo pneumokoki mamy za darmo bo mial mala mase urodzeniowa.

baby bluesa nie mialam na szczescia ;p wczoraj tylko bylam rozdrazniona bo ciagle ryczal nie wiem czemu.

sluchajcie a jak chcecie to rozegrac z ta szkola i zajeciami? bo jak sie karmi butelka to spoko kazdy moze ja przygotowac ale co jak sie karmi piersia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489372 przez Zuzu19
Kur... Tyle się napisałam i mi się wszystko skasowało :angry:

Widzę ,że z tym urzędem jest inaczej u was niż u mnie. Ja razem z wypisem dostałam " zaproszenie" z datą i godziną kiedy mam przyjśc na rejestrację.

Widzę,że mamy grupowe wyjście do lekarza :woohoo: Też to bd moja pierwsza konsultacja z Maćkiem. Mam nadzieję,że ta doktorka bd sympatyczna i rzeczowa :)

Co do antykoncepcji ... Na razie mi nie potrzebna ale ja się zastanawiam nad tą spiralą. Na 5 lat spokój... Bez leków. :blink:

Jeszcze zostało mi 6 kg do wagi sprzed ciąży :blink:

Walczyłam z Maćkiem od 14 do teraz. Wreszcie usnął. Błoga cisza... :woohoo: Wreszcie obejrzę " pierwszą miłość " :lol:

Bombelkowa mamo- mój je mm jak ja jestem w szkole a ja odciagam pokarm w szkole na szczęście po mm zapada niczym w sen zimowy więc 3 razy je dostaje tylko. A szkoła jest raz na 2 tygodnie. Także bez problemu. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #489710 przez Baasiuniaa
Cześć Dziewczyny, to moja malutka jest na razie jak suseł, je- śpi, je spi i tak książkowo co 3-4 godzinki przez całą dobe, więc odpukać boskooo ;)))
Tylko czasami sie pręży troszke bo kupki nie może zrobić, ale mam termoforek-poduszke z pestakmi wiśni i pomaga więc ufff naprawdę jestem wniebowzięta córeczką:)

Na 10 dni po porodzie z 16 kg zostało mi 5 więc baardzo sie cieszę, brzuszek znika w super tempie ( w szoku jestem ze po CC tak szybko).

Baby bluesa raczej nie załapie- miałam z kapim 6 tyg bite;/ a teraz jestem taka szczęśliwa, pełna energii że mogłabym góry przenosić:)

o antykoncepji- wiem, że na pewno znowu spiralkę założe (ZUZU to super sprawa, zero humorów, hormonów i spokój na 5 lat :) ja miałam 1.5 roku tylko po kacperku ale bardzo zadowoloa byłam, na pewno znowu założe.

Poza tym już mnie łapie nastrój świąteczny, wczoraj wywiesilam girlande z lampkami, full świeczek itd ;) a w mikołaja wstawiamy choinkę:0 bo ja lubie mieć juz od mikołajek żeby się nią nacieszyć cały grudzień, no i Kapilek sie juz doczekac nie moze:)

A to 10 dniowa Klarcia;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #490023 przez Bombelkowa Mama
basiunia wlasnie widzisz dobrze ze napisalas o tej spirali .. po cc tez mozna normalnie ja zalozyc? ile za to zaplacilas i w ogole powiedz wszystko:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl