BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 1 miesiąc temu #859052 przez Gusia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859058 przez Ikunia1910
Sevilla wypraszam te osoby które piszą w ten sposób, obrażają. Wątek jest mamuś czerwcowych i jeśli ktoś był wcześniej zainteresowany to wie dlaczego się przeniosłyśmy. Kiedyś dawno pokłuciły się dwie dziewczyny a żeby nie stracić kontaktu odeszłyśmy gdzie iniedzij wtedy założyłam wątek macieżyństwa tom pierwszy. Jeśli chcesz zapraszam serdecznie do udzielania się na forum przecież nie mogę nikomu zabronić widomo... tylko nie chce już pisać o sytuacji kakszki ani czytac samyc nieprzyjemnych postów. Życie jest życie, nikt nie mówił ze proste i bez zakretów, każdy ma problemy, ale niestety ono płynie dalej, można się na chwilkę zatrzymać, zadumać nad zaistniałą sytuacja i pomodlić się każdy w swoim sercu i duchu, ale jak sama zauważylaś napisze jeszcze raz i powiele wiele innych poprzednich postów moich dziewczyn to jest wątek o macierzyństwie o naszych dzieciach o problemach z nimi zwiazanymi o naszym zyciu o "dupie maryni" a aborcje, zabujstwa itp. raczej nie powinny mieć tu miejsca. Tylko o to mi chodzi.

Gusia widocznie mnie potłukło. Ale prawda jest taka ze całego zła świata na swoje barki nie wezme i go nie uratuje.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859062 przez dziubasek
Ikunia puknij się w czulko dziewczynko!!!!
Kakaszka powodzenia, mam nadzieje ze sumienie cię nie zabije :( ciekawa jestem czy ty wiesz jak wygląda martwy płód w 10tc( nie wiem w którym ty bylas) ale je urodziłam martwy płód w 10tc i wiesz to juz wtedy przypominało człowieka....
Dziwie się wam czerwcowki ze tak stalyscie za Kakaszka i jej decyzja, ze walczylyscie o nią nie mając żadnych rozsądnych argumentow.
życzę wam dobrze, wiem ze wiele z was( te z którymi czasami gawedze na priv) są przeciwne tym jak traktujecie inne dziewczyny i jakie to jesteście gościnne dla lutowek, mnie i reszty dziewczyn które tu się wypowiedziały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859065 przez jadziatopol
Ikunia pierdolisz kobieto....wiele dziewczyn tutaj probowalo w sposob delikatny wplynac na jej decyzje! ty wogole czytasz te posty?! ja w swoim poscie nie uzylam ani jednego wulgarnego slowa skierowanego do Kakaszki, nie obrazilam jej w zaden sposob...probowalam grzecznie dotrzec do jej uczuc ....wiec nie pierdol mi tu ,ze obrazalysmy Kakaszke i nie obwiniaj teraz nas za to co sie stalo!!!!!

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859067 przez Sevilla
Rozumiem, że pewien sposób, chcecie uniknąć powtórzenia sytuacji. Niestety nie śledziłam Waszego wątku wcześniej (mam namyśli mamy czerwcowe) i nie mam pojęcia, co spowodowało Wasze przeniesienie. Jednak musisz się zgodzić, że trudno jest przejść obojętnie obok tego co zrobiła Kakaszka. Napewno każdą z mam, bądź tą która chciałaby nią zostać choć raz, mocno zabolało, tak bezwzględne przedstawienie sprawy. Dla mnie osobiście zabrakło skruchy. Tłumacze sobie to różnicami kulturowymi, bo inaczej musiałabym zacząć obrażać, a tym czasem większość gorzkich słów zamykam w sobie i jak napisałaś, jak będzie mnie to drażniło, wypowiem się u mam majowych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859068 przez KaRoLkA
Kakaszka w głębi serca miałam nadzieję że tego nie zrobisz ....
dołączam się do modlitw [*]
Życie jest niesprawiedliwe..

Wszystkim mamusiom starajacym sie o dzidziusia życzę aby wkoncu sie udalo .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859088 przez Paulaaa
Ikunia Ty chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem :S
Wypraszać to Ty sobie możesz kogoś od siebie z domu, to jest forum publiczne i KAŻDA z Nas może się wypowiedzieć czy Ci się to podoba czy też nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859089 przez Gochens
W takim razie proponuje żeby każdy się pomodlil ;)

Dziewczyny dzień ciszy nam się przyda!

Sevilla takie kulturalne komentarze Lubie a nie darcie mordy wiec jeśli będziesz miała ochotę to zapraszam do bliższego poznania naszych mamus

Byłam u lekarza doktor stwierdził że macica tak powiększona ze gdyby nie usg sugerował by bliźniaki :ohmy: termin między 22 a 24.10

Ja też życzę wszystkim starającym się dwóch kresek!!

Do jutra :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859095 przez vika
Ika rozwalasz mnie :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: nasza wina... :ohmy: :ohmy: :ohmy: padam ...
zaraz dalej coś dopisze w temacie jak doczytam ...... ale Twój tekst jest bombowy co najmniej :ohmy: :ohmy: :ohmy:
NIE NO I JESZCZE ŻYCZY JEJ KOLEJNEGO ANIOŁKA..BY SIE NIĄ ZAOPIEKOWAL :ohmy: :ohmy: :ohmy: ŻEBY KOLEJNEGO ZAMORDOWAŁA :ohmy: :ohmy: :ohmy: JA PIERDZ...CO ZA MATKA TERESA..... ja pierdziele jak czytam te Twoje tłumaczenie poranionych ludzi to aż mnie ciarki przechodzą .......qrwa ja osobiście nie wyciągnęla bym ręki do tej zdzi.... nie warto...nie będę jej więcej obrażać bo to nie ma sensu choć zdania nie zmienie....ale podziwiam dziewczyne które właśnie niejednokrotnie tutaj na forum wyciągaly do niej rękę i nie pierdol,że nik nie pisał do niej spokojnie bo nie jedna prosila i nawet oferowala pomoc...ale ten typ podludzia robi tak by jemu było wygodnie.....
kAKASZKA...CIERP............ A JAK TA POLSKA JEST ZACOFANA TO PO JAKI h...piszesz na polskim portalu z polskimi dziewczynami ktore nie tak jak ty znają wartość każdego poczętego życia.....to forum nie jest dla ciebie....to jest forum dla matek a ty nia nie jesteś.... :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Boże słów brakuje...widzisz i nie grzmisz ....
Jezu biedny mały aniołek [*]
JESZCZE RAZ TO POWIEM......
Zostań na tej swojej dzieciobójczej Białorusi ........to nie miejsce dla Ciebie to forum zarezerwowane jest matką a nie dzieciobójczynią .....to Polskie forum i tu panują Polskie ludzkie prawa...chciałaś zabić mogłas się chwalić na Bialorusi a tu zachować milczenie ....a nie z brudami do Polski włazisz...
a i jeszcze tak dla Twojej informacji IKUNIA nie jedna dziewczyna z Twojego forum ma całkiem odmienne zdanie i w privach potrafi to wyrazić a ty na tym fikcyjnym forum gdzie strach się odezwac by nie zostać wyrzuconym milcza bo przecież są tu przewodniczki które kierują co można powiedzieć a co nie :unsure: :unsure: :unsure: :huh: :huh: :huh: :huh: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859099 przez szósteczka
Jej kakaszka jednak to zrobilas bardzo mi przykro mam nadzieje ze Bog ci wybaczy i Ty sobie to wybaczysz bo jestem pewna ze predzej czy pozniej zaczniesz o tym myslec ale w przeciwienstwie do co niektorych uwazam ze nie powinnas odchdzc bo teraz bardzij bdziesz potrzebowac kogos do rozmowy a my robilysmy co moglysmy zebys tego nie robila a teraz nie jasza moc qby cie osadsac bo nikt nie jest bez win6 i grzechu i kazdy ma cos na sumieniu co inna osoba moze uwazac za straszne ale naszcze czyny naszczescie bedzie oceniac milosciwy Bog. Kakaszka trzymaj sie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859111 przez cordis
a ja miałam nadzieje do końca
smutne bardzo smutne


jakie to życie jest przewrotne pamiętacie jak nie dwa dni temu pisałam o koleżance z którą leżałam do porodu, starała się o kolejnego dzidziusia i poroniła, dla niej wyrok bo więcej dzieci mieć nie będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859117 przez bananamana
Serce sciska :( kakaszka zle ci zyczyc nie moge i nie chce bo wiem ze nie mozna ale uwierz dla mnie tak jak pisalam jestes morderczynia ta najgorsza w swoim rodzaju usmiercilas niewinna ludzka istote... swoja corke badz syna... nie miesci mi sie to w glowie... brak sumienia, brak uczuc, brak pokory... kiedys zostaniesz za to ukarana tego jestem pewna w najmniej oczekiwanym przez ciebie momencie

Ikunia jestes rownie niedojrzala jak kakaszka i zbyt pewna siebie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859119 przez Ikunia1910
nie jestem żadną przewodniczką nie uważam się za cudo świata i to ze ja założylam watek niczego nie zmienia, bo wczesniej nie tylko ja prosiłam abyście takie komenatrze zostawiły dla siebie i się od nas odczepiły.

teraz kakaszki nie ma to następna do "usunięcia" bede ja, bo co? bo nie wyzywam jej i nie popieram tego waszego słownego potoku słów? W dupie mam was i te wasze przykre słowa do tego tyle niepohamowanej złości...

szósteczko mam takie samo zdanie jak ty, ale uwazaj bo tutaj już nie można być dobrym człowiekim, bo zaraz cię zlinczują. Tylko Bóg może sądzić winnych.

Ja na dzień dzisiejszy tego co się tu dzieje mam dosyć.
Uciekam stąd, bo nie mam ochoty czytać kolejnych epitetów tym razem w moim kierunku, nie po to tu byłam. Nie ma mnie do odwołania... Buziaki dla wszystkich czerwcówek i dzieciaczków:*




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859120 przez vika
HEHEEE Ikunia nie rób z siebie ofiary...nikt nie ma zamiaru Cię wyrzucać...Tak samo jak Ty wyrażamy swoje zdanie ....muszisz pojąc to,że nie każdy musi być przychylny Twojemu zdaniu ....ja nie muszę się z Tobą zgadzać...a i sprawdz swoje posty zobacz jak Ty obrażasz innych :unsure: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: trzeba umieć i siebie czytać :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859126 przez Gusia
Dokładnie tak jak Vika pisze, Ikunia poczytaj swoje wcześniejsze posty to moze Cie oswieci !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl