BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu #894398 przez Gochens
Hej dziewczeta :)

U nas noska spoko teraz siedze w pracy i sie z lekka obijam ale ciiii :silly:

U nas te szatki tez mogą być bo widziałam że babeczka obok miała szatke a jak ksiadz kazal to zalozyc to my chusta na ramiona i heja heheh

karolka a czemu tak wczeswnie zrobilismcie roczek? Super foteczki i super wyglądacie rodzinko :)
Ika
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłego dziona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894407 przez Hania84
Hej , witam i ja :)

Lena wczoraj poszła spać o 22 :S i wstała juz o 7.30 :S kurka coś jej się zmieniło? :S
Byłyśy w sklepie po wodę i cole dla taty.
Robię dziś tartę ze szpinakiem :P
Pranie kończy się prać i zaraz lecę wywiesić.

Bartusiu już kolejny miesiąc za tobą po roczku i coraz bliżej 2 lat :)

Ikunia miłego balowania na weselichu...o byłych się nie wypowiadam bo często są upierdliwe...znam to z autopsji :P trza być czujnym i tyle.

Gochens a obijaj się a coooo :D w myśl zasady :D że odpoczywa się w pracy a pracuje w domu :P

Karolka to czekamy na relację :)

miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894424 przez rysa
Heja :)

U nas dziś znowu noc wiercenia i marudzenia od 11.30 do 3.30 :/A potem pobudka o 7.

Robiłyscie kiedyś krupnik dzieciom? W szpitalu podali Filipowi i chciałam mu teraz zrobić ale nigdy nie robiłam.

Karolcia to już masz przechodzić na krowie? Ciekawe co mi powie lekarz.pojde dopiero za tydzień żeby wirus całkowicie się ulotnil z ciałka Filipa ;)

Bartuś :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894425 przez srenka_918
Witam i ja :-) Bartus Ty doroslaku :-) nam ponad tydzien do roczku jeszcze brakuje :-)

Ja dzis odpuszczam sobie obiad, zrobilam salatke warzywna to sie zje zamiast :-). Zaraz pojde troche truskawek zerwac bo mama mowila ze sie koncza a ja mam tylko 5 sloiczkow kompotu, troche malo jak na moje pijanstwo :-)
Pawelek wlasnie na drzemke zasnal, to i tak musze poczekac az sie obudzi bo wiecej jak pol godz nie spi na raz w dzien ostatnio a nataka chwile to mi sie nie oplaca na pole isc, pojde z malym to moge sobie zerwane truskawy na wozek wpakowac przynajmniej tylko ze nie wiem jak zabawiac malego bo jego po chwili nudzi patrzenie na mamy tylek :-)

Karolka fajnie ze wpadlas :-) moja pediatra tez jest za krowim mlekiem, ale jak dla mnie to z kartonu dosc sie rozni od krowiego... dlatego w dzien moze i bede dawac a wlasciwie juz daje popic tego kartonowego a na noc mm a jak bede zadomowiona u siebie to moze i sie na krowe lub koze skusze coby miec mleko zdrowsze :-)

Z naprawy dzwonili ze u mnie posypal sie nie tylko procesor ale cos tam jeszcze i ze naprawa ma kosztowac 500zl a to osmioletni grat... i dali mi taka propozycje ze chca go ode mnie kupic na czesci za 100zl i pozwola z niego dane ktore ocalaly sobie zgracto sie zgodzilam bo powoli przyzwyczajam sie do tableta, ale zal mi adresow do poczt i facebooka bo to wszystko przepadlo...

Dlatego mam prosbe do Agusi jak masz jeszcze adres mojej poczty to przyslij mi adres i haslo poczty forumowej :-) jakos sprobuje poodzyskiwac hasla i sie tam wdostac :-)

Tylko ze to moze potrwac, zanim facebooka odpale tez... ale wszystko przede mna :-)
Milego dzionka:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894426 przez Gochens
A to Bartuś ma dziś swoje święto?? wow kolego nie przesadzasz :silly: Idziesz jak burza! najlepszego :kiss:

Rysa nie wiem o co chodzi :blink:
aaa krupnik ok,źle przeczytałam heehe ja Jeszcze nie dawałam ale pewnie się skuszę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894436 przez Marta1985
Rysa :) www.maluchy.pl/kuchnia_malucha/zupki/288.html

A Bartuś to już duży chłopak :) DZIĘKUJE CIOCIOM ZA PAMIĘĆ. :)

Ja mam ful roboty :( noc lepsza ... :)

Odezwę się potem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894452 przez KaRoLkA
Gochens robilismy roczek wczesniej bo w tygodniu to wszyscy pracują lacznie z tata i nie na jak a w sobote po urodzinach juz dziadkow nie bedzie :) prezentow nadostawala , skuter, wozek dla lalek jak pchacz i dwa stoliki jeden edukacyjny deustronny i jeden muzyczny z cymbalkami, basenik , zlote kolczyki i bransoletke na reke i pieniążki ;)

Rysa kazala dawac krowie bo dobrze sobie waży i bez zadnych kaszek i nic do mleka bo to słodkie także kokacyjka japiel mleczko i lulu wczorsj dostała i pomimo ze byla po szczepieniu to raz tylko sie obudzila i wstala o 8 a nie o 6 wiec zobaczymy jak bedzie dalej ;)

Bsrtusiu wszystkiego dobrego :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894472 przez Kasiasia
Ja sie zastrzele znów mi post wciągneło!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894482 przez Kasiasia
to juz teraz w skrócie
Ikunia marsz na brwi i paznokcie!! jestem swiezo po weselu wiec wiem co mowie
serenka nie szalej na tym polu
Marta ty z pracą tez nie :evil:
Karolka wracaj :)

U nas tez noc kijowa.ale jako nie jest codziennie i nie mam tych studiów (wiem ze sie powtarzam) to można przezyć.
nasz tomek wczoraj 2 razy zrobił sam kilka kroków. Na spacerze nawet za reke nie chciał ze mna iść :angry:
czy wasze pociechy tez tak lubia jedzenie ściskac w dłoniach? nasz jak wczoraj zaatakował truskawki to tylko pryskało na boki :) a dzis ze mną całatke robił to tylko wyczekiwał moment na włożenie ręki w nią i pociapranie w niej :)

Kurcze zastanawiamy sie nad rowerkiem takim trójkołowym z zapinaniem i rączką do pchania dla Tomka. Podoba nam sie taki za 400zł ale sama babka nam poradziła w sklepie ze bedzie to na krótki okres bo na drugi rok bedzie mógł juz na biegowym jezdzić... mąż by chciał teraz juz jezdzic z nim... ale kolejny mebel w domu...waham sie...na roczek dostał kolejny jezdzik po domu wiec znow mniej miejsca...
aaa no własnie i dostał taki fotelik na rower ale on dopiero bedzie do wykorzystania za roku a w domu miejsce znow zajmuje...
zamówionego mamy stolarza na półki wiec moze troche luzu bedzie znow....

ja narazie wymiarów nie podam bo dopiero 9 lipca idziemy na szczepienie to sie powazymy...no chyba ze mleko wczesniej sie skonczy

Co do mleka to ja miałam teraz wprowadzac stopniowo nabiał.... no ale moj mąż nie mysli i wszystko mu daje np. zupe na smietanie która tesciowa zrobiła no i oboje nie pomysleli ze jak dziecko ma skaze... no alewszyscy mądrzy w około i daja mu co popadnie i tak nam miśka obsypało. cały brzuch.... choć buzia czysta... Teraz poczekam az mu z brzuszka zejdzie i zaczne znow mu ten serek podawac tak jak lekarz kazał.

miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894502 przez Marta1985
Joanna wyprowadziła mnie z równowagi !!!!!!!!!!!!! :evil:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894512 przez Ikunia1910
Po obiadku. Dzidzia spi, w tv kupa wiec siedze tu ale zaraz sie biore za prasowanie.
Bylysmy w koncu w tesco a nie w lidlu bo w tesco rosman:) Pozniej na straganiki po bób, truskawki, maliny, warzywka, a i kupilam sobie spinki i lakier mam juz pomysla w glowie na makeup:) nareszcie bede piekna wyjde do ludzi a temu niech slina leci z zazdrosci :p

Kakaszka jak tam stresik jest przed sexikiem hihi?

Ryska krupnik robisz jak rosolek tylko z kasza albo np z ryzem. Mozesz na piersi cczy nozce z kuraka wybierasz burzynki i mozesz zetrzec wloszczyzne marcheweczke, pietruche, selera, pora na tarce zeby to wszystko fifi mogl zjesc bo to same witaminki ;)dopraw troszke koperkiem i troszke sola i powinno byc ok. jak warzywka zmiekna to sypiesz ryz albo kasze i gotujesz jeszcze ze 20 min i gotowe.

Marta spokojnie bez nervow:*

Kasiu Moja dostala rowerek za chyba 60 albo 70 zl mysle ze i drugie bedzie na nim smigac tymbardziej ze takie rzeczy to tylko jak pogoda jest to sie korzysta. Nie jest to jakas super rewelka ale zoska bardzo lubi sie nim wozic :p gdzies na zdjeciach z roczku mialam to ci wstawie fotke jak znajde.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894524 przez Sophie25
MAlutka dzisiaj dałam moją na wagę ma 10 kg

Marta szkoda gadac Dorotka dzis znowu siebie przebiła :sick: :lol:

Tak swoją drogą babka jest po 50 a ma takie zajebisty ciuchy ze niewiem skad je ma nigdy sie nie przyznała :laugh:
JEdyne czego moge jej pozazdroscic to ze ma taką figure i zadbana lafirynda ale stara panna bym nie chciała być w zyciu tak jak ona :P
Wyobrazcie sobie polaczenie -monika olejnik + twarz Welman (ktora lubie ) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894531 przez aleksiaa88
Załamujecie mmie mój waży 7600 ostatnio jak była pielęgniarka to mówiła czemu tak mało to mówię że jeśc je że robaków też nie ma bo sie pytała tylko cały czas lata jak opętany a ona jakbym chciała to moge iśc do doktorki naściemniać żeby badania mu zrobić.
Jakby nap miał anemie to co mało na wadze przybiera? Ale rosnąc rośnie i chodzi sam więc jakiś upośledzony nie jest tylko ta waga ocipieje

Ja nie bedę pisać co dostał na urodziny od T co rajtuzy jakieś 15 cm za długie samochodzik który musiałam zdemontować małe elementy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894544 przez malutkamilka
Aleksia Jak się martwisz idź do lekarza z nim i niech da skierowanie na badania wtedy sie uspokoisz. Ja jestem spokojna bo wyniki ok a że mało waży i jest drobna to po nas. Moja koło 9 kg wazy chyba i ma 76cm wiec też jedna z najmniejszych i najlżejszych ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894545 przez kakaszka
dzien doberek :)

ika nie stresuje sie, bo moj dojedzie dopiero jutro niestety. troche podroz jakas dluga wyszla i on dopiero dojezdza do bialej podlaski, takze dopiero jutro zrobi wize. jutro bede sie stresowac :P jak w pierwszy raz :P

ja dzis jakiegos kopa energii dostalam, bo w koncu sie mega wyspalam, obudzilam sie nawet przed eliza, bo ona spala 8.30 ( u nas 9.30 ) :) okno jedno umylam, wysprzatalam mieszkanie, a za chwile ide na ostatnia lekscje prawka, juz w piatek mam pierwszy egzamin z teorii w szkole.

bartek duzo zdrowka, nasz starszaczek :-*

lece sie szykowac, buziaki dla was :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl