BezpiecznaCiaza112023

O wszystkim i niczym

11 lata 9 miesiąc temu #402620 przez justyna84
A to ja sie nei umie zorganizowac ;) jestem taka ''pokrecona'' ale pewnei i pokrecone sobie daja rade :laugh: . Jak mamdobry dizen to siei zorganizuje a jak zly to latam jak ges bez glowy :laugh: i tak do wieczora

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402831 przez iwonaryki
justyna84 napisał:

A to ja sie nei umie zorganizowac ;) jestem taka ''pokrecona'' ale pewnei i pokrecone sobie daja rade :laugh: . Jak mamdobry dizen to siei zorganizuje a jak zly to latam jak ges bez glowy :laugh: i tak do wieczora


Ja także czasem miewam takie dni że aż energia mnie roznosi :laugh: i czasem też mam takie że lepiej nie pochodzić bo ugryzę :laugh: a mam taki typ charakteru że co chwilę zmienia mi się nastój , normalnie jak w kalejdoskopie :laugh: czasami jest to trudne do wytrzymania ale jakoś da się żyć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402913 przez patka1603
ja czasami mam tak że wstanę rano pół dnia mi zleci nie wiadomo na co i nie dość że nic w domu nie zrobione to nie wiem nawet na co ten czas zleciał bo w sumie to nic nie zdążyłam porobić a tu zaraz maż z pracy ma wracać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403021 przez buziaczek18
Ja też tak mam jakaś wiecznie niezorganizowana jestem ostatnio odwiozę małego do żłobka i o 8 30 już w domku jestem ,ale ostatnio wielki leń jestem nic mi się robić nie chce ,,ale dziś się zebrałam i pozamiatałam i umyłam wszędzie podłogi sukces a to chyba dlatego że jutro wraca mąż po tygodniowej nieobecności pracuje na budowie obecnie skonczyli bank w Toruniu więc trzeba było trochę ogarnąć,a tak to wiecznie spać mi się chce ,masakra....,miłej nocki uciekam bo mały kwęka w łóżeczku dobranoc do jutra. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403738 przez patka1603
dziewczyny jak wam miął upalny weekend?! ja nie za bardzo przepadam za tak wysoką temperaturą no ale cóż zrobić hmm...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403751 przez lusieńka
Weekend faktycznie był tragiczny zwłaszcza soboto.Też nie lubie takiej pogody.

/view.php?sid=34372 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403757 przez patka1603
no ja na szczęście od godziny 12 do 19 byłam nad wodą więc miałam możliwość częstego chłodzenia się a było to tym bardziej przyjemne iż woda miała aż 24 stopnie, ale mimo to i tak w słońcu było strasznie, za to nie wiem jak u was ale u mnie w niedziele była ekstremalne odwrotna pogoda, co chwilkę padało, jakaś masakra!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu #403793 przez iwonaryki
patka1603 napisał:

dziewczyny jak wam miął upalny weekend?! ja nie za bardzo przepadam za tak wysoką temperaturą no ale cóż zrobić hmm...


Mi akurat szybko weekend minął w sobotę mój narzeczony przy samochodzie robił remont , potem skoczyliśmy do jubilera po prezent dla mnie z okazji naszej 4 rocznicy naszego związku no trochę spóźniony prezent ale bardzo jestem szczęśliwa że dostanę ma nadzieję śliczny upominek od mojego przyszłego męża no i najważniejsze że byliśmy u takiego proboszcza dobrego w sparawie ślubu naszego kościelnego będzie bez mszy na bank i skromny tak jak mojej siostry ciotecznej :) jeszcze daty śubu i godziny nie ustaliliśmy z proboszczem śpieszyło mu się bo pogrzeb akurat w tym dniu miał i mamy w następną sobotę do niego zajechać i omówimy co trzeba :laugh: a niedziela upalna była jak nie wiem dopiero pod wieczór poszliśmy z dziećmi naszymi na spacer :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403800 przez patka1603
iwonaryki napisał:

patka1603 napisał:

dziewczyny jak wam miął upalny weekend?! ja nie za bardzo przepadam za tak wysoką temperaturą no ale cóż zrobić hmm...


Mi akurat szybko weekend minął w sobotę mój narzeczony przy samochodzie robił remont , potem skoczyliśmy do jubilera po prezent dla mnie z okazji naszej 4 rocznicy naszego związku no trochę spóźniony prezent ale bardzo jestem szczęśliwa że dostanę ma nadzieję śliczny upominek od mojego przyszłego męża no i najważniejsze że byliśmy u takiego proboszcza dobrego w sparawie ślubu naszego kościelnego będzie bez mszy na bank i skromny tak jak mojej siostry ciotecznej :) jeszcze daty śubu i godziny nie ustaliliśmy z proboszczem śpieszyło mu się bo pogrzeb akurat w tym dniu miał i mamy w następną sobotę do niego zajechać i omówimy co trzeba :laugh: a niedziela upalna była jak nie wiem dopiero pod wieczór poszliśmy z dziećmi naszymi na spacer :blink:


kurcze ale ci zazdroszczę tych przygotowań :laugh: też tak chcę! ( mi 2 tygodnie temu stukneło 2 latka ;) a tak na marginesie to można wziąść ślub koscielny bez mszy?! :ohmy:

..ale ta pogoda dziwna a ja myślałam że nd w całej Polsce była taka burzliwa, a ty mówisz że u ciebie było pięknie hmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #403812 przez buziaczek18
Hej dziewczynki ,u mnie upał nie samowity,ale dzis trochę chłodniej było bo wczoraj popadalo troszkę i się troszkę powietrze zmieniło ,u mnie mój mąż juz w domku pracuje juz na miejscu narazie bo tydzień był na wyjezdzie ale jak wrócił w piątek to nie chciał mi dać spokoju ,taki spragniony był a ja nie wiem czemu nie mam ochoty teraz na sex ,czy to normalne ?,czy wy też tak macie ,ale w miarę jakoś nam zleciało ,troszkę był obrażony ze nie chce tak raz zarazem ale cóż przeszło mu , ;) .,kurcze czemu nie mam ochoty nie wiem już sama czy tak ,czy ze strachu o dzidziusia i o tego że mam krwiaka.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404203 przez patka1603
buziaczek18 napisał:

Hej dziewczynki ,u mnie upał nie samowity,ale dzis trochę chłodniej było bo wczoraj popadalo troszkę i się troszkę powietrze zmieniło ,u mnie mój mąż juz w domku pracuje juz na miejscu narazie bo tydzień był na wyjezdzie ale jak wrócił w piątek to nie chciał mi dać spokoju ,taki spragniony był a ja nie wiem czemu nie mam ochoty teraz na sex ,czy to normalne ?,czy wy też tak macie ,ale w miarę jakoś nam zleciało ,troszkę był obrażony ze nie chce tak raz zarazem ale cóż przeszło mu , ;) .,kurcze czemu nie mam ochoty nie wiem już sama czy tak ,czy ze strachu o dzidziusia i o tego że mam krwiaka.....


wiesz co ja po poprzedniej stracie odkąd zaszłam w ciąże to igraszki zeszły u mnie na 2 plan i wydaje mi się że było to właśnie z lęku żeby coś się nie stało, więc wydaje mi się że twój odruch również jest naturalny.. musisz powiedzieć mężowi że najważniejsze jest dobro dzidziusia ;)buziaczek a ty skąd jesteś? bo ja z Lubonia koło Poznania i u mnie temp. raczej nie przekracza 21 st.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404207 przez athe
Co sądzicie na temat takich krzeseł jak tutaj: www.arteam.pl/krzesla-konferencyjne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404211 przez patka1603
athe napisał:

Co sądzicie na temat takich krzeseł jak tutaj: www.arteam.pl/krzesla-konferencyjne

zależy do czego ,gdzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404300 przez iwonaryki
patka1603 napisał:

iwonaryki napisał:

patka1603 napisał:

dziewczyny jak wam miął upalny weekend?! ja nie za bardzo przepadam za tak wysoką temperaturą no ale cóż zrobić hmm...


Mi akurat szybko weekend minął w sobotę mój narzeczony przy samochodzie robił remont , potem skoczyliśmy do jubilera po prezent dla mnie z okazji naszej 4 rocznicy naszego związku no trochę spóźniony prezent ale bardzo jestem szczęśliwa że dostanę ma nadzieję śliczny upominek od mojego przyszłego męża no i najważniejsze że byliśmy u takiego proboszcza dobrego w sparawie ślubu naszego kościelnego będzie bez mszy na bank i skromny tak jak mojej siostry ciotecznej :) jeszcze daty śubu i godziny nie ustaliliśmy z proboszczem śpieszyło mu się bo pogrzeb akurat w tym dniu miał i mamy w następną sobotę do niego zajechać i omówimy co trzeba :laugh: a niedziela upalna była jak nie wiem dopiero pod wieczór poszliśmy z dziećmi naszymi na spacer :blink:


kurcze ale ci zazdroszczę tych przygotowań :laugh: też tak chcę! ( mi 2 tygodnie temu stukneło 2 latka ;) a tak na marginesie to można wziąść ślub koscielny bez mszy?! :ohmy:

..ale ta pogoda dziwna a ja myślałam że nd w całej Polsce była taka burzliwa, a ty mówisz że u ciebie było pięknie hmm


E nie ma czego zazdrościć :laugh: 2 lata to też duży staż :) Można :) wiele tak przyszłych par robi np moja siostra cioteczna od 4 lat jest ze swoim narzeczonym mają 4 letniego syna i w tą sobotę biorą ślub kościelny będzie bez mszy :) po co im huczne wesele i ślub dla nich to tylko formalność potwierdzenie ich związku może być skromnie i pięknie nie koniecznie musi być msza .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404304 przez patka1603
zgadzam się z tobą najważniejsze jest to co mamy w sercu i to czego pragniemy, więc jeśli woli się kameralny ślub to dlaczego by nie skorzystać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl