BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu #895261 przez szósteczka
Masz racje Ikunia najgorsze jest to ze tyle razy wyciągają ręce żeby pomóc a on po chwili wszystkich kopie w cztery litery. Niby nasza pierwsza reakcja jest żeby pomóc ale po chwili jak przemyslamy ze tyle razy nas zawiódł i kopnął i uciekał itp to nas to wnerwia i mamy dość

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895287 przez Sophie25
DZiekujemy ciotki za pamiec :kiss: :kiss: :kiss:
Wiki Tobie zdrówka rosnij zdrowo iskierko 100 lat :kiss:

szosteczka nie fajnie postepuje ten chlopak szkoda mi Twoich rodziców napewno tak sie starali a on takie coś wyczynia :( smutne :(

Ja mam dzis wolne wiec jade popołudniu do fryzjera podciac grzywkę i koncowki :)

czekamy na słonko :cheer:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zosia podostawała pełno wiadierek łopatek teraz tatus musi piaskownice robic :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895292 przez cordis
Dzień dobry wszystkim

Dziewczynki solenizantki wszystkiego naj naj :kiss:

Gochenes ja siurka odciągam i coraz bardziej schodzi skórka zawsze po kąpieli.

szósteczka no cięzka sprawa z tym młodym, kurcze no ale ile razy można rękę wyciągać jak on to ma w głębokim poważaniu ?! Jeszcze jakby się widziało poprawę to jasna sprawa.
to teraz to chyba wyjdę na zołzę, bo mi tylko niektórych uzależnionych jest żal, reszty nie wiedzą co robią, krzywdzą siebie na własne życzenie, rujnując nie tylko swoje życie ale i najbliższych i właśnie ich rodzin jest mi żal.

Bartek padł już którąś noc z rzędu do północy jest ok a od 1-2 ryk i ląduje koło mnie.
Wczoraj polała się pierwsza krew stał w łóżeczku i chyba przywalił bo rozwalone dziąsło, warga a krwi i wrzasku było tyle zę hoho.

Komu podesłać deszcz? :)

Zosia jak urlopowiczka okular, sandał i jazda na podryw plażowy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895314 przez szósteczka
Alez cud Zosia, tylko gdzie te słońce?
Dzieki za zrozumienie dziewczyny juz mi przechodzi nerw, wygadałam sie poczułam sie zrozumiana i lepiej a mama załatwia zawieźć go dzis w końcu ja jej nie bronie im pomagać bo to w końcu siostrzeniec tylko byle nie moim kosztem. Mam nadzieje ze dzieki Bożej opatrzności wszystko sie ułoży.

Słońca wam życzę panienki, Słońca, a tu leje i leje.:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895315 przez Sophie25
szosteczka wystroilysmy sie bo zachodziło sie na łądną pogodę ale chyba nici z piknikowania dzis ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895317 przez szósteczka
Wiecie czego mi tu brakuje. Podglądu kto jest w danym momencie na forum, tak jak bylo przedtem ze na górze strony wyświetlało sie kto w danym momencie jest aktywny a teraz nie wiem czy sama do siebie gderam czy ktoś tu ze mna jest. Przynajmniej u mnie sie nie wyświetla tylko przy poscie czy ktoś jest online czy ofline ale nie będę po wszystkich stronach skakać i patrzec.:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895324 przez aleksiaa88
No właśnie kiedyś było widać kto zagląda
Ja się nie wypowiem na temat bo nie miałam doczynienia ani nic nie słyszłam nigdy ale zawsze jak widzę surowych rodziców gdzieś przelotem to mnie te dzieciaki tak wpieniają że im bym mordki obiła.
Tak sobie myślę teraz jesteście cwani żeby pokazać się że hohoh piścić bajera przed koleszkami jacy to nie jesteście wspaniali że hohoho a poczekajcie jak bedziecie miec ze 40 lat wszystko im się w głowie poprzestawia chyba że nie jeśli mają nie równo pod sufitem

Sophie to ile Ty masz stopni u mnie trąbili że ma być we czwartek ochłodzenie i deszcz i 15 stopni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895332 przez Sophie25
23 teraz ;/

W domu duszno mam strasznie na poddaszu i moja czasem w samych bodach lata wiec u nas teraz taki ubior to codziennosc :D

Ja latam teraz w spodenkach i krotkim topie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895374 przez Hania84
No mogę z lapka teraz napisać :)

Pranie (4 pralki) schnie całe już od 11 :)
Lena śpi od 13 :)
Zapiekanka ziemniaczano-pieczarkowa z mięskiem się robi w piekarniku :)

Ja życzenia dzisiejszym dziewczynom wszystkim składałam na fb :kiss:

Violcia :* widziałam że widziałaś :P ;)

szósteczka a to ci dopiero historia :whistle: :S o zgrozo...masakra...rozumiem Cię w pełni, że się wkurzasz...ja to bym chyba jego matce awanturę zrobiła :evil: :whistle: :S jak tak można traktować kogoś kto tyle pomaga. Chłopak niewdzięcznik i na moje resocjalizacyjne oko już się niestety nie zmieni :S :whistle: będzie miał wciąż do czynienia z prawem, aż w końcu trafi do więzienia. Oby nie, i życzę mu tego...ale po tylu przewinieniach za młodu człowiek niestety nie staje się aniołem. W przyszłości może czasem szukać łatwego pieniądza...co nie zawsze pójdzie w parze z uczciwością. Ech , szkoda dzieciaków...ale tych 10 lat wcześniej...Matki ciut szkoda (za to popychanie i bicie jej) ...ale wcześniejszy czas zmarnowała by wychować dzieciaki na dobrych ludzi...wiem że alkoholizm to choroba jak każda inna...ale trzeba chcieć się wyleczyć...jej się to udało...ale troszkę późno...szkoda. A najbardziej mi szkoda Twoich rodziców szósteczka :dry: tyle pracy włożyli z tego co piszesz we wychowanie tych dzieci i wszystko na marne. Powinni do słuchu powiedzieć temu chłopakowi i ich matce co o tym wszystkim myślą :whistle:
Ciężka sprawa.
A dzieci Twoje mądre sa więc na pewno rozumieją że nie możesz ich zawieść. Najważniejsze żeby im się wycieczka udała :) reszta jest do przeżycia i przyjęcia ;)

wow ale się rozpisałam :P

Sophie ale roczniakowa Zosia ekstra wygląda...prawdziwa wczasowiczka która uprawia plażing :D Urocza :kiss:

...a u nas słonecznie i pięknie :P plus 27 stopni :P moge podesłać słonko jak chcecie...już dmucham w kierunku PL :)

szósteczka mi też brakuje tego podglądu...ja nie widze też tego...fajne to było ...można było wiedzieć kto jest. Trzeba na to zwrócić uwagę administratorowi...może przywróci to ;)

miłego dnia

aaa i szósteczko dzięki za lajka :) buziak :kiss: i miłego wypoczynku na działce :) relaksuj się ile wlezie i nie myśl o tamtych dzieciakach i o szwagierce :P nerwy Ci nie potrzebne !!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895416 przez szósteczka
Dzieki dziewczyny za wysłuchanie i wsparcie. Moja mama przejela sie po tym jak dzis sie zdenerwowałam i załatwiła ze zawozi go dzis juz jada do Krakowa ma nocować u znajomej z dawnych rekolekcji i wroci jutro popołudniu, wiec będzie mogła przypilnować moje maluchy a ja odwieźć dziewczynki z tatą.

Ja swoja droga mam nadzieje ze cos ten osrodek mu da i zacznie normalnie żyć ale szczerze mówiąc marnie to widzę.

To my sprzątamy i dalej sie pakujemy dziewczyny trochę tego maja na te swoje 15 dni i juz nie wiedza gdzie wcisną trapery na chodzenie po górach a ja z reszta towarzystwa sprubuje wpakować sie w dwie walizki czyli na 5 osób plus łóżeczko turystyczne i wózek . Nie wiem jak ja to zmieszczę w samochod mojego bo on jednak o wiele mniejszy a jeszcze dwa psy musze ze sobą zabrać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895480 przez Gochens
Kurde chyba będę musiała.Lekarzowi Powiedzieć o tym siusiaku bo u nas nic nie schodzi..
Marta daj znać jak u Was z ptaszkiem

Szosteczka niestety zdarzają się i takie asy w społeczeństwie.. dobrych masz rodziców wiec i dobro do nich wróci zapewne ;)

Zosia ale fajnie wyglądasz tylko tego słońca Ci brakuje!!
Hania a ty jeszcze na diecie czy juz.opuściła??? tez u mnie mnóstwo prania!
Aa i super.ze.się udało z tymi.pieczarkami trzymam.kciuki żeby praca.się znalazła!!

Cordis a Ty jak z dietą?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895490 przez Marta1985
Moj maz to zakupoholik !!!!

Gochens nam tez nie schodzilo :( ale sciagamy 2 razy dziennie i smarujemy mascia Hydrocortisonum afp i coraz wiecej da sie sciagnac ;) w przyszlym tyg idziemy do pediatry i zobaczymy co powie :) ale widac duza roznice :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895507 przez cordis
Marta a że tak zapytam "na sucho" pindolka ściągacie czy po myciu?
w co mężu obkupiony ?

Gochenes :) pomału nie ważę się codziennie, końcem lipca mam iść do dietetyk to dzień przed się zważę, ale ciężko przechodzić obok sezonu grillowego nie smakując jęzor aż ucieka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895510 przez Hania84
Gochens widzę że czuwasz :P ale to dobrze, dobrze...ja diety juz jako takiej od dietetyczki nie stosuję...ale stosuję się do jej zaleceń i w miarę możliwości unikam tego co złe. Czyli nie jem po 19, jem kromkę na I śniadanie i kromkę na drugie, potem obiad ( staram się w miare lekkostrawny...choć taki jak dziś był mniej :P i pewnie to Cię zastanowiło ;) ) no i słodkie ograniczam. Ogólnie pilnuję się cały czas ...ale jako takiej diety jak na początku nie mam ale czasem zdarza mi się zrobić coś z przepisów od dietetyczki (średnio 2 razy w tyg.) :) bo dobre było.

Ja pikole Wy to macie z tymi pyrtolkami :S masakros...wiem że koleżanka miała tez problem ze ściaganiem skórki i też za bardzo nie szło, nie chciała mu robić krzywdy i wciąż delikatnie tylko i musiał mieć usuwaną stulejkę mały :(

Ikunia i powiem ci że Lena oglądała Zośkę ze zapartym tchem na fb :D normalnie wpatrzona jak diabli była...a najlepiej jej sie podobało jak Zosia gadała po swojemu to się Lencia uśmiechała :D ale jak wchodziła po schodach to zrobiła jej "ty, ty" i pogroziła palcem haha :D padłam z niej wtedy , nie wiem skąd jej się to wzięło akurat w tym momencie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895512 przez cordis
a ja nie mam ani diety ani przepisów :) nie jem tylko tego co nie powinnam a to że dzisiaj zjadłam trochę czekolady się nie liczy :P hihi bo nikt nie widział poza Bartkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl