BezpiecznaCiaza112023

Nasze zawody

13 lata 1 miesiąc temu #93119 przez Manga
Zanim polecę książeczki, to przede wszystkim wybadaj sprawę. Jeśli chłopak trafił do poradni to powinien mieć opinię po przeprowadzonych badaniach. Ta opinia jest o tyle istotna, że są tam opisane owe dysfunkcje i wskazania do pracy. Te wskazania realizuje szkoła plus oczywiście rodzice.

A z mojej strony na podstawie tego co napisałaś, polecam serię zeszytów Ortograffiti
podaję linka do strony www.ortograffiti.pl/

Podaję Ci też linka, gdzie znajdziesz zabawy z ćwiczeniami grafomotorycznymi - bardzo lubianymi przez dzieci chomikuj.pl/Nunana/Przedszkole/przedszko...a/dyktanda+graficzne
To tak na miły początek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #93581 przez Marysia27
Szymek jest w trakcie badań, zostało mu jeszcze jedno, i czeka na opinie. Póki co jedyne wskazania to polecenie zakupu jakiejś książki, to wszystko. Bardzo dziękuję Ci za wskazówki, podam to zainteresowanej i "pomęczymy" Szymka :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #94272 przez Marysia27
Zupełnie z innej beczki... gdzieś tu obiła mi się o oczy nauczycielka która pracuje w banku. W związku z tym chciałabym się dowiedzieć co sądzi Ona o pracy mobilnego doradcy kredytowego? Oczywiście jeśli mam wyrobione zdanie na ten temat. byłam dziś na rozmowie w sprawie pracy w Lukas Banku i zaproponowano mi to ze względu na nielimitowany czas pracy, a to świetna rzecz przy maluszku...Proszę jeśli któraś coś wie na temat, czy rzeczywiście jest tak fajnie jak zachęcał mnie do tego właściciel placówki? muszę do piątku podjąć decyzję, a mam wątpliwości...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #94365 przez Emme
nie wiem jakie warunki Ci zaproponowano, ale jeśli bez podstawy to dla mnie odpada. sam procent za załatwiony kredyt to mało, bo ciężko znaleźć chętnych. moja koleżanka tak "pracowała" i zarobiła równo 0zł :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #94376 przez Gosiaczek31
Ja obecnie pracuję jako doradca kredytowy i jestem na działalności. Nie mam podstawy tylko prowizję od sprzedaży. Co z tego, że mam nielimitowany czas pracy jak generalnie lipa. Nikt mi nie płaci za zwolnienia, urlopy itp. Obecnie szukam innej pracy, najlepiej na etacie. Jeżeli nie masz podstawy to nie polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #94498 przez Marysia27
Podstawa będzie mniej więcej 1000 zł- to mój warunek- do negocjacji, raczej odrobinę w dół, pewnie gdzieś na 800 zł stanie, bo więcej nie pozwolę odebrać. Gosiaczku, faktycznie czas jest wolny, i możesz poświęcić go dziecku? jak często spotykasz się z klientami? proszę podaj mi + i - takiej formy pracy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #94574 przez Marysia27
no i jeszcze jedno ważne czy wyrobię plany czy nie, i tak dostanę do podstawy premię za pozyskanych klientów. Czy to zmienia jakoś bardzo postać rzeczy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #97893 przez mYSZA
Ja mam nadzieję za 2 miesiące być magistrem psychologii. między czasie przygotowuję się do pracy z parami dlatego robię podyplomówkę z seksuologii i kurs terapii rodzin ( tzw. systemowej). więc jakbyście miały jakieś pytania z tej dziedziny to możemy się naradzać razem;)

w czasie studiów zrobiłam też szkołę trenerska więc prowadzę od czasu do czasu warsztaty i treningi z kompetencji społecznych.

a tak dodatkowo w czasie studiów też pracowałam przez rok w sklepie turystyczno-sportowym, więc jak któraś chce wybrać narty, snowboard, rower, namiot, plecak, śpiwór COKOLWIEK uderzać;)





Janek z nami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 tygodni temu #98026 przez kaśku
Mysza a gdzie robisz podyplomówkę z seksuologii?
bo na WUM`ie i SWPS dyplom jest wymaganay.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #98176 przez mYSZA
na UAMie - mogłam zacząć rok szybciej bo moją promotorka jest profesor Beisert , która prowadzi tą podyplomówke;) no i jest vc szefem w PTS;)





Janek z nami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #99744 przez kaśku
to super ci się udało :)
podobny manewr zrobiłam z podyplomówką trenerską :P

ale przerażają mnie wymogi na certyfikację seksuologiczną :o

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 tygodni temu #99858 przez mYSZA
no udało mi się;)

ale na trenerskiej byłaś na uczelni, że aż podyplomówka? bo ja na 3 roku zrobiłam studium trenerskie w jednosce rekomendowanej przez PTP i takim sposobem jakbym chciła robić certyfikat to mam na starcie już 250 pk. No i na 4 roku udało mi się być ko-trenerem na treningu trenera biznesu właśnie dla studentów podyplomowych robiących to na uczelni- śmiesznie wyszło- bo w sumie oni wszyscy starsi no i z magistrami, a ja tutaj studentka prowadziłam dla nich coś, co oni studiują. z tymi podyplomówkami trenerskimi na uczelniach jest o tyle kiepsko chyba, że nie są rekomendowane przez PTP i nic nie dają do certyfikatu. a jak Twoja?

A co będziesz działaś z seksuologia?





Janek z nami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #105670 przez AgaDolata89
technik informatyki :silly:
w przyszlosci planuje TECHNIK FARMACJI :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #105888 przez Marysia27
AgaDolata89 napisał:

technik informatyki :silly:

Zważywszy na ciągłe zawirusowanie mojego kompa, przydałby się ktoś taki pod ręką ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #105933 przez AgaDolata89
napewno moj mezus bardziej by ci sie sprzydal pomimo ze nie wyuczonego tego jako zawod :lol: ja pomimo ze w klasie mialam najlepsze oceny to wykulal to aby miec jakis zawod :blush: , dlatego taka rozbieznosc infa, i farmacja :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl