BezpiecznaCiaza112023

O wszystkim i niczym

11 lata 9 miesiąc temu #404315 przez iwonaryki
patka1603 napisał:

zgadzam się z tobą najważniejsze jest to co mamy w sercu i to czego pragniemy, więc jeśli woli się kameralny ślub to dlaczego by nie skorzystać


No właśnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #404862 przez Mirella
iwonaryki napisał:

patka1603 napisał:

zgadzam się z tobą najważniejsze jest to co mamy w sercu i to czego pragniemy, więc jeśli woli się kameralny ślub to dlaczego by nie skorzystać


No właśnie :)



No to nasz ślub był ekstremalnie kameralny, my, świadkowie, ksiadz, organistka i fotograf :lol: Od razu wyjaśniam że fotograf był niespodzianką dla nas od świadka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405121 przez patka1603
A my z mężem zaprosiliśmy całą rodzinkę czyli około 60 osób no i była również impreza bo jakos nie potrafiliśmy sobie bez tego wyobrazić naszej uroczystości. I nie żałuje ani trochę bo i w kościele podczas mszy było cudownie i na weselu również.Później nawet dziękowaliśmy DJ że było tak świetnie gdyż nie spodziewaliśmy się że można to tak fajnie zorganizować. Zresztą zachwyceni goście mówili sami za siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405635 przez iwonaryki
patka1603 napisał:

A my z mężem zaprosiliśmy całą rodzinkę czyli około 60 osób no i była również impreza bo jakos nie potrafiliśmy sobie bez tego wyobrazić naszej uroczystości. I nie żałuje ani trochę bo i w kościele podczas mszy było cudownie i na weselu również.Później nawet dziękowaliśmy DJ że było tak świetnie gdyż nie spodziewaliśmy się że można to tak fajnie zorganizować. Zresztą zachwyceni goście mówili sami za siebie :)


No i o to chodzi aby na danym weselu czy nawet przyjęciu dobrze się bawić :laugh:

Ja niestety raz byłam świadkiem takiej sytuacji , że w jednej takiej restauracji obok takiego nas hipermarketu spożywczego zawsze są organizowane wesela i takie tam , i akurat była to sobota .. było wesele :) oczywiście gapiów jak nie wiem , a później to od samych tam gości co stali na dworku i między sobą tam rozmawiali że ślub ładny , i takie tam .. parę tam z nich osób mówiło że się strasznie nudzą , to po co szli na dane tam wesele aby za plecami obgadywać :huh: że źle się bawią , a w oczy parze młodej mówić że fajnie wszystko jest.


Kiedyś nawet jeden taki mój znajomy , z innego forum właśnie zaprosił tam na swój ślub kościelny najbliższą , tam rodzinę znajomych i tam było około 50 osób i nikt :ohmy: nie przyszedł na ich ślub :ohmy: .. tak to jest z rodziną ,a wszyscy potwierdzili swoją obecność :) strasznie przykro mi się go zrobiło tak się starał ze swoją narzeczoną , wszystko zorganizowali sami , tam sale najeli i jedzenie i picie , i co wszystko poszło na marne .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405641 przez iza
Hehe...chyba piszesz o Jubilatce w Rykach :)
Jesli jestes z woj lubelskiego i mieszkach w Rykach to jestesmy sasiadkami bo ja jestem z Dęblina :)


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #405783 przez iwonaryki
iza napisał:

Hehe...chyba piszesz o Jubilatce w Rykach :)
Jesli jestes z woj lubelskiego i mieszkach w Rykach to jestesmy sasiadkami bo ja jestem z Dęblina :)


E to widzę że mam koleżankę ze swoich stron :silly: o to blisko mieszkasz niedaleko mnie :lol: jestem z woj lubelskiego i w Rykach mieszkam :lol: widzę że w ciąży jesteś kochana ogromnie Tobie gratuluję :kiss: , na kiedy masz termin ja mam trzy porody naturalne za sobą więc jakby co możesz mnie się doradzić w pewnych sprawach , a wybrałaś już szpital w którym będziesz rodzić ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #406367 przez iza
iwonaryki czyli jednak jestesmy sasiadkami :)
termin mam na 16.11.2012r.
Rodzi bede w Lublinie w Klinice na Jaczewskiego.Z tamtad mam gin wiec to logiczne...


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #406394 przez iwonaryki
iza napisał:

iwonaryki czyli jednak jestesmy sasiadkami :)
termin mam na 16.11.2012r.
Rodzi bede w Lublinie w Klinice na Jaczewskiego.Z tamtad mam gin wiec to logiczne...


No właśnie :woohoo:

Ja to kochana dwa razy w Garwolinie rodziłam , mówię super tam są położne i lekarze o Lublinie też dużo słyszałam jedna taka moja znajoma właśnie w sierpniu w tym roku w Lublinie także rodziła .. no właśnie ... :lol: A znasz już płeć już znasz moja droga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #406399 przez iza
Tak to bedzie dziewczynka ale z imieniem to jeszcze nic nie ustalilismy.
Choc pod uwage brana jest Lena lub Julia.Troche ostatnio oklepane ale mi zawsze te imiona sie podobały wiec nie zwracam uwagi ze teraz pełno jest dziewczynek o tych imieniach :silly:
O Garwolinie tez słyszałam ze to dobry szpital ale ja jednak trzymam sie swojego gin poza tym ta klinika jest bardzo dobrze wyposazona w oddział dla wczesniakow na caly "nasz blok wschodni".A z racji tego ze mam komplikacje w ciazy wiec raczej sama rozumiesz...
A tak poza tym to widze ze juz masz gromadke dzieci :)
To masz pewnie w domciu wesoło :blink:


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #406425 przez patka1603
iwonaryki napisał:

patka1603 napisał:

A my z mężem zaprosiliśmy całą rodzinkę czyli około 60 osób no i była również impreza bo jakos nie potrafiliśmy sobie bez tego wyobrazić naszej uroczystości. I nie żałuje ani trochę bo i w kościele podczas mszy było cudownie i na weselu również.Później nawet dziękowaliśmy DJ że było tak świetnie gdyż nie spodziewaliśmy się że można to tak fajnie zorganizować. Zresztą zachwyceni goście mówili sami za siebie :)


No i o to chodzi aby na danym weselu czy nawet przyjęciu dobrze się bawić :laugh:

Ja niestety raz byłam świadkiem takiej sytuacji , że w jednej takiej restauracji obok takiego nas hipermarketu spożywczego zawsze są organizowane wesela i takie tam , i akurat była to sobota .. było wesele :) oczywiście gapiów jak nie wiem , a później to od samych tam gości co stali na dworku i między sobą tam rozmawiali że ślub ładny , i takie tam .. parę tam z nich osób mówiło że się strasznie nudzą , to po co szli na dane tam wesele aby za plecami obgadywać :huh: że źle się bawią , a w oczy parze młodej mówić że fajnie wszystko jest.


Kiedyś nawet jeden taki mój znajomy , z innego forum właśnie zaprosił tam na swój ślub kościelny najbliższą , tam rodzinę znajomych i tam było około 50 osób i nikt :ohmy: nie przyszedł na ich ślub :ohmy: .. tak to jest z rodziną ,a wszyscy potwierdzili swoją obecność :) strasznie przykro mi się go zrobiło tak się starał ze swoją narzeczoną , wszystko zorganizowali sami , tam sale najeli i jedzenie i picie , i co wszystko poszło na marne .



to straszne nie rozumiem co kieruje takimi ludźmi,i kim trzeba być żeby tak postąpić :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #406710 przez iwonaryki
iza napisał:

Tak to bedzie dziewczynka ale z imieniem to jeszcze nic nie ustalilismy.
Choc pod uwage brana jest Lena lub Julia.Troche ostatnio oklepane ale mi zawsze te imiona sie podobały wiec nie zwracam uwagi ze teraz pełno jest dziewczynek o tych imieniach :silly:
O Garwolinie tez słyszałam ze to dobry szpital ale ja jednak trzymam sie swojego gin poza tym ta klinika jest bardzo dobrze wyposazona w oddział dla wczesniakow na caly "nasz blok wschodni".A z racji tego ze mam komplikacje w ciazy wiec raczej sama rozumiesz...
A tak poza tym to widze ze juz masz gromadke dzieci :)
To masz pewnie w domciu wesoło :blink:



Oba imiona są ładne kochana :lol: no właśnie ja naszej pierwszej córeczce z moim narzeczonym daliśmy na imię Marysia a teraz to imię też staje się popularne ;) rozumiem doskonale lepiej być gdzieś gdzie wszytko jest pod dobrą i fachową opieką być o i to jak mam córeczki rok po roku synek jest z pierwszego nie małżeńskiego związku facet mnie zostawił jak byłam w 6 miesiącu ciąży i sama syna wychowałam nie było mi łatwo ale jakoś dałam sobie radę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #407953 przez Marysia27
wrolimamy.pl/2012/08/09/dziecko-nad-balt...-przetrwac-na-plazy/
z innej beczki dla tych którzy wybierają się z dziećmi nad nasz piękny Bałtyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #424557 przez Marysia27
www.facebook.com/pages/Mag-decore/177144859087108 dziewczęta, jeśli lubicie piękne i niedrogie ozdoby do domu, zapraszam was na stronę mojej bliskiej znajomej. dziewczyna ma ewidentny talent i chętnie się podzieli swoimi rękoczynami za niewielkie pieniądze. Jeśli wam się spodoba, zróbcie nam przyjemność i podajcie to dalej, parę lajków nad powyższym nie zaszkodzi, a może interes się bardziej rozbuja, bo szkoda to trzymać w ukryciu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #466622 przez Mavies
Możecie polecić jakieś szampony naturalne na wypadające włosy najlepsze dla kobiet w ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #515427 przez ilona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl